Перейти до змісту

Квартира чи будинок за містом,що краще?


fermer

Рекомендовані повідомлення

Добрий день,шановні форумчани.Така ситуація:молода сім"я з двома дітьми хоче купити житло.Розглядають варіант купівлі квартири в Луцьку або будинка за містом в радіусі 10км.Чоловік хоче власний будинок,хоча й за містом,а дружина віддає перевагу квартирі("все на місці").Хочеться почути ваші думки і поради.Що краще????Бюджет 45-50тис. у.о.Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все залежить від того чи сімя готова жити в будинку. Ажде будинок вимагає дуже багато праці, постійних вкладень, ремонтів, добудов-перебудов, благоустрою, прибирання території, захисту і т.д. Якщо є в крові тяга до землі, то тоді "велкам".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все залежить від того чи сімя готова жити в будинку. Ажде будинок вимагає дуже багато праці, постійних вкладень, ремонтів, добудов-перебудов, благоустрою, прибирання території, захисту і т.д. Якщо є в крові тяга до землі, то тоді "велкам".

З цим нема проблем,бо вони двоє жили в будинках, т.зв "провінціали",знають всі тонкощі і нюанси власного будинку,і готові до цього.Просто проблема лише в тому,чи зручно з дітьми щодня їздити машиною в садок,школу,на роботу і т.д

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздити звикнеться. Зважати треба і на перспективу, от тільки для кого: якщо для дітей, то в майбутньому школа під боком, більш якісний рівень життя, навчання і т.д., якщо побудували собі гараж, баньку, кілька прибудов, а ще тримати трохи живності - забезпечена не скучна старість для себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б обрав будинок, роботи більше, але і більше свободи від плут цівілізації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Квартира для тых, хто молодий і хоче бути мобільним, закрив квартиру, поставив на сигналку і поїхав кудись.

Дітям проблем ніяких, до друзів піти, на диско, і так далі. в місто просто прогулятись :) а то не проведеш дівчину яка живе за 10 км від міста, чи там як добиратись коли стемніє, чекати поки тато забере на авто, а тату завжди буде такий час що дитині буде він "не в тєму" :)

Будинок для тих, хто вже втомився від мобільності, хоче спокою, чистого повітря, і покопирсатися у своєму господарстві, майстерня, чи там щось таке як заспокоює нерви: грабання бур'янів, підстригання газону, прибирання снігу і так далі.

Шашличок, вечірнє сидіння на ганочку і так далі.

Діти будуть не задоволенні, тому що треба встигнути на останню маршрутку, тільки на таксі додому (тому що батько не завжди зможе забрати, проблема виїхати в місто. З друзями проблеми, ні тобі десь потусуватись, чи десь сходити разом, тому що час останньої маршрутки обежений - це реально наклдадно.

Виїхати на базарз ціле "собитіє", і так далі.

Це як на мене!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно за власний будинок!

Тим більше кожен з вас раніше жив у будинку. З часом вам стане душно і тісно у квартирі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день,шановні форумчани.Така ситуація:молода сім"я з двома дітьми хоче купити житло.Розглядають варіант купівлі квартири в Луцьку або будинка за містом в радіусі 10км.Чоловік хоче власний будинок,хоча й за містом,а дружина віддає перевагу квартирі("все на місці").Хочеться почути ваші думки і поради.Що краще????Бюджет 45-50тис. у.о.Дякую

Будинок все ж таки краще, ніж в квартирах де під вікнами машини безперестанку сигналять і вечорами шпана п*яна підїзди обсцикає, пяні сусіди всю ніч гудуть, сусід зверху з періодичністю раз на рік затоплює.

Будинок бажано неподалік від зупинки маршруток, бо не завжди буде змога дітей зі школи забирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам стояв перед таким вибором правда з трохи іншим складам сім'ї(поки що я і дружина) і трохи більшим бюджетом 60-70 тис., зупинилися все ж таки на квартирі в новобудові, що автоматично знімає деякі описанні вище недоліки як то, п'яні сусіди, засмічені під'їзди і т. д.. А в будинок вирішили переїдемо, як діти підростуть, бо саме для дітей будинок за містом створює не мало незручностей. Така моя думка, так, що я не був би однозначним в судженнях на рахунок вибору житла. І вибирати ІМХО треба самим, хоча думки можна вислухати різних людей, але ніхто ІМХО ніхто не знає всіх нюансів вашого становища, тому краще вирішувати самим!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день,шановні форумчани.Така ситуація:молода сім"я з двома дітьми хоче купити житло.Розглядають варіант купівлі квартири в Луцьку або будинка за містом в радіусі 10км.Чоловік хоче власний будинок,хоча й за містом,а дружина віддає перевагу квартирі("все на місці").Хочеться почути ваші думки і поради.Що краще????Бюджет 45-50тис. у.о.Дякую

На мою думку однозначно будинок.

Думаю що доїзд до міста в 10 км то є небагато.

Я, наприклад, з Ківерців (15 км) до КРЗ за 25 хв з пересадкою заїзжав, а з Київського майдану туда ж на КРЗ 30-40 хв у той самий час )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власний будиночок краще, на мою думку. Хоч діти не будуть тим асфальтом дихати, ну і все вище сказане : сусіди не затоплять, своя територія, де можна і бесідку збудувати і гамак прикріпити і з дітьми у футбол пограти. А те, що потрібно буде добиратися до міста, то й справді не є великою проблемою, бо навіть ті, хто в місті живе на проїзд з одного кінця міста в інший гають купу часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50/50

В кожного з варіантів свої плюси та недоліки.

Уповати на одні маршрутки в наприклад непроїзному селі, нехай навіть за 10 км від міста - не варіант, без авто - туговато.

Відсутність вже на сьогоднішній день такої банальної речі як людський інтернет.

45-50К за нормальний будинок і шматок землі біля нього - треба добряче пошукати.

А вцілому вищеописане показує реальну картинку: будинок - "прив"язує" до себе, якщо ще заводиться живність\теплиці\городи - то й мови немає. Квартира дає, скажімо, більше свободи\менше напрягу в плані побуту.

А найкращий таки варіант, квартира в губернії+будиночок за містом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як щодо Таунхаусу?

5-7 двоповерхових будинків в одну лінію з гаражем та спільним пдвір,ям, майданчиками, городом-клумбами,

в Луцьку фактично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А найкращий таки варіант - в губернії будиночок

)))

В мене вже пів року так)))

А перед цим 30ть років жила на поверхах. Ніколи не хотіла в хату. Не уявляла ЯК я буду жити не в квартирі. Як виявилось - суперово.)))

Моє "за": будинок за містом - недалеко від маршрутівок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будинок "за" не треба дітей випускати під наглядом у двір, достатньо убезпечити його гарно , влітку не мордує розжарений асфальт і високі температури, зручна альтанка вогнище, гріль і можливість практично в будьякий момент влаштувати відпочинок, поставити дітям басейн облаштувати міні спортплощадку, взимку можна без проблем кататись на санчатах по околиці, доїзд, зявляється менше можливості робити непотрібний шопінг-))))(з чого власне мій чоловік задоволений)а саме необхідне завжди є в крамниці яких зараз вистачає,

будинок"проти" вимагає постійних капіталовкладень і праці якщо для дітей коло спілкування досить обмежене , хоча можна сперечатись чи це дійсно погано у наш час,не дуже зручно возити у міські школи та гуртки (моя донька навчається у сільській школі де є шкільниі автобу я абсолютно задоволена) а їздити маршрутками в місто до цього дійсно звикаєш і теж особливої проблеми немає.

Зваживши все обрала будинок і іншого не хочу,як на мене квартира для лінивих або дуже зайнятих))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так давно також замислювався даним питанням. Зупинився на будинку.

Як на мене, тут є кілька великих переваг:

1.Площа - буде у кожного своя кімнатка (не обовязково велика), і як приїдуть родичі не литимете на ніч їх коло себе, а думаю і їм знайдеться окремий куток.

2.Комунікації - якщо своя криниця/скважина - не треба думати що у вас в туалеті стоїть лічильник і він рахує кожну каплю води. Причому якість води в місті далеко за всіма нормами.

3.Не будуть приходити рахунки за "повітря", ліфти, яких немає, або не працюють, за гарячу воду, яка холодна, за холодну, яка пропадає кілька раз на тиждень.

4.Кусочок совєї землі - як казали і буде де шашлик пожарити, і моркву виростити і по землі походити..

Про недоліки говорити не буду.. Вам вирішувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я мрію і про квартиру в центрі, в якій жити робочий тиждень , і про будинок за містом,де можна відпочити на вихідних і собачку тримати :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Малось напевно на увазі, що там прислуга є, яка не тільк покормить, а й ще манікюр собаці замутить :)

У всьому є свої прелесті, але як свідчить практика, ті хто живе в квартирі частіше їдять шашлик, чим ті, хто живе в свому будинку :) хоча може ця статистика і хибна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як свідчить практика, ті хто живе в квартирі частіше їдять шашлик, чим ті, хто живе в свому будинку :)

Ті, які живуть на квартирі дуууже часто приїжджають на шашлик до тих, які живуть в будинку. І шашлик/відпочинок і комфорт)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ж той собачка 5 днів їстиме? :_27:

як буде собачка - тоді щось й придумаємо :0004:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо немає автівки то про будинок, на мій погляд, не потрібно навіть думати, тим більше за містом!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, частіше на природі чим в когось біля будинку :)

Я писала не теорію, а практику.

Якщо раніше ми виїжджали кудись на шашлики МАКСИМУМ раз в місяць в теплу пору року, то за останніх пів року шашлики в нас організовувались кожних два тижні (іноді частіше).

Коли я жила в трьохкімнатній квартирі, гості до мене так часто, як в однокімнатний будинок не приїжджали)))

Якщо немає автівки то про будинок, на мій погляд, не потрібно навіть думати, тим більше за містом!!!

Маршруток ніхто не відміняв)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...