Перейти до змісту

варікоз- хто стикався


Barkas

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!!!

Маю варикоз на нозі,порадьте якогось толкового хірурга,а то був вчора в клініці загурського,зробив узі, а за операцію лазером мені заспівали 9 тис,грн... я чесно кажучи обалдів...

Можливо хтось,щось порадить ,....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинська обласна клінічна лікарня - судинна хірургія! Спеціаліст толковий - Денисюк Олекса Миколайович! (На прийомі він дуже рідко, тому шукайте у відділенні. Він підкаже і порадить, як краще!) І не займайтеся самолікуванням!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дві знайомі людини робили операції. Кажуть, що лазером набагато краще + відновлення легше та швидше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо стан дозволяє уникнути операції,

то раджу обливати ногу холодною водою, максимально холодною яка є в крані, 10-30 секунд, можна 2 рази на день, пекучі відчуття спадають і навіть вени з часом зменшуються, перші результати бувають за тиждень.

https://www.google.c...8CYL-ygOKp4GwAw

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо стан дозволяє уникнути операції,

то раджу обливати ногу холодною водою, максимально холодною яка є в крані, 10-30 секунд, можна 2 рази на день, пекучі відчуття спадають і навіть вени з часом зменшуються, перші результати бувають за тиждень.

https://www.google.c...8CYL-ygOKp4GwAw

Цікавий варіант, ніколи про таке не чув, варто спробувати!

Маю варикоз з раннього дитинства, але відносно недавно він почав проявлятися в повній мірі (пекуча біль, вени почали добре виднітися)

Лікарі радять операцію лазером як саму дієву/дорогу, але поки сумніваюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

троксевазин-гель пробували? моя бабуся вже років 20 користується ним, в неї вже аж язви були - загоїлися, але то, мабуть індивідуально треба підбирати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже троксевазином мажу років 5,якщо не більше.а лазерна хірургія дуже дорога.....

Родичка робила склеротерапію,але мені сказали таке ге підходить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подруги-спортсменки у Біднюка Романа в обласній лікарні Луцька робили операції!

контакти в пп можу скинути!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Родичка робила склеротерапію,але мені сказали таке ге підходить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Біднюка я був у клініці загурських. Він казав,що в обласній на дві ноги буде 7тис.грн..... А в загурських лазерна 9 за одну ногу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Біднюка я був у клініці загурських. Він казав,що в обласній на дві ноги буде 7тис.грн..... А в загурських лазерна 9 за одну ногу...

Це вартість за все про все чи додатково ліки/пакет медпрепаратів на операцію/оплата ліжкомісця в палаті і т.д.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із-за сидячої роботи варикоз був само-собою і ноги часто дуже пекли – так само не знав що з тим робити, мазав всілякою туфтою і т.д.

потім умудрився зловити ще й тромбоз

Пролежав місяць в лікарні і, слава Богу, трапився мені кльовий хірург – так що обійшовся я без операцій (полежав місяць і медикаменти)

Рецепт від варикозу в незапущеній, принаймні, формі простий як двері – ходити в день мінімум 4 кілометри, Саме ходити бо тоді кров качається правильно. Вел напевно слабшого ефекту дає.

Якщо все ж впадло і знову почали пекти – лежати з закинутими вище тіла ногами. Я навіть як сплю в такі моменти – кладу під ноги дві подушки від дивана. Опора повинна повністю підтримувати район гомілки але не тиснути під коліном і стопа звисає (можна одіяло зкрутити).

Зверніть увагу що в амерів то взагалі норма – сидіти з високо закинутими ногами і жерти легкі кроворозріджуючі після 30. Дуже допомагає.

Не знаю чи допоможе якщо боїтеся не хвороби а торчащих вен :) тоді реально тільки хірург

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Ну і йдіть в спортзал задля профілактики. І нєфіг виправдовуватись, дрищі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є простий рецепт священника Чичагова.

1. З 20 до 22 години накладатийодні сітки на спину, на наступний день на грудия. плечі і т.д.

2. Пити по півсклянки йодиду (йодид продається в аптеках) протягом дня, останій раз випити від 20 до 22 години. Йодид можна зробити самому: на одну літру холодної води взяти картопляного крохмалу, зварити кисіль. Охолодити, потім добавити 1 столову ложку йоду, колір буде синій. Можна добавити цукор або сік лимону. Зберігати в холодильнику не більше 5 днів.

3. Взяти 4 або 5 таблеток аспірину (ацетилсаліцилової кислоти) і розтерти їх в порошок. Висипати цей порошок в кружку і залити 200 мл кип"ятку, добре розмішати щоб порошок розчинився. Потім взяти два рулони широкого бинта, намочити ці бинти в розчині, трохи віджати. Далі від пальців ніг до паху спірально обмотати ноги цими бинтами. Витримати бинти на ногах протягом години. Таку процедуру робити кожного дня.

Не знаю про ефективність на практиці цього методу, відгуки про нього схвальні. Самі процедури недорогі. Якщо хтось буде пробувати, відпишіться, будь ласка, в цій темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купи пачку Нормовену, якщо тільки починається - забудеш про варикоз надовго.

 

Дія має відчуватися десь після прийому 1 пластинки (10 шт.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...