Перейти до змісту

Неділя №...ы, сезон - 2013


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 373
  • Створено
  • Остання відповідь

Оголошую операція "Білий писець"!

Бажаючих прошу на 10.00 до зупинки Берізка (по той бік від г. Лучеськ) будемо прориватись на схід до Косогору,

щоб побачити всю глибину глибини безжального зимового велосипедизма!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маньяки!!! Може краще на лижах ? )))

На лыжах, по нынешним временам, это банально, Андрюха, На лыжах сейчас хоть кто и хоть куда. Любой дурак :)

Джура на лыжах в июле будет на косогор прорываться ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб побачити всю глибину глибини безжального зимового велосипедизма!

вся глибина глибини заключатиметься в пішій прогулянці з велосипедом :_07:

думаю на вихах туди ж тільки з санками і тазіком :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Санки і в мене є ), можу до рюкзака пришпілити , або за собою буксувать, поєднаю безжальне з приємним.

А хто сказав шо туди маршрутки будуть ходить, а? :_05:

Тут аби Луцьк до неділі розгрібли, а там вже за околицю може візьмуться, а то зараз від Рівненської зараз тіко колія туда і колія назад залишилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На роботу шпілив сьогодні в туристичних бахілах.)))

Коли шпілив назад... пожалів, що не взяв трекінгові палки, маску і снігоступи..)))))

Більше снігу бачив тільки в Карпатах.... Аж захотілося палатку зафігачити десь в посадці.))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аж захотілося палатку зафігачити десь в посадці.))))))))))

Знаю двох, які збирались сьогодні це зробити...десь в Гаразджі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оголошую операція "Білий писець"!

Бажаючих прошу на 10.00 до зупинки Берізка (по той бік від г. Лучеськ) будемо прориватись на схід до Косогору,

щоб побачити всю глибину глибини безжального зимового велосипедизма!

ІМХО.. давай краще в центрі зберемось.. при вході в парк.. шоблом веселіше містом буде котити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аж захотілося палатку зафігачити десь в посадці.))))))))))

Знаю двох, які збирались сьогодні це зробити...десь в Гаразджі :)

Трьох ;) Зробили, заодно розвідали стан доріг до Гараджі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Операція виконана!

Борсаючись в сніговій каші, ковзаючи і падаючи на льоді, бредучи по пояс в снігу і зариваючись по втулки в сніг.

Біля берізки зустрів двійко невгамовних, доїхали-дійшли до Гараджи, а потім пішки фрірайдили через дачі до водонапірної башні біля кар'єру, на все про все пішло тіко дві години.

Там собі загоряли на сонці, втикали на краєвид, поки інші совали дрова мультіком видовбав в фірнові яму для вогника. На ньому сушили ноги і досягали екзистенції вбираючи енергію сонця і природи.

Зустріли одинокого бордера, по його слідам через поле до кладовища і назад в цивілізацію.

V7Sw.th.jpg DervN.th.jpg nfPy.th.jpg yDU9o.th.jpgpLrAO.th.jpg 7MqDa.th.jpg eECsG.th.jpg TOXBp.th.jpg tL86p.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

что тут сказать – вы круты! а меня уже утомили дальние вылазки с обязательной программой "пять метров еду, сто иду", в результате хватило сегодня настроения только до ПЛ и обратно. скорей бы весна…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Думаю в это воскресенье выехать основательно.

Идея, пока, просто поехать. Куда и как, буду смотреть по погоде и на ваши предложения :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вру, конечно, что идеи нет. Конечно же есть. Пока только по дорогам. Белосток-Торчин-Рожище-Киверцы. Если будет плохая погода, можно будет сократить круг. Но по большему счету, мне всеравно куда. Можно и в Дубно махнуть, в Тараканов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічо так ідейка... в принципі.

І погода ніби буде ок для такого маршруту.. + дороги не завантажені.

Надую колеса, візьму термос і вйо.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке маленьке прохання, давайте виїдемо так щоб десь до години 5-6 бути в Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...