Перейти до змісту

Рух маршруток у Луцьку


Рекомендовані повідомлення

Трошки ретроспективи.

У Луцькраді пояснили, чому в ранкові та вечірні години у Луцьку не курсують деякі маршрутки.
Про це стало відомо у вівторок, 23 липня, на оперативній нараді Луцькради.
Зокрема, директорка департаменту «Центр надання адміністративних послуг» Лариса Карп’як розповіла, що на службу оперативного реагування надійшло 40 звернень, щодо роботи транспорту в місті.
«Нарікали лучани на відсутність рейсів, особливо в ранкові та вечірні години й у вихідні дні, великий інтервал та недотримання графіків руху, грубу поведінку водіїв та порушення ними правил дорожнього руху, брудний та занедбаний стан автобусів», – прозвітувала посадовиця.

Цитата вислову заступника начальника управління транспорту:

Заступник начальника управління транспорту та зв'язку Олександр Середа розповів, що проблема із відсутністю деяких маршрутних таксі в певні години дійсно є.
«Маршруток немає з різних причин. Є такі випадки, коли в конкретний час не повинно бути маршрутки, є зміни графіків через стан рухомого складу», – сказав посадовець.

Тобто він вважає, шо має право вирішувати за людей? Чи всі мають підлаштовуватися під забаганку перевізника?

І по факту це - пряме ЗІЗНАННЯ, що 1) чорті-який графік у перевізників - з схвалення міськради; 2) технічний стан маршруток - пи****ць, і це чудово відомо управлінню, яке згоджується на постійне підвищення вартості проїзду, заявляючи, що це треба перевізникам для "оновлення рухомого складу"... А от контролювати той стан - то не треба! В червні, здається 10-ку маршрутку в центрі поліція спинила, і виявила ПІДРОБЛЕНІ документи про техогляд і реєстрацію... Думаю, вона така далеко не єдина. І то не просто підроблені доки - то "сам пан склєпав" з двох аварійних одну цілу. Про "безпеку" такої маршрутки можна тільки здогадуватися. От їхав я в п'ятницю 1-кою - то такого цирку ще бачити не доводилось - в "Богдані" ззаду сантиметрів 15 між сидіннями, сісти неможливо, і між рештою - теж негусто. Ото такий чудовий, про який директор їх спісав, ремонт маршруток від Санрайзу. Доставимо додатковий ряд крісел, і по барабану, що незручно, зате більше напхати смертників можна. І вони ж найбільше лобіюють підвищення вартості завжди. "Соупадєніє"?

А як на мене - то прямий неспростовний доказ того, що управління займається БЕЗДІЯЛЬНІСТЮ. І службове розслідування, результатом якого буде заява на звільнення - то дуже м'яко ще для таких "сумлінних" та "ефетивіних" працівників...

Звертаєм увагу на дату - МІСЯЦЬ тому, задовго до петиції то було... Болт на людей в них покладений перманентно.

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А отак у нас їздять вони сьогодні, на деяких маршрутах 2 автобуси, десь - взагалі 1, найбільше - 4.

Фіолетові - "немає в графіку".

Вихідний день, х*лі....

26_08.thumb.jpg.6782a24f351bb71c2498ab1e17dfcfb5.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@AgentSmith13 ви ще вірите в цю х..ню в цей gps трекер?

Ну не включають вони його!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Electronshik сказано:

@AgentSmith13 ви ще вірите в цю х..ню в цей gps трекер?

Ну не включають вони його!

навіть не так. вони забили болт. я розмовляв вчора з водієм одним. він казав дослівно " я водій, моє діло сказати що не працює трекер. а чого не працює хай перевізник розбирається".
З вигляду, банально сіла батарея в телефоні трекері.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, Electronshik сказал:

@AgentSmith13 ви ще вірите в цю х..ню в цей gps трекер?

Ну не включають вони його!

Звідки ви всі рядочком з цим питанням лізете? Ну написав же, і не раз - є і такі, що не ВИключають, їх меншість. Є такі маршрути, де ВСІ з ним їздять. Щодня користуюся смартфоном для визначення, де маршрутка, і щодня хоча б раз - допомагає. Правда, з тією ж двійкою вранці є цікава ситуація - через одного не видно.

20 часов назад, Dima4s сказал:

навіть не так. вони забили болт. я розмовляв вчора з водієм одним. він казав дослівно " я водій, моє діло сказати що не працює трекер. а чого не працює хай перевізник розбирається".
З вигляду, банально сіла батарея в телефоні трекері.

Мені одне розумне дало відповідь - "це падмєнний автобус, і ващє нах*я воно нада" (останню фразу я чув навесні від водія 9а і без пояснень - от НЕ треба воно на думку "їздюка" того, і все)...

Основна причина "невключення" - в водія стоїть смартфон з МАКом, він пасе конкурентів, а сам для них - невидимий.

За сам факт  юзання такого додатку на смартфоні під час руху, не навігатора типу Навітела, а саме слідкування за іншими, як на мене, смарт треба в вікно викидати без попереджень - від того і йдуть ВСІ гонки, виїзди на зустрічну, прольоти повз людей на зупинках і т.д. Щоб геть законно - за тим мають слідкувати муніципали, вдягнені "по гражданці" час від часу, і штрафик з трьома нулями - бац! Єдине, що допустимо - то бачити тільки СВОЇХ, не конкурентів попутних, та себе, і слідкувати за дотриманням графіку.

Нова система, та, що буде йти в комплексі з електронною оплатою, буде передбачати цілодобово ввімкнений трекер, у водія і навіть перевізника, доступу до вимкнення його - не буде. То якщо таки впровадять. Інфа - з управління транспорту міськради. Клялися-божилися, що навіть будуть відслідковувати і моніторити, щоб з маршруту не втікав, і не ночували автобуси ЛПЕ під хатою в водія... Заодно дозволить міськраді бачити, куди в разі таки сходу з маршруту, поїхав автобус - на СТО/в депо ремонтуватися, чи по своїх справах. Мало віриться, але...

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.08.2019 в 18:43, AgentSmith13 сказал:

... на електронну адресу o.poliakov@voladm.gov.ua.

не харашо використовувати робочий емейл в особистих цілях ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, natalka) сказал:

не харашо використовувати робочий емейл в особистих цілях ;)

"Нехарашо" світити геть особистий емейл... 

Я, на хвилиночку, адмін того поштового сервера, так трошечки, ага...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тим часом місто, де немає грошей на достойні зарплати водіям ЛПЕ чи договір з приватним перевізником, щоб повернути 23-тю маршрутку, будує отаке:

У Луцьку в центральному парку встановлюють нову інсталяцію.
Про це повідомили на сторінці Луцький урбаніст у Facebook.

Зазначили, що вона подібна на ту, що стоїть у московському парку імені Горького.
Нагадаємо, раніше радник мера Луцька Ігор Поліщук заявив, що у парку планують побудувати світловий тунель та облаштувати майданчик для танців.
«Там (у Москві, – ред.) є гарний світловий тунель. Хочемо зробити щось на зразок цього в Луцьку. Цей тунель буде знаходитися між двома мостами, які ми відновили на тій дорозі, що веде від алеї ліхтарів до дамби», – сказав тоді Поліщук.

cb-1.jpg.9805851ba4afe9a1175de1873bad0abc.jpg

ДАВАЙТЕ ХУ*ЛО ПРЕЗИДЕНТОМ СВОЇМ ОБЕРЕМО, БО ВІН У МОСКВІ Є! НУ, ЧИ МАВЗОЛЕЙ СОБІ СКОПІЮЄМО....

Тьху, чергова ілюмінація за наші з вами гроші... А ми нічого, ми пішки походимо, зате красіВО буде.

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, TFA сказал:

Ну що, петицію підписали 305 людей, чекаємо, які придумають відписки...

Дуже цікаво, одну вимогу вже ніби як виконали - ініціювали перевірку технічного стану транспортних засобів.

Цікавіше, як відпишуться на пнкт про 23 маршрутку...

В місті, де керівник Управління транспорту мямлить, що в них немає грошей на нормальні зарплати водіям, і всі їдуть в Польшу, будують СВІТЛОВИЙ ТУНЕЛЬ В ЦЕНТРАЛЬНОМУ ПАРКУ "ЯК В ПАРКУ ГОРЬКОГО В МАЦКВЄ". Зашибісь!

Скоро ходити будем пішки по неремонтованих роками дворах і тротуарах, або їздити по аналогічних дорогах, зате все буде "БЛЯСТЄТЬ"?

А ось ЩЕ:

Директор департаменту фінансів та бюджету Лілія Єлова відзначила, що відбувся тендер на будівництво фонтану на Театральному майдані міста.
Якщо ж підпишуть всі необхідні документи, передбачені раніше 14 мільйонів гривень на водограй хочуть освоїти вже до кінця року.

ДОВБОГРАЇ БУДУЮТЬ ВОДОГРАЇ....

Вибачте, не стримався, трошки фотошопу....

Mer-lampochka3.thumb.jpg.ed4f0262d11411b332196ab6fa641300.jpg

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, AgentSmith13 сказал:

14 мільйонів гривень на водограй

За ці гроші можна купити 3 нових тролейбуса. Ситуація з ними можна сказати катастрофічна. Нє, фонтан наше фсьо...

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, TFA сказано:

За ці гроші можна купити 3 нових тролейбуса. Ситуація з ними можна сказати катастрофічна. Нє, фонтан наше фсьо...

Яка різниця, через пенсіонерів у тролейбус важко всунутись.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, alexvvv сказал:

Яка різниця, через пенсіонерів у тролейбус важко всунутись.

На 15-ках можна нормально їздити, там інтервал 6-7 хв у пік зараз. Якщо б купили ще 3 штуки, можна було б посилити 1-цю і 2-ку, де інтервали 14-17 хв. Скоротився б до 12-13 хв - не ідеально, але вже краще. А взагалі, якби кожного року хоча би по 2 купляли, то не було б зараз таких проблем.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, TFA сказано:

На 15-ках можна нормально їздити, там інтервал 6-7 хв у пік зараз. Якщо б купили ще 3 штуки, можна було б посилити 1-цю і 2-ку, де інтервали 14-17 хв. Скоротився б до 12-13 хв - не ідеально, але вже краще. А взагалі, якби кожного року хоча би по 2 купляли, то не було б зараз таких проблем.

Їжджу 4-кою, там і важко втиснутись і завжди купа пенсіонерів, що нічого не платять 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, alexvvv сказал:

Їжджу 4-кою, там і важко втиснутись і завжди купа пенсіонерів, що нічого не платять 

А зранку ще й їздять ці богданівські огризки, то це просто капець...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, alexvvv сказал:

Їжджу 4-кою, там і важко втиснутись і завжди купа пенсіонерів, що нічого не платять 

Бо інтервал 22 хв, треба ще машини туди - не буде давки і платний пасажир піде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, alexvvv сказал:

Яка різниця, через пенсіонерів у тролейбус важко всунутись.

 

5 часов назад, alexvvv сказал:

Їжджу 4-кою, там і важко втиснутись і завжди купа пенсіонерів, що нічого не платять 

Таксі, їдеш один з водієм, а якщо водія викинути (тсс...) - то взагалі один!

В маршрутках теж буває повно, і часто буває... Тролейбуси - частіше порожні їздять. А пенсіонери там, не пенсіонери...

Я, якщо не поспішаю, принципово в напхану скотовозку не сідаю. І взагалі, стояти на одній нозі, а якщо ще й з важким рюкзаком в руці - то геть не те саме, що сидіти з тим же рюкзаком на колінах... А оплата - однакова.

3 часа назад, TFA сказал:

Бо інтервал 22 хв, треба ще машини туди - не буде давки і платний пасажир піде.

Платний пасажир піде, якщо їздити до 23:00 мінімум,Ю а не втікати в 19:00...

Немає водіїв, зарплат і т.д. - відмазка, НЕ треба "водограїв", ілюмінацій, хавки за 200 штук на День міста, і, головне - ДОВБОГРАЇВ, які на них тринькаються, і все буде!

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чергова муйня в центрі міста!

Оригінальність пре! Цікаво, як попросити, відсиплють того, що курять, чи там закритий клЮб у них?

ZIlIqLcIbzCs6o8NKID07raFS6l3ROpNUYKwAikR

В цьому проекті у неї багато, як естетичних, так і фізичних функцій. Висота насипів невипадкова, а спроектована оптимально для створення затишку та вітрозахисту. Також геопластика виступає інтерактивним ландшафтним елементом, який може бути, як клумбою, так і ігровою зоною для дітей. В зимовий час геопластика служитиме, наприклад, гіркою для катання на санчатах :D:0137:

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Таксі, їдеш один з водієм, а якщо водія викинути (тсс...) - то взагалі один!

Та я не жаліюсь - сідаю на те що зручно, мені шкода, що електротранспорт занепадає через  такі ситуації з пенсіонерами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, alexvvv сказал:

Та я не жаліюсь - сідаю на те що зручно, мені шкода, що електротранспорт занепадає через  такі ситуації з пенсіонерами.

Через що? При чому тут пенсіонери? Мо, перестріляєм їх, і проблеми не буде, а?

Реальні причини:

1) Совковий Пу(о)ц керує ЛПЕ;

2) Недолугий графік;

3) Чорті-які інтервали;

4) Цілеспрямоване в змові з маршрутуями руйнування електротранспорту - на КРЗ не поїдем, маршрути відміним...

От і  все.

Кому НАФІГ треба транспорт, крім пенсіонерів, який їздить тупо вдень? Раз в півгодини? Без GPS? І багато ще чого можна написати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Через що? При чому тут пенсіонери? Мо, перестріляєм їх, і проблеми не буде, а?

Реальні причини:

1) Совковий Пу(о)ц керує ЛПЕ;

2) Недолугий графік;

3) Чорті-які інтервали;

4) Цілеспрямоване в змові з маршрутуями руйнування електротранспорту - на КРЗ не поїдем, маршрути відміним...

От і  все.

Кому НАФІГ треба транспорт, крім пенсіонерів, який їздить тупо вдень? Раз в півгодини? Без GPS? І багато ще чого можна написати.

Якщо пенсіонери займають місця тих, хто платить - транспорт не приносить прибутку. Транспорт починає їздити рідше, раз в день. Замкнуте коло. Якщо є вибір чи просторий тролейбус не забитий пенсіонерами, чи тісна маршрутка, вибір очевидний. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, alexvvv сказал:

Якщо пенсіонери займають місця тих, хто платить - транспорт не приносить прибутку. Транспорт починає їздити рідше, раз в день. Замкнуте коло. Якщо є вибір чи просторий тролейбус не забитий пенсіонерами, чи тісна маршрутка, вибір очевидний. 

Нуда, нуда... Коли вже чартерні маршрутки і тролі введуть?

От ніразу не бачив я останнім часом "забитого пенсіонерами" тролейбусу.

А вибір очевидний - будь-яка, зате ЧАСТО їздяча маршрутка, а не мега "преміум-люкс" чи навіть ще й безкоштовний, але тролейбус.

В мене мати на пенсії, і ніколи спеціально не чекає на тролейбуса, якщо точно не знає, що за пару хвилин буде - час іноді дорожчий. А кудись він і НЕ їздить, чи їздить пару разів на день - 7, 4.... І ото треба підлаштовуватися півд зникаючу 7-ку з вокзалу, зате нахаляву, чи сісти під хатою в 3-ку маршрутку? Відповідь - очевидна.

Проблема не в пенсіонерах, в УСІХ пільговиках в принципі - встановити їм всім вартість 50 коп. чи 1 гривню - і можна буде і тролейбуси нові купити, і дітям безкоштовно всім, а не незаконну дурню для переселенців only зробити, і хоч цілодобово їздити, і Wifi зробити, і ще багато чого...

В нас НОРМАЛЬНО їздить один маршрут тролейбуса - 15/15а. ВСЕ. Решта - не для людей.

1-ка маршрутка і при Санрайзі, доречі, почала, сцука, втікати після 20:00. Пора щось міняти. І почати - з Степанова і Пуца, які довели транспорт в місті до ручки своєю бездіяльністю, з Санрайзу, який думає, що вхопив Бога за бороду... Перших - звільнити (з розслідуванням "діяльності"), фірму - ТАК штрафанути, щоб капало, і решта боялися!

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, AgentSmith13 сказал:

От ніразу не бачив я останнім часом "забитого пенсіонерами" тролейбусу.

Маршрут №3 тролейбус: сісти зранку в 6:20 в центрі ще можливо, від Рівненської то вже ппц. Їдуть практично одні пенсіонери-дачники, які звичайно нічого не платять. Тролейбус №7 та ж сама ситуація. Це було донедавна.

Після останньої аварії, коли горіла підстанція на Рівненській, цей тролейбус став їздити тільки до "Околиці" (Модерну). Зараз йде практично порожній. 

 

1 час назад, AgentSmith13 сказал:

В нас НОРМАЛЬНО їздить один маршрут тролейбуса - 15/15а. ВСЕ. Решта - не для людей.

Як не дивно в них є графік. І більш менш його дотримуються. Впевнювався сам не один раз, на прикладі той же 3,5, тощо.

 

1 час назад, AgentSmith13 сказал:

Проблема не в пенсіонерах, в УСІХ пільговиках в принципі

Я вважаю що цю пільгу (безкоштовний проїзд) треба скасувати для всіх, але тим же пенсіонерам дати на руки грошима компенсацію. Бо багато тих же пенсіонерів в силу свого місця проживання, або стану здоров'я банально не можуть скористатись цією пільгою. А так буде більш справедливо. Хоча, по словах родичів, у тій же сусідній Польщі, пенсіонер після 70 років має таку пільгу.

1 час назад, AgentSmith13 сказал:

фірму - ТАК штрафанути, щоб капало, і решта боялися!

Хто ж їх штрафане? наша місцева влада? Бджоли проти меду?

1 час назад, AgentSmith13 сказал:

1-ка маршрутка і при Санрайзі, доречі, почала, сцука, втікати після 20:00. Пора щось міняти.

Поки маршрутчики мають дохід залежний від виробітку, ніфіга не буде. Як на мене найкращім варіантом був би польській варіант, який я бачив у Кракові. Електронний квиток, що діє обмежений час, але який універсальний для всіх видів транспорту та допускає пересадку. Чітке дотримання графіку руху. І ДУЖЕ ВЕЛИКІ ШТРАФИ за безбілетний проїзд. Відеофіксація у салоні. Все дуже акуратно.

Це дорогий варіант, і я дуже сумніваюсь що він в нас навіть близько втілиться. Просто це нікому не вигідно. Ну і місто в нас маленьке, щоб вводити такий квиток

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Electronshik сказал:

Ну і місто в нас маленьке, щоб вводити такий квиток

Хоч і маленьке, але від пересадок нікуди не дінешся, бо неможливо зв'язати кожен район з кожним.

Тому квитки по часу повинні бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...