Перейти до змісту

Як ви сприймаєте Бога?


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

ох скільки пристрастей та експресії!

браво, панове. а тема-то виїденого яйця не варта, чергова шлакова тема потриндіть і подоказувать комусь свою правоту. закрийте її, а?

то може панове не пиши в ній, а? не збільшуй кількість шлаку, а?

MANJAK11, мені зовсім не імпонує теорія великого вибуху, бо ж вибух з нічого не міг взятись, також ото перше Слово хтось мусив промовити, звідкись взялись мільярди галактик, мільярди мільярдів зоряних систем схожих на нашу, не факт що в декількох сотнях, може тисячах з них, було створено умови для утворення життя, також питання - це прірва між живою і не живою природою, що до тепер не має відповіді. Питання є і питаннь цих багато. Можливо от і перші унікуми, які почали собі задавати їх і замутили релігії, але вони не дуже не спішать на них відповідати. Відповіді настільки туманні, подекуди смішні і відверто примітивні, що говорити їх в слух людині 21-го століття, треба ще як то кажуть совість мати. Всі відповіді сформувались ще в часи коли основна маса була тупою, наука і релігія була для вибраних, для дуже малої кількості, в той час як непуганих баранів було вдосталь, що дозволяло не фігово косити з них капусту. Як я вже писав прийшло 21-ше століття, а нам і далі пузатенький, бородатенький попик з кадильцем в ручках щось там белькоче і замість відповіді прагне залізти вам в голову, душу, заставити сконцентруватись на собі на своїх гріхах. Фактично заганяє в ступор, дибілізує. Людина починає всього боятись, стає забобонною і т.д.

Якщо не знаєш відповіді то не повчай, а краще пробуй шукати і іншим не забороняй.

потужна цитата

Если последний вопрос не риторический, а обращен ко мне, то начинать нужно с того, верю ли я в бога. Ответ: нет, не верю. Вера в бога - исключительно иррациональна. С верой в бога невозможно избежать двойственности, которая свойственна большинству верующих: с одной стороны они в него верят, с другой стороны - поступают и живут так, будто бы его нет.

Я не отрицаю важную роль религии с социально-организующей точки зрения, признаю ее как удобную систему нравственно-этических ценностей и правил взаимодействия друг с другом. Часто больше ничего не может заставить человека не быть мудаком. Но с философской точки зрения идея бога открыта и предельно размыта. Такого рода идеи мне не нравятся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 218
  • Створено
  • Остання відповідь

цитата з фільма "Берегись автомобиля":)

"..Все люди верят. Одни люди верят, что бог есть, другие — что бога нет. И то, и другое недоказуемо..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже зацікавив своїм баченням ODZER, особливо цими специфічними полями, в мене якось все набагато спрощеніше в голові поскладано, хоча і я колись давно, після штудіювання геніальної книжки "Физика полупроводников и диєлектриков" Бонча і Бруєвичів, зміг би нагора замутити такий постик.

Це не моє бачення - це погляди сучасної квантової фізики.

Процитую:

Пустота атомов

99 целых и двенадцать девяток после запятой процентов атома занимает пустое пространство. Этот факт снова заставляет нас пересмотреть то, как мы воспринимаем самих себя и реальность. Если наше тело и все вокруг нас большей частью состоит из пустого пространства, почему тогда предметы выглядят твердыми на взгляд и на ощупь? Это ощущение твердости создается силами отталкивания или притяжения между атомами, похожими на силы, действующие между двумя магнитами, поднесенными друг к другу. Наши руки, ноги, пальцы на самом деле никогда ни к чему не прикасаются, а лишь испытывают силу отталкивания, которая создает ощущение твердости. Хотите верьте, хотите нет, но на самом деле вы не касаетесь стула, на котором сидите, а скорее висите над ним, за счет того что атомы стула и вашего тела отталкивают друг друга. В действительности всё скрепляет и заставляет реальность выглядеть «твердой» океан колеблющейся энергии, а не что-то вещественное. Не только ваше тело, но и все что вы видите, чувствуете и с чем взаимодействуете, по большей части состоит из пустоты.

Ще додам стосовно матеріальності атома і матеріальності зовнішнього світу :

Якщо збільшити розмір атома до розмірів футбольного поля, то ядро буде в центрі величиною з кінчик голки, а електрони будуть літати по периметру поля( величина електрона також, як кінчик голки).

99 целых и двенадцать девяток после запятой процентов атома занимает пустое пространство

Відстань між двома атомами пропорційно відповідає відстані між двома сонячними системами.

Якщо сонце зменшити до розмірів горошинки, то найближча зірка, така ж горошинка буда на відстані ...40 км.(!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, мені зовсім не імпонує теорія великого вибуху, бо ж вибух з нічого не міг взятись, також ото перше Слово хтось мусив промовити, звідкись взялись мільярди галактик, мільярди мільярдів зоряних систем схожих на нашу, не факт що в декількох сотнях, може тисячах з них, було створено умови для утворення життя, також питання - це прірва між живою і не живою природою, що до тепер не має відповіді. Питання є і питаннь цих багато. Можливо от і перші унікуми, які почали собі задавати їх і замутили релігії, але вони не дуже не спішать на них відповідати. Відповіді настільки туманні, подекуди смішні і відверто примітивні, що говорити їх в слух людині 21-го століття, треба ще як то кажуть совість мати. Всі відповіді сформувались ще в часи коли основна маса була тупою, наука і релігія була для вибраних, для дуже малої кількості, в той час як непуганих баранів було вдосталь, що дозволяло не фігово косити з них капусту. Як я вже писав прийшло 21-ше століття, а нам і далі пузатенький, бородатенький попик з кадильцем в ручках щось там белькоче і замість відповіді прагне залізти вам в голову, душу, заставити сконцентруватись на собі на своїх гріхах. Фактично заганяє в ступор, дибілізує. Людина починає всього боятись, стає забобонною і т.д.

Якщо не знаєш відповіді то не повчай, а краще пробуй шукати і іншим не забороняй.

ми живемо в свiтi великих теоретичних припущень, якi навiть при повнiй логiчно пiдведеннiй базi, не обовьязково можуть бути вiрними, бо ми ж можемо якогось фактору не враховувати або враховувати невiрно

не треба служителiв церкви утотожнювати напряму з релiгiею повнiстю, бо це такi ж самi люди як ми i помиляются так само як ми, в них звичайно е бiльше шансiв для *просвiтлення*, але не факт, що вони в повнiй мiрi ним користуются

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожна релігія монополізує "віру в Бога", стараючись всіма канонами, законами, анафемами відтіснити від отари інших пастирів.

От ми зараз живемо в ідеальному біблійному суспільстві:

"не суди і не судимий будеш" - кого в нас зараз судять, всі злодії поза осудом, від всіх честь і хвала:), також не смій осуджувати священників, бо вони отримають все сповна на другому світі, а на тому хай помучаться собі в лексусах і мерседесах;

"кесарю кесареве а Богові Боже" - Богові Боже по замовчуванню стало церковне церкві, а хто такий був кесар для євреїв - це був римський диктатор-завойовник, який колонізував їх землю і заставив платити данину, релігія заохочує до повної підкори завойовнику. Яник і ко повністю під цей вислів підпадають, тож нєфіг сіпатись, потрібно платити:)

"притча про Лазаря" - в нас зараз все суспільство прямо підігнано під неї, вже близько 70% людей впритул наблизились до рівня Лазаря і радісно чекають смерті і переходу в краще життя, поки дураки-олігархи тупо жирують в цьому мерзенному світі - от дибіли, не знають що отримають на іншому:)

"шляхи Господні несповідимі" це твердження трохи вганяє в ступор бо воно зовсім не гарантує послідовникам Лазаря (принаймі економічним) попадання в рай, як і не гарантує зажерливим багачам походу в пекло.

Головне вірити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще додам стосовно матеріальності атома і матеріальності зовнішнього світу :

Якщо збільшити розмір атома до розмірів футбольного поля, то ядро буде в центрі величиною з кінчик голки, а електрони будуть літати по периметру поля( величина електрона також, як кінчик голки).

99 целых и двенадцать девяток после запятой процентов атома занимает пустое пространство

Відстань між двома атомами пропорційно відповідає відстані між двома сонячними системами.

Якщо сонце зменшити до розмірів горошинки, то найближча зірка, така ж горошинка буда на відстані ...40 км.(!)

нажаль це досягнення науки а не релігії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще додам стосовно матеріальності атома і матеріальності зовнішнього світу :

Якщо збільшити розмір атома до розмірів футбольного поля, то ядро буде в центрі величиною з кінчик голки, а електрони будуть літати по периметру поля( величина електрона також, як кінчик голки).

99 целых и двенадцать девяток после запятой процентов атома занимает пустое пространство

Відстань між двома атомами пропорційно відповідає відстані між двома сонячними системами.

Якщо сонце зменшити до розмірів горошинки, то найближча зірка, така ж горошинка буда на відстані ...40 км.(!)

нажаль це досягнення науки а не релігії

Справа в тому, що досягнення сучасної науки майже на 100 % збігаються з поглядами багатьох східних вчень і релігій.

Не протирічать одне одному, а підтверджують одне одне. Лише це я хотів сказати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому, що досягнення сучасної науки майже на 100 % збігаються з поглядами багатьох східних вчень і релігій.

Не протирічать одне одному, а підтверджують одне одне. Лише це я хотів сказати

Наука согласна що всі небесні явища дело рук божих.....ббббрррреееедддддд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому, що досягнення сучасної науки майже на 100 % збігаються з поглядами багатьох східних вчень і релігій.

Не протирічать одне одному, а підтверджують одне одне. Лише це я хотів сказати

Наука согласна що всі небесні явища дело рук божих.....ббббрррреееедддддд.

Чому бред, чому так категорично? Фраза "діло рук Божих" належить релігіям віри, східні напрямки трактують все зовсім інакше.

Вони описують природу буття, трактування Бога там зовсім інакше. І це трактування майже повністю збігається з поясненнями сучасної фізики.

В буддизмі поняття Бога взагалі немає - є трактування "Природа реальності", і притому це аж ніяк не атеїзм.

В даосизмі Дао теж не зовсім тотожне поняттю Бога. В цих напрямках не так важливо, як це називати, бо слова будуть завжди до певної міри спекуляцією інтелекту.

Головне проникнути в природу реальності, об"єднатися з нею , пережити це - а як це назвати, - чи єднання з Богом, чи проникнення в Буття, чи усвідомлення природи квантового поля - не так важливо. Люба назва - це лише інтерпретація того, що знаходиться за межами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачили Ісуса тільки ті хто жив в ті часи... Для нас, Бог написав Новий Завіт, там описується життя Ісуса на землі, як нам потрібно жити, і Бог зробив новий відлік часу, Ми зараз живемо в 2012році після народження Христа, якщо почитаєте Біблію, то побачите , що до народження Христа були зовсім інші роки....Це і є доказом того що Ісус був...

ух блін, а я думав такі вже вимерли)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп, по Фаусту пройшлись:)

Нєфіг науку змішувати з релігією, це антиподи. Науці для розвитку потрібні розумні, амбітні люди, здатні творити щось нове. Релігії - обмежені адепти для пожертв і самозречення. Через те наука асоціюється з прогресом, а релігія - з традиціоналізмом, канонами і іншими речами, що законодавчо забороняють їй розвиток. Тішмося досягненнями старослов'янської мови.

Яскравий приклад - мусульманство. Важко повірити але Схід був колискою багатьох наук, потужного філософського мислення, але потім прийшло мусульманство і на 600 років затормозило розумову активність. На сьогодні маємо видання фетви про дозвіл на гвалтування жінок-немусульманок будь якого віку, правовірними мусульманами, без жодного гніву з боку Аллаха.

Це повна піська!

Буддиські монахи, гарно виглядають хіба в голівудських фільмах, там також повна темінь і безпросвітність в поєднанні древніми абстрактними вченнями і практиками. Якщо його поставити в порівняння з сучасним китайським чи японським аспірантом, вийде щось аналогічне, як порівнювати бородатого Батюшку Васілія і просунутого айтішніка.

закрийте нахер тему...

в тебе що, перейми почались?

закрийте нахер тему...

в тебе що, перейми почались?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачили Ісуса тільки ті хто жив в ті часи... Для нас, Бог написав Новий Завіт, там описується життя Ісуса на землі, як нам потрібно жити, і Бог зробив новий відлік часу, Ми зараз живемо в 2012році після народження Христа, якщо почитаєте Біблію, то побачите , що до народження Христа були зовсім інші роки....Це і є доказом того що Ісус був...

ух блін, а я думав такі вже вимерли)))

такі будуть жити вічно з Тим у Кого вірять....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такі будуть жити вічно з Тим у Кого вірять....

і нехай їм там буде добре. щоб не показувались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нєфіг науку змішувати з релігією, це антиподи. Науці для розвитку потрібні розумні, амбітні люди, здатні творити щось нове. Релігії - обмежені адепти для пожертв і самозречення. Через те наука асоціюється з прогресом, а релігія - з традиціоналізмом, канонами і іншими речами, що законодавчо забороняють їй розвиток. Тішмося досягненнями старослов'янської мови.

Яскравий приклад - мусульманство. Важко повірити але Схід був колискою багатьох наук, потужного філософського мислення, але потім прийшло мусульманство і на 600 років затормозило розумову активність. На сьогодні маємо видання фетви про дозвіл на гвалтування жінок-немусульманок будь якого віку, правовірними мусульманами, без жодного гніву з боку Аллаха.

Це повна піська!

Буддиські монахи, гарно виглядають хіба в голівудських фільмах, там також повна темінь і безпросвітність в поєднанні древніми абстрактними вченнями і практиками. Якщо його поставити в порівняння з сучасним китайським чи японським аспірантом, вийде щось аналогічне, як порівнювати бородатого Батюшку Васілія і просунутого айтішніка.

В кожній релігії є достатньо послідовників, які просто слідують зовнішнім правилам, не розуміючи суті. І при цьому йде повна профанація і обмеження. А є послідовники, які досягали духовної реалізації.

Православ"я з його догмами - оп , і тут справжня перлина ісихасти.

Мусульманство - оп , і тут суфії.

Стосовно буддійських монахів. Дійсно, дітей часто віддавали в монастирі, бо це було престижно. При цьому ніхто не питав, чи є в нього бажання до цього чи ні. Такі люди звісно нічого не досягнуть. А огульно всіх буддійських монахів під одну гребінку - це невірно. Не так давно Далай-лама сказав - якщо якісь положення буддизму не будуть відповідати сучасним поглядам науки, ці положення будуть ліквідовані з вчення. Недарма серед фізиків багато буддистів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нєфіг науку змішувати з релігією, це антиподи.

Людина, що перевернула в 2010 році математичний світ (не путати з росіянином Перельманом), частково розв'язавши одну з семи задач тисячоліття - має два хобі: математика та іудаїзм(він індієць). Рома, не апелюй псевдоаксіомами, їхнє спростування якраз спростовує(вах, каламбур!) всі твої попередні репліки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оскільки питання стояло "Як ви сприймаєте Бога", просто висловлю свою думку:

Для мене Бог (якщо припустити, що він існує) - істота, яка стоїть на вищому рівні розвитку, тобто так звана "розумна енергія". Враховуючи величину всесвіту, думаю знайдеться така форма життя, для якої існування не потребує фізичної оболонки.

Але аж ніяк не істота, якій потрібно поклонятися чи бути "її рабом".

Скажем так, в Бога я не вірю, але припускаю його існування в деякому сенсі

взяти хоча б те, що існує багато релігій, багато різних богів і кожен з них є єдиним і правильним для вірян тої чи іншої релігії. То який же з них дійсно є Богом? Який з них самий правильний Бог? Дуже хотілося б почути відповідь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приговор суда над Галилеем церковь отменила в 1972 году. А еще через 20 лет Римско-католическая церковь, в лице Папы Иоанна Павла II признала и приговор, и процесс ошибкой.

31 октября 1992 года, спустя 359 лет после суда над Галилео Галилеем Папа Иоанн-Павел Второй признал, что гонения, которым подвергался ученый, были ошибкой: Галилей ни в чем не виноват, так как учение Коперника ересью не было.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нєфіг науку змішувати з релігією, це антиподи.

Людина, що перевернула в 2010 році математичний світ (не путати з росіянином Перельманом), частково розв'язавши одну з семи задач тисячоліття - має два хобі: математика та іудаїзм(він індієць). Рома, не апелюй псевдоаксіомами, їхнє спростування якраз спростовує(вах, каламбур!) всі твої попередні репліки.

не потрібно було уточнень, я й так знаю, що іудаїзм - релігія індійців

до речі, багато хто не вважаються іудаїзм релігією, оскільки там трохи інакше сприймається відношення між іудеєм і Богом, якщо християнину дістався цілий комплекс гріхів, без жодних гарантій і визначення, щось схоже в мусульманстві (про жінок годі й казати), то іудею - обраність, вищість і т.д. Получається не хілий автотренінг, напрямлений на розвиток особистості.

хоча можна припустити що хобі в нього кабалізм а не іудаїзм, це більше на хобі змахує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС не потрібно палити на вогні, я не атеїст, я просто проти дибілізації цілої країни.

Я от думаю, коли вже батюшок будуть в космос запускати, як там без них ракети літають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що іудаїзм - релігія індійців

:blink: ???

Може, все-таки, індуїзм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС не потрібно палити на вогні, я не атеїст, я просто проти дибілізації цілої країни.

Я от думаю, коли вже батюшок будуть в космос запускати, як там без них ракети літають.

ну яка дибiлiзацiя краiни з допомогою релiгii ? По цьому поводу е хороша народна приказка : *Застав дурня Богу молитись, вiн i лоба розiбье* Чи мо гопота в Бога вiрить ? Багато вони (гопота i iже с нiмi ) здобули в копiлку iнтелектуального розвитку, дакуючи тому,що не вiрять в Бога ? Нормальна людина й в Бога вiрить нормально,без фанатизму, а дурна .... див. приказку вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...