Перейти до змісту

Починаємо апгрейд двигуна борди.


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

ссылки с ютуба должны быть вида:


http://www.youtube.com/watch?v=_iAIr4NN2I0

без переменных типа featured_playlist и т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте слоупока на разі, але у мене питання: а шо значить отой зелений зі скругленими краями прямокутничок з цифирками посередині? І чого вони у всіх різні?

і чо в мене той прямокутничок геть сірий? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте слоупока на разі, але у мене питання: а шо значить отой зелений зі скругленими краями прямокутничок з цифирками посередині? І чого вони у всіх різні?

і чо в мене той прямокутничок геть сірий? :(

а тепер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Шаблон регистрационного e-mail и уведомлений fixed

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене також в ІЕ8 відображає лише шапку форуму і все. Почистив все що тільки можна Auslogics BoostSpeed, покопав ногою передню шину і почистив попільничку - все рівно не заводиться не відкривається форум

Пишу вот сейчас из IE8. Дело не в форуме. А вот почему не показывает - не знаю.

Дело в форуме. Сьогодні на компі клієнта після перевстановлення вінди і настройки інтернету ввів адресу бороди і та сама проблема. Одразу після апгрейду все працювало, а потім як обрізало. :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

у мене також в ІЕ8 відображає лише шапку форуму і все. Почистив все що тільки можна Auslogics BoostSpeed, покопав ногою передню шину і почистив попільничку - все рівно не заводиться не відкривається форум

Пишу вот сейчас из IE8. Дело не в форуме. А вот почему не показывает - не знаю.

Дело в форуме. Сьогодні на компі клієнта після перевстановлення вінди і настройки інтернету ввів адресу бороди і та сама проблема. Одразу після апгрейду все працювало, а потім як обрізало. :0157:

Повторяю, не в форуме. А в винде/браузере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

у мене також в ІЕ8 відображає лише шапку форуму і все. Почистив все що тільки можна Auslogics BoostSpeed, покопав ногою передню шину і почистив попільничку - все рівно не заводиться не відкривається форум

Пишу вот сейчас из IE8. Дело не в форуме. А вот почему не показывает - не знаю.

Дело в форуме. Сьогодні на компі клієнта після перевстановлення вінди і настройки інтернету ввів адресу бороди і та сама проблема. Одразу після апгрейду все працювало, а потім як обрізало. :0157:

Повторяю, не в форуме. А в винде/браузере.

Або в проксі сервері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть ли в редакторе опция (должна быть) а ля "просмотр сообщения в виде HTML"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно, досі не дуже розумію, нашо було міняти двіжок форума і дизайн. борда-це ж не портал новин чи ігор, де треба гнатись за модою.

якось звичніше було бачити стару борду, просто і звично\зручно. знаєш, де кожна фіча. а тут як наче на новому незнайомому сайті сижу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Есть ли в редакторе опция (должна быть) а ля "просмотр сообщения в виде HTML"?

нету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще одна проблема зі змінними.

в профілі користувача, якщо перейти в публікациі пользоватєля, то в блоці з лівої сторони не показує псевдо користувача, а пише

See this member's

Все темы в которых принимал участие %s

Все темы %s

Все сообщения %s

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

чесно, досі не дуже розумію, нашо було міняти двіжок форума і дизайн. борда-це ж не портал новин чи ігор, де треба гнатись за модою.

якось звичніше було бачити стару борду, просто і звично\зручно. знаєш, де кожна фіча. а тут як наче на новому незнайомому сайті сижу.

Апгрейдити необхідно.

1) до старого втрачається інтерес.

2) При виході кардинально нової і якісної версії, з старої перепригнути на новішу буде дуже важко.

Інколи без в трати бази фактично неможливо.

3) Хочеться нових фіч. :)

4) Меньше грузить апаратну частину форуму.

5) Стала замітно шустріша,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно, досі не дуже розумію, нашо було міняти двіжок форума і дизайн. борда-це ж не портал новин чи ігор, де треба гнатись за модою.

якось звичніше було бачити стару борду, просто і звично\зручно. знаєш, де кожна фіча. а тут як наче на новому незнайомому сайті сижу.

А нашо компи апгрейдити? На старих теж можна сидіти правда? І фігня, що половина потрібних програм тормозить.. Нові ігри не хочуть запускатися..

А нащо мобільним користуватися, давайте до старих телефонів повернемося..

Пошту відмінимо, і електронну в тому числі. До голубів повернемося!

Кхм. Щось мене понесло.

Це називається - Опір змінам. Звик до старого настільки, що нове сприймається, як щось негативне. Я, корисних змін побачив багато.

Лишиться дещо поправити.

тепер по темі:

- хотілося б, по можливості, щоб при натисканні на номер повідомлення, коли з'являється посилання, там 2 кнопки "ОК" та "Отмена". Хотілося б замість "ОК" - "Скопировать в буфер обмена", тобто "Copy" і "Отмена". Можна таке?

- ну і, при натисканні кнопки значку "цитата"(тег "Цитата"), при створенні/редагуванні повідомлення, курсор в середині тега. типу:


[quote] | [/quote]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторяю, не в форуме. А в винде/браузере.

Та ж проблема з IE (куки почистив, IE8), через Chrome все працює тому припускаю що вінда не вінавата.

Те що віноват браузер то 100%, але питання хто буде баг виправляти Microsoft чи адміністрація борди то вже питання друге.

З.І. Перегляньте статистику відвідування борди може тут вам щось підкаже що проблема є і її потрібно вирішувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Повторяю, не в форуме. А в винде/браузере.

Та ж проблема з IE (куки почистив, IE8), через Chrome все працює тому припускаю що вінда не вінавата.

Те що віноват браузер то 100%, але питання хто буде баг виправляти Microsoft чи адміністрація борди то вже питання друге.

З.І. Перегляньте статистику відвідування борди може тут вам щось підкаже що проблема є і її потрібно вирішувати.

вот статистика:

Opera 55 360 37,57 %

Firefox 43 214 29,33 %

Chrome 34 508 23,42 %

Internet Explorer 11 134 7,56 %

Safari 1 297 0,88 %

в IE9 все нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- хотілося б, по можливості, щоб при натисканні на номер повідомлення, коли з'являється посилання, там 2 кнопки "ОК" та "Отмена". Хотілося б замість "ОК" - "Скопировать в буфер обмена", тобто "Copy" і "Отмена". Можна таке?

А чем не умтраивает аналогичная двухкликовая операция - right click на ссылке и copy shurtcut? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шаблон регистрационного e-mail и уведомлений fixed

У мене і далі на пошті лінки тільки на головну стрінку :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і, при натисканні кнопки значку "цитата"(тег "Цитата"), при створенні/редагуванні повідомлення, курсор в середині тега

приєднуюсь до пропозиції.

А можна кнопочку "-1" перейменувати в "Убійца кортінгів"? *trollface*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де знову ділась кнопка "вверх"

У мене у всіх скінах є, поруч "Жалоба", в IBR під копіюванням ніку. Торік писав, що тепер не стрілочкою а написаною кнопкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що це за "Member map" в кнопці "More" вверху форума і чого коли перейти по ньому каже що "You do not have permission to view the member map"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

У вас нет прав для просмотра карты пользователей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...