Перейти до змісту

Неділя №...ы, сезон - 2012


odna

Рекомендовані повідомлення

Вчора за такої чудової погоди так і не вийшло проїхатись, тому сьогодні мав тверді наміри десь виїхати. Уже почав збиратись і тут випадково побачив Таню, яка odna проїжджала під вікнами. Вирішив приєднатись. І не жалкую.

Проїхались на славу, за що Тані і хлопакам дуже вдячний. Веселі історії біля вогнища, гарячий чай та і просто підтримка в дорозі - це те, що мені було потрібно і чого не вистачало.

Сам би я не став стільки накатувати після 2-х місячної перерви, але з хорошою компанією завжди впевнений, що додому дотягнуть. Так що, як тільки буде випадати така нагода, обов’язково приєднуватимусь до таких поїздок і надалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у меня ничего не болит, а ни жо, а не па )), Не смотря на мелкие неприятности, все три дня выходных, просто кайф ( драйв ) .Получил удовольствие как и от езды, так и от общения с классными людьми. Вчерашняя покатушка оказалась просто эффектным многообещающим выпадом в новом году ! Я думаю ... продолжение следует !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тоже за косогор, но приеду как обычно, часа в два :smile3:

кстати, признавайтесь уже, кто сегодня в ПЛ весь снег колесами вытоптал? одни свежие колеи от байков по всему лесу и ни одного райдера :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, признавайтесь уже, кто сегодня в ПЛ весь снег колесами вытоптал? одни свежие колеи от байков по всему лесу и ни одного райдера :smile3:

Кто ж еще, как не "Мастер Панского Леса"))

Он был сегодня замечен выезжавшим рано утром в ту сторону; )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ахахахах Шкодер то я))))))) з другом був , так шукав Когось з велосипедистів по лісові бо покі туди доїхав десь пробився,а насос як на зло виклав і додом пішки йшов=(Так сліди були зовсім свіжі вот я і за ними їхав але потім вирішив розвернутися і поїхав назад.

Шкода що розминулись(

Завтра на скільки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Косогор?

Я на Косогор пас, хочу по сніжку покататись. Можливо в ПЛ поїду. Виїжатиму приблизно в 10, хто хоче приєднатись звоніть, бо далі без інета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

выехали сегодня от Тани с Саней и Колей. по Дубенской и через кольцо, Подгайцы и Лыще взяли курс на лес. причем Саня от таниного чая вкрутил такой темп, что угнаться было трудно :smile3: а потом село (и пару кругов по нему), поле (аццкий рывок!) и наконец-то лес! ледяные искры из-под колес, море удовольствия и несколько весьма артистичных кульбитов :smile3: на косогоре застали незнакомых лыжников, а еще несколько человек видели просто в лесу. к вечера дубенская трасса опасно заледенела и мы несколько раз "пугали" проезжавших автомобилистов, но все обошлось. после пит-стопа на Лукойле, домой ехали тротуарами, а в центре неожиданно встретили Студента Профессора, который оказывается отрывался рядом с нами, в карьерах, с мясом и господином ПЖ :ok2:

огромные респекты всем участникам - 40 км по снегу и в темпе по ощущениям как сотка летом, а то и больше! да в отличной компании

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, нарешті прийшла зима, відчуття від покатушки по зимовому лісі мають особливий присмак кришталево чистого повітря, адреналіну та захвату. Отримав масу задоволення, також моя повага учасникам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да выехали не зря, и проехались с ветерком, и встретили очень симпатичного собаку Роналда . Даже сам Шкодер сказал, какой добродушный пёс ))). :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми вчора дали жизні на кар"єрі. Ох і дали жизні...востаннє щось схоже я робив в класі так 3-му, 5-му. Тазік рулить. Наступного разу візьмемо металеву емальовану миску))) :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми теж учора навеселились!! :_02: :_02: Скидую фото, може, Таїс щось нарешті напише (вона вчора читала вірші, можна й ними)))

post-10119-0-50694800-1326716596_thumb.j post-10119-0-44277600-1326716631_thumb.j post-10119-0-10074900-1326716667_thumb.j

post-10119-0-34789700-1326716688_thumb.j post-10119-0-57105800-1326716718_thumb.j post-10119-0-35433400-1326716748_thumb.j

post-10119-0-84406400-1326716779_thumb.j post-10119-0-03055400-1326716810_thumb.j post-10119-0-40613900-1326717385_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Завтра хочу поскрипыти гумою по сніжку в парку. Хто має дурь в голові - приєднуйтесь. Думаю, десь на 10 підїду в парк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра хочу поскрипыти гумою по сніжку в парку. Хто має дурь в голові - приєднуйтесь. Думаю, десь на 10 підїду в парк

апдейт, буду пізніше, проспааааааааав))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та норм все буде))) Я в п'ятницю поїхав з друзями в Прилуцьк кататися на ковзанах,лід вже крепкий все норм люди хокей грають)) Ми вже теж накаталися,перезулися і давай на байках по озері їздити. :0165:Раптом мені вспомнилось ак класно заїхати з розгону в камиші вони ж перемержші і так легко ламалися) Ну і проїхав я метрів десять,оказується там де камиші то лід геть тонкий і я разом з байком попояс в воду=(спочатку друг підбіг допоміг виняти велосипеда але й сам трішки провалився(1 ногою) потім я викарапкався і давай бистренько додому,з переляку закрутив я менше чім за 10 хв додому :0149: поки доїхав вода на мені замерзла і я якбудто в броні гнався))) загалом холодно небуло, тільки вот якби в черевиках вода небовталась то було б вапшє шикарно))) Вчора цілий день катався здається байку ніфіга несталось))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...