Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2015


Onil

Рекомендовані повідомлення

знака здається немає але всі хто їде прямо їдуть правіше, так як ліва полоса для повороту на шопена, щось ніколи цим особливо не парився хоча частенько там їздив треба посмотряять..

(правило трьох Д ніхто не відміняв) якщо нема знаку руху по полосах то мужик безкоштовно таврію поремонтує... якщо є то піпець як попав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Таврія винувата, фулі джіпа не пропустила. як пишеться в ПДД пункт 666,ч6 - "Водій який рухається з порушенням ПДД, але на джипі (іномарці дорокшій за 100к) має перевагу в русі, перед іншими учасниками руху, особливо, це стосується власників вітчизняного автопрому..."

Я правда не пам’ятаю точно, а хіба там не вісить рух по полосам?

Руху по смугах точно немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знака здається немає але всі хто їде прямо їдуть правіше, так як ліва полоса для повороту на шопена, щось ніколи цим особливо не парився хоча частенько там їздив треба посмотряять..

(правило трьох Д ніхто не відміняв) якщо нема знаку руху по полосах то мужик безкоштовно таврію поремонтує... якщо є то піпець як попав...

А чо то ліва полоса для повороту на Шопена? Сам придумав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аварія біля 5 школа на світлофорі, таксист "ввалив" жіночку на (мажентісі) здається, потім втік.

але якби він не старався його знайдуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але якби він не старався його знайдуть

його замучає совість

ні, 1) він таксист, 2) знають його номера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але якби він не старався його знайдуть

його замучає совість

ні, 1) він таксист, 2) знають його номера.

він вже не таксист :_07:

і, чомусь, задумався про зіну автівки )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І звичайно ж винен водій тролейбуса :) або підставився або не витримав дистанцію,рухаючись з швидкістю меншою ,ніж водій "тешки" ,або не надав перевагу руху дорожчій іномарці чим порушив ПДР Можливо,кондуктор кривила гримаси через заднє скло водієві "тешки" чим викликала агресію останнього,що призвело ДТП.. (Доповнення ПДР від Борди зміни 2015 року)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знака здається немає але всі хто їде прямо їдуть правіше, так як ліва полоса для повороту на шопена, щось ніколи цим особливо не парився хоча частенько там їздив треба посмотряять..

(правило трьох Д ніхто не відміняв) якщо нема знаку руху по полосах то мужик безкоштовно таврію поремонтує... якщо є то піпець як попав...

А чо то ліва полоса для повороту на Шопена? Сам придумав?

11.1. Кількість смуг на проїзній частині для руху нерейкових транспортних засобів визначається дорожньою розміткою або дорожніми знаками 5.16.png 5.16, 5.17.1.png 5.17.1, 5.17.2.png 5.17.2 , а за їх відсутності - самими водіями з урахуванням ширини проїзної частини відповідного напрямку руху, габаритів транспортних засобів і безпечних інтервалів між ними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

журналісти пишуть зсилаючись на нашу дошку

Центр: ДТП біля Старого ринку

10:51 25.09.2015

Вчора, 24 вересня, сталася аварія за участю тролейбуса

Про це йдеться на форумі Луцька дошка. «Фольксваген Т5» врізався в тролейбус. Водій «рогатого» не дотримався Правил дорожнього руху, що призвело до зіткнення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Журналісти справді написали про водія тролейбуса і пдд? Мда, видно в інститутах про сарказм не вчать.

А от на Рівненській майже навпроти фокстроту пассат б6 вдарив ланд крузер. Стояла швидка

post-6632-0-39669400-1443193871_thumb.jp

post-6632-0-11707900-1443194083_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок повороту Волі-Шопена. тут продавати білети можна на шоу "придурки на дорозі". та й далі, біля 4-ї гімназії не краще. особливо зранку і по обіду, коли тп забирають дітей додому.

до речі зі сторони коперніка можна заїхати у двір школи і спокійно забрати дитину не наражаючи її на небезпеку при переході дороги, яку (небезпеку) самі й ж створили. ну ніхера не видно за тим сракатим жипом чи не несеться чергове бидло на пішохідний перехід.

п.с. вийшов на балкон покурити. стоїть довгобус сракою перекривши перехід. хоча видно (після дощу), що далі, метрів за 20 було вільне місце для паркування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ніхера не видно за тим сракатим жипом чи не несеться чергове бидло на пішохідний перехід.

Водіїв, які паркуються в безпосредній близькості від переходу не виправдовую, але і драматизувати не треба. На тому участку пр. Волі переход на переході, купа зупинок, з яких вирулюють маршрутки, купа припаркованих в правому ряду автівок. Так що там особливо не поганяєш - всі сунуться собі потихеньку, і перейти дорогу біля 4-ої школи зовсім не проблема.

на рахунок повороту Волі-Шопена. тут продавати білети можна на шоу "придурки на дорозі".

А що там не так? Регульоване ж перехрестя - все норм. Єдине, що дехто може затупити і не повертати на стрілку. Але то таке, буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

журналісти пишуть зсилаючись на нашу дошку

Центр: ДТП біля Старого ринку

10:51 25.09.2015

Вчора, 24 вересня, сталася аварія за участю тролейбуса

Про це йдеться на форумі Луцька дошка. «Фольксваген Т5» врізався в тролейбус. Водій «рогатого» не дотримався Правил дорожнього руху, що призвело до зіткнення.

:0016: :0016: https://p-p.com.ua/articles/76562/ це капець! :0159: """ «Фольксваген Т5» врізався в тролейбус. Водій «рогатого» не дотримався Правил дорожнього руху, що призвело до зіткнення» - йдеться в дописі користувачів."""" :0157::0016: Це ж кондукторша винна! Чому не дописали?

ЗІ Автору статті: людино,треба ж голову на плечах мати для того щоб трохи думати,а не довіряти усьому ,що на Борді пишуть :) І про сарказм почитайте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от на Рівненській майже навпроти фокстроту пассат б6 вдарив ланд крузер.

Бачив цю ДТП, у фольца ліва сторона добряче потовчена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, о 12.45 їхав через переїзд, по головній на карпенка карого, якийсь мудак на пассаті летів від там тама, не менше 70км./г.,і мало шо не розгромив мені лівий бік фольцвагена, і втік з місця дтп, виламавши бампера...хто знає цього му....ка, чи сам він мене читає...схаменись додік,твої номера є в гаї і на всіх кордоні тебе вже чекають. ...

Сьогодні, о 12.45 їхав через переїзд, по головній на карпенка карого, якийсь мудак на пассаті летів від там тама, не менше 70км./г.,і мало шо не розгромив мені лівий бік фольцвагена, і втік з місця дтп, виламавши бампера...хто знає цього му....ка, чи сам він мене читає...схаменись додік,твої номера є в гаї і на всіх кордоні тебе вже чекають. ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, о 12.45 їхав через переїзд, по головній на карпенка карого, якийсь мудак на пассаті летів від там тама, не менше 70км./г.,і мало шо не розгромив мені лівий бік фольцвагена, і втік з місця дтп, виламавши бампера...хто знає цього му....ка, чи сам він мене читає...схаменись додік,твої номера є в гаї і на всіх кордоні тебе вже чекають. ...

Сьогодні, о 12.45 їхав через переїзд, по головній на карпенка карого, якийсь мудак на пассаті летів від там тама, не менше 70км./г.,і мало шо не розгромив мені лівий бік фольцвагена, і втік з місця дтп, виламавши бампера...хто знає цього му....ка, чи сам він мене читає...схаменись додік,твої номера є в гаї і на всіх кордоні тебе вже чекають. ...

номера польські LUB 9301F passat b5 фото не хоче грузитися
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водіїв, які паркуються в безпосредній близькості від переходу не виправдовую, але і драматизувати не треба. На тому участку пр. Волі переход на переході, купа зупинок, з яких вирулюють маршрутки, купа припаркованих в правому ряду автівок. Так що там особливо не поганяєш - всі сунуться собі потихеньку, і перейти дорогу біля 4-ої школи зовсім не проблема.

Біля ШГ 4 є лише один перехід та дві зупинки. Читайте уважніше - саме він мається на увазі.

Перейти, теоретично - так. А проїхати - ні. І про "сунуться" то Ви у, приміром, Рівному можете розповідати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, о 12.45 їхав через переїзд, по головній на карпенка карого, якийсь мудак на пассаті летів від там тама, не менше 70км./г.,і мало шо не розгромив мені лівий бік фольцвагена, і втік з місця дтп, виламавши бампера...хто знає цього му....ка, чи сам він мене читає...схаменись додік,твої номера є в гаї і на всіх кордоні тебе вже чекають. ...

Сьогодні, о 12.45 їхав через переїзд, по головній на карпенка карого, якийсь мудак на пассаті летів від там тама, не менше 70км./г.,і мало шо не розгромив мені лівий бік фольцвагена, і втік з місця дтп, виламавши бампера...хто знає цього му....ка, чи сам він мене читає...схаменись додік,твої номера є в гаї і на всіх кордоні тебе вже чекають. ...

номера польські LUB 9301F passat b5 фото не хоче грузитися

Сьогодні, о 12.45 їхав через переїзд, по головній на карпенка карого, якийсь мудак на пассаті летів від там тама, не менше 70км./г.,і мало шо не розгромив мені лівий бік фольцвагена, і втік з місця дтп, виламавши бампера...хто знає цього му....ка, чи сам він мене читає...схаменись додік,твої номера є в гаї і на всіх кордоні тебе вже чекають. ...

Сьогодні, о 12.45 їхав через переїзд, по головній на карпенка карого, якийсь мудак на пассаті летів від там тама, не менше 70км./г.,і мало шо не розгромив мені лівий бік фольцвагена, і втік з місця дтп, виламавши бампера...хто знає цього му....ка, чи сам він мене читає...схаменись додік,твої номера є в гаї і на всіх кордоні тебе вже чекають. ...

номера польські LUB 9301F passat b5 фото не хоче грузитися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с утра за 1 часа езды:

1.Львовская ,возле Луцкого национального технического университета,ланос на пешеходном переходе догнал бусик,по моему Т4.

2. Львовская ,выезда на Львов,на кругу. Стояла одна Славута с по дряпоным правым передним крылом.

3. Ровенская,поворот на Видродження,на пешеходном переходе Рено или Опель или Нисан(бус) синий,сбил человека.. человек был без сознания.Скорая помчалась. Дай бог что не чего серьёзного..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора їхав з Ківерець і перед заправкою в лівому кюветі між деревами стояла авео (на кооесах). Було троха людей, пошкодження ніби не значні але я толком не побачив бо проїхали тільки тоді звернув увагу на авто.в кюветі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...