Перейти до змісту

Як ви сприймаєте Бога?


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

У мене років 8-10 назад був період цитатно-суперечний , коли за мною бігали силбновіруючі представники різних церковних організацій і закидували мене цитатами . Тоді ж , прочитавши ,ті самі , порвані на цитати книги, створив своє бачення релігії , віри , Бога, та прийняв рішенняніколи не вступати в суперчки на цю тему, оскільки сильновіруючого, озброєного декількома цитатами ніхто не зможе переконати в протилежному .

До речі зараз читаю Коран , для себе , не для цитат на борді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 218
  • Створено
  • Остання відповідь

В сильноневіруючих нема заготовлених цитат і менш промиті мізки, тому з ними простіше.

А на рахунок хвалитись - я, ніби, і не хвалився, а приводив приклад можливої помилки утотожнення віку з "нешколотою": не все ж у світі так, як в святому письмі сказано. І школота може бути різного віку, і

всякий буває. Невже це правда, що так важко з виключенним тумблером адекватно сприймати прості речі і без цитат аж ніяк?

ну знов начинается протистояння, хто розумнiший, а хто дурнiший. Розумнiй людинi набагато важче промити мiзки, неважливо чим,вiрою чи ii вiдсутнiстю. Наявнiсть цитат теж я особливо за *мiнус* не вважав би, бо iх немае лише в того, в кого мозок *девственно чист как попа младенца*. Неварто мабуть далi взагалi сперечатися, бо як я колись вже писав, кардинально мiняють людину i ii свiтогляд, лише надзвичайно радикальнi емоцiйнi подii, неважливо, радикально позитивнi чи негативнi. А ми тут лише в котрий раз переливаемо з пустого в порожне, дякуючи *вбросу* ромахи11

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну знов начинается протистояння, хто розумнiший, а хто дурнiший. Розумнiй людинi набагато важче промити мiзки, неважливо чим,вiрою чи ii вiдсутнiстю. Наявнiсть цитат теж я особливо за *мiнус* не вважав би, бо iх немае лише в того, в кого мозок *девственно чист как попа младенца*. Неварто мабуть далi взагалi сперечатися, бо як я колись вже писав, кардинально мiняють людину i ii свiтогляд, лише надзвичайно радикальнi емоцiйнi подii, неважливо, радикально позитивнi чи негативнi. А ми тут лише в котрий раз переливаемо з пустого в порожне, дякуючи *вбросу* ромахи11

Та нема ніякого протистояння і порівняння, хто розумніший, а хто дурніший. Всьо, шо я хотів сказать, це те, шо віруючому відключити мозок легше, бо за нього вже всьо продумали і написали список можливих відповідей. З невіруючими складніше, бо у випадку відключення мозку у них, винуватих їм приходиться шукать серед їм подібних - а це депресія, паранойя, шизофренія і, в результаті, повний піндик.

Понятно, шо віруючий з відключеним мозком буде цілісніше, ніж невіруючий з відключеним мозком, але факт відключення мозку сама по собі цілісність не відміняє. Тому і хочеться, шоби люди хоча б іноді його включали.

Ну, а розумніший-дурніший то вже інше; іноді одне питання того, кого вважають "дурнішим" варте 5 "влучних" цитат "розумнішого". А от дурень, що сипле цитатами,- то вже клініка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бог і диявол в середині нас. Ми самі собі вороги іноді і свої друзі. Від того на який бік ми стаємо залежить наше життя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не.. ну я понимаю, что тема абы попи#деть.. но не думал, что так фанатично...... имхо..

сижу, я позавчера вечером в одном местечке, пивко попиваю, отдыхаю... тут подседает один чувак.. аля психолог, и пытается чего то мне вдолбить..... ёпт... да я таких психологов ещё в институте вертел одним махом пальца.... короче... оно понял и ушел ...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не.. ну я понимаю, что тема абы попи#деть.. но не думал, что так фанатично...... имхо..

сижу, я позавчера вечером в одном местечке, пивко попиваю, отдыхаю... тут подседает один чувак.. аля психолог, и пытается чего то мне вдолбить..... ёпт... да я таких психологов ещё в институте вертел одним махом пальца.... короче... оно понял и ушел ... :)

Сразу чувствуется, шо ви целостная лічность, включеньонний мозк і, взагалі, інтересний мужчіна.

Скажіть, а вас не тошнить ото буть завжди правим і всєгда побєждать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сразу чувствуется, шо ви целостная лічность, включеньонний мозк і, взагалі, інтересний мужчіна.

Скажіть, а вас не тошнить ото буть завжди правим і всєгда побєждать?

Не тошнить, а знаете почему ? Потому что я ни к кому не лезу, ни в душу, ни в кошелёк, ни в жизнь....

И поэтому для меня нет понятия "победа" и "правота"... я просто ставлю человека на место, который первым решил мне что то доказать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

который первым решил мне что то доказать...

Та я не про этот случай, а вообще. Но всеравно, спасибо за ответ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я не про этот случай, а вообще.

а конкретней? мы с Вами в реале пересеклись ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а конкретней? мы с Вами в реале пересеклись ?

Да ну, что вы, врядли мы в реале пересекались, я пива не пью и реал не люблю, там очень много победителей. Я таких людей в реале обхожу стороной.

Это просто общее впечатление от изучения содержимого ваших сообщений тут, на форуме. Тут я очень даже не прочь посмотреть на людей, которые всегда правы. Если мое мнение ошибочно и вас задевает, приношу извинения, возможно что-то не так понял.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я не про этот случай, а вообще.

а конкретней? мы с Вами в реале пересеклись ?

Вова, ти шо, не узнав???теж той псіхолог із тьоплого мєстєчка, якого ти так мастєрскі отшив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

впечатление от изучения содержимого ваших сообщений тут, на форуме.

виртуальность ой как может быть обманчива....

теж той псіхолог із тьоплого мєстєчка, якого ти так мастєрскі отшив!

неее... тот был тупее и однообразней :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раскусили... Да, все так и было.

Сижу я тут в одном местечке, пью пиво. Отошел на минутку, заказ в баре сделать, возвращаюсь, а на моем месте кто-то сидит, пиво пьет. Ну я сел рядом, спросил, можно ли мне свое пиво забрать. Тут этот рррраз меня на палец и ну вертеть со словами "да я таких салабонов в институте на полпальца вертел"! Я запаниковал, попробовал вырваться, да куда там - вертит и вертит. Еле ноги унес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сижу я тут в одном местечке, пью пиво. Отошел на минутку, заказ в баре сделать, возвращаюсь, а на моем месте кто-то сидит, пиво пьет. Ну я сел рядом, спросил, можно ли мне свое пиво забрать. Тут этот рррраз меня на палец и ну вертеть со словами "да я таких салабонов в институте на полпальца вертел"! Я запаниковал, попробовал вырваться, да куда там - вертит и вертит. Еле ноги унес.

Фантазия есть... только правды нету....

Во первых - в том местечке не я подседаю, а ко мне...

Во вторых: рядом возле меня не садятся, а напротив, что бы я мог видеть глаза собеседника....

а что верчу и верчу..... бывает :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація з темою була прєдопрєдєлєна, ще з самому початку сміливі і зоркі тролєсканери запеленгували ворожий сигнал і забили по ньому з усіх гармат, викриваючи на всеогляд нічим не прикриту підлість топікстартера. Безстрашно і героїчно тримаючи наступальний фронт оффтопу, влучно підсилюючи його бронебійними смайлами калібротипу :0159::_09: незримі оборонці чистоти форуму зуміли таки зупинити пошесть, примусивши аффтара капітулювати вже на третій сторінці, але хто міг собі уявити, що в м'ясорубку впаяється чіттаматра-адвайта-веданта. Невідома ворожа зброя стопорнула відважних спартанців :0159: :_09: та не надовго, в кінці п'ятої сторінки була нарешті поставлена жирна крапка в цій непотрібній афері :_06:

Рокові слова:

а конкретней? мы с Вами в реале пересеклись ?
поставили жирнючу дамбу, відправивши в аут навіть школу чіттаматри :0123:
Ще одна репліка-в точному не може бути похибок,а у фізиці похибка-ключове поняття)))

тільки та похибка дозволяє супутники в космос запускати :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки та похибка дозволяє супутники в космос запускати :_08:

Так то супутники. А нашо рядовому віруючому супутники, коли древні індуси робили антиграви на золоті, ртуті і другіх важких металах? Тільки вони не учли того, що, за багато віків до них, древні індєйци придумали набагато простіший і кращий антиграв - на маріхуані: дунул і полєтєл. Кажуть, шо воно даже від високих податків допомагає, правда недовго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ви сприймаєто бога?

Смотря на фото ниже я его воспринимаю на пустой желудок

428206_294380707278047_100001183592026_741086_891725464_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...