Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

А в мене почав звязок гірший бути при дзвінках. Пише 2 палички замість колишніх 4. В усіх так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми


А в мене почав звязок гірший бути при дзвінках. Пише 2 палички замість колишніх 4. В усіх так?

Поставили в одному селі вежу стільникового зв'язку.
Через місяць населення подало скаргу, що, мовляв, головні болі, погіршення самопочуття, незрозумілі хвороби та інші недуги.
Приїхали для налаштування інженери були вкрай здивовані:
«Нічого собі! А що ж буде, коли ми включимо її?»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось після підключення 3G акумулятор почав розряджатись відчутно швидше.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене почав звязок гірший бути при дзвінках. Пише 2 палички замість колишніх 4. В усіх так?

Змініть режим мережі на "Только GSM" і рівень сигналу збільшиться.

 

На рахунок швидкості у мене вона від 1.5мбіт до 2.5мбіт

 

a3d8b6900a8f.png

Змінено користувачем yuraa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Суцільна замануха, здоровенні картинки "3G 4ГБ в місяць за 50 копійок" які діють до кінця зими.
Перечитав умови - не знайшов інформації, що умови діють до кінця зими.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суцільна замануха, здоровенні картинки "3G 4ГБ в місяць за 50 копійок" які діють до кінця зими.

Перечитав умови - не знайшов інформації, що умови діють до кінця зими.

В акции автоматически принимают участие все абоненты предоплаченного сервиса МТС Украина. В рамках акции с 01.10.2015 до 29.02.2016 гарантированно получите 4 ГБ 3G Интернета на скорости до 42 Мбит/с без дополнительных платежей! Акционные гигабайты начисляются автоматически с 01.10.2015 или с даты активации номера, а в дальнейшем каждого 1-го числа месяца. После использования 4ГБ скорость Интернета будет составлять до 150 Кбит/с. Акционные гигабайты используются в 3G и 2G сети МТС Украина. Плата за пользование мобильным Интернетом осуществляется согласно тарифному плану абонента.

По факту использования 4 ГБ Вам поступит SMS сообщение.

Для того, чтобы получить дополнительный объем Интернета на максимальной скорости до конца месяца, заказывайте 1 Гигабайт мобильного Интернета 3G за 10 грн. Комбинация для заказа: * 101 * 1000 # и клавиша вызова.

Обращаем Ваше внимание, что последнее начисления акционных 4 Гигабайт состоится 1 февраля 2016 года. После окончания акционного периода Вы сможете в дальнейшем пользоваться Интернетом согласно условиям действующего тарифного плана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


А в мене почав звязок гірший бути при дзвінках. Пише 2 палички замість колишніх 4. В усіх так?

Тобі шашечки палички чи їхати дзвонити? Ті палички досить приблизне відображення сили сигналу. В мене, навпаки, звук при розмовах покращився, правда і палички всі на місці. При LTE, люди пишуть, взагалі рідко більше однієї палички буває і що?


На рахунок швидкості у мене вона від 1.5мбіт до 2.5мбіт

lyTkCPh.jpg?1


Плата за пользование мобильным Интернетом осуществляется согласно тарифному плану абонента.

Мені саме це цікаво. У мене в тарифі Інтернет ніби-то безлімітний, а як воно насправді? хз 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось після підключення 3G акумулятор почав розряджатись відчутно швидше.

Я вже багато років на кожному телефоні, що потрапляє мені в руки для користування - на автоматі вибираю режим "тільки ДжіЕсЕм", якщо є вибір між ДжіЕсЕм/ВЦеДееМА. Це давно відома фішка для економії акумулятора. Тепер так не вийде, якщо хочецця юзати 3Джі ))

Було особливо помітно, коли використовував Ютел чисто для Інтернету - в роумінгу Київстара акум тримав на 2-3 дні довше (режим - скількись разів на день перевірити пошту)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені саме це цікаво. У мене в тарифі Інтернет ніби-то безлімітний, а як воно насправді? хз 

Плата за пользование мобильным Интернетом осуществляется согласно тарифному плану абонента.

 

 

Спробуй зайти на оф.сайті  в "Мій МТС" і глянути на головній. можливе обмеження по швидкості після використання певної кількості мб. Щось типу такого:

post-316-0-15023600-1449055876_thumb.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж фігня якась виходить. На лічильнику трафіку в Андроїді використано у цьому місяці 85 МБ, а в "Мій МТС" світиться залишок ~ 500 МБ. 85+500=4000?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж фігня якась виходить. На лічильнику трафіку в Андроїді використано у цьому місяці 85 МБ, а в "Мій МТС" світиться залишок ~ 500 МБ. 85+500=4000?

Не зважай, у всіх так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тільки зараз замітив, що в мене появився 3G, тобто я не знав що він уже працює, бо раніше я включав 3G - то не було. А сьогодні вирішив включити і є. Тому два питання - що там говорили за три гривні, що знімається? Це разово, чи кожен день коли користуєшся, чи взагаді не знімається три гривні (бо я сьогодні вже зайшов в інет через 3G, але не засік скільки в мене було на рахунку до того)?  І друге питання, як перевірити залишок акційних мегабайт на місяць?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тільки зараз замітив, що в мене появився 3G, тобто я не знав що він уже працює, бо раніше я включав 3G - то не було. А сьогодні вирішив включити і є. Тому два питання - що там говорили за три гривні, що знімається? Це разово, чи кожен день коли користуєшся, чи взагаді не знімається три гривні (бо я сьогодні вже зайшов в інет через 3G, але не засік скільки в мене було на рахунку до того)?  І друге питання, як перевірити залишок акційних мегабайт на місяць?

Я вчора спілкувався з оператором, сказали що 3 грн. знімається в разі користуванням інтернетом (тариф 3д нуль 35 плюс, за інші не знаю), комбінацій для перевірки мегабайт немає, але після використання кожних 500 мб приходить смс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тариф Смартфон 3G Перший з послугою "Рік без Абонплат" за 128 грн, хтось користується, які мінуси в цьому тарифі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тариф Смартфон 3G Перший з послугою "Рік без Абонплат" за 128 грн, хтось користується, які мінуси в цьому тарифі?

Здається ніяких. На інші оператори не дорого телефонувати, 3g інет до кінця лютого є, потім 2g безлім.Або 10 грн. за гіг 3g. Найкраща пропозиція серед операторів як на мене.

Змінено користувачем BeON
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тариф Смартфон 3G Перший з послугою "Рік без Абонплат" за 128 грн, хтось користується, які мінуси в цьому тарифі?

 

Єдине на стаціонарні дорого... але це вже таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потратив сьогодні трохи часу на спілкування з "тьоткою" як було написано декількома постами вище,  як виявилось, кошти не знімаються за користування інтернетом, лише в тарифах "Смартфон" та його модифікаціях. Або інших тарифах в яких Ви наперед проплачуєте доступ до інтернету. Хоча при перевірці стану рахунку, у всіх без виключення тарифах надавалась інформація про 4 Gb трафіка уже в тарифі. Добре продумана дія, бо поки до всіх дійде оператор гарно заробить. Всі інші тарифи за доступ до мережі  мають свою ціну, в мому випадку було 3 грн. (3G перевіряв) і таких як виявилось  досить багато.  Як наслідок перейшов на "Смартфон 3G перший" впринципі достойний тариф, ще планую скористатись  "Рік без Абонплат" за 128 грн"   Підключити послугу можна до кінця 2015 року.( Не сприймайте за рекламу , чи заохочення до переходу)

 

Змінено користувачем sirgo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МТС (Водафон) за ~17 км від м. Луцьк.

4906803857.png

В якості модема - телфон, розміщений на висоті в 5м.

Роздача інету через вайфай.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тел хорошим прийомопередавачем, 3ж на відстані 17км., від Луцька.

Змінено користувачем @leg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В якості модема - телфон, розміщений на висоті в 5м.

На дереві прив'язали? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за тел. в ролі модема?

Elephone p4000

Найвищий рівень сигналу, що в мене був -   -91dBm.

А так то в середньому від -95 до -115 dBm.

 

 

В якості модема - телфон, розміщений на висоті в 5м.

На дереві прив'язали? :)

 

Ні, на горищі лежить собі.

Трохи не повезло з рельєфом, будинок в маленькій ямі. Вийшовши на вищі точки, можна спокійно собі користуватися з приблизно такою ж швидкістю.

Змінено користувачем Mil@n_27
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...