Перейти до змісту

Неділя №...ы, сезон - 2012


odna

Рекомендовані повідомлення

жаль, что не смог к вам присоединиться - ставил "на крыло" подрастающее и уже подросшее поколение :smile3:

post-32-0-50107500-1332102336_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, хтось хотів би з'їздити зі мною в суботу на закинуту базу біля Уляників, або біля Тростянця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виїзд біля восьми ранку, а далі буде видно.

если я себе во сне накрутил на ноги три километра одеяла, значит ли это, что я тоже с вами катался? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, хтось хотів би з'їздити зі мною в суботу на закинуту базу біля Уляників, або біля Тростянця?

А що там по кілометражу получається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, хтось хотів би з'їздити зі мною в суботу на закинуту базу біля Уляників, або біля Тростянця?

А що там по кілометражу получається?

По кілометражу: До тростянця від краю Луцька ~ 30 км, до Уляників ~ 20 км.

Я б хотів прокататись, от тільки б виїзд в 9:00 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були там з Студентом минулого року. прикольно там. Але соватись раджу не всюди, бо є місця де фонить не хіло (за словами одного старшого колеги), а то повернетесь лосями, з рогами і копитами))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б хотів прокататись, от тільки б виїзд в 9:00

Так давай, можемо і в дев'ятій, але не пізніше.

Але соватись раджу не всюди, бо є місця де фонить не хіло

ну, не знаю, вже декілька раз там бував. :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16-0 в Луцке. Будем?

Думаю так, я розраховував звідти повертатись десь о 14-15 годині(це якщо їхати в Уляники).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були там з Студентом минулого року. прикольно там. Але соватись раджу не всюди, бо є місця де фонить не хіло (за словами одного старшого колеги), а то повернетесь лосями, з рогами і копитами))))

Цікаво :_02: Хтось може взяти/десь дістати на цю поїздку дозиметр?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були там з Студентом минулого року. прикольно там. Але соватись раджу не всюди, бо є місця де фонить не хіло (за словами одного старшого колеги), а то повернетесь лосями, з рогами і копитами))))

Цікаво :_02: Хтось може взяти/десь дістати на цю поїздку дозиметр?

Хотілось до вас приєднатись, але після таких повідомлень - страшновато :wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уляники - 100%.

Хм. 30 км. Ну это максимум полтора часа. Самое позднее при наихудших раскладах - 11-0 на месте.

И там есть, что делать 3-4 часа? Фото-сесс актуален? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть предложение.

Туда - по трассе на Рокини, поворот в нужную сторону за Сырниками.

Обратно - через Весёлое и Шепель с заездом на с/х аэродром и въезд в Луцк по трассе через Забороль.

? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почему 8:00 не вариант? :)

Куча планов помимо, поэтому ранний выезд только приветствуется :) Ну, по крайней мере, в 9:00 нужно уже стартовать, а? :)

Собираться лучше у "Нашего Края" за мостом.

Что брать? Что съешь, вероятно, и всякое прочее, что не в лом будет на себе везти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почему 8:00 не вариант? :)

Одинь день в тижні коли є можливість хоть трішки довше поспати (в неділю не вийде - переводять годинники) і не хочеться вставати як в звичайний робочий день. imho

Собираться лучше у "Нашего Края" за мостом.

Наш Край на Відродження за мостом через Сапалаївку (біля Естету). Наш Край за мостом через Стир по вулиці Шевченка біля Нової Лінії. Котрий з них?

Что брать? Что съешь ...

Тоді треба буде 2 наплічника сунути :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дозиметр "Прип'ять" можу дати з собою. якщо сьогодні хтось на протязі дня забере, бо ввечері зникаю з Луцька. т. О96950370дев'ять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наш Край на Відродження за мостом через Сапалаївку (біля Естету). Наш Край за мостом через Стир по вулиці Шевченка біля Нової Лінії. Котрий з них?

А если логику включить? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...