Перейти до змісту

Квартира чи будинок за містом,що краще?


fermer

Рекомендовані повідомлення

Маршруток ніхто не відміняв)

угу... наїздишся :)

Гетто ж їздить))))))))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ж той собачка 5 днів їстиме? :_27:

як буде собачка - тоді щось й придумаємо :0004:

можу запропонувати Бецик - дворянин, їсть все а що не зїсть - закопає і потім зїсть

http://board.lutsk.ua/topic/91019-shenjata/page__pid__1052548302#entry1052548302

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ж той собачка 5 днів їстиме? :_27:

як буде собачка - тоді щось й придумаємо :0004:

можу запропонувати Бецик - дворянин, їсть все а що не зїсть - закопає і потім зїсть

http://board.lutsk.u...entry1052548302

Їсть все 2 рази на тиждень? Чи їсть все, хто попадає, і годувати не треба? :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це я в підтвердження того, що собака, яка живе в домі - дуже привязує господаря... Навіть поїздка на Світязь, не кажучи про багатоденне відлучення, створює проблему з годуванням собаки (будь-хто не зможе цього зробити, а тільки ті, кого пес знає)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але як свідчить практика, ті хто живе в квартирі частіше їдять шашлик, чим ті, хто живе в свому будинку

:_07: :_07: :_07::_36::_36: :_36: :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як щодо Таунхаусу?

5-7 двоповерхових будинків в одну лінію з гаражем та спільним пдвір,ям, майданчиками, городом-клумбами,

в Луцьку фактично.

Это тоже отличный вариант. Мы сейчас в таком живем, котеджне містечко "Фільварок", вроде как не в самом городе, но вокруг цивилизация, супермаркеты, школы, садики, маршруток много, которые отвезут в любую часть города. За окном нет шума машин, мама когда ко мне приходит, удивляется как у нас тихо. Ребенка не страшно отпускать одного в школу, на музыку. Cвоего дворика нет,но есть место для шашлыка, огороженное заборчиком)))Соседи хорошие и их мало))) Я всю жизнь до замужества прожила на 9 этаже и мне непривычно было перебираться даже в такой вариант)Муж всю жизнь жил в частном доме и в квартиру не хотел, ну вот и нашли "золотую"середину)Но он все равно о доме мечтает, но я бы не рискнула жить с детьми далеко от города, а без авто это вообще не вариант. И еще, что меня больше всего пугает в своем доме да еще и не в городе, это оставаться ночевать в нем одной с детьми, это стремно. Зато куча плюсов было перечислено выше) Успехов вам в принятии решения и пускай оно порадует вас обоих и ваших деток!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене просто є задум зібрати 5-6 однодумців і побудувати таке житло, де кожен зможе зпланувати свій дім та спільний двір.

Коли будинки стоятимуь один до одного, економиться місце ,тепло та будматеріали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене просто є задум зібрати 5-6 однодумців і побудувати таке житло, де кожен зможе зпланувати свій дім та спільний двір.

анріал

Де багато господинь, то ту хату хоч покинь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так мова йде просто про сусідні будинки, в кожному своя хазяйка!

Так мова йде про спільно облаштоване подвір"я)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В різноманітних таунхаусах та й звичайних багатоповерхівках теж більшій чи меншій мірі спільні двори, прибудинкові території і нічого уживаються якось люди, завжди можна знайти компроміс і порозуміння!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому й кажу про людей близького характеру.

Це Ваша точка зору, поки з цим не зіткнулись.

Жінки до цього ставляться прискіпливіше. Чоловікам переважно пох..

Маю практично спільне подвір"я з свекрухою. Вона любить квіти, яких я терпіти не можу. Чоловік хоче завести собаку, якої не терпить свекруха. Їй треба паркан-сітка, щоб видно було ЩО на дорозі робиться. Ми ж хочемо високий глухий паркан, щоб заховатися від зовнішнього світу. І т.п. )))

Наскільки б близькими не були по життю - кожен буде відчувати себе господарем і старатись зробити по своєму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В спільному дврі можна розмістити нормальну баньку, бесідку з шашличницею, клумбу , город, навіть і басейн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В різноманітних таунхаусах та й звичайних багатоповерхівках теж більшій чи меншій мірі спільні двори, прибудинкові території і нічого уживаються якось люди, завжди можна знайти компроміс і порозуміння!

Там пристосовуєшся, бо це завєдомо (не знаю як ураїнською) спільне.

А тут - інакше.

В спільному дврі можна розмістити нормальну баньку, бесідку з шашличницею, клумбу , город, навіть і басейн.

Та хіба ж я проти???

Дай Бог, щоб у Вас все вийшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так слава богу живу окремо від батьків з обох сторін, але якщо б жив би разом думаю домовлявся б якось. Як і в повсякденному житті вирішував би все розмовами та переговорами, десь вони мені уступили, десь я їм от і все. Треба вміти домовлятися і не "ставати в позу".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так слава богу живу окремо від батьків з обох сторін, але якщо б жив би разом думаю домовлявся б якось. Як і в повсякденному житті вирішував би все розмовами та переговорами, десь вони мені уступили, десь я їм от і все. Треба вміти домовлятися і не "ставати в позу".

Так і в нас на різні сторони, але вихід на дорогу - один.

Звичайно, що ми не сваримось і не б"ємось. Ми вирішили, що наша ділянка стане значно меншою від запланованого (бо свекруха тут все-таки довше живе), але з глухим парканом , без квітів і з собакою)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І

В мене просто є задум зібрати 5-6 однодумців і побудувати таке житло, де кожен зможе зпланувати свій дім та спільний двір.

Який розір землі має бути для 5-6-ти будиночків + хоз. споруди? Мабуть не малий, і не набагато буде дешевше ніж купувати кожному окрему.

В такому випадку може краще будувати к-лька поверхівку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на якій площі розміщена Коста Брава,139 квартир?

Зверніться до архітектора - думаю він порахує скільки треба:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проте, що на такій самі площі, де розміщено 139 увартир-для 7 будинків буде набагато комфортніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ми обрали будинок за містом.Хоча є певні незручності їздити на роботу в зимовий період,але це порівняно ніщо із усіма перевагами власного будинку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...