Перейти до змісту

Пожежа ЦУМ ЛУцьк


I-Com

Рекомендовані повідомлення

Ага я теж так думаю все таки центральна будівля облцентру повинна мати ізззюмінку))) а не просто сірі стіни з квадратними вікнами )))

А я чогось думаю, що центральна будівля облцентру - це не універмаг...

..., а Собор Святої Трійці.

Не годиться, щоб на цій же площі височіла споруда, вдвічі вища за Собор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага я теж так думаю все таки центральна будівля облцентру повинна мати ізззюмінку))) а не просто сірі стіни з квадратними вікнами )))

А я чогось думаю, що центральна будівля облцентру - це не універмаг...

..., а Собор Святої Трійці.

Не годиться, щоб на цій же площі височіла споруда, вдвічі вища за Собор.

так может и 16ти этажки по сносить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не годиться, щоб на цій же площі височіла споруда, вдвічі вища за Собор.

а хиба Бим Бом не выше Собора ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага я теж так думаю все таки центральна будівля облцентру повинна мати ізззюмінку))) а не просто сірі стіни з квадратними вікнами )))

А я чогось думаю, що центральна будівля облцентру - це не універмаг...

..., а Собор Святої Трійці.

Не годиться, щоб на цій же площі височіла споруда, вдвічі вища за Собор.

А собор что-пуп земли,Мекка для православных или, я не знаю, боитесь повторения Вавилонского сценария?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно 100$ було на 2му поверсі в закутку, особисто взнавав в директриси рік назад. На першому поверсі ціна була такий космос що я навіть не запам"ятав вартість, і то попередила що місць нема і ближчим часом не буде. Там хоч 500$ заспівай, і то клієнти б знайшлися. Що заважало під час переукладення договору підвищити вартість оренди? Ніщо певно. Тому не погоджуюсь із Zevs_Isver.
4-месяца назад мне назвали цену в 400грн.за квадрат на первом этаже.

Очевидно, обоє праві. Існувала офіційна і неофіційна ціна. В коментарях на ВН хтось вказав: 300 грн за кв це неофіційна ціна на 3-му поверсі. Офіційна в 5 разів менша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так может и 16ти этажки по сносить?

А собор что-пуп земли,Мекка для православных или, я не знаю, боитесь повторения Вавилонского сценария?

Сама старіша споруда, до якої поступово "прив"язували" інші будівлі, а до того, як з"явився драмтеатр, на цьому місці був міський парк. Це в часи атеїзму архітектори могли візуально применшити Собор, але при тому не порушити цілісності ансамблю площі. 16-поверхівка знаходиться на периферії площі і не "давить" на решту забудови в центрі.

Тепер же Собор має більше значення для громади, ніж за Совєтів, чи не так? Якщо універмаг "Луцьк" реконструюють у надто помпезну споруду, Собор буде виглядати як собача буда. Я так розумію, що безбожна молодь не проти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так может и 16ти этажки по сносить?

А собор что-пуп земли,Мекка для православных или, я не знаю, боитесь повторения Вавилонского сценария?

Сама старіша споруда, до якої поступово "прив"язували" інші будівлі, а до того, як з"явився драмтеатр, на цьому місці був міський парк. Це в часи атеїзму архітектори могли візуально применшити Собор, але при тому не порушити цілісності ансамблю площі. 16-поверхівка знаходиться на периферії площі і не "давить" на решту забудови в центрі.

Тепер же Собор має більше значення для громади, ніж за Совєтів, чи не так? Якщо універмаг "Луцьк" реконструюють у надто помпезну споруду, Собор буде виглядати як собача буда. Я так розумію, що безбожна молодь не проти?

Тобешь из-за собора надо стопорить любые строительные роботы в районе?

Почему так трясетесь за тот собор?Если вместо Цума построят 100500 метровую огромину то на ее фоне все здания будут смотреться как сарай,ПОчему нету батхерта за драмтеатр или готель Украину?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобешь из-за собора надо стопорить любые строительные роботы в районе?

Почему так трясетесь за тот собор?Если вместо Цума построят 100500 метровую огромину то на ее фоне все здания будут смотреться как сарай,ПОчему нету батхерта за драмтеатр или готель Украину?

Ах, пардоньте. За драмтеатр и готель речь не шла. Но к этим сооружениям все вышеизложенное тоже относится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Я так розумію, що безбожна молодь не проти?

А'м соррі за невеличкий оффтоп.. а ви себе до кого відносите?

Зю.. аватарка рулить :_37:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зю.. аватарка рулить :_37:
Неспівпадання змісту постів зі змістом ави. Мах Кортінг?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А'м соррі за невеличкий оффтоп.. а ви себе до кого відносите?

Зю.. аватарка рулить :_37:

Неспівпадання змісту постів зі змістом ави. Мах Кортінг?

Та я - майже пенсіонерка...

По темі.

Закон «Про охорону культурної спадщини» і вся напрацьована за багато років ученими і фахівцями відповідна документація стали дратівливою перешкодою для здійснення масштабних будівельних планів високопоставлених українських інвесторів.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про охорону культурної спадщини

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2000, N 39, . 333)

Стаття 32. Зони охорони пам'яток, історичні ареали населених місць

1. З метою захисту традиційного характеру середовища окремих пам'яток, комплексів (ансамблів) навколо них повинні встановлюватися зони охорони пам'яток: охоронні зони, зони регулювання забудови, зони охоронюваного ландшафту, зони охорони археологічного культурного шару. Межі та режими використання зон охорони пам'яток визначаються відповідною науково-проектною документацією і затверджуються центральним органом виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини або уповноваженими ним органами охорони культурної спадщини. (Кінець цитати)

Існує практика, коли охоронна зона, безпосередньо пов'язана з пам'ятником, виділяється із загальної території як території пам'ятки, мінімальною межею якої вважається територія в радіусі, який дорівнює подвійній найбільшій висоті пам'ятника.

З урахуванням значення пам'ятника, його ролі в історії та культурі межі охоронної зони можуть бути значно ширше в залежності від забезпечення комплексного вирішення архітектурно-будівельних, економічних, санітарно-гігієнічних і протипожежних умов, характеру їх використання, від історичної топографії місцевості, природних рубежів і конфігурацій прилеглих територій.

Порядок визначення меж зон охорони пам'яток встановлюється центральним органом виконавчоївлади у сфері охорони культурної спадщини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобешь из-за собора надо стопорить любые строительные роботы в районе?

Почему так трясетесь за тот собор?Если вместо Цума построят 100500 метровую огромину то на ее фоне все здания будут смотреться как сарай,ПОчему нету батхерта за драмтеатр или готель Украину?

Дык Собор - памятка истории и культуры местного значения, если я не ошибаюсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...тобто десь у 1991 році. Тоді ... інтернет з ютубом ще були екзотикою.
В 91-м до Ю-Тьюба ещё было лет эдак 15, а инет и в 95-м был экзотичен :D
Не годиться, щоб на цій же площі височіла споруда, вдвічі вища за Собор.
А до свадьбы сексом заниматься негоже. И что? :)
16-поверхівка знаходиться на периферії площі і не "давить" на решту забудови в центрі.
Стать спиной к "новому" ЦУМу - и давить не будет ;)
Тепер же Собор має більше значення для громади, ніж за Совєтів, чи не так? Якщо універмаг "Луцьк" реконструюють у надто помпезну споруду, Собор буде виглядати як собача буда.
Не стоит сюда религию мешать :)

Вот только Собор с пластиковыми окнами (и магазинами, ломбардом в комплексе строений) - очень ли величественно смотрится? ;)

Я так розумію, що безбожна молодь не проти?
Абсолютно и категорично ;)
З метою захисту традиційного характеру середовища окремих пам'яток, комплексів (ансамблів) ...
... неужели, следует содрать асфальт, или что там сейчас натыкано на площади? :)
Існує практика, коли охоронна зона, безпосередньо пов'язана з пам'ятником, виділяється із загальної території як території пам'ятки, мінімальною межею якої вважається територія в радіусі, який дорівнює подвійній найбільшій висоті пам'ятника...
Думать раньше нужно было об этом, а не писать законы, когда всё вокруг застроено оказалось :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 урсі)

ну чесне слово, всі так трясуться за старе... я народився в цьому місті і от уже 21 рік тут прожив. я жив і коли там тама і варшавського не було, коли на ювілейному був ринок, який потім перенесли на 40ий і назвали північним. всі так тряслись, кричали тоді, що це буде кінець світу. і що? часи міняються, зараз всі райони міста майорять магазинами, піцеріями, ресторанами і розважальними закладами. і що? це сучасність, місто розвивається. будуються нові будинки, з'являються нові вулиці. і собори, до речі, ТЕЖ будуються. он подивіться, біля там тама раніше "бункер"-церква був, а зараз поруч біля нього помпезний храм з'являється. це я до вас, Іванна. тому не треба зациклюватись на старому, давайте краще будемо жити в сучасному європейському місті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все-таки центр має свою архітектуру. І ставити щось сучасне - не по фен-шую. Реконструювати ЦУМ необіхдно, але не забувати про загальну архітектуру.363737z_5ff2f009.jpg

Вот такий варіант мені подобається.

Та і 16-ти поверхівка разом з "Біг-Беном" ніяк не вписуються. Але ж за Радянської влади ніхто ні про що не думав. Та в принципі як і зараз. Це моє ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... все залежить від того хто робитиме й про що думатиме...

вартість землі всерівно з часом візьме гору.

а мистецькі й культурні цінності серед скла й бетону - уже не дивина, наприклад St. Patrick's Cathedral, New York

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дык Собор - памятка истории и культуры местного значения, если я не ошибаюсь...

Дик якраз помиляєтесь. Національного....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проект на малюнку виглядає "сухо" і "дико", а коли туди начіпляти реклами і ялинками з вогниками прикрасити, то всі будуть "усі-пусі яка цяця а не ЦУМ" говорити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо універмаг "Луцьк" реконструюють у надто помпезну споруду, Собор буде виглядати як собача буда.

Тра терміново перепродати ЦУМ Токарському,тоді за собор можна не переживати. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іду сьогодні повз ЦУМ з другом і вирішив глянути у вікно і тут бац!!!! звідти виглядає якийсь хлопець 18-19 років але виглянув він так різко що мій друг котрий ішов зі мною аж здригнувся . Потім той хлопець що був всередині глянув у боки і сховався так само швидко!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потім той хлопець що був всередині глянув у боки і сховався так само швидко!!!
:0159:

какие предположения ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потім той хлопець що був всередині глянув у боки і сховався так само швидко!!!
:0159:

какие предположения ?

Мародеры пепла! :_16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потім той хлопець що був всередині глянув у боки і сховався так само швидко!!!
:0159:

какие предположения ?

Виглядло це все дуже підозріло)))) вАтСсон)))))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...