Перейти до змісту

Неділя №...ы, сезон - 2012


odna

Рекомендовані повідомлення

Наш Край на Відродження за мостом через Сапалаївку (біля Естету). Наш Край за мостом через Стир по вулиці Шевченка біля Нової Лінії. Котрий з них?

А если логику включить? ;)

Які Ви розумники ... Оскільки рішення остаточно не прийнято куди їхати, є тільки пропозиція, то, якщо їхати в Тростянець, то той, що на Шевченка не по-дорозі, а якщо їхати на Уляники то той, що на Відродження... І взагалі не простіше дати відповідь, а не "відповідати питанням на питання" (виражаючись фігурально) як ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі не простіше дати відповідь, а не "відповідати питанням на питання" (виражаючись фігурально) як ...

Макс, в тебе покатушка з елементами квесту можлива. Два в одному. А ти...... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі не простіше дати відповідь, а не "відповідати питанням на питання" (виражаючись фігурально) як ...

Макс, в тебе покатушка з елементами квесту можлива. Два в одному. А ти...... :)

Або, як говорилось в одному відомому фільмі: "Все переменные уравнения должны быть определены, по очереди ...". Або ж квест повинен бути без "вилок". Ну так мені здається і це нормально, що не всі мою думку поділяють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або ж квест повинен бути без "вилок".

Ну, если почитать тему, то чаша весов склоняется в определённую сторону, исключая двоякую трактовку ;)

Есть предложение.

Туда - по трассе на Рокини, поворот в нужную сторону за Сырниками.

Обратно - через Весёлое и Шепель с заездом на с/х аэродром и въезд в Луцк по трассе через Забороль.

? :)

и

Уляники - 100%.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки рішення остаточно не прийнято куди їхати, є тільки пропозиція

Їдемо в Уляники, по маршруту, що запропонував ursa. Все необхідне, щоб перекусити, я беру з собою.

Собираться лучше у "Нашего Края" за мостом.

Чи може в центрі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки рішення остаточно не прийнято куди їхати, є тільки пропозиція

Їдемо в Уляники, по маршруту, що запропонував ursa. Все необхідне, щоб перекусити, я беру з собою.

Береш на всіх? Так ти ж вегетаріанець, так не цікаво :P
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки рішення остаточно не прийнято куди їхати, є тільки пропозиція

Їдемо в Уляники, по маршруту, що запропонував ursa. Все необхідне, щоб перекусити, я беру з собою.

Береш на всіх? Так ти ж вегетаріанець, так не цікаво :P

Мясо на перекусі їсти не рекомендую. Толку з нього буде нуль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи може в центрі?

Можно и в Центре, не критично, хоть и слишком стандартно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В лісах вже підсохло? Чи краще поки туди не рипатись?

В будь-якому випадку, завтра на 10 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В лісах вже підсохло? Чи краще поки туди не рипатись?

В будь-якому випадку, завтра на 10 ;)

Сьогодні їздили ... В тіні і низинках ледь в'язкувато, на відкритих місцях сухо. Хоча нам вдалось і знайти участок, як висловився ursa, з mud enduro.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми сьогодні ганяли в Олику,87км мені вийшло,непогано так покатались з Мирославом,вітер був,бачили шосерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра (сьогодні) з 9 до 14 ніяких покатушок не буде? А то я вільний до обіду.

Соррi, не в ту тему трохи залiз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми теж учора навеселились!! :_02: :_02: Скидую фото, може, Таїс щось нарешті напише (вона вчора читала вірші, можна й ними)))

post-10119-0-50694800-1326716596_thumb.j post-10119-0-44277600-1326716631_thumb.j post-10119-0-10074900-1326716667_thumb.j

post-10119-0-34789700-1326716688_thumb.j post-10119-0-57105800-1326716718_thumb.j post-10119-0-35433400-1326716748_thumb.j

post-10119-0-84406400-1326716779_thumb.j post-10119-0-03055400-1326716810_thumb.j post-10119-0-40613900-1326717385_thumb.j

а де це знаходиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...