Перейти до змісту

Рух маршруток у Луцьку


Рекомендовані повідомлення

існує. у водія час всіх відправлень контрольних точок і прибуттів на маршруті по кожному з графіків

У кожного водія "свої закони"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а где можно посмотреть ночные маршрутки?

а вони хіба такі є? 22-23 і все. далі пішки/таксі
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я сам только в городе 7 день, интересуюсь. Но спасибо вам

7 день в місті, і такий рейтинг вже встигли заробити(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можно обосновать?

це видно по поведінці і постах (цікаво, як google переведе вам останнє слово :) )

думаю адміни зроблять відповідні висновки і ми більше цього товариша не побачимо

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От до речі про 18-ку не тільки чув, а й бачив, як пенсіонери обурювались (в сторону Дубнівської), що чекали 50!!! хвилин, а той мудак кинув - "всі хочуть, *ля, кататися" (їхали вони ПЛАТНО!!!). Як на мене, є затверджений при проведенні тендеру маршрут, а за таке треба, як заповідав дядько Лесь П., "....ти в рот і носа", з позбавленням ліцензії.

P.S. Сам 18-кою їзджу рідко, але "осадок" лишився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обурена тим, що № 18 скоротила собі маршрут. Тепер їде лише до старого ринку, а не до АС на Львівській

Не тільки скоротила. Тепер і графік руху у №18 якийсь "плаваючий". Звик зранку їздити цим маршрутом на роботу. Так от після того що дійсно траплялось чекати 40-50 хвилин попередньо дивлюсь на http://mak.lutsk.ua чи варто розраховувати сьогодні на неї. І виявляється що інколи справді не варто. Ще рік назад у вранішні години ця маршрутка була битком набита людьми. Зараз напівпуста. Багато знайомих просто перестали на неї розраховувати. Таке враження що все робиться для ліквідації маршруту. Або ж ну дуже вже непрофесійний і тупорило недолугий аналіз графіків руху.

А на пасху їхав близько 14-00 в цьому №18 і випадково почув телефонну розмову одного водія з іншим. Обидва вирішили "сходити" з маршруту - бо людей немає.

Відразу пригадалось як колись у Польщі ми з товаришем їхали з Любліна в якесь забите село дві години комфортабельним автобусом. З пасажирів ми були лише двоє. І водій навіть не думав "сходити" з маршруту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є гаряча лінія міської ради, де приймають скарги, які навіть часом і діють, але не на довго. Можливо графіки руху необхідно реформувати чи просто зробити "ретендеринг" маршрутів. Щось повсюди такі проблеми і всі жаліються що мало пасажирів і з'їжджають з маршруту. І так і буде доки не почнуть нормально їздити. Я із Забороля завжди чекав 25 щоб їхати маршрутом, водії якого завжди жаліються що немає пасажирів. Але коли декілька разів по пропускав все попутнє міжміське в очікуванні 25, а там водій просто заїхав в кінцеву і повернувся із закритими табличками маршруту - я зрозумів, що все безглуздо і потрібно сідати на перший же ж маршрут який по дорозі, навіть і на міжміський.

Змінено користувачем ivan.k
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є гаряча лінія міської ради, де приймають скарги, які навіть часом і діють, але не на довго...

Ну знаю що на №18 скаржились і не раз різні люди. А толку немає, ситуація тільки погіршується. Складається враження що всі ці різнобої з графіками - запланована акція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є гаряча лінія міської ради, де приймають скарги, які навіть часом і діють, але не на довго...

Ну знаю що на №18 скаржились і не раз різні люди. А толку немає, ситуація тільки погіршується. Складається враження що всі ці різнобої з графіками - запланована акція.

На жаль ключовим моментом тут є:

.... але не на довго...

Хоча цікаво б було дізнатися економічну сторону цього питання. Чи дійсно при встановлених цінах на проїзд та потокам пасажирів на сьогоднішній день перевезення є такими збитковими. Чи це знову українське менталітетне бажання здобувати надприбутки при мінімальних затратах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Сьогодні прочитала в газеті, що маршрутка #3 з 1 червня буде іздити в село і до дач, а не на кладовище. Вже сьогодні 5 і на скільки я знаю, то ще не іздить. Може хто що чув, буде вона чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Коли починають їздити маршрутки/тролейбуси? Потрібно дістатись з району гот. Лучеськ на жд вокзал на львівський потяг о 6 ранку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перші тролейбуси появляються на Рівненській ддесь о 7-йі. Тут можна глянути їх графік руху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли починають їздити маршрутки/тролейбуси? Потрібно дістатись з району гот. Лучеськ на жд вокзал на львівський потяг о 6 ранку.

Напевно нічим не доїдете. Ми з центру на вокзал пішки ходили, і жоден тролейбус та жлдна маршрутка нас не обганяли.

Так що: або пішки, або на таксі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від лучеська до каравана таксі 20-25 грн, там далі через міст пішохідний прямо на перон. Або ж пішки ~3 км ~20 хв...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

зранку в 7.10 біля Троянди на Соборності. Їде в напряку глобуса потім на Конякіна і далі на Боголюби

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Наразі виникла надзвичайно велика необхідність добиратися з Гіркої Полонки (маршрут 19) наприклад до Київського майдану, району Лучеська або Відродження без пересадок, адже колись по даному маршруту їздила маршрутка, але її потім її відмінили. Куди звернутися, давайте пропозицію напишемо що щось придумали на кшталт 19А і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наразі виникла надзвичайно велика необхідність добиратися з Гіркої Полонки (маршрут 19) наприклад до Київського майдану, району Лучеська або Відродження без пересадок, адже колись по даному маршруту їздила маршрутка, але її потім її відмінили. Куди звернутися, давайте пропозицію напишемо що щось придумали на кшталт 19А і т.д.

Писали вже якось, щоб маршрут продовжлили по вулиці Оздівські.. Щось влада не сильно йде компроміс.... Думаю це буде так само...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наразі виникла надзвичайно велика необхідність добиратися з Гіркої Полонки (маршрут 19) наприклад до Київського майдану, району Лучеська або Відродження без пересадок, адже колись по даному маршруту їздила маршрутка, але її потім її відмінили. Куди звернутися, давайте пропозицію напишемо що щось придумали на кшталт 19А і т.д.

Писали вже якось, щоб маршрут продовжлили по вулиці Оздівські.. Щось влада не сильно йде компроміс.... Думаю це буде так само...

Та я це розумію, але треба хоча б спробувати. Якби хтось підказав куди звернутися з листом чи пропозицію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У ЛУЦЬКУ КУРСУВАТИМЕ НОВА МАРШРУТКА № 33

Новий автобусний маршрут № 33 «Центральний ринок - вулиця Єршова» з’явиться у Луцьку.

Про це стало відомо сьогодні, 22 липня, під час засідання виконавчого комітету.

Про відкриття автобусного маршруту № 33 та оголошення конкурсу на перевезення пасажирів за автобусним маршрутом загального користування, затвердження об’єкту конкурсу та графіка проведення повідомив заступник начальника управління транспорту та зв'язку Олександр Середа.

З його слів, до міського голови звернулись мешканці вулиць Огієнка та Клима Савура з проханням організувати рух громадського транспорту по цих вулицях.

Тому пропонується внести доповнення до мережі автобусних маршрутів загального користування в місті Луцьку, затвердженої рішенням виконкому від 15 травня 2013 року №264-1, відкривши новий автобусний маршрут №33 «Центральний ринок - вул. Єршова».

Він проходитиме в прямому напрямку від Центрального ринку вулицями та проспектами: Глушець, Паркова, Винниченка, Перемоги, Івана Огієнка, Клима Савура, Задворецька, Рівненська, Відродження, Молоді, Соборності, Єршова; в зворотному напрямку вулицями та проспектами: Єршова, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, Задворецька, Клима Савура, Івана Огієнка, Перемоги, Винниченка, Словацького, Богдана Хмельницького, Ковельська, Глушець.

На маршрут планують залучити 4 автобуси пасажиромісткістю не менше 32, встановити звичайний режим руху з інтервалом в години «пік» 16 хвилин.

Для визначення перевізника, який обслуговуватиме цей маршрут, організують відповідний конкурс. Прийом документів проводитимуть з 30 липня до 13 серпня 2015 року. Сам конкурс відбудеться 31 серпня.

http://www.volynnews.com/news/auto/u-lutsku-kursuvatyme-nova-marshrutka-33/

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...