Перейти до змісту

Сплата комунальних платежів через інтернет!


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 423
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

на сайті обленерго пише таке 

У зв'язку із реконструкцією сайту, доступ до особистого кабінету тимчасово припинено.
Найближчим часом роботу сервісу буде відновлено.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрив Приват24 і там побачив, що заборгованість по холодній воді зросла, хоча за травень передавав дані через укрбілінг і далі..., а можливість оплати кубів води немає. Сьогодні поїхав на Луцькводоканал і там запитав про дану проблему. Відповідь мене здивувала. В двух словах:

- з нового року я повинен був передавати дані, якщо ні, то вони виставляли середнє значення.

- оплатити куби я просто не міг. Але я в Приват24 платив 5 місяців і тепер вони не бачать мої кошти, тому така заборгованість, причому тепер за воду платити треба одним рахунок, навіть якщо два лічильники.

Виходить, що кошти десь застряли, прийдеться доказувати те, що я платив. Роздрукую квитанції і знову поїду доказувати. І постійно мені вказувалина те, чому я платив по кубах, а не по їхніх "віртуальних" даних, в них нова програма. 

Я в шоці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, foma144 сказано:

Відкрив Приват24 і там побачив, що заборгованість по холодній воді зросла, хоча за травень передавав дані через укрбілінг і далі..., а можливість оплати кубів води немає. Сьогодні поїхав на Луцькводоканал і там запитав про дану проблему. Відповідь мене здивувала. В двух словах:

- з нового року я повинен був передавати дані, якщо ні, то вони виставляли середнє значення.

- оплатити куби я просто не міг. Але я в Приват24 платив 5 місяців і тепер вони не бачать мої кошти, тому така заборгованість, причому тепер за воду платити треба одним рахунок, навіть якщо два лічильники.

Виходить, що кошти десь застряли, прийдеться доказувати те, що я платив. Роздрукую квитанції і знову поїду доказувати. І постійно мені вказувалина те, чому я платив по кубах, а не по їхніх "віртуальних" даних, в них нова програма. 

Я в шоці.

Помітив нецікаву штуку - в Приват 24 і терміналах Ощадбанку різні показники оплати холодної та гарячої води. Поки не мав часу розібратися. Але в вашого прикладу тепер розумію, що та ж халепа - гроші Приват взяв, а за воду мою не заплатив.

Ще одна заморочка (правда, теж не займався ще цим глибоко) - квитанція про оплату в Приват 24, яка приходить на електронку при роздруківці розбивається на кілька сторінок. Хто підкаже як роздрукувати, що б квитанція була на одній сторінці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Skorpio76 сказано:

Хто підкаже як роздрукувати, що б квитанція була на одній сторінці?

Лиш в самому терміналі привата по номеру квитанції оплати.  На пошту приходить окремо по кожному пункту оплати. 

 

2 годин тому, foma144 сказано:

нового року я повинен був передавати дані, якщо ні, то вони виставляли середнє значення.

Я теж не передав і платив в приваті. Думаю та сама ситуація, зараз неможливо зареєструватися на їхньому сайті. Саме більше мене дивує, що від них ходить до нас час від часу якась жіночка, пише Покази лічильника, то навіщо вона це робить, якщо їх не вносить? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, NeoN сказано:

Лиш в самому терміналі привата по номеру квитанції оплати.  На пошту приходить окремо по кожному пункту оплати. 

 

Я теж не передав і платив в приваті. Думаю та сама ситуація, зараз неможливо зареєструватися на їхньому сайті. Саме більше мене дивує, що від них ходить до нас час від часу якась жіночка, пише Покази лічильника, то навіщо вона це робить, якщо їх не вносить? 

Таке питання мені вже декілька друзів задають, а ще вона не перевіряє сама, а тільки записує зі слів власника, в чому логіка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плачу через сайт https://www.komunal.lutsk.ua/KomVC.php

такої проблеми не було, поки ці муд...реци не забрали строку, через яку можна було вручну ввести показники лічильників води.

Тепер та сама фігня, як і з газом і електрикою, треба в останні числа місяця, ось ще толком не зрозумів чи в останній день місяця чи в перший день наступного місяця вносити дані свого лічильника.

P.S. Те що там малює приват24 на це уваги не звертаю, на мою думку краще мати дані від обчислювального центру

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Electronshik сказал:

, треба в останні числа місяця, ось ще толком не зрозумів чи в останній день місяця чи в перший день наступного місяця вносити дані свого лічильника.

 

Перші дні наступного (з 1 по 5 числа).

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Electronshik сказано:

плачу через сайт https://www.komunal.lutsk.ua/KomVC.php

такої проблеми не було, поки ці муд...реци не забрали строку, через яку можна було вручну ввести показники лічильників води.

Тепер та сама фігня, як і з газом і електрикою, треба в останні числа місяця, ось ще толком не зрозумів чи в останній день місяця чи в перший день наступного місяця вносити дані свого лічильника.

P.S. Те що там малює приват24 на це уваги не звертаю, на мою думку краще мати дані від обчислювального центру

Луцькводоканал приймає дані с 20 чиста по 3-тє, те, що чув сьогодні.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sss381 сказал:

Перші дні наступного (з 1 по 5 числа).

в ці дні треба вносити дані ВОлиньГаз, вода - з 25 по 31 поточного місяця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, foma144 сказано:

Луцькводоканал приймає дані с 20 чиста по 3-тє, те, що чув сьогодні.

 

Підтверджую, минулий місяць субота і неділя працювали, бо було 2-3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Я вже декілька днів не можу зареєструватися на водоканалі, вибиває пусту сторінку з реєстрацією /входом.  Як хто подає показники?  

2. Сьогодні був у департаменті по причині - зникла субсидія.  Сказали, згідно закону возз'єднання сімей, моя зп дублюється на дві квартири (мою і дружини ), відповідно нівкого субсидії не буде.  Я в шоці: мені автоматично подвоїли зарплату)) 

І що не вкладається в голові ,  наші надходження дублюються в повному обсязі на кожну з квартир. Одним словом, виписуйся, розводься, як хочеш. 

3. Думав скористатися пільгами в бабусі, потрібно звернутися в обчислювальний центр на ковельській .   Сказали - йдеш в пенсійний фонд, береш довідку про пенсію, далі в департамент за декларацією, заповнює бабуся і показує свою виписку пенсії, департамент все приймає, а на ковельську вже все від них прийде. То лиш мені здається абсурдом-це гоніння по всім інстанціям, адже  пенсія, це велика таємниця для державних установ..... А підтвердженням пільги, як на мене, є вже те, що бабуся жива. 

Чим далі - тим краще, люблю Україну. :)

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@NeoN, з приводу реєстраціі на водоканалі. Вони своі дані перенесли на укрбілінг (там є особові рахунки). Як зареєстуватись, є тут в темі (сторінка-дві назад)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Saddy сказано:

укрбілінг уже не працює, як і erc.work

Егеж. Попали під санкції. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Fedor4uk сказано:

Егеж. Попали під санкції. 

Вчора телефонував в обленерго, хотів встановити чи показники та гроші через erc.work до них дійшли. Казали, що все отримали, але  тимчасово сервіс не працюватиме. Дуже дивно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.06.2018 at 16:36, NeoN сказано:

Сьогодні був у департаменті по причині - зникла субсидія.  Сказали, згідно закону возз'єднання сімей, моя зп дублюється на дві квартири (мою і дружини ), відповідно нівкого субсидії не буде.

А може субсидії нема тому що зараз роблять їх перерахунок, як було і в минулому році - субсидія з'явилась десь аж через 3 місяці? До речі, у мене теж зникла субсидія і в материній квартирі теж.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, SunSeth сказал:

До речі, у мене теж зникла субсидія і в материній квартирі теж.

Аналогічно в мене і в мами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 6/12/2018 at 4:36 PM, NeoN said:

2. Сьогодні був у департаменті по причині - зникла субсидія.  Сказали, згідно закону возз'єднання сімей, моя зп дублюється на дві квартири (мою і дружини ), відповідно нівкого субсидії не буде.  Я в шоці: мені автоматично подвоїли зарплату)) 

І що не вкладається в голові ,  наші надходження дублюються в повному обсязі на кожну з квартир. Одним словом, виписуйся, розводься, як хочеш. 

 

Прописуєшся до дружини (або вона до тебе) і маєте субсидію на одну квартиру. А другу платите по повній.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, SunSeth сказано:

може субсидії нема тому що зараз роблять їх перерахунок

Вони то роблять, але ріжуть всіх, у нас причина вище, вже був там, консультувався

 

32 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Прописуєшся до дружини (або вона до тебе) і маєте субсидію на одну квартиру. А другу платите по повній.

Так мабуть і  буду робити, як прикинув все, субсидія буде в обох квартирах,  а була лиш в одній, доведеться просто побігати... А так не хотілось .  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, SunSeth сказано:

може субсидії нема тому що зараз роблять їх перерахунок

Вони то роблять, але ріжуть всіх, у нас причина вище, вже був там, консультувався

 

35 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Прописуєшся до дружини (або вона до тебе) і маєте субсидію на одну квартиру. А другу платите по повній.

Так мабуть і  буду робити, як прикинув все, субсидія буде в обох квартирах,  а була лиш в одній, доведеться просто побігати... А так не хотілось .  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Аналогічно в мене і в мами.

Доречі, а зараз, поки її немає, всі роблять повну проплату ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Аналогічно в мене і в мами.

Доречі, а зараз, поки її немає, всі роблять повну проплату ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...