Перейти до змісту

Бродячі собаки кусають лучан. Жертви погрожують удом.


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

Вигулювати потрібно зобов'язати не тільки в наморднику і на короткому поводку, а й з відром і лопатою.

З.І. Сцука наболіло після розтавання снігу ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
ну пока это только проект,вот когда примут,тогда да.

imho, примут шустро. тут ключевая фраза "тільки на повідку з прикріпленим до ошийника особистим номерним знаком" :

1. оборудовать каждую собаку номерным знаком

2. ....

3. PROFIT!!

:smile3:

как мне кажется, в сознании автора законопроекта, "потенциально небезопасная собака" - любая, у которой есть зубы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороша фраза Оксани Костюк на 3.12: "Мені хтось заплатить за те, що я бачила?". Тобто за пару гривень вона згодна була б відмовитися від всіх претензій? "Свідома" мати, немає слів. :) Лікарям +1, правильно сказали: або безпека дітей, або собаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не нравится- не смотри, а вот когда собака ребёнка цапнет- разговор будет другой и тётенька готова будет собственными руками задушить собаку и быстренько станет на сторону тех, кто за уничтожение бродячих собак

надо помнить- собака есть зверь, и какая бы добрая не была у неё мордашка, она всегда может и готова вас укусить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сознательная женщина помогла бы финансово волонтёрам, а эта хочет денег за то, что вероятность попадания её ребёнка с укусами собак в ту же поликлинику снизилась :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ті журналюги ще і досі не зрозуміли, що здоров'я однієї чиєїсь дитини важливіше за життя сотні бездомних собак (чи навіть і не бездомних)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Наконец-то! :)

У Луцьку масово відловлюватимуть бродячих собак

Напружена дискусія у стінах Луцькради розгорнулася через «собаче» питання.

Депутат Юрій Довгун запропонував, щоб ті, хто захищає тварин, взяли їх додому, щоб собаки мали притулок. Він нагадав, що тварини розмножуються у геометричній прогресії. Собаки, які не мають господарів, повинні бути ліквідовані. «Вони не мають кусати і бігати по вулицях», - сказав депутат. Він зауважив, що рішення відповідної профільної комісії далося обранцям громади важко.

Міський голова Богдан Шиба сказав, що за останній місяць до нього приходили троє людей, котрі лікувалися від укусів собак. «Хто дає відповісти тим людям і хто має їх лікувати?», - сказав мер. За його словами, гуманізм у місті має зрости до такого рівня, щоб люди, котрі беруть собак додому, не викидали їх на вулицю. «Потрібно вживати випереджуючих заходів», - сказав Шиба.

Депутат Лариса Духневич, як лікар розповіла, що до медиків щороку звертаються 500-600 чоловік, котрих покусали собаки. Вона додала, що сказ – це стовідсоткова смерть.

«Врятувати людину може лише вчасне лікування - 30 уколів у живіт. Проте хворі перед лікуванням підписують документи, де усвідомлюють і визнають можливі ускладнення, у тому числі, психологічні», - каже депутат.

Обранець Сергій Григоренко зауважив, що при такому обговоренні собаки є винними у всіх бідах, навіть у світовій кризі. Він зауважив, що більшість лучан покусані бійцівськими собаками, які мають господарів, а не безпритульними. «Давайте далі приймемо програму про відлову мух і щурів», - сказав Сергій Григоренко.

Обранець громади Андрій Козюра зауважив, що дератизація і дезінсекція міста проводиться згідно із відповідним графіком. І не погодився із думкою Сергія Григоренка. Проте він зауважив, що ця програма дублює програму про утримання тварин у Луцьку.

У проекті рішення йшлося про те, що породистих псів і тварин із нашийниками утримуватимуть на території «Луцькспецкомунтрансу» протягом 5 днів. Мовляв, за цей час власник може звернутися, щоб забрати своїх чотирилапих улюбленців.

Повернення тварин їх власникам можна проводитиметься із дозволу ветеринарної служби Луцька після пред’явлення ветеринарного паспорту. А також за умови оплати вартості витрат за відлов і утримання тварин. Незатребуваних тварин піддаватимуть евтаназії.

Депутат Микола Нікітюк запропонував відправити це питання на доопрацювання.

Відстріл буде проводитися до 6:30 і безшумними рушницями. Депутат Василь Гриб вважає, що собак треба відстрілювати снодійними препаратами.

У підсумку, «за» проголосувало 34 депутатів із 39 зареєстрованих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ура!

Готовий дати їм грошей на патрони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тем временем Тётя Дана продолжает истерить :D :D :D

Рішення Луцькради, котре регулюватиме відлов бездомних собак, суперечить Закону України про захист тварин від жорстокого поводження.

Керівник Волинського товариства захисту тварин Дана Новарчук зазначила: якщо прийнята міськрадою норма застосовуватиметься до бродячих тварин, то вони звертатимуться до судів різного рівня.

«Тим паче, немає сертифікованого і дозволеного в Україні препарату для евтаназії собак», - зауважила Дана Новарчук.

Вона скаржиться, що їй не дали виступити із словом на сьогоднішньому сесійному засіданні та на минулому, де розглядалися «собачі» питання. Тому Новарчук стверджує, що волинські захисники тварин приходитимуть на прийоми до мера та його заступників. Будуть сидіти під стінами мерії, влаштовувати акції протести, щоб до їхньої думки прислухалися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знати б адресу проживання цієї ярої захисниці бездобних собак, особисто привезла б десяток з нашого двору їй у подарунок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Зараз позвоню, хай забирає нафіг тих псів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь тиждень назад ішов додому, проходячи біля зупинки навпроти Там-Таму аж дьоргнувся, коли несподівано до мене з-під лавок вискочила собака і почала гавкати. Причому з тільки їй відомих причин, бо лежала вона з ще однією собакою під лавкою на зупинці, а я йшов біля самого бордюру біля дороги, і якби вона не вискочила, то й не зауважив би її, бо було вже темно (біля 21 год.), крім того на зупинці було ще з десяток інших людей. Я відмахнувся ногою, собака лишилась на місці і продовжувала гарчати. Тоді я вернувся на кілька метрів назад і взяв порожню пляшку з-під пива, яку хтось лишив на тротуарі, і запустив під лавку, куди собака, побачивши мої наміри, встигла ретируватись.

Оці прикормлені біля базара пси вже дістали з кінцями. А якби вона мене вкусила? А якби був не я, а яка мала дитина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вернувся на кілька метрів назад і взяв порожню пляшку з-під пива, яку хтось лишив на тротуарі

бутылку тож собаки оставили наверное :(

ох сколько нам нужно всего менять ... но бутилки фсех устраивают, нечально :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дыбилизм. Заодно тогда нужно поотстреливать всех бомжей и двоечников

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь тиждень назад ішов додому, проходячи біля зупинки навпроти Там-Таму аж дьоргнувся, коли несподівано до мене з-під лавок вискочила собака і почала гавкати. Причому з тільки їй відомих причин, бо лежала вона з ще однією собакою під лавкою на зупинці, а я йшов біля самого бордюру біля дороги,

У сук как раз течки начались,вот кобели и кидаются.Не раз замечал как дети со второй смены с палками через дворы идут.

А по сути решений наших депутатов,то они снова борются со следствием,а не с причинами.

И по идее по законам естественного отбора,чем больше собак будут стрелять,тем больше щенков будут приносить сучки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Бутилки залишені спеціально, щоб можна було відбитись віз зграй бродячих скажених псів і їх захисників.

Людей від псів треба захищати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...