Перейти до змісту

p34

Рекомендовані повідомлення

Офигеть просто! :) Такое впечатление, что некоторые люди читают только половину сообщения, а остальное додумывают.

Кроме того, это не штука открыть файл в 3DMAX. Его еще надо уметь отрендерить. Если ты с 3DMAX никогда не работал, то лучше за это не браться

Мне не нужно рендерить в Максе! Мне нужно только открыть сцену, нажать в меню File > Export и закрыть. И всё :)

в ітогє - якщо він заказчік і тобі не подобається, що він приніс файл в .max форматі, то чим ти відрізняєшся від тих, ненависних тобі, друкарень, що вимагають макети в кореловських файлах?

Я в отличие от этих типографий не требую файл в закрытом формате .c4d который заказчик не сможет предоставить. Мне нужен, всего навсего, какой-то открытый формат. А импортировать я умею. В отличие от тех же типографий...

И я не говорил, что они мне ненавистны. Я вообще с ними не работаю :) Читайте внимательнее.

Так може варто оговорювати подібні ньюанси до заключення договору, або в самому договорі.

Да, всё правильно, но там есть нюанс. Он вообще не должен был давать мне эти модели. Но проект эволюционирует и решили сделать небольшие изменения. Не критично, но всё же.

P.S. Перебрал три портативные версии Max — ни одна не установилась. Сейчас регистрируюсь на сайте Autodesk как студент луцкого техникума, чтобы скачать триальную версию Макса. :) Работа стоит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожна жаба хвалить своє болото, то ясно :)

Та з своєї дзвінниці скажу, що про досягнення прихильників Едоб, що тут відписувалися, чула, а от про інших....

Мо', щось таки в тому є? )

ПС: повідомлення не було створене на правах реклами, сама заручний Короля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, я не говорил, что работаю в типографии. Мне векторный лого для флеша нужен. Но про требования к подаваемым материалам я подумаю на будущее.

Корал бест і для чого придумувати собі труднощі

Ну конечно, лучше придумывать их другим! :)

Опять не в тему, сорри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Компания не несёт ответственности за конечный результат продукции, если предоставленные на печать макеты, не соответствуют техническим требованиям компании, в таком случае всю ответственность берет на себя заказчик!

Ви не уявляєте скільки я клієнтів відправив подалі завдяки такій ремарці. Типу "Ви в якому форматі принесл файл? Корел? То що ви хотіли?". І нєдальокі фрілансери та й конторки влітали на непагані суми або мали те що мали (халяву). Тому раджу таким як Моторолка і іже с німі - перед друком експортуйте з .сдр самі.

Для тих хто почне репетувати мол "та ти не шариш експортувати з корела, того і відправляв" скажу таке - мало хто з вас експортнув більше мого. Успішно і грамотно. Особливо це стосується вчорашніх випускників кафедри дизайну з Політєха - передрукував я ваших дипломних робіт зроблених в Корелі + 3ДМакс - така безграмотність не забувається.

До речі при спілкуванні з ними я зробив висновок що їх там не вчать заточувати файл під вимоги - відповідно їм по цимбалам для чого макет - широкоформатка, офсет, веб... аби зрубати бабло й здихатись. Дехто навіть не знав чим макет для друку від прев"ю відрізняється. А ви тут про високі матерії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому раджу таким як Моторолка і іже с німі - перед друком експортуйте з .сдр самі.

а%уєть

Пробачте, за мою французьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

открытые векторные форматы строятся на основе XML (код такой есть), а значит могут быть импортированы сегодня практически куда угодно. Основные такие форматы — это AI...
Adobe Illustrator Artwork (AI) — векторный формат хранения графической информации, является проприетарным.

И да, почему топикстартер ненавидит корел, но хочет на%*ать меня с якобы "открытым" AI?

И тот и тот формат - проприетарные, и то и другое взаимооткрываемо и даже взаиморедактируемо, с ограничениями. Давайте быть честными до конца - когда мне перестанут носить АI вместо EPS или SVG - я сразу же перестану носить CDR.

ЗЫ и да - ваше нежелание работать с конторами, которые принимают корел-онли - вавка исключительно в вашей голове. В моей сфере четыре крупнейших оператора поступают именно так, но вы же не ищете легких путей, вы настойчиво грызете кактус ищете других(пускай даже худших, дорогих и непрофессионалов). Удачи!

Пробачте, за мою французьку

та нічо-нічо, тебе вже забанили (с) онігдод

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы не поверите, не успел я вчера отписаться в этой теме как мне заказчик скинул 3D-модели в формате .max !!

Блендер рулить, а взагалі Obj і Collada ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но про требования к подаваемым материалам я подумаю на будущее.

Я це і мав на увазі, а вимоги типографії попали на очі випадково, адресу сайту невірно вбив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CDR file format import is partially or fully supported in following applications:

Adobe Illustrator - CorelDraw 5,6,7,8,9,10

такі нє в том вапрос -чівойта хтось, почавши в 2000-х з корела має зараз строїтись під адобефілов? К таму же, якшо б*№ть в адобе не чули про корел, а корел з кожною версією покращує інтеграцію з PDF, Adobe CS, Microsoft, AutoCAD, TIFF і т.д. - якого хєра використовувати мєгоілюстратор, який не бачить СДР, якшо можна юзать корел, каторий видіт і редагує всьошохош???

Закономєрний ітог бісєди: нє гаварітє мнє с чєм мінє работать і я нє скажу, куда вам засунуть своі совєти. :)

ЗІ кстатє, давно хатєл спрасіть: как у адобов с HPGL?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Adobe, купивши в компанії Aldus потужний в свій час софт для верстки PageMaker, створила продукт із назвою Adobe InDesign, в якому по теорії мали об'єднуватися можливості верстки, векторної і растрової графіки, а в реалі вийшов висєр.

Хоча і Corel наступив на ті ж граблі, купивши програму для верстки Ventura Publisher, пересрйменував її в Corel Ventura.

Але в Corel залишився чудовий векторник CorelDraw, якісний CorelTrace, а в Adobe залишився потужний Photoshop.

Працював в усьому вищезгаданому, врешті собі обрав для нескладної верстки ч/б газет-брошур перевірений Пейджамкер, для вектора - Корел, для растра - Фотожоп. При цьому не відчуваю ненависті ні до АІ, ні до Corel Photo-Paint.

А якщо хтось маскує під свою прогресивність та продвинутість тупізну і регрес власного мозку, котрий не може сприйняти щось нове або щось інше, а не лише те, що в нього вже вдолблено - то це психологічні проблеми індивіда, які восени загострюються, і виливаються в подібні топіки, і підтримуються троллями на зразок "Корел гавно, Адобе няшечька"!

:) Доброї ночі, і нехай вам насняться барвисті кольорові кулі!

item1233123940_corel_draw_4_0_1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собі почать займатись адвокатурою чи торгувать, а то я бачу в дизайні такі профі, що тіснувато :g12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собі почать займатись адвокатурою чи торгувать ... :g12:

Welcome! Я тісноти не боюся. З моїми габаритами тіснота - це не моя проблема :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що новий день, то нові несподівані відкриття))

Ярославе, а можна поцікавитись: а нашо воно Вам? Печатки, підписи підробляєте ;)? От вона Ваша - секретна зброя адвоката)

Ну пужалуста, пужалуста не баньте за флуд ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це програма для тупих секретуток яка калічить дизайнерів, через що все місто завішане повним у#обіщєм з дикими аутлайнами, корєловскімі (тоже через жопу) дропшедовами і іншими фіфєктами

А не правильнее ли было бы написать - "хреновому дезигнеру ничто не поможет"? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Adobe InDesign ... в реалі вийшов висєр

InDesign завжди мав бути програмою для ВЕРСТКИ (замість убогого PageMaker, який повністю зливав перед набираючим оберти QuarkXpress) з бонусом в вигляді розвинених інструментів для роботи з вектором. Він ніколи не мав на меті замінити Фотошоп або Ілюстратор, він їх гармонійно доповнив. І маю сказати, що на сьогоднішній день це одна з самих крутих програм для верстки. До того ж, його можна використовувати не лише для поліграфії, а і для веб-дизайну.

Стосовно форматів файлів і CorelDraw... особисто я замовнику матеріал завжди віддаю в тих форматах, в яких він зможе їх використати практично будь-де. Готові до друку роботи віддаю в PDF, а робочий матеріал (логотипи і т.д.) -- в EPS, який дублюю в растрові TIFF і JPG.

Орієнтовно років 12 тому я не визнавав Illustrator, юзав тільки CorelDraw і з цим прийшов працювати на книжкову фабрику. Але після того, як на кольороподілі і виводі постскриптів я отримав величезну купу проблем, які ну просто ніяк не зміг пояснити ні я, ні будь-хто інший з працівників книжкової фабрики (вони всі працювали в Ілюстраторі), я швиденько в авральному темпі перейшов на Ілюстратор, переробив там той буклет і позбувся проблем і головного болю. Я вже зараз не згадаю, що за глюки там були, все ж 12 років минуло, але з того часу -- лише Ілюстратор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-- Чим наповнені повітряні кулі в CorelDRAW?

-- Воднем... бо коли він глючить, то пів системи за собою зносить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эй, народ, притормозите! :)

Начинаете меня тут обзывать всякими плохими словами... :)

Когда я открывал тему, то не говорил про то, какая программа лучше, а какая хуже. Я говорил про то в каком формате лучше обмениваться файлами. И всё.

Иллюстратор я вообще упомянул только для примера наряду с 3D-редактором и браузером. Я и Иллюстратором-то не пользуюсь. Завелись тут.... :)

difoto, а насчёт AI ты прав — тут моя ошибка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтопик:

навіть простий градієнт гнати у постскріпт він (на цей раз уже постскріпт - адобовський - с#ка) робить 1000 послідовно накладених одну на одну форм, кожна з яких дещо іншого кольору і трошечки менша.

Ох, ё-моё, я и не знал о таком факте. Это ж кара Господня! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...