Перейти до змісту

ChiSanta

Команда форума
 • Кількість зміста

  23
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

22 Байдужий

2 Підписників

Про ChiSanta

 • Ранг
  матёрый китайский ДМ

Останні відвідувачі профілю

2 891 перелядів профілю
 1. дід Санта дякує всім за участь та допомогу! але ж сталася халепа з одним чемним хлопчиком, що залишився без подарунка ( хоча насправді, подарунок був і є – Санту ельфі підпоїли та клунок за пічку закотивсь… але олені вже запряжоні й летять до Ярчика з надзвичайною швидкістю )
 2. Так, мої любі ельфи, за роботу – сонце ще високо )
 3. Часу залишилось дуже мало! Великий Новорічний Комп'ютер вже почав свою роботу ) Всі бажаючи прийняти участь – очікуйте на приватне повідомлення
 4. В цей неймовірно сонячний день в дідуся поламався холодильник з віскі, а тому настрій так собі… Тож нагадую, всім хто не хоче потім купувати подарунки в Єврейського Діда Мороза, записуйтеся краще до мене, лагідного Кітайського Санти ) П'ятниця цього тижня – умовний день ікс!
 5. а ось тут всі бажаючі можуть подивитися, як весело це буває:
 6. ChiSanta

  Бордовка 26.02.2016 (11 років)

  Зачекалися? Ось і я ) Запрошую до теми, шановні!
 7. Хо-хо-хо, мої бордятка, любі хлопчики й дівчатка ) Як ви всі вже мабуть знаєте, на завершення зими нас чекає велике свято! А до гарного свята мають бути подарунки. Свято ж робимо ми самі для себе, то й подарунки теж даруватимемо один одному, але хто та кому? Ось тут допоможу вам я, ChiSanta, тобто Китайський анонімний Санта ) Ветерани ще не забули як це робиться, а для новоприбульців розповім. Бажаючі отримати та подарувати щось приємне на згадку про цьогорічну Бордовку мають написати мені приватного листа та зачекати підтвердження. В умовний день ікс, за тиждень-півтора до свята, вумний комп'ютер підкаже мені, хто та кому готуватиме подарунка, про що я також повідомлю кожному учаснику приватним листом. Хоча це є гра та розвага, але прошу від учасників серйозного відношення, щоб уникнути суму та розчарування у відповідальний момент. Що саме дарувати? Це залишається суто на розсуд дарителя та теоретично не має обмежень. Головне, щоб радісно, приємно та від щирого серця! Безпосередньо перед святкуванням всі подарунки ми складемо до мого великого мішка, отож про свого справжнього Санту отримувач може тільки здогадуватися. Якщо в когось є запитання, прошу їх надсилати в цю тему. Дякую за увагу та прошу долучатися до дійства!
 8. Дорогие мои борловцы, кто желает получить подарок от китайского Санты - не забываем про наши традиции!
×