Перейти до змісту

Рух маршруток у Луцьку


Рекомендовані повідомлення

8 годин тому, TFA сказано:

Бо воно має відношення до 3-х тем. 

Коронавірус має відношення до всього життя в цілому зараз.  То постити в кожній темі про це?

Вистачило б в одній!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Коронавірус має відношення до всього життя в цілому зараз.  То постити в кожній темі про це?

Вистачило б в одній!

І цікаво навіщо ту маячню величезними буквами писати і головних героїв події червоним зазначити? Дописувач не в курсі про вимоги до публікацій, про форматування тексту і використання спойлерів напевно і не чув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Vitaliy L сказано:

І цікаво навіщо ту маячню величезними буквами писати і головних героїв події червоним зазначити? Дописувач не в курсі про вимоги до публікацій, про форматування тексту і використання спойлерів напевно і не чув.

Це копіпаста з волинських новин.

Це вони так.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Zheny@ сказал:

Це копіпаста з волинських новин.

Це вони так.

 

Це я зрозумів ))) а привести в якийсь пристойний вигляд напевно дуже важко або релігія не дозволяє. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Транспорт запустили, але як ситуація? Новини пишуть, що людей було мало, напівпорожні їхали навіть зранку.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, turbo сказал:

Транспорт запустили, але як ситуація? Новини пишуть, що людей було мало, напівпорожні їхали навіть зранку.

№25 в 8 ранку

маршрутка наполовину пуста була 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, turbo сказал:

Транспорт запустили, але як ситуація? Новини пишуть, що людей було мало, напівпорожні їхали навіть зранку.

Цитата

У Луцьку виїхало на рейс 32 тролейбуси, які вже перевезли 8 тисяч пасажирів

На маршрути міста вийшли 32 тролейбуси та 135 автобусів, розповів Володимир Степанов.

Станом на 11:00 громадським транспортом в Луцьку скористалися більше 8 тисяч людей. Про це Суспільному розповів начальник управління транспорту та зв’язку Луцької міськради Володимир Степанов. Про це інформує Суспільне Волині.

Зі слів начальника міського управління транспорту: "Пасажири маршруток та тролейбусів повинні бути у масках і дотримуватися дистанції".

Також відсьогодні на Волині частково відновлено автобусне міське, міжобласне та залізничне сполучення. Нагадаємо, громадській траснпорт в області перестав ходити із 19 березня, у звзку із запровадженням карантину.

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, turbo сказано:

Транспорт запустили, але як ситуація? Новини пишуть, що людей було мало, напівпорожні їхали навіть зранку.

в польщу на полуницю люди поїхали або збираються :)  не чекати ж їм, поки уряд створить 500 тис роб місць

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, turbo сказано:

Транспорт запустили, але як ситуація? Новини пишуть, що людей було мало, напівпорожні їхали навіть зранку.

так. Напівпорожні. Бо не всі вийшли на роботу, хтось досі віддалено працює.

Хто встиг зробити візу (або подати документи) до карантину - поїхав за кордон. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Станом на 16 годину 1 червня громадським транспортом Луцька скористалися понад 22 тисячі пасажирів. З них 14300 звичайних і 8 тисяч пільговиків. Серед пільговиків є 340 студентів і майже 800 учнів. Наразі кожний транспортний засіб у середньому перевіз 120 пасажирів. До карантину за добу автобуси перевозили 600 пасажирів, а тролейбуси понад 1000 пасажирів. Тобто, падіння кількості пасажирів дійсно відчутне», - зауважив Володимир Степанов.Також чиновник відзначив, що невідомо, чи серед пільговиків було багато пенсіонерів, які перебувають у зоні ризику. На його думку, це могли бути і працівники деяких установ.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в громадському транспорті був більш-меньш порядок. А сьогодні вже бачив лізуть без масок. Водії не реагують. Вчора показушно відрапортували, по новинах показали а сьогодні вже всім по барабану.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На таких подіє хіба що коли приберуть назад громадський транспорт з вулиць - приємніше ж йти в дощ пішки з/на роботу, зате без маски.

 

Взагалі дивуюсь з тих, які заходять в магазини на декілька хвилин - як для них складно маску правильно натягнути на лице. Працівники, які годинами там знаходяться - їх ще можна зрозуміти, коли хочуть хоча б ніс наверх висунути.

Картинка, на жаль, російською, але добре передає суть повідомлення.

photo_2020-06-02_11-05-41.jpg

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купка народу втратили роботу, купка звикли пішки ходити, дуже багато народу скооперувалися з сусідами-колегами разом добиратись на роботу на авто

Пасажиропотік дуже нескоро стане такий, як раніше

Питання: наскільки швидко буде чергове обговорення на тему підняття цін на проїзд?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vampirich сказано:

купка народу втратили роботу, купка звикли пішки ходити, дуже багато народу скооперувалися з сусідами-колегами разом добиратись на роботу на авто

Пасажиропотік дуже нескоро стане такий, як раніше

Питання: наскільки швидко буде чергове обговорення на тему підняття цін на проїзд?

Не КУПКА ,а КУПА.

Зруйнувати щось дуже легко,бездумно заборонивши,а відновити буде дуже складно.

Не хочу бути песимістом,але вилазити з цієї ями рік будемо 

Так що терпіння всім.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Nokian сказано:

Не хочу бути песимістом,але вилазити з цієї ями рік будемо

та ні, ти - оптиміст )) рік - це дуже оптимістично

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Карантинне "вдосконалення" пасажирських перевезень :wacko:

Цитата

"Виходь, к*рво": у Луцьку з тролейбуса вигнали дівчину, яка поступилася місцем жінці

http://p-p.com.ua/news/vykhod-k-rvo-u-lutsku-z-troleibusa-vygnaly-divchynu-yaka-postupylasya-mistsem-gintsi/

 

 

У Луцьку з тролейбуса вигнали дівчину, яка поступилася місцем жінці.

 

Про інцидент написала Марія Смик на своїй сторінці у Facebook, передає Волинь 24.

"Заходжу в тролейбус, сідаю. Рушаємо. Потім поступаюся місцем жінці років п'ятдесяти, що наполегливо зависочіла наді мною. На інше сидіння вирішую не приземлюватись, щоб дистанціюватись від осіб, які не вважають свої носики складовими дихальної системи і маски носять лиш на роті. Стою. Стоїть ще один хлопець.

На наступній зупинці у тролейбус завалюється тьма людей пенсійного віку. Вони швиденько займають всі вільні місця. Виходить водій, починає кричати, мовляв треба спершу дивитись, чи є у тролейбусі місця, а потім заходити. Він урочисто оголошує, що ми не поїдемо, поки люди стоять. Ми з тим хлопцем стоїмо далі, бо зайшли явно раніше, ніж більшість тих, хто сидить", – йдеться у дописі.

Як розповідає лучанка, далі у тролейбусі розпочався справжній хаос.

 

"Всі ті люди починають голосно (дуже!) кричати... Хлопця називають дебілом, мені кажуть, що я к*рва. Дбайливо цікавляться, чи я, бува, не сліпа, раз не бачу, що мені треба вийти і знову наголошують, що я курва і взагалі тьху на мене, тьху! Я запитую у посивілого чоловіка, який кричить найзатятіше, чи не бентежить його те, що я стою, бо поступилась місцем, що він власними очима бачив. У відповідь пролунало тільки життєствердне "Виходь, к*рво!"

Я спокійно (принаймні, я старалась, щоб це було так) сказала, що дорослим людям мало б бути соромно за такі слова. І полинула ген-ген. Лиха як чорт. За хвильку з тролейбусу вилетів і хлопець. Якщо людство колись вимре, то тільки від власного невігластва і незбагненної тупості. У мене все", – пише Марія Смик.

 

  • Ха-ха 2
  • Збентежений 2
  • Cумний 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 hours ago, sss381 said:

 

Карантинне "вдосконалення" пасажирських перевезень :wacko:

 

Ой да ладно, як пам'ятаю ще як студентом був то ті немічні бабульки біля Старого в тролейбус з двома торбами забігали, на ходу розштовхуючи і матюкаючи інших. Покатаєшся в трулях і зрозумієш, що вік - не привід для поваги.

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Захотів сьогодні побувати в Епіцентрі (за допомогою безкоштовної маршрутки). А її вже нема. Замість неї 26.

 

 

95a3.jpg

Змінено користувачем sss381
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку відновили маршрутку №19, але дещо змінили її шлях
20 серпень, 10:22
 

 

У Луцьку знову курсуватиме маршрутка №19. Утім, якщо раніше вона їздила до Гірки Полонки, то тепер її мета – транспортне сполучення з селами Прилуцького старостинського округу (Прилуцьке і Сапогове) та забезпечення доїзду до Нового ринку.

Рішення про відновлення маршруту прийняли сьогодні, 20 серпня, під час виконавчого комітету Луцькради.

Назва маршруту №19 – «Окружна – село Сапогове». На маршруті курсуватимуть три автобуси.

Шлях цієї маршрутки тепер такий: Окружна, Дружби Народів, Бенделіані, Станіславського, Окружна, Львівська, Червоного Хреста, Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Богдана Хмельницького), Винниченка, Василя Мойсея, Перемоги, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Карбишева, Наливайка, Івана Богуна, Ківерцівська, с. Прилуцьке, с. Сапогове (місця міжзмінного відстою у с. Прилуцьке, с. Сапогове та на вул. Окружній біля ПАТ «СКФ Україна»).

У коментарі Інформаційному агентству ВолиньPost начальник управління транспорту та зв'язку Луцькради Володимир Степанов розповів, що маршрутка №19 не курсує від грудня минулого року. Перевізник, який раніше обслуговував маршрут, відмовився встановлювати валідатори, тож з ним розірвали договір. Наразі ж оголосять конкурс та визначення перевізника на цьому маршруті, а до цього часу тимчасовим перевізником призначили ФОПа Федіка Б.В.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схеми маршрутів на карті OpenStreetMap

Автобус №19: с. Сапогове - Окружна https://www.openstreetmap.org/relation/10367475

Автобус №19: Окружна - с. Сапогове https://www.openstreetmap.org/relation/10367476

 

Автобус №26: Вишків - Епіцентр https://www.openstreetmap.org/relation/10647666

Автобус №26: Епіцентр - Вишків https://www.openstreetmap.org/relation/10647665

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, TFA сказано:
Назва маршруту №19... На маршруті курсуватимуть три автобуси.

 

за годину на зупинці дочекаюсь?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...