Перейти до змісту

Бродячі собаки кусають лучан. Жертви погрожують удом.


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

ІМХО, починати операцію "Кабиздох" треба було десь пізно ввечері або вночі, а зранку оперативно поприбирати. Таким чином не травмувалася би "тонка психіка" пенсіонерів та інших співчуваючих, яким немає чим занятися. Але як для першого разу, то досить непогано, дійсно менше шавок стало на вулиці. А то кожної весни (і не тільки) можна спостерігати одну і ту ж картину - "собаче весілля", зграя агресивних собак різних розмірів в кількості 7-10шт, які гарчать і кидаються на кожного, хто мав необережність підійти ближче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Я тільки за, хоч і шкода собак, але шкоди вони можуть завдати значно більше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Совсем недавно было очень холодно, собаки прятались, продовольсьвие искать нужно...но возможно и траванули малость.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Викинута хазяйська" = "безпритульна"

"Покинута напризволяще" = "безпритульна"

Неочевидно? Хм. Странная позиция волонтёров.

Стало меньше собак? Не заметил - наверное, потому что встреч с ними не искал :)

Хватает их в городе.

Пару дней назад на ул.Фёдорова возле горячих люков тусовалось штук десять довольно крупных собак. Возле "Варшавки" буквально вчера наблюдал две "свадьбы". Да что возле, в мясном павильйоне (в подвале) уже раза три натыкался на разных полуметровых шавок, метающихся от одной витрины к другой (поодиночке, правда, не стаей).

Спецкомунтрансу нужно подать заявление в мэрию, в котором попросить/потребовать разрешение на зачистку города. Вот в мэрии говорят, что не знают, как реагировать на митинг, если им поступает много заявок от покусанных детей и взрослых... Пусть дадут добро комуннальникам на сокращение популяции бездомных псов. Если их 4000 (как пишут в статье), а за один раз "убрали" 200... хватит трёх недель, чтобы их не осталось совсем или они остались в незначительных количествах. И уже с остатками проводить стерилизационные программы.

Критика метода отравления "ліками від туберкульозу" имеет право на жизнь. Но это ведь дешевле, чем стерилизация или усыпление (где-то попадались цифры). А на сэкономленные деньги можно построить приют или если он существует - проспонсировать содержание оставшихся собак. И горожане вздохнут свободнее, и защитники животных будут с деньгами. Компромисс, не? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

любителям шаурмы стоит быть поосторожнее в эти дни.

если уничтожать этих собак - надо делать это просто моментально. иначе пойдет ответная реакция на уменьшение популяции в виде повышенной рождаемости.

а по поводу выкинутых хозяйских. тут, считаю, все домашние собаки должны быть зарегистрированы.

также регистрировать надо и приплод у домашних собак.

тогда можно предъявлять претензии хозяевам, которые избавились от своего питомца путем вышвыривания на улицу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во! Самый главный сандоктор Луцка за уничтожение собак. Но гринписовцы, конечно же, будут против :)

Минулоріч 545 мешканців обласного центру покусали собаки, із них 20% – бродячі пси.

Під час засідання виконкому міськради головний санітарний лікар Луцька Іван Ульчак розповів, що від бродячих собак постраждали працівники одного з луцьких садочків та батьки, котрі не можуть забрати діток через зграї собак.

«Персонал не може дійти до садочку. Потрібно виловлювати та усипляти, тихенько робити свою справу», - сказав Ульчак. Він додав, що в обласному центрі, на щастя, торік не було виявлено випадків сказу. Проте, в Луцькому районі зафіксували 5 випадків сказу в бродячих собак. «Це 100% смертність», - зауважив медик.

Серед інших проблем – засилля мишей та щурів, котрі можуть поширювати лептоспіроз. Ульчак зауважив, що торік у місті було виявлено близько 10 випадків цієї гострої інфекційної хвороби.

545 из 200000 - это мало? Что ж, пока вы не в их числе, вы так будете считать...

(Да, и не все ведь идут в больницу...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сокращение популяции бездомных псов. Если их 4000 (как пишут в статье), а за один раз "убрали" 200... хватит трёх недель, чтобы их не осталось совсем или они остались в незначительных количествах. И уже с остатками проводить стерилизационные программы.

на словах всё выглядит реально

но, не думаю что такая идея пришла тебе первому в голову, и не один раз реализовывалась

и результат? всё возвращается к тому что было

А на сэкономленные деньги можно построить приют или если он существует - проспонсировать содержание оставшихся собак. И горожане вздохнут свободнее, и защитники животных будут с деньгами. Компромисс, не? :)

мне кажется что на сэкономленые деньги у наших чиновников выростёт еще 1-2 домика....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и результат? всё возвращается к тому что было

Да, возвращается, конечно - презервативами собачки-то не пользуются, а приплод у них поболее, чем у людей, да и заметно меньше времени требуется. Ну и ещё у нас не Европа, чтобы за популяцией постоянно следить. Тем не менее, если стаи будут прорежаться, то их агрессивность будет меньше; стаи будут переформировываться, и в целом станет спокойнее.

Ведь было время (не так давно), когда собак не приходилось наблюдать у каждого второго мусорного бака.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ведь было время (не так давно), когда собак не приходилось наблюдать у каждого второго мусорного бака.

кризис больше всего задел самых незащищённых :(

на них же и будут выезжать :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також прихильник відстрілу!!!

І хай хто шо не каже - але життя собаки набагато меншого вартує ніж здоров"я людини!!!

Поцікавлюся, а хто оцінку проводив? Думаю собаки вважають навпаки.

За тиждень у Луцьку отруїли 200 бродячих собак...

Vаnus? :)

ЗІ. Є в мене теорійка: собаки кусають тільки тих хто їх боїться (відчувають це якось). Я собак не боюся і за 32 роки на мене жодна не напала (можливо, саме тому не боюся), крім випадків коли на мене нацьковували собак ЛЮДИ. Ніхто не помічав такого?

ЗІ2. Якось проходив повз Луцьккондитер і якась скотина, по іншому не назвеш, нацькувала службову вівчарку. Від несподіванки я накинувся з матами на собаку, вона від мене такого теж чекала і навіть не встигла розвернутися, а як виповзла на животі з під низьких воріт, так задом і заповзала. Потім ще хвилин 5 крив матом того козла за воротами і хотів навіть бити вікна, щоб думав в другий раз що робить. Людей треба боятися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдаааа.... відео - атас.... 5 балів комунальним службам за проведену роботу - не зупиняйтесь на досягнутому....

Дивують такі люди як та бабуся - раз в тиждень напевно виносила тій дворнязі шкурки від сосисок, а у відповідь добрі-предобрі оченята і невгамовне виляння хвостом - любов за гроші - така собі собача проституція... а скажи такій бабці - "Піди на блошиний ринок купи собі шавку, нашийник і написник і буде тобі любов круглосуточна" - відповість, що в неї немає часу і немає коштів, щоб її утримувати. Це ж потрібно накормити, напоїти, до ветиринарів регулярно водити і тд. НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!!!... А навіщо? Якщо за копійки вона отримує то й же результат... В результаті такі псіни "охороняють" кормлячу їх територію і кидаються на випадкових перехожих...

Якщо вже ти турбуєшся і любиш ту собачку, то будь-ласка, неси за неї відповідальність. Я щось ні разу не чув, що хоча б хтось із етііх "зєльоних" чи то правильніше "валасатих" сплатив штраф, чи будь-яким чином був покараним за своїх підопічних.

Стрілять-травіть адназначна.

Здивувала також фраза про те що постраждали ні в чому не повинні свійські собачки. Вигулювати своїх песиків потрібно на спеціально відведеній для цього території (те що "такавих у нас нє імєєцца" інше питання), або (в громадських місцях) у наморднику і нашийнику. Тоді ви будете впевнені, що ваш "чєтвєраногій пітомєц" не нашкодить ні собі, ні оточуючим. Ато бачив як в нас собак "вигулюють" - відчинились двері, собака вибігла, двері зачинились... через 2-3 години ("пітомєц" вже встиг насцяти на всі клумби, насрати під двері сусідам, поритися в смітнику, перетрахати половину місцевих шавок і ніг перехожих, сп№здити в дітей м'ячик і лопатку, спробувати на смак якесь лайно в тд і тп) на вулицю виходить хазяїн, кричить "Тузік, ка мнє" і заганяє ЕТО додому. Фіналом цієї комедії є дружне підставляння своїх мордяк хазяїнами під вєздєсущій язик цього Тузіка. Занавєс...

Одним словом потрібно розвивати КУЛЬТУРУ утримування домашніх улюбленців. Бо зараз у нас абсолютна анархія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І то ше добре якшо той Тузік з безобідної породи... А то в нас одне чмо стафора так випускало... То ж ппц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ. Є в мене теорійка: собаки кусають тільки тих хто їх боїться (відчувають це якось). Я собак не боюся і за 32 роки на мене жодна не напала (можливо, саме тому не боюся), крім випадків коли на мене нацьковували собак ЛЮДИ. Ніхто не помічав такого?

Теорія цілком вірна. Але, нажаль, не достатня. В собаки є стотищміліонов Абсолютно Собачо Логічних Причин нас покусати. Половину з них (в ідеальному випадку) ми не розуміємо.

Сам мав собаку ("німецька вівчарка") і не завжди розумів його логіку. В нього були нелюбимі люди (двоє мужчин), котрі ніколи його не ображали а просто ходили собі на роботу в ту ж сторону в яку ми ходили на прогулянку. Проте він завжди на них гарчав і щиро дивувався, чого я не даю команди на напад.

До чого я це веду? А до того, що ми не завжди можемо передбачити поведінку людини в різних умовах (п’яний, наляканий, в натовпі). А поведінка собаки - темний ліс!

Звідси висновок - домашня собака має бути добре вихована та під постійним наглядом (включаючи повідок, намордник). А безпритульна собака - це хижак. що живе поруч, не боїться людину як дикі звірі, можливо голодний і можливо озброєний бактеріологічною зброєю.

Я люблю собак. Але дітей я люблю більше (особливо своїх). Я можу подати в суд на людину, яка мені загрожує. Але не можу подати в суд на собаку. Тому вб’ю будь-яку собаку, яка буде загрожувати моїй сім’ї чи мені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эти слёзы и сопли только до поры до времени - пока эта "ласковая тварь" не укусила кого-либо из близких.

Те люди, которые выбрасывают питомца или воспитывают из него убийцу, конечно, еще те животные... Это наша реальность, к сожалению...

Бродячих собак надо истреблять однозначно!

Буквально сегодня видела как двое парней отмахивались от стаи возле 25 школы (там возле Сатурна есть пристанище с теплыми люками...). Их пронесло, а вот детки чьи-то будут возле этой голодной и заразной своры домой идти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які веселі пости після відео. Не дивуйтесь коли ваші діти після такого будуть заїками, неврастеніками, психічно неврівноваженими особами. А згодом будете щиро обурюватись, що якась скотина на ДПЗ згвалтувала чиюсь дитину, вбила тварину. Чи конання тварини на очах малолітньої дитини, призведе до чогось хорошого у її психічному розвитку?

"Посієш вітер - пожнеш бурю"

P.S. Одного разу довелось бути свідком скандалу у містечку Рожище. Там директор школи (Йо***а с*ка) Наказала відстрілювати бродячих тварин (Депутат місцевої ради) 8 година ранку, маленькі дітки йдуть до школи, а біля школи стоїть грузова машина з якої стікає по білому снігу струмочок крові. Із за повороту виходить небрите бидло та на очах у батьків та дітей цілиться у бобика та натискає на курок.

Я за цивілізоване вирішення проблеми, а не "масове калічення психіки" Я теж не у захваті від зграї бродячих тварин. Алеж і не вбивати ж їх на вулиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто телефонувала сьогодні в Луцькспецкомунтранс (245448), оскільки вже другий день бачу спроби нападу на людей в районі вул Кравчука 5 зграї 6-7 собак немаленького зросту. Проте з огляду на постійні звинувачення з боку захисних організацій, зробити вони нічого не можуть, особливо після нещодавного скандалу з отруєнням... Отож порадили зібрати певну кількість підписів жителів будинку зі скаргою на агресивну поведінку собак на адресу Луцькспецкомунтрансу і лише в такому разі будуть якось діяти. Я дуже люблю тварин, бездомні собаки не винні, що опинилися на вулиці і мусять якось виживати, проте інколи реально страшно та небезпечно пройти повз зграю... Створення притулку стало б виходом з ситуації, проте постійний брак коштів у бюджетах пускає проблему на самотік.. У цей час тварини гинуть на вулиці через голод, жорстоке поводження, попадають під автомобілі, гризуться між собою та створюють небезпеку жителям міста.. Можливо ефективніше було б скидатися на притулок, не чекаючи допомоги з місцевого бюджету, хочеться вирішення проблеми якнайгуманнішим методом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Програма дозволить «не плодити» нових собак. Щоправда, у міській казні немає 180 тисяч гривень на стерилізацію тварин, ось тисяч 15-20 знайдеться.

Посчитаем? ;)

180.000 грн нужно на 4.000 собак.

20.000 грн хватит на 444 с половиной собаки.

45 грн. на одну. Хм, а была цифра, что стерилизация одной собаки обходится в сумму 100+ грн.

Считаем дальше? ;)

20.000 грн делим на 100 грн.

Имеем 200 собак. Результат тот же, что и в статье, но средства немного другие.

Итак. Можно предположить, что за неделю на собак потратили 20.000 грн - интересно, кто так расщедрился?

С другой стороны, 20.000 грн - это (статья за 2000 год, курс доллара указан около 4.8):

14. Рифампицин др. 300 мг № 100 «Elegant India» 37,38 грн. - пусть в два раза дороже сейчас, пусть даже 100 грн стоит пачка = 200 пачек по 100 таблеток (20,000 таблеток по 1 грн/шт.)

23. Тубоцин капс. 300 мг № 100 «Antibiotic AD» 60,15 грн. - пусть тоже подорожала и примем цену равной 150 грн = 130 пачек по 100 таблеток (13.0000 таблеток по 1.50 грн/шт.)

27. Изониазид таб. 0,3 г № 100 Луганский ХФЗ 4,52 грн. - пусть 10 грн за упаковку = 2.000 пачек по 100 таблеток (200.000 таблеток по 10 коп/шт.)

55. Рифатер® таб. № 100 Grupo Lepetit 128,24 грн. - допустим, 250 грн за пачку = 80 пачек по 100 таблеток (8.000 таблеток по 2.5 грн/шт.)

Всё это лекарства от туберкулёза, цена разная, эффективность, вероятно, одинаковая. На форумах встречалась "собачья доза" - от 1 таблетки на килограмм веса до 10 (и меньше) таблеток на любую особь.

Вернёмся к ценам и посчитаем эффективность.

Получается вот что... При варианте "10 таблеток": затраты составляют от 1 грн до 25 грн на собаку. При варианте "таблетка на килограмм" - ну пусть 50 кг весит, хотя, наверное, редко больше 30 кг бродячие псы встречаются: затраты от 5 грн до 125 грн на собаку.

Суммы 20.000 грн "хватит" на 20.000 (4.000) собак при использовании самых дешёвых и на 800 (160) собак при использовании самых дорогих лекарств.

Эффективность отличается в 25 раз.

Если взять упомянутую цифру (200 собак) - то пользовались самым дорогим вариантом. Сразу вопросы - а дорогим ли? Или отмыли значительную сумму, на деле используя самые дешёвые? При самом радужном раскладе получается, что 20.000 грн достаточно для того, чтобы очистить город от своих собак, освоив пятую часть средств, а потом ещё четыре раза проводить зачистку от "понаехавших" из пригородов (сомневаюсь, что их так больше, чем в городе).

Если сравнивать затраты на умертвение и на стерилизацию - первые или значительно меньше, или сопоставимы. С одной лишь маленькой поправкой - мёртвые не кусаются © Джон Сильвер. Даже у стерилизованной собаки остаются зубы. А когда она в стае, и эта стая кидается на прохожих - стерилизованная собачка будет поддерживать стаю (наших бьют!), ибо после двух-трёх раз "ухода в токаз" её же сородичи могут устроить разборки или начать использовать "отказницу" в качестве тренажёра ;)

Вот такой цинично-чернушный экономический расчет... Просто от нечего делать и некоторой любви к цифрам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які веселі пости після відео. Не дивуйтесь коли ваші діти після такого будуть заїками, неврастеніками, психічно неврівноваженими особами. А згодом будете щиро обурюватись, що якась скотина на ДПЗ згвалтувала чиюсь дитину, вбила тварину. Чи конання тварини на очах малолітньої дитини, призведе до чогось хорошого у її психічному розвитку?

Цікава позиція. Насправді, погане виконання може призвести до психічних травм у дітей. Так само як:

1) Повний цикл приготування "сосисок шкільних" (припустимо, що там є м’ясо) включає забій тварин. Якщо забій доручити психічно хворій людині з садистською спеціалізацією і провести на території дитячого садка.... Висновок виробники дитячих сосисок хочуть перетворити українців на націю маньяків

2) Секс між батьками на очах малолітньої дитини може призвести до сильної психічної травми (доведений факт). Висновок: секс - зло. Людство зобов’язане або вимерти, або перейти на штучне розведення. Повністю штучне, оскільки спостерігання за родами теж може призвести до псих захворювань дітей.

P.S. Всі операції негайно заборонити (Причини ті ж) людина повинна тихо сконати від апендициту, бо якщо на операцію запросити маленьких дітей ...

P.P.S. Пунктів може бути дуже багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару дней назад на ул.Фёдорова возле горячих люков тусовалось штук десять довольно крупных собак.
+

Буквально сегодня видела как двое парней отмахивались от стаи возле 25 школы (там возле Сатурна есть пристанище с теплыми люками...).
+

вже другий день бачу спроби нападу на людей в районі вул Кравчука 5 зграї 6-7 собак немаленького зросту.

Я так понимаю, это всё про одну и ту же стаю?

Интересно, кому лучше их сдать - Луцкспецкомунтрансу или волонтёрам? :)

Луцькспецкомунтранс (245448)
vs

ДАНА, голова Волинського товариства захисту тварин.

тел. 8 099 461 96 30, 266 224

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14. Рифампицин др. 300 мг № 100 «Elegant India» 37,38 грн. - пусть в два раза дороже сейчас, пусть даже 100 грн стоит пачка = 200 пачек по 100 таблеток (20,000 таблеток по 1 грн/шт.)

23. Тубоцин капс. 300 мг № 100 «Antibiotic AD» 60,15 грн. - пусть тоже подорожала и примем цену равной 150 грн = 130 пачек по 100 таблеток (13.0000 таблеток по 1.50 грн/шт.)

27. Изониазид таб. 0,3 г № 100 Луганский ХФЗ 4,52 грн. - пусть 10 грн за упаковку = 2.000 пачек по 100 таблеток (200.000 таблеток по 10 коп/шт.)

55. Рифатер® таб. № 100 Grupo Lepetit 128,24 грн. - допустим, 250 грн за пачку = 80 пачек по 100 таблеток (8.000 таблеток по 2.5 грн/шт.)

Всё это лекарства от туберкулёза, цена разная, эффективность, вероятно, одинаковая. На форумах встречалась "собачья доза" - от 1 таблетки на килограмм веса до 10 (и меньше) таблеток на любую особь.

Ursa, полегшу для тебе калькуляцію і внесу ясність: ефективність названих тобої ліків також різна. В принципі можна втравити чим завгодно, але як заставити їсти оце "чим завгодно" кілограмами? А для цих цілей використовують Ізоніазид. 4 таблетки достатньо майже для любої дворняги, рідко яка з них має більше 40кг ваги, як і для більшості з нас достатньо буде 10 таблеток. Тобто 1 на 10кг.

ЗІ. Щоб не виникало питань - я не за "наших" і не за "ваших", я не білий чи чорний, я - тверезомислячий. Люблю собак, котів, ГОЛУБІВ (та тема була моя), але ніколи не кормлю, максимум погладити можу. Згідно своєї теорійки (на теорію не тягне), про яку писав вище, проблем з собаками не маю взагалі, але чудово розумію що не всі можуть контролювати свої емоції (діти наприклад) і для певної категорії ця проблема дійсно існує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ursa, полегшу для тебе калькуляцію і внесу ясність: ефективність названих тобої ліків також різна. В принципі можна втравити чим завгодно, але як заставити їсти оце "чим завгодно" кілограмами? А для цих цілей використовують Ізоніазид. 4 таблетки достатньо майже для любої дворняги, рідко яка з них має більше 40кг ваги, як і для більшості з нас достатньо буде 10 таблеток. Тобто 1 на 10кг.

Хм. Инструкция к нему:

Внутрь назначают изониазид взрослым и детям в суточной дозе 5 - 15 мг на 1 кг массы тела

Формы выпуска: таблетки по 0,1; 0,2 или 0,3 г

Препараты данной группы также довольно токсичны: смертельная доза для изониазида составляет 200 мг/кг (т.е. таблетка в расфасовке 0,2 г)

Считаем: на 70 кг среднего человеческого веса нужно 70 таблеток (140 или 46 - в зависимости от расфасовки).

Даже для ребёнка, гуляющего без присмотра - это уже года четыре, от 15 килограмм веса - доза в 4 таблетки не будет смертельной. Есть грязное мясо с земли в четыре года вряд ли кто-то будет. А уж от прикосновения к нему отравиться точно невозможно - это по поводу фразы "А отруєне м'ясо розкидали спочатку біля смітників, а тепер поблизу дитячих майданчиків, де його необережно можуть торкнутися діти".

А ещё наткнулся тут:

Насчет собак Вы правы- они умирают от 10 таблеток изониазида, при этом человек выживает приняв больше 20-30 таблеток- это особенность собачьего организма, а не человека и насколько мне обьяснили- это связано с особенностью продолговатого мозга собак.

Человек более живуч, 10 таблеток ему не страшны, это радует :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно, кому лучше их сдать - Луцкспецкомунтрансу или волонтёрам? :)

Обом одночасно. Хто швидше, той і маладєц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорри, все посты "ниасилил".

Скажу свое мнение. Каждую собаку, которая размером больше крысы,

гуляет по улице без намордника или без поводка с ошейником , за который ее держит хозяин -

стрелять. А то задрали эти хозяева "лошадей", когда гуляешь с ребенком, к тебе подбегает куйня размером с лошадь, ты стоишь офигевший и тут хозяин

- Ой не бойтесь, она не кусается

А моему ребенку грубо говоря пох, кусается она или нет, точно так же как и мне. Зато эта собака некисло его напугала и меня тоже. Так шо в жопу это "она не кусается" - стрелять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каждую собаку, которая размером больше крысы, гуляет по улице без намордника или без поводка с ошейником , за который ее держит хозяин - стрелять.

немного подредактирую:

Каждую собаку, которая размером больше крысы, гуляет по улице без намордника и без поводка с ошейником , за который ее держит хозяин - стрелять.

ибо выгуливать эдакую собаку баскервилей может какая-нибудь школьница 10-12 лет

в остальном - полностью согласен с Therion

эти монстры пугают не только детей. у меня жена на стреме во двор выходит.

и сам я не уверен, могу ли защитить свою семью от атаки 5-6 этих голодных крокодилов.

а они стаями по 10-12 зачастую шастают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...