Перейти до змісту

Як ви сприймаєте Бога?


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

а можно 2-3 предложениями сказать, что такое эта книга момона ? только без водички, патетики и фанатизма...

Почитати можеш: Книга Мормона, а скачати Книга Мормона.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 218
  • Створено
  • Остання відповідь
да.. кстати... дык не факт, что Бог вообще существует.... ой как не факт...

Браво. Сторіччя тєологічєскіх суперечок закінчилися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith,Благодарю за ссылки, но вот это предложение

Типу ще одна біблія, правильна. Дана людству пророком Мормоном))
уже всё мне растолковало )))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю, що нема...

є лише матерія і певні норми моралі

хоча, не факт, що, якби я народилась в іншій країні (суспільстві), то думала б так само

просто мене не влаштовує загальна концепція християнства "страждайте і вам воздасться"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гм... если уж углубиться в тему: а кто или что, собственно, есть Бог. Когда мы говорим или слышим это слово, у нас в сознании вырисовывается некая конкретная особь:либо дед с бородой, либо чувак, лет 33 - х, тоже с бородкой и длинными волосами.

Дальше, никто ведь не поставит под сомнение тот факт, что среди нас существуют некие процессы или явления, которые наука и человек ещё не в силах дать определение, и вот эти процессы и явления тоже ведь можно назвать богом...

Все эти библии, мормоны, кораны.. прочая ерунда всего лишь материализованное запудривание мозгов, ведь человеку надо во что то верить, на что то надеяться... вот для этого и ему руки ткнули книжицу... на, читай, там всё правда.. читай и верь, читай и надейся....

имхо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гм... если уж углубиться в тему: а кто или что, собственно, есть Бог. Когда мы говорим или слышим это слово, у нас в сознании вырисовывается некая конкретная особь:либо дед с бородой, либо чувак, лет 33 - х, тоже с бородкой и длинными волосами.

Дальше, никто ведь не поставит под сомнение тот факт, что среди нас существуют некие процессы или явления, которые наука и человек ещё не в силах дать определение, и вот эти процессы и явления тоже ведь можно назвать богом...

Все эти библии, мормоны, кораны.. прочая ерунда всего лишь материализованное запудривание мозгов, ведь человеку надо во что то верить, на что то надеяться... вот для этого и ему руки ткнули книжицу... на, читай, там всё правда.. читай и верь, читай и надейся....

имхо...

Тоді що получається,ми пішли з мавпи і вмираючи закінчуємо своє існування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді що получається,ми пішли з мавпи і вмираючи закінчуємо своє існування?

Всё может быть... может и от мавпы... а кто со 100% докажет обратное ? Где нотариально заверенные скриншоты ? завершает ли своё существование ? а какое определения можно дать термину "существование"? существование чего или кого? могу только 99% сказать: биологическая ткань умершего человека точно завершает своё существование.. почему 99% а не все 100% ? Потому что такой себе буддист Даши - Доржо Итигэлов немного спутал природные картишки...

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прочитал ... открылось видение что срачь неизбежен :smile3:

Мені одному здається що після "умовного" застереження, сам же розвиває срач і оффтоп?

По темі. Головне питання "як ви його сприймаєте". А не "існує чи не існує"..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне питання "як ви його сприймаєте". А не існує чи не існує..

якщо це на мою адресу, то сприймаю, як неіснуючого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

огда мы говорим или слышим это слово, у нас в сознании вырисовывается некая конкретная особь:либо дед с бородой, либо чувак, лет 33 - х, тоже с бородкой и длинными волосами.

а вони вже самі запутались хто в них хто.

та й звідки ви взяли, що боженька - то бородатий дядька, а ангели - то чуваки з крилами?

Ну я ж не кажу що прочитав, а читав деякі моменти. Можу і вам дати почитати,маю вдома.
Встречаются два еврея:

— Слышал я «Битлз», не понравилось. Картавят, фальшивят... Что людям в них нравится?!

— А где ты их слышал?

— Да мне Мойша напел…

Дальше, никто ведь не поставит под сомнение тот факт, что среди нас существуют некие процессы или явления, которые наука и человек ещё не в силах дать определение, и вот эти процессы и явления тоже ведь можно назвать богом...

а так легше набагато - власною головою думати не треба :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне питання "як ви його сприймаєте". А не існує чи не існує..

якщо це на мою адресу, то сприймаю, як неіснуючого

Щось є, але то точно (якщо в такому питанні можна говорити про точність) не "дід з бородою". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо це на мою адресу, то сприймаю, як неіснуючого

На адресу цитованого.

Не існує = не сприймаю. Уся подальша полеміка - флуд і спроба блєснуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо на мою адресу то:

то Бог для мене все те, що я не в силах пояснити, всі ті процеси та явища, що відбуваються навколо мене... я відчуваю їхню присутність, але пояснити природу не можу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нема полеміки

Не існує = не сприймаю.

згідна, трохи закрутила))

хоча, не завжди "не існує=не сприймаю"

сприйняття конфлікту, як неіснуючого - єсть таке поняття в віктимології

сприйняття жіночої логіки - "її не існує" - єсть таке поняття в деяких чоловіків))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то Бог для мене все те, що я не в силах пояснити

Виходячі з вашої логіки - я не можу пояснити ядерної реакції - отже атомний реактор для мене Бог?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Getto, це називаэться агностицизм.

Бачиш можна дати визначення без купи висновків, запитань, контрзапитань і провокацій :)

Liberta, у нас тут не матемаика.

Формат

"не існує = не сприймаю" це одне

"не сприймаю = (значить) не існує" це інше (щодо логіки і конфлікту)

А ще в діалектиці є закон заперечення заперечення.. але ж у нас тут не філософія в темі, а сприйнняття конкретною людиною :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходячі з вашої логіки - я не можу пояснити ядерної реакції - отже атомний реактор для мене Бог?

я чекав цього запитання, і був впевнений, що воно прозвучить :)

ні, я не це мав на увазі, так само як приклад з електрикою: якщо я її не бачу, значить вона не існує...

просто існують певні речі, яких я пояснити не можу, але я відчуваю їх дію на себе, відчуваю, що вони є... мені важко описати словами цей стан...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто існують певні речі, яких я пояснити не можу, але я відчуваю їх дію на себе, відчуваю, що вони є

А якщо ви зможете їх пояснити пізніше, в силу набуття досвіду чи знаннь? Що тоді з концепцією "бога", початково помилкова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реомендую прочитати книгу Лео Таксиля "Забавная Библия". Легко читається, і з гумором

«Забавная Библия» — книга Лео Таксиля, высмеивающая текст Ветхого Завета, в частности, задающая вопросы об отсутствии логических связей между отдельными высказываниями. Впервые была издана в июне 1897 года, вскоре после скандального раскрытия мистификации Таксиля на заседании Парижского географического общества.

Тут текст книги http://lib.ru/HRISTIAN/ATH/TAKSIL/funnybib.txt

Прочитайте хоча б вступ і першу главу, далі за вуха відтягнеш :)

А як я сприймаю Бога? То тут я згідна з Liberta - ніяк. Живу за законами моралі, не злопам"ятна, завжди всіх шкода, не робила абортів і не буду робити. Ну чим я не штунда? :) А тим, що не вірю в бога.

Є у мене знайомі, які завжди ходять до церкви, сповідаються, коротше, вважаються хорошими християнами. Але... я бачу у них якусь злість, меркантильність, віруюча подруга робила 2 аборти. Ми з чоловіком не вінчані, то вони на нас дивляться круглими очима і кажуть прямо, що ми живемо у гріху, що ми просто зобо"язані повінчатись.

Я вірю в доброту і милосердність людську, а не божу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви вмієте читати думки?

Звичайно, що не вмію. Більше того, не зрозумів до чого таке питання))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вірю в Триєдиного Живого Бога, який мене любить і ніколи від мене не відвертається, вчить мене і благословляє мене, грішника, хоч на це я не заслуговую. Також поважаю всіх вас за ваші думки, бо скільки людей стільки думок. ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, що не вмію. Більше того, не зрозумів до чого таке питання))

поясню....

а я вмію... я багато чого вмію...я вмію впливати на поведінку людини, я вмію змусити людину засинати, вмію змусити рухатись в ту чи іншу сторону, підіймати зі стільчика чи садовити на

в мене в житті були такі випадки, що, здається, при жодних обставинах я мусив загинути... я не загинув, були практично 100% шанси залишитись калікою, я не залишився, були поєднання таких речей, які б, здавалось в жодному випадку не могли поєднатись... і таких випадків настільки багато було, що це не просто випадковість... оце саме я і мав на увазі...

нього, як це пояснити ? чим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вірю в Триєдиного Живого Бога, який мене любить і ніколи від мене не відвертається, вчить мене і благословляє мене, грішника, хоч на це я не заслуговую.

Обожнюю коли цитують і першоджерело не вказують. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...