Перейти до змісту

Старий ринок (об'єднано)


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

Микола, дуже просто дивитися на ситуацію зі сторони і дозволяти собі зневажливу риторику. Про шкурний інтерес - а чи не є шкурним інтересом бажання не бачити з веж замку цей бардак? Чи не є ним бажання не бачити куп сміття на Глушець о четвертій годині вечора, не стояти там же в заторах? Та куди не плюнь - кругом якщо ситуація тебе якось торкається - це шкурний інтерес. В любій ситуації при вирішенні спірних питань найкращим є знаходження консенсусу між сторонами а не комусь - все а комусь - нічого. Просто не розумію в яке русло ти намагаєшся завести мову з цими констатаціями.

Маю надію що більшість розуміє, що якби облспоживспілці надали б оренду на тривалий термін вона могла б собі дозволити вкластись вкласти гроші підприємців в реконструкцію, результатом якої було б наведення порядку на ринку так і на прилеглій території, але знаходячись в підвішеному стані інвестувати в благоустрій ніхто не захоче. Я не сумніваюсь що якби підприємцям поставили умову - хочете продовжувати працювати ще надцять років - робіть благоустрій, то значна їх кількість противилась би цьому. Прикладом цього є ті ж Варшавка і Північний.

Так толерантно як в цій темі, я ще ніде не писав, тому не розумію де ти побачив "зневажливу риторику". Хоча, якщо тебе заділи мої слова, значить я попав у саму точку. Не треба плутати ситуацію, коли у сусіда хата горить, а я стою осторонь і радію, з ситуацією, коли я можу оцінити її зі сторони, тобто незаангажовано. Я немаю жодної вигоди з даної ситуації, як би вона не розрулилася, тим більше я не намагався її приховати, на відміну від тебе.

У цій, як ти виражаєшся, спірній ситуації, місто вже давно пішло назустріч базарникам, але ви цього не помічаєте, тому що це не по вашому, не так як вам хотілося. Місто виділило шмат землі, там побудували чудові для торгівлі магазинчики, пустили транспорт і т.д. Це при тому, що ніхто не обіцяв вам місце на старому ринку назавжди, усі знають, що земля в оренді і коли цей срок спливає.

Про благоустрій: ви як паршивий квартирант, який довів квартиру за рік до жахливого стану, якого нарешті виселяють, а він б'є себе в груди, що якби йому дали тут пожити ще років зо 5, то він капітальний ремонт зробить, а якщо ще й пропишуть, то і труби замінить. Ти б такому повірив? Я - ні. Та й нащо мені той благустроєний ринок, якщо я його взагалі там не хочу бачити, ні такого як зараз, ні благоустроєного. Я маю повне право так хотіти, без будь яких пояснень, аргументацій і референдумів. Чи ти будеш сперечатися? Якщо не готовий почути протилежну думку, то не варто було й тему починати. Прийми як факт, що не усім той ринок там потрібен, не усім він там подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Користуючись твоєю логікою я маю право хотіти прибрати звідти до Кромберга не базар, а замок, в ньому все одно відвідувачів менше :_07: , от тоді місто і піде назустріч базарникам.

upd

і такі да, ти маєш досить далеке уявлення про моє відношення до того базару, хоча вже встиг приписати мене до числа "паршивих квартирантів"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуючись твоєю логікою я маю право хотіти прибрати звідти до Кромберга не базар, а замок, в ньому все одно відвідувачів менше :_07: , от тоді місто і піде назустріч базарникам.

upd

і такі да, ти маєш досить далеке уявлення про моє відношення до того базару, хоча вже встиг приписати мене до числа "паршивих квартирантів"

Так, безперечно, ти можеш хотіти, що забажаєш. Але слава богу новий ринок вже добудовується, а термін оренди старого закінчується ;)

Я знаю достатньо, щоб робити правильні висновки, повір. Ніхто тебе нікуди не приписував, це ж ти нам тут розказуєш про благоустрій. Це ти створив тему, щоб нібито просвітити непросвєщьонних, але робиш це у такій манері, що викликала лише зворотню реакцію. Подивись на пост Віta і на кількість підтримавших. Ти робиш базарникам ведмежу послугу, так тримати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, заздрість - погана риса ;). Якщо тобі не вдалося в свій час поставити бізнес на ноги, очевидно через допущені помилки в прогнозах і розрахунках, то це не означає що я також допускаю помилки і не враховую ризики. Працюй далі на дядю і тішся що в тебе стабільна ЗП. Пробач, не планував переходити на особистості, та бачу тобі це подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, заздрість - погана риса ;). Якщо тобі не вдалося в свій час поставити бізнес на ноги, очевидно через допущені помилки в прогнозах і розрахунках, то це не означає що я також допускаю помилки і не враховую ризики. Працюй далі на дядю і тішся що в тебе стабільна ЗП. Пробач, не планував переходити на особистості, та бачу тобі це подобається.

Не планував, але перейшов. Ок. А я не буду, вот такоє я гавно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вдаючись в полеміку: ринок потрібно прибрати (звідтіля, а не просто прибрати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Зараз на сесії міськради Шибою Б.П. поставлено питання про припинення оренди землі під торговими рядами Скорпіон-сервісу Токарського. За годинку-другу будуть пробувати голосувати. Раніше вже таке питання провалилось і щоб його повторно провести через сесію Шибі довелось змінити формулювання (переставити слова, змінити фонетичний зміст). Для нашого законодавства цього цілком достатньо. Договір закінчується в 2014 році і можна було б спокійно його розірвати без такого кіпішу, але вирішіли кіпішнути і разом з рядами Токарського, закрити майже все: і Облспоживспілку і Пахолка (кажуть, що в нього договір до 2027р, але то всім пофіг :)). На місці базару я так і не зрозумів, що хочуть робити. Чи то автостоянка для армії автотуристів, може якийсь напівпустий ТЦ з дорогущими квадратними метрами, може якийсь фастфуд. Нічого толком не відомо. Відомо тільки, що утвориться декількатисячна армія безробітніх на яких влада клала масненького бананчика. Шкода, що люди які голосують, приймають рішення, мають опосередковане відношення до праці і в таких малих острівцях реальної економіки вбачають неестетичне зло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли поцікавився, чого Замкову не ремонтують, чого не прибираютьторгівлю на тротуарах. Виявилось все досить простим. Дехто з мрійників вирішив пустити ситуацію на самотьок, щоб вона виглядала кричуще жахливою і під той шумок розправитись з базаром, а потім і гроші на дорогу з'являться і на все інше. Все можна було б організувати і в співпраці з базарниками, але влада не дуже знається з цим словом, тут або все або пропав. Всі торгівельні ряди можна було б модернізувати, стихійну торгівлю ліквідувати, все окультурити не гірше Польщ і Німеччин, але там інші інтереси. І до чого тут Янукович з ПР, це ж земляки, лучани-волиняни, патріоти-партійці радо валять співмешканців. Такий собі побутовий канібалізм. Нажруться, а на вибори випрасують вишиванки, впадуть в коліна на бігбордах, прикриються клічками-юлями і знову вперед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тєма з "старим" уже давно була, що його мають закрити .... походу знову почали роздувати. закривати ніхто нічого не буде бо міськраду просто базарники рознесуть кібєні матєрі ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І до чого тут Янукович з ПР, це ж земляки, лучани-волиняни, патріоти-партійці радо валять співмешканців. Такий собі побутовий канібалізм. Нажруться, а на вибори випрасують вишиванки, впадуть в коліна на бігбордах, прикриються клічками-юлями і знову вперед.

Для них немає земляків, є тільки неподілені метри землі <_<

Ходили на вибори? Ходили.

Голосували? Голосували.

А далі долею кандидата цікавились? Тільки чесно. Мабуть ні, правда?

Що за логіка - плакатись на нечесних депутатів? Самі ж передали їм власні важелі керування містом в руки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вы не задумывались? Что строят на поле возле сахарного??????? Расчищщают гектар земли - уже и забором огораживают.... Не это ли очередной базар ???? На который потом всех сгонят пинками!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий бардак, який твориться на Старому ринку треба давним давно переносити за межі міста... ОДНОЗНАЧНО.

На старому..... лишити привоз...а то за ГУМОЮ.. з космічними цінами..... бабка не може продати кроля.. чи курку.. і продає її прямо з асфальту.

Звичайно це все поремонтувати.. і Токарський має повернути земельну ділянку у такому ж стані.. думаю не мало він заробив на цьому.

Робочих місць хватить всім.. головне щоб хотіли працювати.. А то в нас.. поки не зароблять 200% привізши тряпки з Хмельницького.. то рахують, шо "офігенно в мінусі".

Все ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно вважаю і не один раз писав тут на борді, що на місці старого ринку має бути туристичний центр -- виходи до парку і замку, кав'ярні, ярмарок народних ремесел, сувеніри, скверики з лавочками, місця для туристичних автобусів/автомобілів тощо.

Замок Любарта -- чудова пам'ятка архітектури, до якої може приїжджати багато туристів, в тому числі з Європи. Але так як зараз організовано під'їзд до замку (з боку вул. Гулака-Артемовського), то навіть не всі лучани знають, як до нього дістатись. Наш замок заслуговує кращої долі, ніж постійних смітників і гір гнилих овочів під мурами.

Авторинок кудись в ті краї мають переносити.

а хіба не в Крупу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З яких це пір економіка міста базується на базарних торгівцях? Базар як пилесос витягує гроші з лучан і вивозить їх в Хмельницький, Чернівці, Брест і так далі. Туристи вигідніші для Луцька, бо вони привозять в місто гроші. Тому стратегічно треба робити акцент на туризм, а базар в тако вигляді треба ліквідовувати поступово.

Ймовірно ніхто нікого виганяти не збирається, а просто вирішили позбавитись дармоїдів-посередників. Це перший крок. Далі поступова модернізація і зміна. Не потрібен такий базар в центрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому стратегічно треба робити акцент на туризм,

особливо біля головної туристичної принади міста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але так як зараз організовано під'їзд до замку (з боку вул. Гулака-Артемовського)

Ніфігасє.......З Гулака до замка дійсно не близько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже писав, оце жахіття штучне, воно ліквідовується за пару годин, далі вкатується нормальна дорога, робляться платні паркомісця і маєте цивілізований ринок. Фасадні контейнера облицьовуються, переробляються, перефарбовуються, оновлюються згідно архітектурного плану і жодних естетичних незручностей не вспливе для любителів погуляти по історичних каменюках.

Який центр туризму? Ви в Карпати їдете в центр туризму, чи в гори, в ліс, на лижі. Центр туризму - це не будівля з десятьма чиновниками - це природньо-історична територія, яка або приваблює, або ні, які б вивіски на ній не висіли. Якщо Луцьк не став центром туризму до тепер, він не стане і після і старий ринок жодного відношення до цього не має. А от на звільненій території можна буде збудувати мегавідвідувані Буратіно-2, ЦУМ-2, Супермаркет-100, а базарників прогнати за межі Луцька і знову впарити їм контейнера. На відміну від туристичних мрійників, мрії влади більш раціональні.

Тепер на рахунок:

просто вирішили позбавитись дармоїдів-посередників
Це типовий погляд чиновника (звичайно не дармоїда), який про економіку знає пару загальновідомих означень і глибоко не вникає. Економіка - це не б'юджет, не ВВП - це галімі цифри, галімих державних економістів, вони ніколи не вказували і не вказуватимуть на реальний стан речей. Економіка - це взаємовигідний обмін, який робить обидвох учасників процесу багатшим. Ви купуючи товар ціните його більше за гроші які на нього витрачаєте, а людина цінить більше гроші, а не товар проданий вам, які вона витратить на щось цінніше для себе. Але завжди двоє багатіють, бо для кожного з них є своя цінність. Якщо на Старому ринку в сто разів більше людей ніж в ЦУМі - це означає, що в силу певних причин обмін на ньому вигідніший ніж в мегамаркеті. Отже посередники-дармоїди змогли запропонувати кращі умови обміну, а отже не є такими вже дармоїдами. На рахунок посередників, то взагалі унікально. У вас є час їздити по сусідніх селах по городах, чи по китайських фабриках? А у них є, вони пропонують вам заощадити ваш час, за це ви і платите.

п.с. Єдине що може держава в лиці кожного чиновника - це утруднити обмін, зробити його меньш вигідним, або взагалі не вигідним - тоді і починаються кризи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А знаєте звідки береться корупція. Це далеко не хвороба суспільства, ха-ха. Просто коли економічний обмін в силу штучної законодавчої зарегульованості, стає практично неможливим, виникає корупція, як корекція обезбашених заборон. В ідеалі, якщо б опустити заборони до рівня корупційної активності, корупції б не було, правила держави б влаштовували суспільство.

ОАЄ - країна мрій, в якій обмін здійснюється з мінімальним втручанням держави - всі заможні і щасливі. Україна - країна з перших рядків по корумпованості... Що придумали чиновники, звичайно що збільшити відповідальність за корупційні дії, не змінюючи систему - оце логіка українського чиновника. І ці люди ведуть нас до покращення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вся ця торгівельно-барижна філософія - це дуже гарно, але яке це має відношення до базару на Глушці?

Як вплине на існування базару відсутність посередницької ланки у вигляді облспоживспілки? Я писав про посередників, які не створюють ніяких послуг, а не про тих, хто надають послуги із доставки чи роздрібної торгівлі. Що робить облспоживспілка?

Що ти знаєш про туризм, що давати оцінки його розвитку в Луцьку чи будь-де? Туризму не було і не буде? Європа сміється з тебе на кутні зуби. Вони з колишніх промзон поробили туристичні центри. Не базари. Де вони взагалі ті базари?

Я не чиновник, не треба ставити мені діагноз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий бардак, який твориться на Старому ринку треба давним давно переносити за межі міста... ОДНОЗНАЧНО.

На старому..... лишити привоз...а то за ГУМОЮ.. з космічними цінами..... бабка не може продати кроля.. чи курку.. і продає її прямо з асфальту.

Звичайно це все поремонтувати.. і Токарський має повернути земельну ділянку у такому ж стані.. думаю не мало він заробив на цьому.

Робочих місць хватить всім.. головне щоб хотіли працювати.. А то в нас.. поки не зароблять 200% привізши тряпки з Хмельницького.. то рахують, шо "офігенно в мінусі".

Все ІМХО.

А ти поїдеш на "Новий Ринок" ( на край світу ) за свіжим маслом, молоком ,сиром,м"ясом.

На рахунок бардака ти правий.

Якби робочих місць хватало всім то люди не мерзли в мороз на ринках а працювали комфортно і за нормальні гроші.

Маю багато знайомих що мають по одній або по дві вищих освіти і торгують на ринку бо не дуже прокормиш свою родину якщо ходити на завод за 1500-2000 грн.( сам колись такий був)

P.S.

Бачу ти ніколи на ринку не торгував якщо кажеш що це такий легкий хліб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...