Перейти до змісту

Рух маршруток у Луцьку


Рекомендовані повідомлення

А хто вже бачив це чудо.

Яким маршрутом курсує?

Бо щось по маршруту 2 не попадався.

Змінено користувачем S30
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ше й по 1.50 грн проїзд, кажуть, і wi-fi є. То правда?

Так... 1,5 грн...

Там зовсім інша економіка вартості проїзду...

Спеціалісти кажуть, що для нього і 1,5 грн забагато (враховуючи) що цей автобус постійно буде повністю повний ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спеціалісти кажуть, що для нього і 1,5 грн забагато (враховуючи) що цей автобус постійно буде повністю повний ...

Це чому? Його спеціально будуть чекати на зупинці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

віфі і ціна)

хз, мені треба їхати, я не буду чекати годину саме ту маршрутку, щоб зекономити 1,5 грн. і посидіти в тирнеті 15-20 хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Зробили елекроавтобус - молодці але якось воно виглядає занадто прикрашеним. Я не вірю в економічно обгрунтовану вартість проїзду в 1.5 грн., це якась замануха для інвесторів і спосіб виграти якісь собі преференції як існуючий та майбутній перевізник.

Ну не будуть ті акумулятори служити 10 років - аби 3 відслужили. Реально на речі треба дивитись і казати правду а не лапшу розвішувати на вуха людям.

ps: не пам'ятаю звідки але чомусь крутиться в голові , що середня к-ть пасажирів в день на одному рейсі маршрутки: 600 чоловік, та й по розрахункам так получається. Якщо я десь помиляюсь - дайте точніші цифри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

У Луцьку з’явиться новий маршрутний рейс №34

Члени виконавчого комітету Луцької міської ради підтримали питання про відкриття у місті нового маршруту.

Про це під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради розповів начальник управління транспорту та зв'язку Анатолій Миронюк.

Він розповів, що у Луцьку збираються відкрити новий маршрут №34 – «Карбишева-Окружна».

Маршрутки, які їхатимуть по цьому рейсу проїжджатимуть через такі пункти: Карбишева, Конякіна, Гордіюк, Ківерцівська, Стрілецька, Шопена, Волі, Словацького, Богдана Хмельницького, Ковельська, Львівська, Дружби Народів.

Окрім того, він повідомив, що вже скоро розпочнеться конкурс для перевізників на транспортування пасажирів по новому рейсу, результати якого будуть відомі вже 17 листопада.

http://www.volynpost.com/news/58422-u-lucku-ziavytsia-novyj-marshrutnyj-rejs-34

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте 19А в студію! З Гіркої Полонки, населення якої перевищує 1800 осіб, кожного ранку потрібно якось добиратися на роботу, а саме в сторону Київського майдану, вул. Рівненської.

Можна звичайно і з пересадками, але дорого та не зручно!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абдул-Хамид, то треба не форум а сільраду штурмити.

Вибори скоро - може почешуться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, але я не знаю до кого звернутися) Багато людей про це говорять, думаю всі підтримають дану ідею, але що його робити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте 19А в студію! З Гіркої Полонки, населення якої перевищує 1800 осіб, кожного ранку потрібно якось добиратися на роботу, а саме в сторону Київського майдану, вул. Рівненської.

Можна звичайно і з пересадками, але дорого та не зручно!

Тут з ЛПЗ зранку важко на Київську добратись, що там вже про Гірку говорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте 19А в студію! З Гіркої Полонки, населення якої перевищує 1800 осіб, кожного ранку потрібно якось добиратися на роботу, а саме в сторону Київського майдану, вул. Рівненської. Можна звичайно і з пересадками, але дорого та не зручно!

і щоб їхали не до сільради, а до початку Оздова)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробили елекроавтобус - молодці але якось воно виглядає занадто прикрашеним. Я не вірю в економічно обгрунтовану вартість проїзду в 1.5 грн., це якась замануха для інвесторів і спосіб виграти якісь собі преференції як існуючий та майбутній перевізник.

Ну не будуть ті акумулятори служити 10 років - аби 3 відслужили. Реально на речі треба дивитись і казати правду а не лапшу розвішувати на вуха людям.

ps: не пам'ятаю звідки але чомусь крутиться в голові , що середня к-ть пасажирів в день на одному рейсі маршрутки: 600 чоловік, та й по розрахункам так получається. Якщо я десь помиляюсь - дайте точніші цифри.

Ви навіть не уявляєте наскільки праві. батарєї мають обмежену кількість циклів розряджання/заряджання, а далі - заміна. за той час що кількість циклів закінчиться автобус заробить якраз на новий комплект батарей і не більше. при цьому враховувалось що буде єкономія на моторній оливі, фільтрах, ітд ітп. а окрім ціни батарей є ж і інші складові - мотори, контроллери керування батареямита двигунами, коробка передач з редуктором, в решті решт, заміна гальм ітд... ітп...

це все рахувалось при проїзді 3 гривні а не 1.5 .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

обурений.

ні не так. ОБУРЕНИЙ!!!

о 22-30 чекаю на зупинці біля залізничного вокзалу маршрутку. дзвоню товаришу щоб глянув на "мак"-у як далеко знаходиться автобус. каже, що біля цуму двійко тусуються і орієнтовно будуть біля вокзалу за 10-15 хв. порадував цією інформацією людей на зупинці.

справді, за 15 хв летить і не заїджаючи на 100метрівку розвертається і чухає далі. ну, буває. раз людей не висадив - певно в гараж їхав.

за дві хвилини по тому приїздить ще один. зупиняється, висаджує людей і йде пити каву. також зрозуміло. невеликий передих на кінцевій. та сівши знову за кермо включає задню і розвернувшись чухає в ніч начхавши на майже десяток потенційних пасажирів.

от як ЦЕ називається. перевізники бідкаються, що ціни на проїзд невиправдано низькі, льготники їх дістали. да мать їх за ногу! 30 живих гривень їм вже не гроші?!

ящо ти плануєш цей рейс зробити останнім, так якого ... не виключиш жпс?! чи система "мак" існує тільки для контролю за перевізником?

... коротше. плюнув і пішов пішки. оце тільки до дому прийшов.

згадую 2000-і і шумахерів на мецедецах. хай бикували, порушували, але такого напрягу з транспортом не було. і вистачало на всю ту банду грошей. і гальма у більшості не вищали перед здохом. і в салоні не смерділо горілою ізоляцією від ввімкненої через опу пічки.

може забрати к бебеням ліцензії в товстожопих транспортних магнатів і дозволити знову звичайним пепешкам займатись "ізвозом"? більш ніж впевнений, що вартість отого "жипа", що під сракою у власника перекриє поточний ремонт усього парку маршруток міста.

от як на них раду знайти? хоча... http://board.lutsk.u...egalzacja-zbro/ ;)

Змінено користувачем KotMatros
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, а хто підкаже як з Луцбка на Лище ходять маршрутки і скільки вони коштують... 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, а хто підкаже як з Луцбка на Лище ходять маршрутки і скільки вони коштують... 

http://wikiroutes.info/lutsk?routes=5481

http://wikiroutes.info/lutsk?routes=5480

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Друзі, а хто підкаже як з Луцбка на Лище ходять маршрутки і скільки вони коштують... 

http://wikiroutes.info/lutsk?routes=5481

http://wikiroutes.info/lutsk?routes=5480

 

 

Це я бачив... Але там немає ні вартості проїзду, ні більш-меньш чіткого графіку руху... Може хтось так знає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

А я, наприклад, проти. І взагалі не розумію, з якого дива МІСЬКІ маршрутки мають їздити ЗА місто??? Коли їде ГіркаПолонка, в 19-ку всунутись неможливо. Є приміські маршрути, ну так і нехай робляться приміськими маршрутами.

Абдул-Хамид, ти думаєш, що це вирішує міськрада? :) Це лобіюють власники маршрутів. ;) Тому не туди петиціюєш ;)

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


І взагалі не розумію, з якого дива МІСЬКІ маршрутки мають їздити ЗА місто???

Поділись цією думкою із пасажирами маршруток #3, 4, 9, 9а, 22, 31, 47.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую, не зрозумів... З якими пасажирами? міськими? Чи позаміськими? Міські, я думаю, мене підтримують.

Ну а для ПОЗАМІСЬКИХ маршрутів зівжди і існували ПОЗАміські маршрути! Від того, що добавилися б декілька перевізників з маршрутом №100500, котрий повторював би міський маршрут, але їздив би ЗА місто, виграли б ВСІ. Але ж тут справа не в нашому бажанні! Тут справа заробітку власників маршрутів, і їм насрати на наші зручності і бажання! Вони могли б, то б взагалі їздили б одним грошовитим маршрутом, петляючи всіма пасажироємкіми вулицями! Тому й вони лобіюють в міськраді "продовження" своїх маршрутів ЗА місто. А міськрада замість того, щоб пустити ще одного-двох-трьох перевізників, котрі б з задоволенням би взяли "замісто", задовольняє апетити "міських" "монополістів".

 

Сподіваюсь, на цей раз я вже доступно виклав свою думку

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я, наприклад, проти. І взагалі не розумію, з якого дива МІСЬКІ маршрутки мають їздити ЗА місто??? Коли їде ГіркаПолонка, в 19-ку всунутись неможливо. Є приміські маршрути, ну так і нехай робляться приміськими маршрутами.

Абдул-Хамид, ти думаєш, що це вирішує міськрада? :) Це лобіюють власники маршрутів. ;) Тому не туди петиціюєш ;)

А ви, герой нашого часу "без страху і упрьока", не задумувались, що людині в дощ, сніг, мороз, та і просто ТРЕБА ЇХАТИ, і по-фіг, чим?

і яка ПЕТИЦІЯ може вважатися адекватною, якщо в місті понад 250 тисяч населення, а вирішують, і подають ідіотичні пропозиції 300 (засранців? :D )??? То як 450 за всю країну, тільки БЕЗ виборів? Нах, нах!

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробуй перечитати ще раз те, що я написав. Бо ти мене абсолютно не зрозумів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...