Перейти до змісту

Китайский Новый год, подаркииииии!


ChiSanta

Рекомендовані повідомлення

сообщения от Ди еще и часть квеста - я пока нашел среди html тэгов ник моего АПП.. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

До чого ж хороша традиція!!! Оце відкупорила сьогодні свій подарунок з чоловіком.

001756.jpg

4 роки витримки, аромат з нотками полуниці і спецій, фруктовий довготривалий смак, мммммммммммм

Спочатку випили за Діфото (дн і автор проекту), потім за Китайського Анонімного Діда Мороза, дай Бог Вам здоров'я! Ну, а третій традиційно за кохання до жінок.

Чоловік сходу в ауті :D А я смакую подарунком.

Пробую розгадати того анонімуса, коло звужується, оскільки небагато людей знало, що я не змогла потрапити на дегустацію портвейнів, а дуже хотіла.

Тому прийшла до висновку, що випадково сьогодні мала зустріч зі своїм КАДМ у своєму ж під'їзді ;)

Щира дяка за подарунок! :_08::_10:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого хороша традиція!!! Оце відкупорила сьогодні свій подарунок з чоловіком.

001756.jpg

4 роки витримки, аромат з нотками полуниці і спецій, фруктовий довготривалий смак, мммммммммммм

Спочатку випили за Діфото (дн і автор проетку), потім за Китайського Анонімного Діда Мороза, дай Бог Вам здоров'я! Ну, а третій традиційно за кохання до жінок.

Чоловік сходу в ауті :D А я смакую подарунком.

Пробую розгадати того анонімуса, коло звужується, оскільки небагато людей знало, що я не змогла потрапити на дегустацію портвейнів, а дуже хотіла.

Тому прийшла до висновку, що випадково сьогодні мала зустріч зі своїм КАДМ у своєму ж під'їзді ;)

Щира дяка за подарунок! :_08:

Розкусила :D . Дуууже приємно, що подарунок потішив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, у тебе порт не менш завидний, да-да, я бачила! Хотіла запропонувати відлити і взаємно поділитися, але не вийде, усьо випили :blush:

Та як надумаєш поділитися - я не відмовлюсь :P

Як сказав щойно мій чоловік: є алкоголь, що вставляє, а цей розслабляє! :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на "поділитись" ще маю;-)

Ловлю на слові! Спєцом процитувала, щоб всі бачили!

Таки вдасться мені дегустація портвейнів :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клуб алкоголіків :)

P.S я по доброму, не скажу, що мені притаманна заздрість.. але приємно читати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Присоединяйтесь, господин Барон, присоединяйтесь!" (С) " Як не до алкоголіків, то до КАДМ :) ( і це не син фінікійського царя, а кручє!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от меня отдельное спасибо за фляжку J&B - порадовал АДМ вискомана и внес приятное разнообразие в меню :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я вчора потішилась своїм подарунком від таємного Діда Мороза - повеселилась в Майдані на концерті оркестру радості і щастя, а саме - івано-франківського гурту "Перкалаба". Класні музики! Драйвові, веселі, щирі і дуже справжні. А цимбаліст нас просто заворожив - і грою, і голосом (хоч то був лише бек-вокал).

Дякую-не надякуюсь КАДМ! Напевно, я була дуже слухняна весь рік :D .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зато в мене подарунок самий корисний для здоров'я! Дякую Китайській Снігурочці за нього ;)

[zula.co.il]_590818_62616_original_asian_cool_christmas_girls19.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зато в мене подарунок самий корисний для здоров'я! Дякую Китайській Снігурочці за нього ;)

скоро можна буде побачити й результати користування подарунком ;)

п.с. дивись, не підведи снігурочку))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

побачити й результати

поки лише нащупати, для побачити потрібно ще пару-п'ять кг скинути ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Коли ИС-7 стане віртуальною реальністю, можна буде з впевненістю сказати, що візуалізація вдалась ;):_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ще 103к досвіду залишилось і 6 лямів, але думаю до пасхи, на крайній випадок до 9 травня буде точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую і своєму Санті :_10: . Гості в захваті від тієї штучки.. як і я :_04: (показує все вірно :0123: )

до речі, я так і незнаю хто порадував мене таким оригінальним подарунком :0027:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

а от подарунок від мого Санти надихнув мене на пошиття велоплаття :g01: зацініть

post-4135-0-36014900-1335077219_thumb.jp post-4135-0-97549100-1335077234_thumb.jp post-4135-0-36691600-1335077245_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до 9 травня буде точно.

як і обіцяв, сьогодні вдалось придбати це диво радянського танкобудування, тепер вся серія ИСів є в колекції.

62c36a292f6d.jpg

Слідуючий раз подаріть будь ласка візуалізацію з лямом баксів. Обіцяю поділитись якщо і з ним вийде все гут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...