Перейти до змісту

Бродячі собаки кусають лучан. Жертви погрожують удом.


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Я також прихильник відстрілу!!!

І хай хто шо не каже - але життя собаки набагато меншого вартує ніж здоров"я людини!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С 1993 года живу возле Варшавского рынка, но таких злых собак еще не видел. Неторые меня преследуют от магазина "Фан-фото" и до моего дома, гавкают и огрызаются (обычно такое в темную пору). Большие собаки однако... надо принимать меры.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я живу около Арцеулова 3. И там явно стая собак =))))

Одна жительница моего дома кормит их

Да-да, кормят гринписовцы. 

<_<

Я не считаю, что нужно стрелять животных, но считаю, что нужно, чтобы те, кто собак содержит и выпускает на прогулки без поводка - стерилизовали своих животных. 

Лично знаю особу, которая брала щенков себе, а когда те ставали полугодовалыми выкидывал их в город или за город. А потом снова брал щенка. 

Мы сами виноваты в том, что собаки такие. Мы плодим их. Посему нужен контроль за людьми. А собак даже если отстреливать будут, они не уменьшаться, ибо слишком много ограниченых и глупых людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я живу около Арцеулова 3. И там явно стая собак =))))

Одна жительница моего дома кормит их

Да-да, кормят гринписовцы. 

<_<

Я не считаю, что нужно стрелять животных, но считаю, что нужно, чтобы те, кто собак содержит и выпускает на прогулки без поводка - стерилизовали своих животных. 

Лично знаю особу, которая брала щенков себе, а когда те ставали полугодовалыми выкидывал их в город или за город. А потом снова брал щенка. 

Мы сами виноваты в том, что собаки такие. Мы плодим их. Посему нужен контроль за людьми. А собак даже если отстреливать будут, они не уменьшаться, ибо слишком много ограниченых и глупых людей.

Гадаю, стерілізовані собаки теж кусаються дуже боляче. Треба щось робити з людьми, якось виховувати або врозумляти якось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нас сегодня чуть не покусали моржи за шавок, которых они же и пригрели/прикормили. imo, если на собаке размером больше болонки нет ошейника, поводка и, опционально, намордника, она приравнивается к бродячей и ее участь остается исключительно на совести людей, к которым она посмела проявить агрессию. будет ли это газ, яд или топор в голову - каждый решит сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яд или топор в голову - каждый решит сам.

я - гуманист, поэтому топор всегда при мне.

Яд - это вульгарно... и гринпис против...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..і куди китайці дивляться з *золотого дракона*...стільки собак... :) а як на мене відстрілювати тра не собак а людей які викидають їх на вулицю.А для бродячих собак в гуманному світі спецпитомникі роблять....І людям додаткова робота

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як на мене відстрілювати тра не собак а людей які викидають їх на вулицю.

Бльо ... Ви, куме, як пі@#те, немов в бочку з мулом.

Ну "відстріляєш" ти людей які собак викинули і кулі? Викинуті собаки мігрують арабів кусати чи що?

Може не будемо путати здорову людську свідомість і відповідальність з методикою рішення проблеми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так запропонуй методику рішення проблеми,поки ще когось собаки не покусали....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так запропонуй методику рішення проблеми,поки ще когось собаки не покусали....

А твоя пропозиція значить в пості №117? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

icon_plus_1.gifПро животных и людей
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з людьми то шо не так? Покусали когось?

Для того деяки люди і заводять собак, щоб самим не кусати, а тільки цикни на ту собачку, так та людина вже сама готова покусати. Мав необережність декілька років тому, але пам`ятаю до цих пір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Информационные технологии на службе у первобытно-общинных отношений:

Сидят люди за современными компами, общаются с помощью передовых сетевых технологий, шлют друг дружке терабайты данных - об этом 20 лет назад только мечтали писатели-фантасты. И в страшном сне этим фантастам не снилось, что в информационном обществе будущего стояла бы проблема бездомных собак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

За тиждень у Луцьку отруїли 200 бродячих собак

В обласному центрі Волині близько двох тижнів тому почали труїти бездомних собак, - стверджують представники Волинського товариства захисту тварин.

Голова Волинського товариства захисту тварин Дана Новарчук розповіла, що кілька годин тому на вулиці Кравчука волонтери знайшли труп собаки. Захисники тварин кажуть, що працівники КП «Луцькспецкомунтрансу» опікуються швидким зникненням тіла.

«Собак труять ліками від туберкульозу, запихаючи отруту в м'ясо», - каже Дана Новарчук. Тварина не вмирає миттєво, а мучиться більше 2 годин.

...

Волинські новини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Особисто я морально підтримаю "Волинське товариство захисту тварин" при умові, якщо вони будуть компенсувати кожен випадок покусаних жителів міста і візьмуть на себе всю відповідальність за поведінку бездомних(безпритульних, бродячих) тварин в місті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отлично, значит все-таки какая-то работа ведется. да и поменьше стало бродяжек, особенно в центре. Луцькспецкомунтрансу - респект! так держать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

серед бродячих собак є певний відсоток тих, які кидаються на людей...

на роботі в мене був випадок такий, що на співробітницю декілька разів кидались собаки, які жили на подвір'ї підприємства, на щастя без укусів, бо встигала відбиватись чи втікати.

викликали спецкомунтранс і їх "постріляли" уколами зі снодійним чи з отрутою, не знаю....

в принципі, тварин шкода, але краще знищити їх, ніж людина, яку вони можуть покусати, буде отримувати енну кількість болючих уколів в живіт від сказу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А есть ли в Луцке мыловарня?Из собачек мыльца наварить и бомжикам раздать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...