Перейти до змісту

Неділя №...ы, сезон - 2012


odna

Рекомендовані повідомлення

термометр на солнце показывает +2 вопреки прогнозу и здравому смыслу :smile3: так что выбираюсь в парк!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"...Мороз и солнце; день чудесный!.."

подумалось. если бы во времена Александра Сергеевича знали про велосипеды, то изысканный комплимент зиме никогда не увидел бумаги - у классика на подобные глупости просто не было бы времени :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Железа" не жалко? ;)

моє железо на балконі геть задубло і стало супер локаук, ні міліметра просідання, але от зараза, сівши на ровер те желєзо почало працювати як і раніше)))

Зачьотно покатались з Яриком. Обкатав бахіли, люкс, в ноги майже не холодно і то в літніх гоночних тапочках :0155: . Файно прогнались дачами, потім полем Струмівочки і лісом, виїхавши назад на дачі Струмівки, які, як виявляється, тепер мають адресу с. Лище)))))). Далі вломали по трасі зі Струмівки до Луцька. Вламування показало, що я геть дохлий, ужс на :0159: . Треба кататись, а не на дивані валятись.

Вопшем люкс катнули. :rotate:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моє железо на балконі геть задубло

Пс, твое железо на балконе спит ? Жеесть ))) :0118:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"...Мороз и солнце; день чудесный!.."

подумалось. если бы во времена Александра Сергеевича знали про велосипеды, то изысканный комплимент зиме никогда не увидел бумаги - у классика на подобные глупости просто не было бы времени :smile3:

ахаха в ті б часи його точно в VIP-палату посадили :D

і смірітельну із терміка б наділи)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кататись?

хм, а я от подумую завтра на лижах побігати, якраз сніжку підсипало свіжого, і морозець нормальний.

Шкодер, ти як на рахунок лиж, а? Минулого року ти толкав ідею лиж. Давай, згадаємо як то робиться)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будете бігати на лижах))Тоді я за вами на ровері))))Бо я так поняв що крім мене і Ярика бажаючих(На косогор?) немає. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ух і кайфанув я на лижах :0155: . Останній раз катався ще в школі, після того зими нормальні закінчились, почалась робота і т.д.

Як не дивно, але на своїх дерев"яшках доганяв навіть дядечок на пластикових фішер. Побігав прекрасно. Хочу ще на лижах для вільного стилю побігати, бо в мене класичні, і вільним не виходить, задня частина задовга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну и на байке сегодня тож неплохо было :smile3:

полюбе. Але я вибрав лижі, бо в -2 - -3 на байку буде теж жирок, а от на лижах буде жопа. Змазок в мене нема, лижі дерев"янні, сніг буде наліпати ужасно. Тому поки мороз - лижі однозначно. Думаю, на тижні бігати, після роботи, в парку 900-річчя, там теж нічьо, + рельєфчик і ближче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, сегодня каталось комфортно. Но за город выехать не решились. Снег рыхлый, носит, как в песке. Погоняли по парку, возле замка и в пиццерии отсиделись остаток покатушки.

Бодю хотели в парке отыскать по следам, да он шибко быстро едет, наверное...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, сегодня каталось комфортно. Но за город выехать не решились. Снег рыхлый, носит, как в песке. Погоняли по парку, возле замка и в пиццерии отсиделись остаток покатушки.

Бодю хотели в парке отыскать по следам, да он шибко быстро едет, наверное...

Видел сегодня в парке следы шин велов. пробежал 3 км. по парку и увидел на канале расчистили снег. взял коньки и так накатался, аж ноги заболели.

После на станке докрутил 20 км. Вышла очень классная тренировка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...увидел на канале расчистили снег. взял коньки и так накатался, аж ноги заболели.

А на розчищеному каналі слідів велошин не помітив? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в районе ЖД моста через Стырь видел следы Smart Sam'ов и что-то еще позлее. свеженькие, где-то в районе трех часов. признавайтесь :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема "Король Гір 2011" закрита, але думаю, що багато хто з Луцька побачить на цьому відео себе

Гадаю, що буде приємно пригадати теплі деньки в зимовий період

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гм виникла ідея поїхати на дачу до себе зимою завтра.

там є світло, чайник, ліс і т.д.

10 хв пішки є залізнична платформа.

туда їхати краще всього буде через рівненську і за піддубцями наліво зразу пару кілометрів і на місці ітого в одну десь км 25 мені з дому. попутчики будуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЙЙЙЙЙЙЙЙєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєххххууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Дело было вечером, делать было чего...)))))) Пішов я покатався на лижах по парку 900-ти річчя Луцька. Чудово так катався і тут мені зателефонували і сказали, що треба з села дещо привезти. Ну я не довго думаючи (бо якби довго, я б того не зробив) склав лижі прийшов домів, перевдягнувся у ....велоформу і поїхав :0155:

Вже при виїзді обнаружив відсутність задніх гальм. Адреналінчик капнув, дещо зжалось :_08: , але нічьо, їдем. Кручу кручу, зустрічаю Таню, ляляля, крутим далі. На Чернишевського вискакую на асфальт і вйоооооооо. До самих Маяків асфальтиком. Швиденько загрузився і назад.

Ітого, шо ми маєм, прибл. 28 км, за бортом "-18" - "-20" на швидкості так ваще хз скільки, адреналін рікою, і дещо так і не розжималось до самого дому)))

Пара фоточок для підтвердження, так сказать

%25D0%25A4%25D0%25BE%25D1%2582%25D0%25BE0207.jpg

%25D0%2591%25D0%25B5%25D0%25B7-%25D0%25B8%25D0%25BC%25D0%25B5%25D0%25BD%25D0%25B8-1.jpg

п.с.: сосульку розморожували феном, бо примерзла до бороди :0155:

п.п.с.: усєм савєтую, це непереказуємо :0155: :0155: :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...