Перейти до змісту

Ревізор рекомендує


Diss

Рекомендовані повідомлення

Вітаємо «Карамель кафе» та піцерію «Фелічіта» на пр. Соборності з отриманням таблички «Ревізор рекомендує» від Ольги Фреймут.

Не пропустіть 7 грудня о 20:25 на Новому каналі.

http://v.lutsk.ua/catalog/revizor-rekomenduje.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 238
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори

Нехай пан Бровін не пожлобиться і хочаб стільці перетягне. в карамельці.

І як то кажуть хоч трішечки підфарбує. Тоді буде рекомендувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хмм.... дивно... ще в лютому у Фелічіті миші бігали, а тут відзнака прям...

А что тут удивительного? Мне ещё в начале октября звонил знакомый из одного заведения (не Бровина) и спрашивал, есть ли у меня знакомые на Новом канале и могу ли я узнать какого числа к ним приедет "Ревизор", ибо слух уже прошёл, что к ним заедет. Так что не исключено, что к приезду знающие люди подготовились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорят "Залески" в Ревизоре опозорился.Видимо не нашел людей с Нового или не проплатил вовремя.Хотя никакие деньги ему не помогут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

передачі проплачені і так ясно, а чому не виграв якийсь інший заклад, а то всі Бровіна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

передачі проплачені і так ясно, а чому не виграв якийсь інший заклад, а то всі Бровіна

Не претендую на те, щоб мені вірили, просто поділюся тим, що знаю. А знаю я достеменно: передачі (зокрема, ця, в частині закладів Бровіна) не проплачені. І спроби про щось домовитися дуже жорстко відсікаються.

Відзнаку здобули й інші заклади, а не лише заклади Бровіна, зокрема, "Срібні Лелеки". Я помітив, що за останні півроку там відчутно зріс рівень обслуговування.

Безперечно, що люди володіють інформацією, що може бути візит, і до цього візиту готуються. Але не всім дано навіть підготуватися.

Наприклад, в "Залєскі". Сидиш в ресторані, читаєш їхню розкладену на столиках реклямку, яка говорить щось на зразок "тут ви можете поринути в атмосферу відпочинку, насолодитися вишуканими стравами". А в реальності хочеться додати "од себе": "а ще можна насолодитися прокуреним рестораном, в якому немає місць для некурящих, та відчути кайф від матюків власника і його друзів, які сидять за сусіднім столиком. Можна гортати меню, в якому немає сторінки "Салати", а страви поділено по критеріям псевдоінтелектуальної богемності." До речі, меню в "Залєскі" - найбільш нечитабельне з усіх, які я досі бачив. Ну, але хіба ж ми туди читати йдем...

"Вогнем і мечем" теж не здобув відзнаки. І це не дивно: за останній місяць народ туди ломанувся, а в двоповерховому ресторані чомусь лише три столики для тих, хто не палить. Навіть сидячи за ними виходиш весь прокурений.

А заклади Бровіна були, є, і, сподіваюся, залишаться закладами, куди за будь-яких умов не соромно привести знайомих, ділових партнерів, подругу і т.п. Це заклади, в яких є місце для тих, хто не палить. Заклади, де смачно. Дорого? Так. Але картку знижки на 10% отримати не проблема. Поступово можна здобути й 15%.

2 kmd

А знаєш, особисто мені подобається, що "Карамелька" завдяки подертим місцями столикам, засидженим диванчикам і кріслам позбулася нашарування свого первісного гламуру. Якась вона стала більш демократична :) Але це моя особиста думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Вогнем і мечем" теж не здобув відзнаки. І це не дивно: за останній місяць народ туди ломанувся, а в двоповерховому ресторані чомусь лише три столики для тих, хто не палить. Навіть сидячи за ними виходиш весь прокурений.

І не тільки - акустика ні к бісу, як багато народу збереться то не чути не те що музики - співрозмовника. Можливо це через спрощений одноярусний інтер"єр, який робить цей заклад якимось простяцьким. Також могли поділити зал на зони. І камін якщо побудували, то могли б і запалювати, звісно якщо це не бутафорія. З плюсів - хороша сантехніка і смачнючий запечений чечель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 грудня о 20:25 це буде про всі заклади Луцька які вони перевірили, чи тільки про вище названі два?

З.І. Карамелька крім всього, має ще один жирний плюс: там завжди є вільні місця :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 грудня о 20:25 це буде про всі заклади Луцька які вони перевірили, чи тільки про вище названі два?

З.І. Карамелька крім всього, має ще один жирний плюс: там завжди є вільні місця :rolleyes:

ну так луцьк не кив))) мало хто може покласти в рахунок 200 грн й навыть не помытити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так луцьк не кив))) мало хто може покласти в рахунок 200 грн й навыть не помытити

Там можна випити каву за 20 грн + чайові, виходить далеко не 200.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

передачі проплачені і так ясно, а чому не виграв якийсь інший заклад, а то всі Бровіна

Програм багато бачили?

Принаймні в мене думок про упередженість практично не виникало.

Програма дуже корисна, як для споживачів (тобто нас), так і для власників КаБаРе та готелів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

передачі проплачені і так ясно, а чому не виграв якийсь інший заклад, а то всі Бровіна

А заклади Бровіна були, є, і, сподіваюся, залишаться закладами, куди за будь-яких умов не соромно привести знайомих, ділових партнерів, подругу і т.п. Це заклади, в яких є місце для тих, хто не палить. Заклади, де смачно. Дорого? Так. Але картку знижки на 10% отримати не проблема. Поступово можна здобути й 15%.

До речі, а як отримати картку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, а як отримати картку?

так ніби ж у Бровіна не видають зараз карток?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, а як отримати картку?

так ніби ж у Бровіна не видають зараз карток?

Х.з., треба попитати в адміністраторів закладів.

І ще раз про мій улюблений "Залєскі".

Кілька хвилин тому власник закладу вийшов на сходи готелю, і смачно харкнув на бруківку поряд з готелем. Красота!!! Рівень!!! Європа!!! Ознака дворянства, бл...ть!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S картку грандперсони можна отримати просто зробивши замовлення. А от 15% від суми, або відвідин усіх закладів. Хай поправлять, якщо не так.

так було раніше, тепер ніби не видають, питали в адміністраторів

І ще раз про мій улюблений "Залєскі".

свєтскіє новості))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А заклади Бровіна були, є, і, сподіваюся, залишаться закладами, куди за будь-яких умов не соромно привести знайомих, ділових партнерів, подругу і т.п. Це заклади, в яких є місце для тих, хто не палить. Заклади, де смачно. Дорого? Так. Але картку знижки на 10% отримати не проблема. Поступово можна здобути й 15%.

Бо немає альтернативи. Здорова конкуренція була б вигідна в першу чергу споживачам, тому що "нєт прєдєла совєршенству". Враховуючи обставини, було б дивно якби ти зпарафінив грандперсону, але є з чим погодитись. У сезон в заклади Бровіна в Буковелі черга, а це говорить про певний рівень.

Хоча якщо вернутись до теми ресторанів чи кафе (не пивнух при всій любові до Майдану) то у Луцьку не вистачає закладів високої гастрономії. Будь то ресторан (ресторанчик) національної чи авторської кухні, чи шоколадня, чи заклад десертів хендмейд. Дивно. Враховуючи високу дохідність (при правильній організації) і стійкість в кризовий період.

Якщо шось нове відкривається - штамп з прицілом на всі категорії споживачів.

А от передача "Ревізор" це чухня рідкістна. За готелі мовчу, хоча те білокуре чудо колупається в гавні мотелю в пром зоні і радісно верещить надибавши чергове лайно, а от в готелі вищого класу від сантиметрової полоски плісняви в кутику душу падає в обморок.

Щодо ресторанів, то у кожного достойного закладу кухня - це святе. Власник не буде тримати шефповаром неряху, а першим обов'язком шефповара буде правильна організація.

От чого зірки Мішлен присвоюються виключно за страви (навіть атмосфера, обслуговування, інтер'єр і цінова політика на задньому плані)? Тому що чистота і порядок це константа для закладів. А у нас чудо в беретику і халаті прибиральниці лазить по холодильникам і заготовкам, задрочує офіціантів (які при вигляді камер виконують кожну забаганку) а потім гордо присвоює табличку.

P.S картку грандперсони раніше можна було отримати просто зробивши замовлення. А от 15% від суми, або відвідин усіх закладів. Хай поправлять, якщо не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отримав картку Гранд Персони десь 3 тижні тому. Просто так. Знижка - 10%.

А от 15% здобувається після 100 (ста) відвідин закладів Гранд Персони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от 15% здобувається після 100 (ста) відвідин закладів Гранд Персони.

Маленька ремарка - не 100 відвідин закладів а 100 відвідувань якогось одного закладу (чи Карамель, чи Курінь чи..). Сумують не загальні відвідування сім’ї ресторанів а при наявності 100 відвідувань одного закладу з сім’ї ресторанів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ревизор" раздает таблички только тем кто ему вовремя и хорошо заплатил, а остальные попадают в так называемый "черный список". Это слова не мои, а человека который занимает не последнюю должность в одном из заведений, где был "Ревизор". Передача существует на тех же самых основаниях, как и "Знак качества", где рекомендуют продукцию тех производителей, кто хорошо заплатил.

Я не знаю сколько в сюжет про заведения Луцка попадут учреждений, но основные их цели были: кафе Карамелька, Руз кафе, Корона Витовта, гостиница Украина и гостиница Залески.

В нашей стране никто и никогда ничего хорошего и полезного не делал для людей просто так!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Карамелька" завдяки подертим місцями столикам, засидженим диванчикам і кріслам позбулася нашарування свого первісного гламуру. Якась вона стала більш демократична

Сходити з дружиною чи шо - даааавно я там не був....

А от передача "Ревізор" це чухня рідкістна. За готелі мовчу, хоча те білокуре чудо колупається в гавні мотелю в пром зоні і радісно верещить надибавши чергове лайно, а от в готелі вищого класу від сантиметрової полоски плісняви в кутику душу падає в обморок.

+100500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікавий такий момент: кафе, ресторани, готелі - це приватна територія. Яким чином там може відбуватися відеозйомка без дозволу/згоди власника / адміністрації. Сумніваюся, що таку зоду можна отримати находу, прийшовши з журналіською групою. Спершу, мені здається, має відбутися розмова (можливо підписання договору) з власником. тобто заклад знатиме заздалегідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там можна випити каву за 20 грн + чайові

а можна і не випити... або випити 2 по 0,5 пива, але не там :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заклад знатиме заздалегідь

Персонал Карамельки взнав за день. Коли ведуча передачі вже проживала в готелі "Україна". І то, на 100% вони не були впевнені, що до них прийдуть.

а можна і не випити... або випити 2 по 0,5 пива, але не там

ну це вже кому що потрібно... але, на мою скромні думку, смачнішої кави, ніж МОАК в Карамельці, в Луцьку немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...