Перейти до змісту

Рух маршруток у Луцьку


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Electronshik сказал:

Маршрут №3 тролейбус: сісти зранку в 6:20 в центрі ще можливо, від Рівненської то вже ппц. Їдуть практично одні пенсіонери-дачники, які звичайно нічого не платять. Тролейбус №7 та ж сама ситуація. Це було донедавна.

Після останньої аварії, коли горіла підстанція на Рівненській, цей тролейбус став їздити тільки до "Околиці" (Модерну). Зараз йде практично порожній. 

Як не дивно в них є графік. І більш менш його дотримуються. Впевнювався сам не один раз, на прикладі той же 3,5, тощо.

Я вважаю що цю пільгу (безкоштовний проїзд) треба скасувати для всіх, але тим же пенсіонерам дати на руки грошима компенсацію. Бо багато тих же пенсіонерів в силу свого місця проживання, або стану здоров'я банально не можуть скористатись цією пільгою. А так буде більш справедливо. Хоча, по словах родичів, у тій же сусідній Польщі, пенсіонер після 70 років має таку пільгу.

Хто ж їх штрафане? наша місцева влада? Бджоли проти меду?

Поки маршрутчики мають дохід залежний від виробітку, ніфіга не буде. Як на мене найкращім варіантом був би польській варіант, який я бачив у Кракові. Електронний квиток, що діє обмежений час, але який універсальний для всіх видів транспорту та допускає пересадку. Чітке дотримання графіку руху. І ДУЖЕ ВЕЛИКІ ШТРАФИ за безбілетний проїзд. Відеофіксація у салоні. Все дуже акуратно.

Це дорогий варіант, і я дуже сумніваюсь що він в нас навіть близько втілиться. Просто це нікому не вигідно. Ну і місто в нас маленьке, щоб вводити такий квиток

На маршрутку 251 на Калину, куди наша міськЗрада скасувала 4, рраджу глянути - ВСІМ платно, купа пенсіонерів і не тільки, забита постійно. То маршрути на ДАЧНІ МАСИВИ.

15 - дотримується.

Пільгу - скасувати ВСІМ, хто заслуговує - додати грошима, і то правильно.

Хто штрафане? А давайте необраних вкинемо до смітничка, чи заблокуємо роботу тому кодлу системи "сукіні Палкіні сини", і ультиматум поставимо - ВИБОРИ, негайно. В кого шарабан варить - за "мера-лампочку" НЕ проголосує.

Дохід, від виробітку... ФІГІД! Не вийшло на рейс - ШТРАФ. Міська рада має піклуватися про громаду, а не баригу. Крапка. Вирішення - див. вище.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Electronshik сказал:

Маршрут №3 тролейбус: сісти зранку в 6:20 в центрі ще можливо, від Рівненської то вже ппц. Їдуть практично одні пенсіонери-дачники, які звичайно нічого не платять. Тролейбус №7 та ж сама ситуація. Це було донедавна.

Після останньої аварії, коли горіла підстанція на Рівненській, цей тролейбус став їздити тільки до "Околиці" (Модерну). Зараз йде практично порожній. 

Як не дивно в них є графік. І більш менш його дотримуються. Впевнювався сам не один раз, на прикладі той же 3,5, тощо.

Я вважаю що цю пільгу (безкоштовний проїзд) треба скасувати для всіх, але тим же пенсіонерам дати на руки грошима компенсацію. Бо багато тих же пенсіонерів в силу свого місця проживання, або стану здоров'я банально не можуть скористатись цією пільгою. А так буде більш справедливо. Хоча, по словах родичів, у тій же сусідній Польщі, пенсіонер після 70 років має таку пільгу.

Хто ж їх штрафане? наша місцева влада? Бджоли проти меду?

Поки маршрутчики мають дохід залежний від виробітку, ніфіга не буде. Як на мене найкращім варіантом був би польській варіант, який я бачив у Кракові. Електронний квиток, що діє обмежений час, але який універсальний для всіх видів транспорту та допускає пересадку. Чітке дотримання графіку руху. І ДУЖЕ ВЕЛИКІ ШТРАФИ за безбілетний проїзд. Відеофіксація у салоні. Все дуже акуратно.

Це дорогий варіант, і я дуже сумніваюсь що він в нас навіть близько втілиться. Просто це нікому не вигідно. Ну і місто в нас маленьке, щоб вводити такий квиток

На маршрутку 251 на Калину, куди наша міськЗрада скасувала 4, рраджу глянути - ВСІМ платно, купа пенсіонерів і не тільки, забита постійно. То маршрути на ДАЧНІ МАСИВИ.

15 - дотримується.

Пільгу - скасувати ВСІМ, хто заслуговує - додати грошима, і то правильно.

Хто штрафане? А давайте необраних вкинемо до смітничка, чи заблокуємо роботу тому кодлу системи "сукіні Палкіні сини", і ультиматум поставимо - ВИБОРИ, негайно. В кого шарабан варить - за "мера-лампочку" НЕ проголосує.

Дохід, від виробітку... ФІГІД! Не вийшло на рейс - ШТРАФ. Міська рада має піклуватися про громаду, а не баригу. Крапка. Вирішення - див. вище.

1 час назад, volks сказал:

Хоч і маленьке, але від пересадок нікуди не дінешся, бо неможливо зв'язати кожен район з кожним.

Тому квитки по часу повинні бути.

На всі 100% - ні, неможливо. БЕЗ їхніх "пакращень, коли була 47, 23, 4, 18, 33 - було КРАЩЕ.

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 маршрут був невигідним, а зараз бачу 4-у забиту в хлам 31-у маршрутку. І на кожній наступній зупинці чекає ще по 5-10 людей. Кайф.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зате 8-ка маршрутка, яка дублює все, їздить. До речі, водії 8-ки ще такі фокуси роблять (десь після 16-17 год): доїжджають до готелю "Україна". Якщо 1-2 пасажира, він віддає їм гроші, сам розвертається біля Базиліку і їде на ЦУМ. Сам попав був у таку ситуацію недавно. Питання: нах тоді такий маршрут? Також бачив подібне робила 17-ка, але не бачив, чи він порожній лишився, чи віддавав гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 30.08.2019 в 13:01, TFA сказал:

Зате 8-ка маршрутка, яка дублює все, їздить. До речі, водії 8-ки ще такі фокуси роблять (десь після 16-17 год): доїжджають до готелю "Україна". Якщо 1-2 пасажира, він віддає їм гроші, сам розвертається біля Базиліку і їде на ЦУМ. Сам попав був у таку ситуацію недавно. Питання: нах тоді такий маршрут? Також бачив подібне робила 17-ка, але не бачив, чи він порожній лишився, чи віддавав гроші.

8 - зручна і інколи навіть потрібна, просто за вищеописані маневри з перевізника міськрада має стягнути штраф, за кожен випадок тисяч по 5 мінімум. А ще, хоч і не міські вони, пора взятися за 107 і 103 - в тих ввечері то традиція - їхати "до Променя" замість Львівської, і вони грошей НЕ віддають.... А що міняє те, щр він "порожній лишився"? Люди, що чекають біля Старого ринку, в чому винні?

В 30.08.2019 в 11:14, Ghost_manka сказал:

47 маршрут був невигідним, а зараз бачу 4-у забиту в хлам 31-у маршрутку. І на кожній наступній зупинці чекає ще по 5-10 людей. Кайф.

"Невигідним" він був власнику 31-ї, іншим перевізникам, якими тепер з 33-го і Перемоги доїжджають люди до 31-ї, і міській раді, певно, якій "занесли" за ту "оптимізацію". А потрібно було просто вправити мозок перевізнику, щоб їздив нормально, а не робив вигляд, і все. Ну може ще пустити 3 і 3А - одна по старому маршруту 3-ки, інша - через Чернишевського. А то зараз є "жителі Чернишевського", які гучно радіють 3-ці, але чомусь різко замовкають, як спитати про доїзд на Волі...

А 4-ка була нерентабельною? Тоді, як з вокзалу на Калину їздила, влітку - кожен рейс, взимку - через один? Чи комусь муляло що він не єдиний міський маршрут на вокзалі? А 23 - теж нерентабельною була?

Потрібна негайна тотальна перевірка всього того щурячого гнізда, в яке перетворилися пасажирські перевезення в Луцьку (і міськрада, і ЛПЕ і перевізники) і податковою, і Держпраці, і Укртрансбезпекою, і всіма правоохоронними та антикорупційними органами.

Змінено користувачем AgentSmith13
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міська Зрада "відповіла" на петицію:

https://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/1320

На Ваше звернення щодо незадовільної роботи міського пасажирського транспорту повідомляємо наступне.
29.08.2019 в управлінні транспорту та зв’язку Луцької міської ради відбулася нарада з перевізниками міста по питаннях викладених у Вашому зверненні. З перевізниками обговорено Ваше звернення та наголошено щодо негайного вирішення ситуації з пасажирськими перевезеннями. ДЕ ПРОТОКОЛ НАРАДИ?
В свою чергу виконавчим комітетом проводиться ряд заходів щодо налагодження роботи міського пасажирського транспорту. Зокрема в стадії впровадження автоматизована система обліку пасажирів, яка надасть можливість Організатору перевезень більш чітко відслідковувати роботу пасажирського транспорту. Шляхом оголошення конкурсів на перевезення пасажирів відбувається пошук перевізників на маршрути міста Луцька. На чергове засідання виконавчого комітету заплановано оголошення конкурсу на міські автобусні маршрути №22 та №23. ТЕПЕР І 22 ЗНИЩАТЬ???

 

Власне, ВІДПОВІДІ - не побачив. Далі буде...

Змінено користувачем AgentSmith13
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, AgentSmith13 сказал:

Міська Зрада "відповіла" на петицію:

https://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/1320

На Ваше звернення щодо незадовільної роботи міського пасажирського транспорту повідомляємо наступне.
29.08.2019 в управлінні транспорту та зв’язку Луцької міської ради відбулася нарада з перевізниками міста по питаннях викладених у Вашому зверненні. З перевізниками обговорено Ваше звернення та наголошено щодо негайного вирішення ситуації з пасажирськими перевезеннями. ДЕ ПРОТОКОЛ НАРАДИ?
В свою чергу виконавчим комітетом проводиться ряд заходів щодо налагодження роботи міського пасажирського транспорту. Зокрема в стадії впровадження автоматизована система обліку пасажирів, яка надасть можливість Організатору перевезень більш чітко відслідковувати роботу пасажирського транспорту. Шляхом оголошення конкурсів на перевезення пасажирів відбувається пошук перевізників на маршрути міста Луцька. На чергове засідання виконавчого комітету заплановано оголошення конкурсу на міські автобусні маршрути №22 та №23. ТЕПЕР І 22 ЗНИЩАТЬ???

 

Власне, ВІДПОВІДІ - не побачив. Далі буде...

Очікувана відписка)

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Ghost_manka сказал:

Очікувана відписка)

 

Пора на сайт Президента вальнути електронне звернення чи на гарячу лінію КМУ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мав вчора ввечері негативний досвід з маршрутчиком

 

біля АТБ на ГПЗ виявилося  шо "автобус далі не їде, звільніть, нахуй салон" і шо все написано сперду

 

ну, думаю,  нє то нє, прогуляюся

вирішив сфоткати обявку щоб вдома роздивитися і не попадати наступного разу

 

але водію це не сподобалося, якщо в 2х словах то приблизно месседжі  від водія були такі:

- йди, бля, сюди я тобі документи покажу

- я вже закінчив роботу і можу кого завгодно уєбати і мені за це нічого не буде

 

 

питання, є в нас який сервіс де за номером  ТЗ можна визначити перевізника?

IMG_20190916_214800.jpg

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zevs_Isver на гарячу лінію міськвиконкому буде дієвіше певно. Відео чи аудіо було б круто :) щоб в новини порозсилати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Соромітник сказано:

@Zevs_Isver  Відео чи аудіо було б круто :)

сам зараз так думаю, але настільки офігів що не здогадався

Змінено користувачем Zevs_Isver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Соромітник сказал:

@Zevs_Isver на гарячу лінію міськвиконкому буде дієвіше певно. Відео чи аудіо було б круто :) щоб в новини порозсилати

Круто було б якби зробив так як декілька місяців тому батько зажатої дверима дитини.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.09.2019 в 18:35, Соромітник сказал:

@Zevs_Isver на гарячу лінію міськвиконкому буде дієвіше певно. Відео чи аудіо було б круто :) щоб в новини порозсилати

Відео, потім в пику, і 102 + 103 - "Він мені погрожував і кинувся на мене, самозахист, от, я йому навіть швидку викликав"

В мене той уй*бок поїхав би по маршруту, як миленький, досвід постановки на місце таких є. І якраз 9а.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевізники Луцька проти електронного квитка і хочуть проїзд по 7 гривень

https://volynua.com/posts/perevizniki-lutska-proti-elektronnogo-kvitka-i-hochut-proizd-po-7-griven?fbclid=IwAR1aMhvCFloZBuqPXc2pu9DBpi6m8li-xsoP9fOQ1x2mN076iSVt8u089CA

 

цікаво цікаво

 

(пишу з телефона можливі помилки)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, WILDCHILD сказано:

Перевізники Луцька проти електронного квитка і хочуть проїзд по 7 гривень

логічно, тоді ж всі побачать реальні доходи. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, case_l сказано:

логічно, тоді ж всі побачать реальні доходи. 

і реальні витрати....

 

тобто - скільки на рейсі був, де пасажири сідали, швидкість руху і т.д.

 

якщо не ідіоти то мали б додати в валідатор і фукнцію трекера

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

і реальні витрати....

 

тобто - скільки на рейсі був, де пасажири сідали, швидкість руху і т.д.

 

якщо не ідіоти то мали б додати в валідатор і фукнцію трекера

 

Думаю, що функція трекера є, але нею ще треба користуватись.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, case_l сказано:

Думаю, що функція трекера є, але нею ще треба користуватись.

а от це вже залежить від того скільки бабла маршрутчики занесуть в міськраду 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь ласка, хто постійно користується 26 маршруткою.

Який реальний час відправлення першої ранішньої маршрутки в сторону Вишкова?

P.S. потрібно сідати на неї, на зупинці біля старого ринку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, fotlav сказано:

Підкажіть будь ласка, хто постійно користується 26 маршруткою.

Який реальний час відправлення першої ранішньої маршрутки в сторону Вишкова?

P.S. потрібно сідати на неї, на зупинці біля старого ринку.

вони ъздять як хочуть. тобі варто запитати в водія. якщо попадеш на адекватного то ще і відповідь отримаєш)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вірити графікам на МАКу, то найперша їде 26а в 6:40 від Старого ринку. Перша 26 їде в 7:23 зі Старого ринку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.09.2019 в 12:07, Zevs_Isver сказал:

якщо не ідіоти то мали б додати в валідатор і фукнцію трекера

У Луцьку запустять новий сайт для відстеження руху маршруток і тролейбусів. Про це повідомляє pershyj.com.

Зазначається, що відстежити рух транспорту можна буде одночасно з запуском електронної системи оплати проїзду, який анонсують на 11 листопада.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Saddy сказано:

У Луцьку запустять новий сайт для відстеження руху маршруток і тролейбусів. Про це повідомляє pershyj.com.

Зазначається, що відстежити рух транспорту можна буде одночасно з запуском електронної системи оплати проїзду, який анонсують на 11 листопада.

мм, гарно заливають

 

але як би то сказати щоб нікого не образити....

Спойлер

піздьож

 

але я щиро хочу помилитися

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні помітив маршрутку 23 "ЛПЗ - Адреналін Сіті" через Волі, Карпенка-Карого, Соборності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...