Перейти до змісту

Вакансія: Системний адміністратор


Viktoria Candy

Рекомендовані повідомлення

В компанію потрібен системний адміністратор.

Вимоги:

1. Інтернет-маняк

2. Обслуговувати комп'ютерну техніку.

3 Обслуговування мережі, інтернету

4. Базові знання ОС сімейства *inux

Бажано:

- досвід роботи з вебсерверами, MySQL, діагностика і налаштування серверів

- робота з Git

Проте ми плануємо цього навчити.

Знання мови:англійська(читання тех документації), українська(спілкуватись з колективом).

Комунікабельність, бажання вчитись

Колектив молодий і веселий :rolleyes:

Розмір зарплати - обговорюється.

Резюмешку скидайте на [email protected], з темою "Резюме системний адміністратор"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь

Розмір зарплати - обговорюється

то як обговорите поставте нас до відома :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хорошо хоть картриджи не нужно заправлять

а это что?

2. Обслуговувати комп'ютерну техніку.

и да, вы уж определяйтесь: либо Linux, либо *nix.

И еще: без оглашения З/П, хотя бы уровня таковой, тема скатится во флейм и очень скоро будет закрыта. Суровая правда, ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и да, вы уж определяйтесь: либо Linux, либо *nix.

приходиться працювати з різними системами.

И еще: без оглашения З/П, хотя бы уровня таковой, тема скатится во флейм и очень скоро будет закрыта.

Все залежить від рівня знань і бажання працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все залежить від рівня знань і бажання працювати.

В мене самий максимум знань, просто абсолютний. А бажання вище криші.

Я можу розраховувати на 8,500 грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю в кращому випадку запропонують $150-200

Не офіційно? А офіційно скільки? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все залежить від рівня знань і бажання працювати.

В мене самий максимум знань, просто абсолютний. А бажання вище криші.

Я можу розраховувати на 8,500 грн?

Можете.

я думаю в кращому випадку запропонують $150-200

В гіршому випадку запропонують стільки. Інакше нема сенсу брати. Яка зарплата - така робота. І яка робота - така зарплата.

я думаю в кращому випадку запропонують $150-200

Не офіційно? А офіційно скільки? :rolleyes:

Тільки офіційно.

Або оформлення на роботу, або - як послуга приватного підприємця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

internetdevels.com - мега фірма(даже Web - студія , чи хз як назвати ) яка кожен раз когось набирає , і розмір ЗП не вказують , як написав пан Deemon , вони більше ніж 150 - 200 долярів платити не будуть , як одни верстальщик , який у них працював чи працює получав 800 грн , і ще хз скількі часу тіпа практику проходив чи випробувальний термін (це вже треба уточнювати як вони це називають)

Думаю ВАМ треба переходити на joomla...

вот http://lurkmore.ru/%D0%91%D1%8B%D0%B4%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%80 для ВАС =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нарахунок ВАШИХ ПРОГРАМІСТІВ , ПРОГРАМІСТ на РНР ну це реально круто , а ВИ пан Левандовський самі розуміїте різницю між кодером і інженером програмістом ?

Захотілось ВАШИМ ПРОГРАМІСТАМ , даже ВЕРСТАЛЬЩИКАМ ПОРАДИТИ

не використовувати дану декларацію а саме -

http://www.chiq.com/ -> <!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd">

а просто - <!DOCTYPE HTML>

view-source:http://www.google.com.ua/ -> <!doctype html> ВОТ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і звідки стільки жовчі priko ? чи це ти той самий

верстальщик
, якому платили 800 грн а щойно до тебе дійшло як тебе жостко натягували відразу праведні соплі полізли вухами ?

З.І. Не розказуй комусь на що їм переходити, тоді ніхто не буде говорити куди тобі потрібно йти... :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всегда было интересно, как так получается. Нормальное, вроде, предложение работы (подумаешь - не указан размер ЗП, ведь ничто не мешает написать/перезвонить/спросить) превращается в деструктивный разрыв шаблона усилием самих соискателей. Ладно бы троллили, но нет, люди учат работодателя-топикстартера, как и что ему делать. Это прекрасная иллюстрация ситуации на рынке труда, имхо. Хотя, ник работодателя удивителен, да.

leviks

Я можу розраховувати на 8,500 грн? - Можете.

Это отличный ответ, браво. Хорошим дополнением к ответу было бы перечисление должностей или городов, где он может рассчитывать на 8,500 грн.

priko, я бы вам посоветовал узнать, для чего, в принципе, может использоваться "xhtml1-strict". Есть, как минимум, 5 причин, по которым вот этому "<!DOCTYPE HTML>" и прочему аналогичному мы, например, говорим прощай. Ну и "быть проще" - тоже не самая плохая модель поведения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене ніхто не натягував

я не верстав і не верстаю

а про жовч DrFaust думаю не ватро було

Ви самі робите висновки які просто необдумані - якому платили 800 грн а щойно до тебе дійшло як тебе жостко натягували відразу праведні соплі полізли вухами ?

Я просто не розумію якщо Ви себе рахуєте людиною інтелектуальної праці - то вона просто до такого не впаде , це мабуть у ВАС якісь проблеми =)

а про те, що кантора завжди дає оголошення і не вказує розмір ЗП , мені здається це про щось говорить

priko, я бы вам посоветовал узнать, для чего, в принципе, может использоваться "xhtml1-strict". Есть, как минимум, 5 причин, по которым вот этому "<!DOCTYPE HTML>" и прочему аналогичному мы, например, говорим прощай. Ну и "быть проще" - тоже не самая плохая модель поведения.

я якраз знаю навіщо це , а Ви думаю ні , бо ВАШІ 5 причин не вагомі на всі 100 ... тому на фрілансі і розвелось всяких там =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я просто знаю ,що отримаю в кінці цієї дискусії

засруть , адже ВАС тут багато таких з висновками, або хто говорить ПРОЩАВАЙ "<!DOCTYPE HTML>" =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я якраз знаю навіщо це , а Ви думаю ні , бо ВАШІ 5 причин не вагомі на всі 100 ... тому на фрілансі і розвелось всяких там =)

Спасибо. Думайте, если вам угодно, думать всегда полезно. Ваш капс лок логичен, но бессмысленен. Про фриланс непонятно, но безразлично. Предложение "быть проще" для вас все еще актуально.

priko, кстати, если вы на основании моего сообщения сделали вывод, что я как-то аффилирован с топикстартером или ее командой, то этот вывод ошибочен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.w3.org/ - тут напевно дурачькі позбиралить пишуть там вся хрєнь , якісь стандарти , а навіщо ? тож можна продавати послуги і не розвиватись професійно , замовнику не має різниці - головне що працює

priko, кстати, если вы на основании моего сообщения сделали вывод, что я как-то аффилирован с топикстартером или ее командой, то этот вывод ошибочен.

ВАМ потрібно бути аля прощє , я писав ВИ ось так , є повага до людей... навіть не зважаючи на НАШІ погляди , але є інші люди які просто дечого не помічають або не хочуть =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

priko, ок.

Сергей(можно я буду называть вас Сергей, для простоты?), зачем ВЫ додумываете за кого-то? За меня, например. То мои 5 причин вам кажутся неправильными, хотя ВЫ ими даже не поинтересовались. То ВАС засирать обязаны - зачем, собственно? Теперь ВЫ W3C дурачками называете - на каком основании, собственно? Говорите о продаже каких-то услуг кому-то и о профессионально развитии непонятно кого.

ВЫ очень интересный человек. Давайте обсудим что-то одно, например - тему, где работодатель предлагает работу за деньги, а ВЫ его, работодателя, учите жизни. Зачем? ВЫ хотите сделать интернет лучше?

И, на всякий случай, скажите, а у ВАС в заведении, только в субботу вечером интернет включают или можно будет и в другие дни продолжить с ВАМИ дискуссию?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про консорціум це було питання(може було погано розкрито в контексті), а я особисто їх дурачьками не вважаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про консорціум це було питання(може було погано розкрито в контексті), а я особисто їх дурачьками не вважаю...

Тоесть по остальным пунктам возражений нет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Мене візьміть на роботу.

Усім вимогам які вказані в перешому пості я відповідаю.

Рівень ЗП в лічку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...