Перейти до змісту

Бродячі собаки кусають лучан. Жертви погрожують удом.


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Думаю, звуковий супровід, однаковий що у вас і у нас :D

Влітку "радує" нічне гавкання більше навіть чим "звук тюнінХованих" авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару дней назад иду по переходу от "Варшавки" к "Там-Там"-у. Слышу где-то вдалеке собачий лай. Останавливаюсь посередине, жду, пока машины проедут, оглядываюсь по сторонам - вижу, как с моста несётся стая, перегавкиваясь. Перехожу дорогу, боковым зрением вижу, что они останавливаются перед дорогой (снова машины едут), иду через переходы на выездах от "Там-Там"-а, слышу лай всё ближе и ближе. Возле заправки эти суки настигают меня и берут в кольцо. Рядом - никого. В руках - только пакет. Начинаю звездячить ногами по ихним гнусным физиономиям - уворачиваются. Ищу "главаря" - сложно, хотя их всего шесть. Кидаются строго по очереди и быстро, преимущественно со спины. Удаётся расчистить место перед собой, чтобы нагнуться якобы за камнем - после этого они дружно сваливают, поджав хвосты.

На следующий день прошёл мимо остановки и мимо них - ноль реакции на меня. Через день эти твари дрыхли на остановке. Еле сдержался, чтобы не заехать и не размазать по асфальту мордяки хотя бы двух из них (успел бы, пока остальные проснулись).

Ладно, их было только шесть. А если бы больше? А если бы они кинулись не на меня, а, к примеру, на какую-нибудь девчёнку? На ребёнка? Кто бы им помог?

На заправке (20 метров от меня) стояло пару человек, кстати. Смотрели. Цирк, ля, развлекуха, понимаешь - хоть бы одно тело дёрнулось в мою сторону. Не. Правильно - нахера? Homo homini lupus est...

Дайте телефон службы истребления собак!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчьора шов дамой через "тупік" біля сталовкі "Берёзка" (на Кривому Валі біля пошти) і на мене ззаді накинулась якась тварюка ... не дуже велика, але показалась досить зла ... я без задніх мислєй іду собі дамой (трохан п*яний був) і тут ця істота мене вкусила за ногу, повезло шо я був в батінках здарових і вишло так, шо пес гриз мене за ботінок, я впав, під рукою оказався кірпіч обломаний, схопив його і тріснув собаці по голові, подумав шо забив, бо шось вона не вставала .... я піднявся, підкурив сігарєтку і пішов далі ...

сьогодні зранку, іду знов тудой, перевірити чи всьотаки забив ту псьюку чи нє, підходячи до того місця чую дєтскі крикі і гавкіт! підбігаю, а та тварюка гавкає на 2х дівчаток які в школу ідуть, я знов взяв якусь камінюку відігнав того пса і пришлось провести тих дітей до школи!

зараз піду виясняти чия то тварюка, якшо хазяїна не найдеться, заб*ю сам!

З.І.

3 роки назад, я забив сусідську собаку, вона там дітей покусала сусідських! хазяїн алкаш, получів люлєй від батькив тих діток, а я взяв біту, скотч, поводок і свого друга! звязали того пса, скотчом замотали голову, вивезли на луг і я як в "Бесславних Ублютках" вибив дурість з тої собаки бітою! з першого удару

З.З.І.

в мене в самого 2 собаки вдома! хоча я навіть не уявляю як вони на когось гавкають і кидаються! навіть в маленьких діток, мої кокери викликають сміх і радість!

хоча, я готовий нести повну відповідальність в разі якихось нещасних випадків! і якшо б мій пес покусав людину/дитину, забив би зразу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую точку зору топіккастера. Не раз бачив як зграя собак кидалась за кимось навздогін, хоча не кусала але доцього не далеко. В нашому ж "дворі" трабла з псиною іншого плану. Періодично (бо млн тільки по ранкам) бігає 2-3 псини і гавкають. Це надзвичайно дратує бо вони починають з 5-ї ранку. В певний час я навіть з пневматом за ними бігав... Для себе вирішив проблему встановленням євровікон, хоча загалом проблема зграї собак так і не зникла. Продовжується це вже років з 5 :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте телефон службы истребления собак!

Собак уже у нас не стреляют. Нету такой службы как раньше. Позвони в "Службу оперативного реагування" 15-80, может они чё подскажут. Если нет - попробывать через какого-нибудь депутата миськрады подать на сессии депутатский запрос

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В родичів, які проживають в Луцьку, домашня собака кинулась на хазяїна.

Пса закрили в літній кухні. Співробітники МВС вирішили питання, не пожалівши кулі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повертаючись до озвученої Shkoder-ом інформаації.

Щойно розмовляв з товаришем з Києва. Він стверджує, що собаки які загризли оператора геть усі були в червоних ошийниках. Тобто перебували на "волонтерському обліку" (стерилізовані і накормлені).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас такие ошейники бродячим собакам бабушки поодевали. без всякой стерилизации.

чтоб не трогали их любимчиков, которых они подкармливают.

а меня эти стаи по 10+ особей пугают

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С бабушками бороться надо. И с базарниками, которые тоже любят подкармливать. Воспитывать или подселять им собак домой...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пора перенимать японский опыт. как пишут, там собак бездомных нет вообще, патамушо газенваген работает без выходных...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

І зодно Волонтерів стріляти.

Ау волонтери прийдіть і заберіть собачок з мого двору.

А то я їх тупо перестріляю, ящо будуть кидатись мені на дитину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо стріляти? Не пожаліти пару грн. на упаковку дешевих сосисок, щурячу отруту всередину. Давно думав так винищити місцеву зграйку, зупиняє лише те, що невідомо скільки часу вони будуть смердіти в окрузі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот и я о том же.. пускай волонтеры их и заберут раз уж они их защищают..

так они их потом стаями выгуливать будут. что мало что изменит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

успакойтесь! А то скоро собаки станут большими врагами, чем водка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

успакойтесь! А то скоро собаки станут большими врагами, чем водка

якщо уважно читати, то

Як повідомила ... прес-офіцер ... столичного МВС Марина Макаренко, від численних укусів безпритульних тварин Іван Волошин втратив свідомість і впав у калюжу.

А то - винна воТка і те, що Волошин не вмів нею правильно користуватись...

... Щоразу, коли бачу симпатичну дівчину, яка "волонтерствує" (цілком щиро, до речі) на захист безпритульних тварин, хочеться запропонувати їй прогулятись тихим вечором десь біля гаражів, баз... романтично так, під гарчання не обов'язково голодних псів, але в темну пору доби чомусь зазвичай агресивних. Не кажучи вже про проїзд увечері повз них на велосипеді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот и я о том же.. пускай волонтеры их и заберут раз уж они их защищают..

Щодо міста Києва, то це питання до "пані" Кульчіцкої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

успакойтесь! А то скоро собаки станут большими врагами, чем водка

Більш повна стаття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні ішла додому декілька собак підбігли і почали лащитись, хвостом махать. Незнаю ніколи в житі собаки не гавкали на мене.

А на рахунок відстрілу їх, то в нас біля університету на 40 їх відстрілювали шо аж гай шумів на очах у студентів. В мене було бажання їх самих повбивать. Н........ то відстрілювать, якийсь приют........... це ж страшно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні ішла додому декілька собак підбігли і почали лащитись, хвостом махать. Незнаю ніколи в житі собаки не гавкали на мене.

А на рахунок відстрілу їх, то в нас біля університету на 40 їх відстрілювали шо аж гай шумів на очах у студентів. В мене було бажання їх самих повбивать. Н........ то відстрілювать, якийсь приют........... це ж страшно

Тут людям нема життя, а вам собак би приютити :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні ішла додому декілька собак підбігли і почали лащитись, хвостом махать. Незнаю ніколи в житі собаки не гавкали на мене.

А на рахунок відстрілу їх, то в нас біля університету на 40 їх відстрілювали шо аж гай шумів на очах у студентів. В мене було бажання їх самих повбивать. Н........ то відстрілювать, якийсь приют........... це ж страшно

а я сьогодні йшов з дівчиною і якась шавка розміром чуть більше з кота підскочила, хватанула за ногу дівчину і втікла.. штани порвала, добре що взуття не прокусила

це мале. а було б трішки більше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні ішла додому декілька собак підбігли і почали лащитись, хвостом махать. Незнаю ніколи в житі собаки не гавкали на мене.

А на рахунок відстрілу їх, то в нас біля університету на 40 їх відстрілювали шо аж гай шумів на очах у студентів. В мене було бажання їх самих повбивать. Н........ то відстрілювать, якийсь приют........... це ж страшно

а я сьогодні йшов з дівчиною і якась шавка розміром чуть більше з кота підскочила, хватанула за ногу дівчину і втікла.. штани порвала, добре що взуття не прокусила

це мале. а було б трішки більше?

:( блін ну вони теж ж живі істоти, і відстрелювать не добре і шоб кусались не добре.

Я сьогодні ішла додому декілька собак підбігли і почали лащитись, хвостом махать. Незнаю ніколи в житі собаки не гавкали на мене.

А на рахунок відстрілу їх, то в нас біля університету на 40 їх відстрілювали шо аж гай шумів на очах у студентів. В мене було бажання їх самих повбивать. Н........ то відстрілювать, якийсь приют........... це ж страшно

Тут людям нема життя, а вам собак би приютити :D

то варіант усіх відстрілювати, да?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...