Перейти до змісту

Бродячі собаки кусають лучан. Жертви погрожують удом.


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

как снег после зимы растаял(или еще не совсем но скоро полностью) то ходит по дворе стало опасно - можно вступить в собачье дерьмо, его сейчас по килограмму на квадратный метр :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Вот жалуются, что нечего кушать, малообеспеченные все, кредиты, долги, зарплаты нет, нечем за квартиру платить и т.д - но на подкормку собачек денег хватает. Странно.

Ну да, травить негуманно. Отстреливать - гуманнее (если стрелять сразу на поражение). Но ведь запретили?

А какие варианты остаются?

Волонтёры и бабушки их домой забирать не хотят. С приютом проблемы.

Сажать на цепь в месте их тусовок? Вырывать/стачивать зубы? ... ?

И ещё коммент:

Денег, я так понимаю, у нас вагон! Здравоохранение на высоте. С дорогами проблем нету. Сельское хозяйство чувствует себя прекрасно. Промышленность развивается динамично. Ну, раз так, то можно и на шавок денег потратить. Много потратить. Чтобы каждую шавку поймать и стерилизовать...

Я даже молчу о том, что это издевательство над животным.

Но ведь какой цинизм! Ловим, кастрируем, выгоняем опять на улицу голодать. Так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати да, фактор собачьего говна - тоже достал, такое ощущение, что оно дежурит на границе газона и ждет, когда кто-то станет на газон, что б кинуться ему под ногу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. Инструкция к нему:

Внутрь назначают изониазид взрослым и детям в суточной дозе 5 - 15 мг на 1 кг массы тела

Формы выпуска: таблетки по 0,1; 0,2 или 0,3 г

Препараты данной группы также довольно токсичны: смертельная доза для изониазида составляет 200 мг/кг (т.е. таблетка в расфасовке 0,2 г)

Считаем: на 70 кг среднего человеческого веса нужно 70 таблеток (140 или 46 - в зависимости от расфасовки).

Даже для ребёнка, гуляющего без присмотра - это уже года четыре, от 15 килограмм веса - доза в 4 таблетки не будет смертельной. Есть грязное мясо с земли в четыре года вряд ли кто-то будет. А уж от прикосновения к нему отравиться точно невозможно - это по поводу фразы "А отруєне м'ясо розкидали спочатку біля смітників, а тепер поблизу дитячих майданчиків, де його необережно можуть торкнутися діти".

А ещё наткнулся тут:

Насчет собак Вы правы- они умирают от 10 таблеток изониазида, при этом человек выживает приняв больше 20-30 таблеток- это особенность собачьего организма, а не человека и насколько мне обьяснили- это связано с особенностью продолговатого мозга собак.

Человек более живуч, 10 таблеток ему не страшны, это радует :)

Взагалі-то смерть наступає навіть від п'ятикратної терапевтичної дози, а у всьому світі терапевтична доза - 5мл і тільки в нас 5-15. Тобто 25 мг/кг, а не 200. Я говорив про таблетки 0.2 г (найпоширеніші). Всерівно виходить чуть більше 1 таб на 10 кг, а не в 10 разів більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходити вулицями міста стало дійсно страшно. Йду до роботи однією дорогою - бродячі собаки не дають пройти, іншим шляхом ( біля ЖКГ) - ще гірше. Страшно думати як діти йдуть цією дорогою до школи і садочка. І стерилізація їх навряд чи допоможе, а якщо і допоможе - то не скоро. Я люблю тваринок, але не настільки, тому тільки за те, щоб їх виловлювали і "десь" дівали.

Р.с. Сьогодні депутати не підтримали Програму, підготовлену Даною Наварчук, щодо охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Р.с. Сьогодні депутати не підтримали Програму, підготовлену Даною Наварчук, щодо охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин.

что-то меня это не удивляет :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, ну не пугай напрасно :)

Вот тоже инструкция: за один раз не разрешается принимать более 100 миллиграмм димедрола, норма в течении суток - 250 миллиграмм.

Кхм... было дело по 400 мг за раз (несколько дней подряд даже, а может, и до 500 мг доходили, не вспомню, давно было :)) - и ничего, вообще без каких-либо последствий, кроме "прикайфованности" во время экспериментов :)

И дальше:

ИЗОНИАЗИД.

Название химического вещества и его характеристика. Изониазид (ГИНК, гидразид изоникотиновой кислоты); производные: тубазид, фтивазид, салюзид, ларусан и др. Нейротоксическое (судорожное) действие. Летальная доза - 10 г. Быстро всасывается из желудочно-кишечого тракта, максимальная концентрация в крови через 1-3 ч после приема. 50-75% препарата в ацетилированной форме выводятся с мочой в течение 24 ч, 5-10% - через кишечник.

Считай: 10 г содержат в себе 50 таблеток по 0,2 г.

Гораздо ближе к цифре 70, чем к 10 - не так ли? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутати Луцькради відхилили програму, яка передбачає фінансування стерилізації бездомних безпритульних тварин.

На сьогоднішній сесії обранці громади розглянули питання про програму охорони та регулювання чисельності безпритульних тварин у Луцьку на 2010 рік. Автором проекту є захисниця тварин Дана Новарчук. Ця програма дозволить «не плодити» нових собак. Щоправда, у міській казні немає 180 тисяч гривень на стерилізацію тварин.

Обранець громади Андрій Козюра зауважив, що, крім цієї програми, є правила утримання тварин у місті. Нова програма стосується лише собак.

«Ми повинні бути послідовними. Правилами передбачене будівництво притулку, але вони не виконуються», - сказав Козюра. І назвав програму недолугою.

У відповідь на це депутат-доповідач Сергій Григоренко запропонував вислухати Дану Новарчук. І додав, що Козюрі собаки не загрожують, адже він їздить містом на дорогому комфортабельному автомобілі.

«Хочете, давайте назвемо це кругообігом собак у природі. Якщо їх відстріляти, то вони все одно прийдуть до Луцька від навколишніх сіл. Адже в обласному центрі є кормова база. А стерилізація допоможе зробити так, щоб старі стерилізовані собаки не пускали «прибульців», - зауважив Григоренко.

Козюра зауважив, що на авто він їздив «до Сергія Григоренка» і порадив не переходити на особисте. Він нагадав присутнім про страшні наслідки укусів собак.

Депутат Василь Гриб сказав, що це питання треба винести на загальноміський референдум.

«Я сам йду на ринок обабіч школи № 26, а там навколо школи і дітей-першокласників бігає собачня. Діти ходять страшенно переляканими і заводити їх до школи і забирати із навчального закладу потрібно батькам. Собаки як бігали по Соборності за автобусами, так і бігають. Це зграя… Страшна зграя… Є «Спецкомунтранс»… Досить балаканини», - сказав Гриб.

Він зауважив: якщо це питання винести на референдум, то 75-80 % лучан будуть проти стерилізації тварин.

Депутати проголосували за запропоновану Григоренком програму. Проте голосів обранців громади не вистачило для впровадження цього рішення. Далі депутати проголосували за пропозицію Василя Гриба. І підтримали його.

По сути: Є «Спецкомунтранс»… Досить балаканини. :)

Поддержал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, ну не пугай напрасно :)

Вот тоже инструкция: за один раз не разрешается принимать более 100 миллиграмм димедрола, норма в течении суток - 250 миллиграмм.

Кхм... было дело по 400 мг за раз (несколько дней подряд даже) - и ничего, вообще без каких-либо последствий, кроме "прикайфованности" во время экспериментов :)

:)

И дальше:

ИЗОНИАЗИД.

Название химического вещества и его характеристика. Изониазид (ГИНК, гидразид изоникотиновой кислоты); производные: тубазид, фтивазид, салюзид, ларусан и др. Нейротоксическое (судорожное) действие. Летальная доза - 10 г. Быстро всасывается из желудочно-кишечого тракта, максимальная концентрация в крови через 1-3 ч после приема. 50-75% препарата в ацетилированной форме выводятся с мочой в течение 24 ч, 5-10% - через кишечник.

Считай: 10 г содержат в себе 50 таблеток по 0,2 г.

Гораздо ближе к цифре 70, чем к 10 - не так ли? ;)

ХЗ, моя справа попередити. Краще недотравити шавку чим втравити дитину. В мене знайомий в дитинстві козячі какахи збирав, путаючи з схожими цукерками, а я сире м'ясо з дитинства їм. А ну як попадеться якесь чудо в якому ці якості будуть разом? Тоді краще завдавати "точечні удари": носити "заряжене" м'ясо з собою, а коли зграя буде поруч, скидати. І відволічеш увагу від себе і зграю обезглавиш: зазвичай здобич дістається найсильнішому. А без атамана зграя розпадеться, якщо не знайдеться заміни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
По сути: Є «Спецкомунтранс»… Досить балаканини. :)

Поддержал.

так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 LenKa згідний на всі 100%!!!

2 nickel мене також за 19 років життя ще неодна собака не покусала і я так само їх впринципі не дуже боюсь, бо думаю зможу відбитись від декількох, але діло не в тому!

Найбільше страждають від бродячих собак ДІТИ !!! Я впевнений, якщо б комусь з ваших родичів прийшлось зіткнутися з цією проблемою, - ви б, так само як і я, були б однозначно ЗА відстріл агресивних собак і не задавали безглуздих реторичних запитань як оце:

Поцікавлюся, а хто оцінку проводив? Думаю собаки вважають навпаки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне было 16 лет когда умер мой отец, у него была собака, западно-сибирская лайка, собака с характером, она стала срываться с поводка у душить кур, живших в частном секторе за домом. Мне приходилось ходить и на свой страх и риск цеплять её на поводок. Укусов собак у меня много, и я их не боюсь, будет угроза- завалю, не моргнув глазом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 nickel мене також за 19 років життя ще неодна собака не покусала і я так само їх впринципі не дуже боюсь, бо думаю зможу відбитись від декількох, але діло не в тому!

Найбільше страждають від бродячих собак ДІТИ !!! Я впевнений, якщо б комусь з ваших родичів прийшлось зіткнутися з цією проблемою, - ви б, так само як і я, були б однозначно ЗА відстріл агресивних собак і не задавали безглуздих реторичних запитань як оце:

Поцікавлюся, а хто оцінку проводив? Думаю собаки вважають навпаки.

19... Хм. Ну то почитай мої наступні пости, про труєння. "Бути ЗА відстріл" і відстрілювати - різні речі. Хто з нас риторичніший? ХЗ.

Якщо є проблема - вирішуй: відстрілюй, трави, зубами гризи, а не на форумі за відстріл голосуєш. Ніхто за тебе твої проблеми не вирішить. Хватить балаканини, ага.

ЗІ. Я собак не боюся не тому що думаю що відіб'юся, а навпаки - я не бачу в них загрози, не думаю як і чим від них відбиватись. І вони якось це відчувають, що від мене для них також немає ніякої загрози, хоча від зграї я навряд чи відіб'юся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто может почитать твои следующие посты?

наступні пости, після того, який цитувався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так если ты хаваеш сырое мясо, то мог бы схавать пару собак на глазах у всей своры, и все собаки были бы в шоке, и просто ушли из города

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так если ты хаваеш сырое мясо, то мог бы схавать пару собак на глазах у всей своры, и все собаки были бы в шоке, и просто ушли из города

Ще раз повторюся: немає в мене проблем з собаками, хай це роблять ті хто має. І твої під@бки - не по адресу. Їв я і собак, правда не сирих, і я це знаю, а ти впевнений що ти сам не їв шаурми чи ковбаски з такою ж начинкою? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, кросавчеги, быстро прекратили эти тупые зуботычины, а то на праздник останетесь без сладкогоборды..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За кусючих собак відповідатимуть господарі – у в’язниці

За статистикою Міністерства охорони здоров'я, протягом 2008 року було зареєстровано 84057 звернень громадян до лікарень зі скаргами на укуси собак, причому лише чверть цих собак були безпритульними.

У Верховній раді зареєстровано проект закону про посилення відповідальності власників собак та інших домашніх тварин за порушення правил їх утримання. Відповідний документ передбачає кримінальну відповідальність до 12 років в’язниці, для власників собак, які допускають, що їхні домашні тварини нападають на людей, передає ТСН.

Автор законопроекту народний депутат від БЮТ Володимир Левцун пропонує доповнити Кримінальний кодекс України новою статтею, яка передбачатиме кримінальну відповідальність за порушення правил утримання тварин, якщо це привело до загибелі або травмування людей. Депутат наголошує, що наразі власники тварин, зокрема собак, за подібні інциденти жодної кримінальної відповідальності не несуть.

Законопроект пропонує внести до Кримінального кодексу зміни, згідно з якими порушення власником собаки або іншої домашньої тварини правил утримання домашніх тварин, унаслідок чого відбулася загибель людини, карається позбавленням волі на термін від восьми до десяти років. Ті самі дії, внаслідок яких сталася загибель двох і більше осіб або загибель неповнолітньої дитини, - караються позбавленням волі на термін від десяти до дванадцяти років.

Крім того, згідно з запропонованими змінами, за порушення умов утримання тварини, внаслідок чого відбулося спричинення шкоди здоров'ю людини у вигляді тяжких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень, господареві загрожуватиме позбавлення волі на термін від трьох до п'яти років.

Крім того, депутат пропонує заборонити супровід потенційно небезпечних собак, визнаних небезпечними, особами, яким не виповнилося 16 років, психічно хворим людям або особам, фізично нездатним управляти тваринами. Вигул собак за межами квартири, території двору, організації, підприємства тощо, дозволяється тільки на повідку з прикріпленим до ошийника особистим номерним знаком, а собак бійцівських і службових порід обов'язково на короткому повідку (не більше 0,7 м) і в наморднику.

Також пропонується заборонити приводити тварин (окрім собак-поводирів) в приміщення магазинів і кафе (окрім спеціалізованих установ для тварин), об'єктів громадського харчування, установ охорони здоров'я, освіти і культури, на територію дитячих і спортивних майданчиків, а також перевозити тварин у ліфтах без згоди інших пасажирів.

Неужели?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...