Перейти до змісту

Вакансія: Системний адміністратор


Viktoria Candy

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь
Чи всетаки не занйшли?

занйшли

Але відповіді на запитання своє, я так і не побачив.

дивний спосіб рахувати чужі гроші. Да і якщо так цікавить - напиши в Пм, дивно бачити від тебе такі пости, якщо відверто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитуємо мій пост ще раз:

Ми ж усі дорослі, раз уже заговорили про мінімум (800) грн. То давайте тепер про максимум.

Я ніколи не рахую чужі гроші. Мені пофігу. Заробляють багато - на здоров'я. Я тільки порадію за налго брата Адміна. Чия робота давно перестала цінуватися...

Якщо хтось соромиться озвучити максимум прямо тут, відверто, то можна і в приват. Обіцяю не розголошувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачиш, Zevs_Isver, коли людині немає чого соромитися, то вона вказує чесну (чи не дуже) ЗП. Чи типу 800-2500. Залежить від об'єму виконаних робіт.

Якщо нічого не робив - нічого не отрмав, шарився, але щось робив - 800 грн. Пахав,як Папа Карло - ось твої 2500.

Все просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо нічого не робив - нічого не отрмав, шарився, але щось робив - 800 грн. Пахав,як Папа Карло - ось твої 2500.

Все просто.

а если ты зверюка услуги которого можно продавать иранским клиентам по 100 баксов в час

800 в день 16800 баксов в месяц (это это по 8 часов 21 день)

переполовиниваем, пусть роботодатель берет себе половинку

получается 8400 баксофф = 67к грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не половинку. Як правило МАКСИМУМ, що в такому випадку отримує виконавець (Сисадмін, в нашому випадку) це 40%. 6720 баксофф. * 8 = 53760.

Тобто як в Москві на стройці за день - 40-50$ Дньовка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто як в Москві на стройці за день - 40-50$ Дньовка.

днёвка это "в день"?

а иранцы считают "в час"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сказано будет не в защиту, но и чтобы не обосрать данную фирму и их вакансии. Работала у меня жена на этой фирме, не помню, год назад или уже 2 года назад, работала на "ресепшене" тоесть принимала заказы от клеинтов, на изготовление сайтов. . Сначало зарплата была маленькой, потом, как и было написано выше, помесячно выросла на то время до очень хорошей суммы. Да, по словам жены, работа не ягодка была, работать все таки приходилось, а не пить кофе итд ))), но и з/п радовала. А ушла банально просто, мы начали ждать бейбика, ну и решили вместе, что ей лучше сидеть дома. Вот и все. А так, работала и дальше б там.

На мой взгляд, там работать мона, и еще как мона. Только вот именно что работать, а не ходить и все рассказывать что ты умеешь итд ) Оттуда много людей уходили, но в большей мере на свои хлеба, так как были и мои знакомые там, которых я хорошо знаю. А работа с высокой з/п везде такая, надо знать свои обязанности и немного чужих, иначе не будет построена правильно работа. Это высказывание с моей текущей колокольни, как ведущего инженера приватбанка.

З.Ы. не было бы у меня шас работы, сунулся б туда, и работал бы без проблем. А так меня з/п устраивает, сижу тут и бегу за попкорном )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это высказывание с моей текущей колокольни, как ведущего инженера приватбанка.

куда ведущего?... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это высказывание с моей текущей колокольни, как ведущего инженера приватбанка.

куда ведущего?... :)

Должность такая, следующая за старшим ) А куда ведущего я и сам не знаю )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також колись брав на роботу (у відділ) студентів. На мінімалку. Також у фірму, яка росла у мене на очах. Із 3-5 людей до 20+.

Логічно зрозуміти, що не отримували вони стільки, скільки я. По перше - знання. По друге важливість виконання роботи, якість і т.д.

Але я веду не до того, я веду до того, що ми ніколи не малювали "радужных" перспектив. Казали так: маєш мінімум. Далі, якщо гарно працюватимеш - матимеш більше. Ну, і як працюватимеш - так і ростиме твоя ЗП. Потолок - такий то. Все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також колись брав на роботу (у відділ) студентів. На мінімалку. Також у фірму, яка росла у мене на очах. Із 3-5 людей до 20+.

Логічно зрозуміти, що не отримували вони стільки, скільки я. По перше - знання. По друге важливість виконання роботи, якість і т.д.

Але я веду не до того, я веду до того, що ми ніколи не малювали "радужных" перспектив. Казали так: маєш мінімум. Далі, якщо гарно працюватимеш - матимеш більше. Ну, і як працюватимеш - так і ростиме твоя ЗП. Потолок - такий то. Все.

Помню-помню, "Софт-Вест" так и было, все правильно написано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось цікаво чому знов шукають в цю компанію сис адміна(вакансія викладена на http://rabota.ua від 25.11)?

Що того що взяли вже вигнали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось цікаво чому знов шукають в цю компанію сис адміна(вакансія викладена на http://rabota.ua від 25.11)?

Що того що взяли вже вигнали?

Дякую за інфу. Непонятно, чому дата обновилася.

Адміна ми знайшли, вже працює.

А вакансію зараз знімемо з публікації, щоб би був порядок :)

В налаштуваннях вакансії стояла періодична перепублікація

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В компанію потрібен системний адміністратор.

Вимоги:

1. Інтернет-маняк

2. Обслуговувати комп'ютерну техніку.

3 Обслуговування мережі, інтернету

4. Базові знання ОС сімейства *inux

Бажано:

- досвід роботи з вебсерверами, MySQL, діагностика і налаштування серверів

- робота з Git

Проте ми плануємо цього навчити.

Знання мови:англійська(читання тех документації), українська(спілкуватись з колективом).

Комунікабельність, бажання вчитись

Колектив молодий і веселий :rolleyes:

Розмір зарплати - обговорюється.

Резюмешку скидайте на [email protected], з темою "Резюме системний адміністратор"

Чому у вас треба розуватися???? ше поставте тазік шоб ногі мили всі)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу шановний а програмерів ще шукаєте на пхп?

Так, добираємо у звязку з ростом

Чому у вас треба розуватися???? ше поставте тазік шоб ногі мили всі)))))))

Такий порядок :) В чужий монастир зі своїми дєвками правилами не ходять

У нас в приміщенні всі ходять в тапочках, тому що у нас чисто, чисто, і ми не хочемо дихати пилюкою.

Таки були інциденти, коли на співбесіду приходить кандидат.. і не може дозволити собі роззутися ))) Це теж відбір )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки були інциденти, коли на співбесіду приходить кандидат.. і не може дозволити собі роззутися ))) Це теж відбір )))

це серйозно???

бл@, гєрбалайф із пірамідами разом курять! Ви по долбоєбізму конкуруєте з сєктами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...