Перейти до змісту

Вакансія: Системний адміністратор


Viktoria Candy

Рекомендовані повідомлення

Та ж не дуріть народ! :) Ці дві ссилки - послуга звідси

http://forsage-compa...a-saytu-vizitki

В них йде як послуга: сайт за 1000 грн, типовий сайт, розвертається без участі програмістів, наповнюється з адмінки, підкладка теж з адмінки - повне управління. Наповнюють самі ж клієнти. Кому треба сайт за 1000 грн - звертайтеся туди... Яка ціна - такі й сайти ))

Одна з останніх наших робіт:

http://discoverybaygames.com/

Ми дрібницями не займаємося :) Це - важливо!

:) Невже усьо?? Маловато буде....

То вони без вашого відома усі свої сайти підписують: Розробка сайту - InternetDevels? :) От цукі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь

Так чого kmd не беруть? І не зелений жеш, як тут шановний директор попрікає. Беріть kmd, які проблеми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

leviks, а ты переживал, что срачег угаснет. но вот же он, разгорелся на отлично. нехватает только финального аккорда, типа: человек найден, всем спасибо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да дайте мені нарешті ссилку на тих таємних професіоналів. Будьте мужиками.

Так ось вони

http://internetdevels.com/

Зразки робіт:

http://elitephoto.lutsk.ua/

http://kanclerplus.com.ua/

На сайті http://kanclerplus.com.ua/ - фонове зображення майже 4 мб - жуттттттььььь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайті http://kanclerplus.com.ua/ - фонове зображення майже 4 мб - жуттттттььььь

Не те слово, а з адмінки, як тут писав один "непричетний", воно не видаляється. Принаймні не з тим рівнем доступу, який передають замовнику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

джинтыльмены! мы ж все взрослые люди. давайте прост достанем и померяемся! ©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чорт забирай. Попкорн закінчився...

Ок. А на яку максимальну ЗП може розраховувати претендент, який вміє усе описане в першому пості ?

Ми ж усі дорослі, раз уже заговорили про мінімум (800) грн. То давайте тепер про максимум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі може я не в тємі, але в Луцьку вже є студії/фрілансери, які адекватно юзають ХТМЛ5? Може ще найдуться студії, які не юзають вже флеш, а працюють з канвас і свг? а я то думав що половина ще на етапі того, щоб піздити брати картінки з стоків і чужих портфоліо. Тикніть носом на "іноваторів", можна в лічку.

Студії які не юзають вже флеш :) лол ... Тут флешера який може робити щось серйозне а не тільки банери і шапки, "днем з вогнем" не знайти. А ХТМЛ5 ще сироватий та й флеш він ще не скоро посуне.

А на рахунок 100-200$, то для новачка цілком хороша винагорода, ці гроші спочатку хтось заробити має!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вимогі херня, знання єсть, учітца всегда ради, всьо панімаю сказать німагу, опит работи многа.

Вапроси: соцпакет єсть і що в нього входить, офіциал, мін і макс можливої з.п., час роботи, возможность на дому....і.д.

Аудіторія ждьот відповіді. :_04:

Ну вот пример типичного человека который ищет роботу... соц пакет, максималка...

Поверьте потолка на этой фирме никогда не было и никогда не будет

Тупите на каждом шагу, оставляете за собой кучу багов, создаете кучу проблем старшим программистам и менеджерам получаете мало

Делаете роботу хорошо, получаете хорошо...

Делаете роботу так что заказчики пишут 100 раз на день Thank you! Perfect, Great Job, получаете очень даже хорошо

P.S ОЧЕНЬ прошу, расскажите мне на какой ещё фирме есть такие офигенные условия труда как у нас ? где ещё есть кинотеатр в офисе? И отличнейшая рабочая атмосфера? (отсутствие мудаков как таковых) Где люди не просто ходят на роботу, а живут ей? Это всё словами не расскажешь, а надо увидеть и почувствовать...

P.P.S Про конкуренцию конечно вы загнули, улыбнуло...если Интернедевелс что-то и погубит то точно не она, поверьте я знаю что говорю ибо фирма выросла на моих глазах.

В чем проблема? Можете поспорить со мной, ещё лучше приходите на фирму, увидите всё сами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твоя посада?

Ну вот пример типичного человека который ищет роботу... соц пакет, максималка...

Поверьте потолка на этой фирме никогда не было и никогда не будет

Тупите на каждом шагу, оставляете за собой кучу багов, создаете кучу проблем старшим программистам и менеджерам получаете мало

Делаете роботу хорошо, получаете хорошо...

Делаете роботу так что заказчики пишут 100 раз на день Thank you! Perfect, Great Job, получаете очень даже хорошо

P.S ОЧЕНЬ прошу, расскажите мне на какой ещё фирме есть такие офигенные условия труда как у нас ? где ещё есть кинотеатр в офисе? И отличнейшая рабочая атмосфера? (отсутствие мудаков как таковых) Где люди не просто ходят на роботу, а живут ей? Это всё словами не расскажешь, а надо увидеть и почувствовать...

P.P.S Про конкуренцию конечно вы загнули, улыбнуло...если Интернедевелс что-то и погубит то точно не она, поверьте я знаю что говорю ибо фирма выросла на моих глазах.

В чем проблема? Можете поспорить со мной, ещё лучше приходите на фирму, увидите всё сами.

Твоя посада?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тупите на каждом шагу, оставляете за собой кучу багов, создаете кучу проблем старшим программистам и менеджерам получаете мало

Делаете роботу хорошо, получаете хорошо...

Делаете роботу так что заказчики пишут 100 раз на день Thank you! Perfect, Great Job, получаете очень даже хорошо

Такая трогательная наивность, аж слезы наворачиваются.

Скажите, а у вас телесные наказания практикуют? А кожа в дресскоде присутствует?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

diezel, наивность? хм... не думаю. Но то что вы минимально не адекватны (ну или ваш пост) это факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

diezel, наивность? хм... не думаю. Но то что вы минимально не адекватны (ну или ваш пост) это факт.

Вы, наверное, не поняли. Давайте я попробую объяснить.

Считать, что в компании-разработчике заказчик что-то пишет программисту - либо наивность, либо глупость.

Думать, что у джуниора есть возможность создавать проблемы сениорам - либо наивность, либо глупость.

Ну, и предполагать, что кучи багов - это проблема, это либо отрицание существования тестирования(автоматизированного или ручного) в компании, либо, опять же - наивность.

Судя по тому, что компания выросла у вас на глазах, это, все-таки, наивность. Это возрастное, это пройдет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Делаете роботу так что заказчики пишут 100 раз на день Thank you! Perfect, Great Job, получаете очень даже хорошо

Якщо не секрет, скільки “грейтджобів” на день ти отримуєш? Менше чи більше 100?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

diezel, а думать, что у всех работа устроена по-тому же принципу как у вас, это наивность или глупость?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні ну і чого ви плюєтесь ? Я вот не розумію суті стьобу ? Нехочете не - ходіть, цікавитесь - звоніть. Для прикладу, хто рахує себе п*здєц класним адміном або хочаб його орієнтовною копією, узгодьте з роботодавцем зручний час та зустріньтесь в нього в офісі і там реально поміряєтесь всі дружно піськами за філіжанкою запашної кави і оціните як свої знання так і умови які вам пропонуються.. ніхто ж не сказав що ви тупо будете на 800 грн працювати, все реально залежить від вас і винних небуде, тому що в цій як я називаю сім'ї все розгорнуто і все видно, хто і як працює відповідно хто і скільки заробляє..

З.І. Я б особисто з радістю пішовби.. але нажаль дане місце запізно з'явилось. :) Відносно зп на старт то я рахую краще 1-2 тижні на 800 грн ставці попрацювати ніж 2-3 роки без роботи ходити або прогинатися для тупорилих начальників, які віддають абсурдні накази які немають взагалі нічого спільного з системним адмініструванням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

diezel, а думать, что у всех работа устроена по-тому же принципу как у вас, это наивность или глупость?

Snig, я свои мысли никогда не озвучивал, а наивностью назвал не устройство работы, а отсутствие кореляции между должностью "Системный администратор" и написанными принципами. Тоесть, вот так, сходу - какой "Great job" от заказчика может услышать этот сотрудник? Наивно же думать, что заказчик лично общается с каждым, кто работает над его проектом: уборщицей, секретаршей, водителем, системным администратором и остальными. Наивно или глупо.

Поэтому вне зависимости от того, по какому принципу устроена работа "у нас", писать что каждый сотрудник должен обожать жить на работе и ждать "Great job" от заказчика - либо глупость, либо наивность.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоесть, вот так, сходу - какой "Great job" от заказчика может услышать этот сотрудник? Наивно же думать, что заказчик лично общается с каждым, кто работает над его проектом

А навіщо замовнику спілкуватися з кожним, хто задіяний в його проекті, щоб подякувати комусь за Great job? Тут все просто, є люди, які працюють з клієтами, вони і передають :)

І можна ще довго тут сперечатися про те чи впливає це на щось чи не впливає, але ніхто не буде точно знати правда це чи ні, якщо не попробував сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бугага! :)

>>Судя по тому, что компания выросла у вас на глазах, это, все-таки, наивность. Это возрастное, это пройдет.

Таки виросла. В нього на очах. З кількох чоловік до >20 :)

Жаба давить? :) Кхе-кхе-кхе... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі - тему можна закривати, ми найшли адміна, вакансія зайнята ;)

А ви мені так і не відповіли на моє питання: Який максимум?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого ви паритесь :)

Є пропозиція знайдеться виконавець, і це вже не важливо за скільки вони домоалвяться чи за 800 грн. чи за 1000 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...