Перейти до змісту

Вакансія: Системний адміністратор


Viktoria Candy

Рекомендовані повідомлення

Захотілось ВАШИМ ПРОГРАМІСТАМ , даже ВЕРСТАЛЬЩИКАМ ПОРАДИТИ

не використовувати дану декларацію а саме -

Сорі може я не в тємі, але в Луцьку вже є студії/фрілансери, які адекватно юзають ХТМЛ5? Може ще найдуться студії, які не юзають вже флеш, а працюють з канвас і свг? а я то думав що половина ще на етапі того, щоб піздити брати картінки з стоків і чужих портфоліо. Тикніть носом на "іноваторів", можна в лічку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь

Сорі може я не в тємі, але в Луцьку вже є студії/фрілансери, які адекватно юзають ХТМЛ5? Може ще найдуться студії, які не юзають вже флеш, а працюють з канвас і свг? а я то думав що половина ще на етапі того, щоб піздити брати картінки з стоків і чужих портфоліо. Тикніть носом на "іноваторів", можна в лічку.

Є. Є навіть дизайнери, до яких тобі ще далеко. Так що, я на твоєму місці не трусив би тут своїм пісюном ;) Lutsk.ua – це часом не твоя робота? (соррі за оффтоп)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі може я не в тємі, але в Луцьку вже є студії/фрілансери, які адекватно юзають ХТМЛ5? Може ще найдуться студії, які не юзають вже флеш, а працюють з канвас і свг? а я то думав що половина ще на етапі того, щоб піздити брати картінки з стоків і чужих портфоліо. Тикніть носом на "іноваторів", можна в лічку.

Є. Є навіть дизайнери, до яких тобі ще далеко. Так що, я на твоєму місці не трусив би тут своїм пісюном ;) Lutsk.ua – це часом не твоя робота? (соррі за оффтоп)

А конкретно хоча б одну ссилку дай. Да і при чому там дизайн взагалі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молоді й талановиті, всі кого в школі навчили основам лінійного програмування, можете спробувати свої сили в цій конторі....

Але не варто віддаватися на всі 97% роботі (особливо студентам).

Працюючи тамко, ви або нічого не зрозумієте і будете далі кріпачити, або почнуться пошуки нової роботи.

Другий варіант вибирають свідомі люди, а всякі Лукаші/Олесі будуть радіть заробітку в 9,5 кгрн в рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене візьміть на роботу.

Усім вимогам які вказані в перешому пості я відповідаю.

Рівень ЗП в лічку.

kmd не і кидай стару )) пригодиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось слабеньке мочілово.... )))

Ітак, по черзі!

Так, 800 грн існує. Да-да-да... Це - стипендія! Адже таку мають ті, хто поступив у навчання. В мене завжди виникає питання - хто кому має платити? Новачок - є затратна сторона, працівники тратять час, а контора - бабло, щоб обучити нюба. Ще й платимо. По ходу навчання - або звільняємо тих хто не підходить, або відповідно збільшую заробіток, причому помісячно, у відповідності до прогресу. За виробіток ньюба різницю дохід має куратор. Все просто. :) Тож якшо хто хоче навчитися - то реально до нас, welcome. Якшо все зростеться, то буде і робота, і дохід. Не зростеться - до побачення, ми живемо в цивільному світі, кайданів нема.

Ось в такій же ситуації і був Сергій Прико, aka priko, в травні 2010 року, коли приходив до нас, і був кандидатом. Ми його не взяли. Тепер, надіюся всім зрозуміла агресія цієї молодої людини. Прикол в тому, що якраз він знав що це стипендія, яку йому назначили, хоча прийшов нульовим... Чому не взяли - без його згоди таких інтимних подробиць розголошувати не буду по етичним міркуванням.

Відносно Romass - так він завше мочить по наших постах... Адекватностібрак

Відносно Diezel - раніше підмочував мої пости, тут - якось лояльно пише. Дякую і за це. Ми мали надагодити колись співпрацю, не зрослося.

Розвиваємо тему далі.. В кого які думки? :)

Поділюся своїми міркуваннями

До мене постійно приходять на співбесіди різні люди.. Є нормальні люди, поговорили, прояснили, все норм. А є такі кадри.... Найбільш убого виглядають ті, які починають справляти враження "Вай, я такий крутий! Я все можу! Бабло на стіл - робота зроблена!". Ладно, починаєш розпитувати - а показати нічого не можуть, на конкретні професійні питання дають абстрактні відповіді... Тут все ясно! Але ж крім того, виникає резонне питання - чому ж ти такий крутий, шукаєш роботу? Причому деякі по кілька місяців, і навіть по кілька років. Причому я бачу певну закономірність - тривалість пошуку роботи прямо пропорційна презентованій крутості. Вони роками бігають. Зі своїми іллюзіями :) А адекватні люди тим часом працюють. Це реальність.

Такі справи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітя, коли це я вас так "мочив"? Ти з головою дружиш? Я не пам'ятаю коли останній раз коментував твої пости і чи коментував їх взагалі. Подивись на кількість моїх постів за 4 роки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спеціально передивився всі свої пости і в жодному я вас не "мочив". Вітя, ти тріпло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спеціально передивився всі свої пости і в жодному я вас не "мочив". Вітя, ти тріпло

А вот и первый пост

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напишіть мені в ЛС які це причини такі, буду вдячний ?

а агресії ніякої в мене не має =) , це ж не значить якшо на робту не взяли - то буду все життя згадувати , значить є причини на це ...

а ЗП і розмір степендії , треба одразу вказувати , я навіть не знав цього , бо мені ака Богдан фамілії не пам'ятаю , не сказав .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пан Віктор , це дуже примітивно думати , що якщо мене не взяли то я буду злорадствувати =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось слабеньке мочілово.... )))

Ітак, по черзі!

Так, 800 грн існує. Да-да-да... Це - стипендія! Адже таку мають ті, хто поступив у навчання. В мене завжди виникає питання - хто кому має платити? Новачок - є затратна сторона, працівники тратять час, а контора - бабло, щоб обучити нюба. Ще й платимо. По ходу навчання - або звільняємо тих хто не підходить, або відповідно збільшую заробіток, причому помісячно, у відповідності до прогресу. За виробіток ньюба різницю дохід має куратор. Все просто. :) Тож якшо хто хоче навчитися - то реально до нас, welcome. Якшо все зростеться, то буде і робота, і дохід. Не зростеться - до побачення, ми живемо в цивільному світі, кайданів нема.

Ось в такій же ситуації і був Сергій Прико, aka priko, в травні 2010 року, коли приходив до нас, і був кандидатом. Ми його не взяли. Тепер, надіюся всім зрозуміла агресія цієї молодої людини. Прикол в тому, що якраз він знав що це стипендія, яку йому назначили, хоча прийшов нульовим... Чому не взяли - без його згоди таких інтимних подробиць розголошувати не буду по етичним міркуванням.

Відносно Romass - так він завше мочить по наших постах... Адекватностібрак

Відносно Diezel - раніше підмочував мої пости, тут - якось лояльно пише. Дякую і за це. Ми мали надагодити колись співпрацю, не зрослося.

Розвиваємо тему далі.. В кого які думки? :)

Поділюся своїми міркуваннями

До мене постійно приходять на співбесіди різні люди.. Є нормальні люди, поговорили, прояснили, все норм. А є такі кадри.... Найбільш убого виглядають ті, які починають справляти враження "Вай, я такий крутий! Я все можу! Бабло на стіл - робота зроблена!". Ладно, починаєш розпитувати - а показати нічого не можуть, на конкретні професійні питання дають абстрактні відповіді... Тут все ясно! Але ж крім того, виникає резонне питання - чому ж ти такий крутий, шукаєш роботу? Причому деякі по кілька місяців, і навіть по кілька років. Причому я бачу певну закономірність - тривалість пошуку роботи прямо пропорційна презентованій крутості. Вони роками бігають. Зі своїми іллюзіями :) А адекватні люди тим часом працюють. Це реальність.

Такі справи :)

Всім доброго дня.

Ви своїм останнім абзацом собі набиваєте ціну. Судячи з рівня ваших робіт, взагалі враження, що сайти кліпають діти. Вже навіть не студенти. Про що ви тут красномовно говорите... :0165: Хтось батрачить, а ви свою дитину в школу приватним водієм возите (згадується один з ваших топіків).

Пане Левандовський, я думаю вам краще було б ознайомитись з досвідом пристойних закладів, які навчають людей при влаштуванні на роботу і з таким поняттям як випробувальний термін (КЗпПУ).Ну і про повагу не тільки до себе, а ще й і до людей було б непогано пам"ятати.

До чого веду. Жодна пристойна установа з нормальною репутацією не платить людям 800 грн.

Особисто я влаштовувався зеленим інженером на оплату 2000 грн. Різниця відчутна.І вчили мене три місяці.

І хотілось би відмітити, що в вас не коледж, а діюча фірма, в якій всі задіяні, навіть ті, що вчаться, приносять якусь користь. Я бачив ваші теми на цьому форумі, і висновок напрошується, що ви шукаєте дурачків, які на вас будуть батрачити.

У вас контора, яка вже більше півроку не змінила на своєму сайті к-сть виконаних проектів. Це як мінімум наштовхує на логічні висновки про вашу профнепридатність (ну або на лінощі, що ще гірше). І як би ви тут собі не набивали ціну і не намагалися принизити тих, хто у вас уже "попрацював" *(можливо ціль була і не принизити але як мінімум вигородити себе), ваша контора і по якості створених сайтів і по оплаті праці це повний шлак. Я надіюсь вас скоро зітре з лиця землі конкуренція, оскільки те, що ви називаєте сайтами порочить репутацію нашого міста.

П.С. Я в цій темі лице незацікавлене, так що думаю коментарі типу, що я пирскаю жовчю - недотепні. Це стосується розумників, які думають, що всіх тут знають (хто і чим пирскає).

П.П.С. І ще один логічний висновок. Якщо ця тема перетворилася на пирскання і агресію, я думаю цьому теж є причина. Хто не згоден, думаю 800 грн в місяць і робота в студії вас переконають в обгрунтованості таких припущень. Всім щасливим першокурсникам факультету КНіТ велкам ту Левандовскі корп Інтернетдевелс.

Як корабель назвеш, так він і попливе. Шторми і бурі на його шляху ми маємо цікавість спостерігати в численних топіках цього форуму. Надто часно в вас навіть менеджери по роботі з персоналом змінюються. Що теж цікаво. Такі люди зазвичай складають кістяк любої компанії.

Мир вам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот и первый пост

Я не збирався нікого тут мочити. Він сам нарвався на грубість.

Новачок - є затратна сторона, працівники тратять час, а контора - бабло, щоб обучити нюба. Ще й платимо.

Для чого цей геморой? На таке навчання може піти декілька років і потім цей спец захоче перейде в іншу контору. Інше питання - хто буде вчити, чому і як? Це звичайний розводняк, розрахований виключно на “нюбів” (як Вітя любить їх називати). Замість конкретики – смали, замість зп – шалені перспективи. Жодна нормальна контора таким займатись не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вимогі херня, знання єсть, учітца всегда ради, всьо панімаю сказать німагу, опит работи многа.

Вапроси: соцпакет єсть і що в нього входить, офіциал, мін і макс можливої з.п., час роботи, возможность на дому....і.д.

Аудіторія ждьот відповіді. :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хе-хе-хе.... :)

Давайте жару!

2 EnClosed:

Норм написав. Багато. По суті підкину дров:

>>Судячи з рівня ваших робіт, взагалі враження, що сайти кліпають діти. Вже навіть не студенти.

:) Є шо показати з власних творінь? Ото ж бо :)

>>Жодна пристойна установа з нормальною репутацією не платить людям 800 грн.

Ну да, на випробовувальний термін половина взагалі нічого не платить.

Не влаштовує - не приходьте :) Чи маєте мету мені мозги вправити? :)

>>Особисто я влаштовувався зеленим інженером на оплату 2000 грн.

Скільки Ви зараз отримуєте на цій посаді? Який стаж?

>> У вас контора, яка вже більше півроку не змінила на своєму сайті к-сть виконаних проектів.

Дякую, поміняв

>>коментарі типу, що я пирскаю жовчю - недотепні.

:) Хіба не так?

>>Шторми і бурі на його шляху ми маємо цікавість спостерігати в численних топіках цього форуму

>>Я бачив ваші теми на цьому форумі

Таки да... Штормить мене... Бо шукаю поповнитися на +10-15 програмістів, вже маю їм роботу... Вот і штормить, що не хватає програмерів..

Базікати є кому, а робити - нема...

>>Надто часно в вас навіть менеджери по роботі з персоналом змінюються.

Ті шо постили раніше - ростуть, вже проектами керують :)

>>Я надіюсь вас скоро зітре з лиця землі конкуренц

Зітре! Це й з лиця землі!!! Конкуренція!!! :0162:

Вроді на все відповів...

Хочу ще! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останнє, що вам можна відповісти це читайте уважніше мій пост.

мені вам показувати нема чого. те що ваша тема - флейм ви вже і самі підтвердили своєю дотепністю.

чесно кажучи навіть дивує як людина вашого віку на таке ведеться, що теж є показником вашого внутрішнього розвитку.

підливати масло сюди нема сенсу.ми з вами на разі спільної мови не знайдем.

удачі вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зітре з лиця землі конкуренція,

да дайте мені нарешті ссилку на тих таємних професіоналів. Будьте мужиками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да дайте мені нарешті ссилку на тих таємних професіоналів. Будьте мужиками.

Так ось вони

http://internetdevels.com/

Зразки робіт:

http://elitephoto.lutsk.ua/

http://kanclerplus.com.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да дайте мені нарешті ссилку на тих таємних професіоналів. Будьте мужиками.

Так ось вони

http://internetdevels.com/

Зразки робіт:

http://elitephoto.lutsk.ua/

http://kanclerplus.com.ua/

Дякую, хоч розвеселив на ніч;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да дайте мені нарешті ссилку на тих таємних професіоналів. Будьте мужиками.

Так ось вони

http://internetdevels.com/

Зразки робіт:

http://elitephoto.lutsk.ua/

http://kanclerplus.com.ua/

Та ж не дуріть народ! :) Ці дві ссилки - послуга звідси

http://forsage-compa...a-saytu-vizitki

В них йде як послуга: сайт за 1000 грн, типовий сайт, розвертається без участі програмістів, наповнюється з адмінки, підкладка теж з адмінки - повне управління. Наповнюють самі ж клієнти. Кому треба сайт за 1000 грн - звертайтеся туди... Яка ціна - такі й сайти ))

Одна з останніх наших робіт:

http://discoverybaygames.com/

Ми дрібницями не займаємося :) Це - важливо!

:) Невже усьо?? Маловато буде....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

800 грн. то є не багато, але з другої сторони посудіть самі. Якщо людину офіційно приймають на роботу то значить платять податки, податки платяться і вами і підприємцем (вами 20%, підприємцем 40%, +-2%). Це не організація бюджетна, а фірма виробник,тобто щоб заплатити вам 800 грн, Ви маєте заробити мінімум 1400 грн, для себе самого, плюс може і якийсь паро рублів для фірми (аби та мала заплати за оренду, світло і купити компютера Вам) мінімум 200 грн.

А тепер скажу Вам як програміст початківець(можна сказати практікант), я реально більше як 1600-1800 не заробляю для фірми. Не ті знання у мене наразі і швидкість рішення задач не така висока.

з.і. до даної фірми жодного відношення не маю!!! І не знаю, добре у них чи погано і чого там так міняють (чи може вони і не міняють, а набирають більше) адмінів теж не знаю, але цікаво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...