Перейти до змісту

Рух маршруток у Луцьку


Рекомендовані повідомлення

Люди, можливо, й не були б проти збільшення, (не всі звичайно), якби це справді йшло б на користь цим маршруткам, а не їх власникам.

Про це вже не раз писалось..

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, halcogen сказано:

Проїзд в маршрутках треба збільшувати, хоча б до пятюрика. В інакшому випадку завнішній і технічний стан  маршруток скоро наближиться до стану траліків-розвалюх. 

Впевнений, що ці кошти підуть на "завнішній і технічний стан  маршруток"?

Чи на черговий мерс його власнику?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, halcogen сказал:

Проїзд в маршрутках треба збільшувати, хоча б до пятюрика. В інакшому випадку завнішній і технічний стан  маршруток скоро наближиться до стану траліків-розвалюх. 

Можливо відкрию Америку, але стан деяких маршруток вже дійшов до стану найгірших корчів-тролів. Конкретні екземпляри не назву, але траплялися на маршрутах 3, 11, 18, як мінімум. Кузов під ногами гуляє, купола живуть окремим життям, дах протікає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене виникла геніальна ідея!!!!!

А давайте усі дружно скинемось і відремонтуємо ті маршрутки? Бо ж нам на них їздити! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Coding сказано:

У мене виникла геніальна ідея!!!!!

А давайте усі дружно скинемось і відремонтуємо ті маршрутки? Бо ж нам на них їздити! 

1 година тому, Basil сказано:

Впевнений, що ці кошти підуть на "завнішній і технічний стан  маршруток"?

Чи на черговий мерс його власнику?

І вони безоплатно будуть нас возити...???

термін служби авто передбачає їх амортизацію,

яка включається в собівартість перевезень.

І перевізник зобов'язаний підтримувати авто в стані придатному для виконання перевезень, вимог ПДР. Інакше він не має права здійснювати перевезення та ризикувати життям пасажирів. + реклама на маршрутках яку клеять за рахунок рекламодавців, тут він витрат на зовнішній вигляд не несе.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.09.2016 at 10:28 AM, AgentSmith13 said:

Єдина причина того рішення ТУПИЙ ШАНТАЖ - не приєднаєшся до міста - будеш на оленях їздити, от і все. А приміські... Всі радіти будуть з набитих, як бочка з оселедцями, Рожищенських, Млинівських, Лищенських маршруток, автобусів на Володимир, Торчин, Нововолинськ? Комфорт буде - краще ніж в Європі! В позі "зю" їздити будемо...

На підтримку цих слів можу навести приклад як мені треба було о 5-6 годині з Ковеля до Луцька добратись. Ясне діло, сів в першу ж маршрутку, здається була Світязь-Луцк - старе вузьке переобладнане IVECO. І вже з Ковеля всі сидячі були зайняті. За 5 км до Луцька залазили вже майже на кришу, хоча цих людей мали б забирати якісь ближчі приміські маршрути, але, як казали ті самі люди, що ледь впирались в кузов (на роботу ж треба!)  - нема більше нічого в цю пору. Думаю така схожа ситуація і на інших напрямках і ніхто нормально ситуацію не моніторить...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Цитата

Где самые безопасные места в маршрутке

Сегодня, 15:28
 
Рассказываем, какое место лучше занять в маршрутке, чтобы остаться целым и невредимым при ДТП.
 

Сегодня сложно представить себе современный украинский город без маршруток. Даже если ты еще не использовал этот вид транспорта, то кто-то из твоих друзей или близких точно хоть раз ездил внутри этой “желтой капсулы“.

На днях topgir.com.ua опубликовал инфографику, на которой показал самые безопасные места в маршрутке.

 

7ab1c8b26a065933366d56f92b587daa.jpg

 

По данным издания, если тебе дорога жизнь категорически не стоит занимать места спереди и сзади. Сесть возле боковых окон - плохая идея. Самые безопасные места в маршрутке находятся ближе к проходу. Именно тут, по мнению источника, больше всего шансов остаться целым и невредимым при ДТП.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора особисто наблюдав наступну картину: з Рованців через ГПЗ їде №9 АС4685 ВК, водій встигає на зупинку Лаванди на 30 секунд раніше за 11-ку, яка виїзжає з Грабовськго. А далі починається цирк. Поки 9ка забирає пасажирів, 11 проїжає Лаванду і їде далі (в принципі норм, бо ніхто на зупинці не пинив її). На наступній зупинці (навпроти Лакшері) народу багато, 11ка спинилась нормально, за нею ще є місце і видно людей, які махають 9ці - бо 11 і 9й марштури тільки до ЗАГСу однаково їдуть. Водій 9ки замість стати нормально одразу за 11ю на зупинці і забрати пасажирів, дає газу, об'їжджає 11ку і... мабуть помітивши шо там таки були люди, і то немало, дає по гальмах, зупиняючсь діагонально перед 11ю. Люди біжать до 9ки і в цей час водій ВИРІШУЄ не чекати, дає по газам і... їде далі! Отака "боротьба за клієнтів", яка крім того що спричиняє небезпечні ситуації на дорозі. ще й створює пасажирам незручності - і тим, які мають літати по салону через такі дії водіїв, і тим, які сидять в маршрутці, поки водій "нагребеться", і тим які мерзнуть десь на зупинках. Я так розумію, що людям, які не смогли уїхати із цим неадекватом довелось чекати наступну 9ку (хвилин 15 думаю). А водій, який так завзято "боровся" із конкурентом за пасажирів в результаті втратив 6х потенційних (мінімум 4ро на зупинці і 2є вийшли і пересіли в іншу, бачачи який цей водій неадекватний). П.С. Водій у синій спортивці і в шапочці, спершу навіть можна подумати, що він ту маршрутку вкрав :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@itax

 

між 9 і 11 таке часто спостерігається. ще один водіїв 9 любить під час руху відслідковувати на екрані мобілки рух інших маршруток

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 hours ago, sss381 said:

Рассказываем, какое место лучше занять в маршрутке, чтобы остаться целым и невредимым при ДТП.

З нашими маршрутками - залишитись на зупинці <_<

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Посварився я з маршрутчиком імбіцилом. Він став підібрати людей за 50 метрів біля зупинки, а на зупинці не став мені, сказав що раз я такий лінивий і не хочу виходити там де він став і знаку зупинки там де я хочу вийти немає то поїдеш до "офіційної зупинки" з знаком) Хоча сам же мене підібрав на зупинці "без знаку" 2 години до того))
Дзвоню  на атп, пояснюю ситуацію. Мені кажуть в відповідь " я поговорю з ним")) І ми ще хочемо щоб водії були чемні і толерантні...


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.11.2016 at 19:50, rl72 сказал:

@itax

 

між 9 і 11 таке часто спостерігається. ще один водіїв 9 любить під час руху відслідковувати на екрані мобілки рух інших маршруток

 

Не пам'ятаю точно, 26 чи 26а, так там один водій на зупинках (і під час руху "одним оком" поглядува) кіно на телефоні дивився. Я два рази таке бачив. Але їздять ці маршрути спокійно, на відміну від інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Луцьк: з’явився графік нової маршрутки №22а

 

Сьогодні, 10:12

https://ar.volyn.ua/20170114-lutsk-zyavyvsya-hrafik-novoji-marshrutky-22a/

 

У мережі з’явився графік руху та вартість проїзду у новій маршрутці №22а.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала голова Княгининівської об’єднаної територіальної громади Олена Твердохліб.

Маршрутне таксі почне їздити з житловиого масиву Кам’янка села Княгининок Луцького району до вулиці Карбишева з 16 січня.

«З КРЗ / З Камянки

6.05 / 6.56
7.06 / 8.00
13.13 / 14.04
17.33 / 18.24
17.59 / 18.50», – йдеться у повідомленні.

Вартість проїзду з Луцька до села Милуші становить 4 гривні, з Луцька до Княгининка – 5 гривень, а з Луцька до масиву Кам’янка – 6.

Нагадаємо, автобуси курсуватимуть за маршрутом: житловий масив Кам’янка села Княгининок, село Милуші, село Зміїнець, Ковельська, Глушець, Паркова, (Словацького, Богдана Хмельницького), Волі, Винниченка, Василя Мойсея, Перемоги, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Карбишева.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.01.2016 at 10:24 AM, d.u.a.l said:

Ту програму (точніше, не саму прогу, а серверну частину, яка видає дані) ще пиляти і пиляти. Бо сервак "не розуміє", що якщо свіжі дані не поступають, значить маршрутки уже немає. Але вперто продовжує транслювати застарілу інформацію

Дуже цікаво, за що nickel дав цитованому посту "-1" до репутації? Людина щось не так говорить, чи це просто представник фірми, яка розробляла програму?

 

Насправді не один раз помічав такі приколи, правда зараз їх стало менше, зараз інша біда - перевізники той GPS відключають масово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 2 місяця потому...
4 hours ago, d.u.a.l said:

@Saddy, вже обговорювали у сусідній темі.

Правда, тоді не було стільки інсталів і оцінок/відгуків, ну і публікацій в пресі. Варто було лишень закинути посилання в кілька луцьких груп вконтакті - і от вона, популярність :)

Пора піхать рекламу! А потім робити ПРО версію за 99.99 )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть будь ласка, як зараз їздить маршрутка на Жидичин ( потрібно до цегельного заводу ). Буду вдячний за розклад ( можливо в когось є ). Маршрут якщо я не помиляюсь 104 .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, d.u.a.l said:

 

Якщо враховувати досвід розповсюдження додатка Transport, у якого free версія має over 100 000 інсталів (більшість, певно, з Дніпра), а pro - всього-навсього 100-500 при ціні в 35 грн, то сенс робити ПРО - нульовий. А реклама - так, буде потім, треба ж на щось утримувати хостинг+домен, плюс витрати на акаунт Гугл-розробника. Це вже не кажучи про купу вкладеного особистого часу, CityBus для мене - це більше хобі, завдання заробітку не стоїть, аби в 0 вийти.

Для борди повинна залишитись щось типу XDA версії, як першим тестувальникам? ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Підписав, хоча скільки реальних рішень, навіть, по повністю підписаних петиціях? За весь час, напевно, менше 10. То все видимість, ніби ми можемо на щось впливати. Плюс  Автор: Дуля Пилип Альфредович :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, d.u.a.l сказано:

Прохання підписати, цілком підтримую автора - дістав той Візор, весь минулий тиждень не працював. Відповідно й CityBus нічого не показує, а більше брати дані нізвідки. Та й взагалі, набридло на зупинках стояти не знаючи де ті маршрутки їдуть ;)

https://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/918
 

Підписав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 4 місяця потому...

за яким ми їй дозволим це зробити. Будем пасивні - власники маршруток пролобіюють, а будем активні, будемо вникати, контролювати, давати ініціативи обраним нами депутатам - тоді їм не вдасться тихенько це пропихнути. Хоча вартість палива дійсно виросла. Але тут потрібно мати реальні дані про пасажиропотік, а для цього потрібно якось обліковувати. Можливо змусити так само впроваджувати валідатори.

Мені щось таке на пам'яті крутиться, що якось вже мали організовувати моніторинг від міськради, типу відповідні люди на зупинках мали рахувати, але де ті результати...? чи було взагалі це зроблено...?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їх треба прибирати з міста, а не валідатори встановлювати. Але про що може бути мова, якщо в нас вже рік мера немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прибрати з міста? І що далі? Пішки ходити? На лісапєди всіх посадити?

Я теж не проти, щоб луцьком хздили великі гарні тролейбуси, але то так не робиться "прибрати". Спочатку потрібно щось дати, а тоді прибирати. Та й вони самі тоді приберуться.

Але й тролейбусами все не перекриєш, маршрутки мусять бути. А тому проблему все ж треба вирішувати, а не "с плєча"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...