Перейти до змісту

Рух маршруток у Луцьку


Рекомендовані повідомлення

31 хвилин тому, Bliksss сказано:

Із суботи, 14 грудня, в рейси вийдуть ще 20 автобусів. Вони забезпечать маршрути №11 та 32. Цього вдалося досягнути завдяки домовленостям з ФОП Михайлюк Ю. (10 автобусів) та ФОП Оплачко Т. (10 автобусів). Вони розпочали встановлення необхідного обладнання.

і обіцяли дотримуватися графіку і не звалювати раніше з маршрутів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

і обіцяли дотримуватися графіку і не звалювати раніше з маршрутів?

канечна



1467235015172375674.jpg

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

У Луцьку шукають перевізника на маршрут до Вишкова

https://www.volynnews.com/ua/news/all/u-lutsku-shukaiut-pereviznyka-na-marshrut-do-vyshkova/

 

 
 
 
 
 
 
 
У одному із районів Луцька – на Вишкові, на лінії їздить лише один автобус, який є власністю Луцького підприємства електротранспорту. Через велику затрату пального він – збитковий для міста, тож з часом транспортний засіб планують зняти з маршруту. Проте це трапиться лише у випадку, коли хтось із перевізників погодиться подати заявку на участь у конкурсі на цей маршрут.

Про це під час позачергового засідання виконкому повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов.

«За станом на сьогодні у районі Вишків курсує лише один збитковий автобус. Він є власністю Луцького підприємства електротранспорту. Валідатором він ще не обладнаний, оскільки знаходиться у статусі тимчасового перевізника», – зазначив головний транспортник Луцька.

На це виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт зауважив, що така ситуація триватиме, поки не знайдеться перевізник, який погодиться взяти участь у конкурсі на цей маршрут.

«Якщо виникла така ситуація, що людям немає як дістатися до роботи, то що було робити? Цей автобус не братиме участі в системних перевезеннях, бо він для нас збитковий – там величезні затрати пального. Та сьогодні це автобус тимчасово возить громадян, поки не відновиться рух на маршруті № 26. Щойно знайдеться перевізник, який погодиться взяти участь у конкурсі на цей маршрут, ми знімемо збитковий автобус з лінії», – сказав посадовець.

Натомість Володимир Степанов акцентував, що якщо до 19 грудня жоден перевізник не виявить бажання подати заявку на конкурс на маршрут № 26, валідатор встановлять у той автобус, що нині сполучає район Вишків із містом, попри його збитковість.

Мені здається, щось там не так з збитковістю. Маршрутка одна, їздить від Проміня до міжрайбази, ціна проїзду - 6 грн. в районі 16 год. 13 грудня в сторону Вишкова - повна пасажирів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, sss381 сказано:

Мені здається, щось там не так з збитковістю. Маршрутка одна, їздить від Проміня до міжрайбази, ціна проїзду - 6 грн. в районі 16 год. 13 грудня в сторону Вишкова - повна пасажирів.

якщо на одній "кінцевій" напхалась повна, і на "іншій" кінцевій розгрузилися - то може і збиткова.

транспорту вигідно коли є "короткий пасажир" 3-4 останівки і вийшов, зайшов інший - от тоді пруха

 

але громадський транспорт на те він і громадський що на всіх розмазується

коли я пишу громадський - маю на увазі муніципальний

він не для заробітку а для створення інфраструктури міста корисної і доступної для жителів

якщо в кінці року після всіх витрат вийшли на 0 - рік вдалий, ІМХО 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

якщо на одній "кінцевій" напхалась повна, і на "іншій" кінцевій розгрузилися - то може і збиткова.

транспорту вигідно коли є "короткий пасажир" 3-4 останівки і вийшов, зайшов інший - от тоді пруха

 

То хто ж їм заважав пустити її по старому ""повному"" маршруту. Але ""неисповедимы пути "" міської влади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, sss381 сказано:

То хто ж їм заважав пустити її по старому ""повному"" маршруту. Але ""неисповедимы пути "" міської влади.

ну якщо коротко то.... долбойоби/корупціонери

то моє оціночне судження

 

зараз ситуація аврал, а те що вони до цього дотягнули .... ну я вже написав хто вони 2 рядочками вище

 

 

а от електронний квиток дає можливість впровадити "наськрізьний квиток"

тобто заходжу я  в 9ку на ГПЗ, пікнув карткою, з мене зняло 6 грн

 

доїхав до цуму, пересів на 24, пікнув

якщо на протязі 20 (для прикладу) хвилин - то нічого не знімається і поїхав в "Милуші" (припустимо, бо не знаю куди вона точно їде)

 

а от ті 6 грн, що знялися коли я почав поїздк, розподілилися між 2ма маршрутками, ну грубо кажучи по 3 грн

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sss381 сказано:

Мені здається, щось там не так з збитковістю. Маршрутка одна, їздить від Проміня до міжрайбази, ціна проїзду - 6 грн. в районі 16 год. 13 грудня в сторону Вишкова - повна пасажирів. 

в ранкові і вечірні години в звичайну 26 і 26а не можна було запихнутись! а тут одна на весь вишків і збиткова?) триндить гнида.....
Мало того їде лише до променя. тобто весь маршрут це 4 км+-
Раніше хітрожопі воділи на 26, їздили по графіку лише в години пік! а в звичайний час дозволяли собі їздити через рейс.

Змінено користувачем Dima4s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, sss381 сказано:

То хто ж їм заважав пустити її по старому ""повному"" маршруту.

Всього один автобус "знайшли", уявляеш з яким інтервалом він курсував би, якщо пустити його по повному маршруту?

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, sss381 сказал:

Я мав на увазі не один автобус.

І не всі інші маршрути по декілька автобусів. Тільки де їх взяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, sss381 сказано:

Я мав на увазі не один автобус.

А в міськраді, Лучан теж - "мали на увазі"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Bliksss сказано:

А в міськраді, Лучан теж - "мали на увазі"...

А ще точніше - мали, мають, і будуть мати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, SergLutsk сказал:

А ще точніше - мали, мають, і будуть мати...

Що вибрали, те і маємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Що вибрали, те і маємо.

Щось я не пам'ятаю, щоб пустозвона  Пустовіта - мером обирали...:mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

Щось я не пам'ятаю, щоб пустозвона  Пустовіта - мером обирали...:mdr:

В Луцьку не монархія. Вирішує все міська рада. І пустоцвіта вона призначила.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Експеревізник розказав, чи повернеться на маршрути №3, 9 і 26а

 

Коротше кажучи, хоче або без валідаторів,  або з валідаторами, але дорожче вартість проїзду))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Bliksss сказано:

Коротше кажучи, хоче або без валідаторів,  або з валідаторами, але дорожче вартість проїзду))

через вартість валідатора? чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вони вкінець охрініли ! Обслуговуючи один з найменших обласних центрів країни, і беручи плату на рівні з найбільшими містами, вони ще невдоволені вартістю проїзду ?!

 

transport_1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

через вартість валідатора? чи як?

з якого буя? валідатор  для перевізників - безкоштовний, передається в користування, аргумент в них залізний - "ми порахували, що має коштувати ХХ грн і це тільки  для виходу на межу рентабельності, а не прибуток і модерннізацію рухомого складу" одним словом - Ляшко!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, SergLutsk сказал:

Та вони вкінець охрініли ! Обслуговуючи один з найменших обласних центрів країни, і беручи плату на рівні з найбільшими містами, вони ще невдоволені вартістю проїзду ?!

 

transport_1.jpg

очень старая инфа.

Ужгород-7грн автобусы, в 2 раза меньше Луцка. закупают большие автобусы, их маршруты делают как несколько маршруток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таки да , дуже стара інфографіка, у Франківську троль вже давно 4 грн.

В Дніпрі було  4 грн вже давно, а не 1,5 грн. , зараз ніби 6 грн. троль/трамвай

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 minutes ago, SergLutsk said:

Та вони вкінець охрініли ! Обслуговуючи один з найменших обласних центрів країни, і беручи плату на рівні з найбільшими містами, вони ще невдоволені вартістю проїзду ?!

 

transport_1.jpg

Тобто те, що тут вказані старі ціни тебе не турбує взагалі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Ужгороде на машине проезд дешевле выходит по топливу, машин очень много, их владельцы живут на окраинах и за городом. в Итоге - пробки, на велосипеде или скутере в это время еду 10мин, на машине 30)), большим автобусом можно 45мин+ ожидание.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, подивився, це інформація літа 2018, тобто 1,5 року назад. Я б не назвав це аж надто застарілою інформацією, враховуючи що минулого літа, якщо не помиляюсь, наші маршрутчики вже також брали за проїзд 6 грн. Крім того з того часу здається не особливо змінились ні ціна на бензин, ні на долар. А точніше останній подешевшав. Ото ж скажіть які такі скрутні обставини "змушують" наших неймовірно ображених маршрутчиків вимагати підняття ціни за проїзд ? Бо більшу зарплату хочеться ? Так це не наша проблема, мені теж хочеться, так це теж нікого не обходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...