Перейти до змісту

Сплата комунальних платежів через інтернет!


Рекомендовані повідомлення

23 minutes ago, mykola said:

то в січні після морозів більше 50 грн.

Не буде, Володимир Олександрович не кине народ напризволяще!!

Позаминулої зими вже було за якийсь місяць 50+ грн.

 

51 minutes ago, turbo said:

Терпіння

Дива не трапилося

teplo.jpg.f3cc800815c357658a63096c1188f650.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 423
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

@Bliksss, і?

під «дивом» малось на увазі затримка з виставленням вартості централізованого опалення на сайті обчислювального. 
була надія, що наш гарант втрутиться і припинить цей тарифний геноцид!))

вище про ймовірну 20% знижку навіть писали)))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yu2007 сказано:

малось на увазі затримка з виставленням вартості централізованого опалення на сайті обчислювального. 

я мав на увазі, що очікувати швидкого оновлення інфи на сайті обчислювального - не варто. Швидкість - це не про них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Bliksss said:

я мав на увазі, що очікувати швидкого оновлення інфи на сайті обчислювального - не варто. Швидкість - це не про них.

Зазвичай після шостого числа вже всі тарифи відображаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yu2007 сказано:

Зазвичай після шостого числа вже всі тарифи відображаються.

хз, ще жодного разу не помічав, щоб база оновлювалась у визначений день. Типу 5-го числа, значить 5-го, а не 6-7-8-9...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, mykola said:

Обіцяють з 01.02.2021 року на 40% зменшити вартість газу, тоді, можливо, зменшать вартість теплоносія. Поживемо-побачимо.

Вже аж на 40%? Вчора було ж на 30%?)))

Обіцяють «зменшити» до 6,99. А в січні нафтогаз продає за 7,22. Мій калькулятор каже, що це лише 3%. 
Я в курсі, що Фірташ продає в січні майже по 10. Але ж нафтогаз, продаючи по 7,22, певно собі в мінус не працює? 

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, mykola said:

Це було пару днів тому, обіцяли зменшити на 44% (якщо бути точним). Мабуть, злякалися цієї цифри і сьогодні заявляють про зниження на 30%. До першого лютого ще далеко...:P

Зеленський «обіцяв» вчителям зарплати по 4000 євро. Поживемо - побачимо. До кінця президентського терміну ще далеко :D


я про те, що «заяви» про 30-40% знижку - це просто маніпуляція цифрами з боку влади. 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, yu2007 said:

Зеленський «обіцяв» вчителям зарплати по 4000 євро.

євірів?

блін, я думав баксів.....

 

нормальний сюрприз, раз і на 22% збільшилося заплановане підвищення ""благоссостояния народа"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.01.2021 в 13:22, mykola сказал:

Вже встигли зменшити на 20%, зараз ціна 39,62 грн/м.кв.

https://www.volyn24.com/news/142918-povidomyly-na-skilky-menshe-zaplatiat-luchany-za-opalennia-u-grudni

уважно дивіться на дати "новин" - 

ця стаття від 15 січня 2020 року

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Zevs_Isver said:

євірів?

блін, я думав баксів.....

 

нормальний сюрприз, раз і на 22% збільшилося заплановане підвищення ""благоссостояния народа"

 

Помилився я, таки доларів, а не євро.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 minutes ago, yu2007 said:

Помилився я, таки доларів, а не євро.

кожен має право на памілку

 

але хоч пару годин вчителі  були на 22% багатшими

 

p.s. а там відео сказано що USD? а раптом Бубочка мав на увазі  Зімбабвійський Долар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такс, я тут перейшов на електронні оплати і неможу зрозуміти це обчислювальний має шалену затримку в підтягуванні чи я занадто швидко сплачую на порталах газ, вода, електрика?

саме головне, коли зявляється актуальна інформаці(коли оновлення)

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Voronin10 сказал:

такс, я тут перейшов на електронні оплати і неможу зрозуміти це обчислювальний має шалену затримку в підтягуванні чи я занадто швидко сплачую на порталах газ, вода, електрика?

саме головне, коли зявляється актуальна інформаці(коли оновлення)

В місцевого центру база не онлайн, а оновлюється 2-3 рази на місяць. Останнє оновлення було 13 січня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, nickel said:

В місцевого центру база не онлайн, а оновлюється 2-3 рази на місяць. Останнє оновлення було 13 січня.

Не про те мова. Навіть після оновлення - моц не показує оплату, здійснену за 4-5 днів перед оновленням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zeiss сказано:

Не про те мова. Навіть після оновлення - моц не показує оплату, здійснену за 4-5 днів перед оновленням.

Покаже після 20 числа, а за деякі послуги навіть після 1 числа. В мене так.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 minutes ago, Vadimm said:

Покаже після 20 числа, а за деякі послуги навіть після 1 числа. В мене так.

На перших порах теж турбувало. Перевірив проплату на check.gov.ua (спасибі, Дубілету) - заспокоївся, оплата проходить відразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.01.2021 в 19:47, mykola сказал:

Я плачу через Приват24, дуже зручно.

а яка зараз комісія через Приват24?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.01.2021 at 14:10, turbo сказано:

Терпіння :) Зараз з розкладкою клавіатури треба розібратись

Screenshot 2021-01-13 140926.jpg

 

Ти адмін там?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Привіт. Хто уже оплачував цього місяця на сайті https://www.komunal.lutsk.ua/

У всіх пункт опалення розбитий на 3 пункти?  ТЕПЛО змінна ТЕпло постійно Тепло абонплата. ВТФ? )

ще й взагалі новий понкт добавився ВнескиТепЛічОб - ще й за лічмльник тепер платимо з кожноі кв. ВТФ. \

 

хто вкурсі за ці усі зміни розкажіть будьласка...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Pavelix сказано:

Привіт. Хто уже оплачував цього місяця на сайті https://www.komunal.lutsk.ua/

У всіх пункт опалення розбитий на 3 пункти?  ТЕПЛО змінна ТЕпло постійно Тепло абонплата. ВТФ? )

ще й взагалі новий понкт добавився ВнескиТепЛічОб - ще й за лічмльник тепер платимо з кожноі кв. ВТФ. \

 

хто вкурсі за ці усі зміни розкажіть будьласка...

 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Не знаю, де правильніше (в якій темі) розмістити таку інформацію, тому зроблю неправильно, у двох темах.

Цитата

У травні лучани отримають дві квитанції за комунальні послуги : місто запроваджує зміни

Четвер, 22 квітня 2021, 17:44

https://konkurent.ua/publication/74098/u-travni-luchani-otrimaut-dvi-kvitantsii-za-komunalni-poslugi-misto-zaprovadzhue-zmini/

 

У Луцьку рахунки за послуги трьох комунальних підприємств можна буде оплатити за однією квитанцією. Ідеться про платежі "Луцькводоканалу", "Луцьктепла" та "Луцькспецкомунтрансу". Квитанцію формуватиме Муніципальний сервісний центр, і вона має суттєво зекономити кошти міста. 

Про це стало відомо під час депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства у четвер, 22 квітня. Розгляд цього питання ініціював депутат від Громадянського Руху "СВІДОМІ" Михайло Наход

"Ми ініціювали запрошення на комісію представників "Міського обчислювального центру" та новоствореного Муніципального сервісного центру з двох причин. Перша – з 1 травня комунальні підприємства не будуть співпрацювати з МОЦом, а тому даних по водопостачанню, теплопостачанню та вивезенню сміття не буде у єдиній квитанції. Друга – мешканці звертаються у нашу приймальню щодо того скільки квитанцій на оплату комунальних послуг вони отримають з 1 травня та як будуть платити", – пояснив Михайло Наход.

Представник "Муніципального сервісного центру" Денис Бутолін пояснив, що нововведення суттєво спростить процедуру оплати за комунальні послуги. Зокрема, збільшиться кількість пунктів прийому платежів. Платити за комуналку можна буде навіть через термінали Ibox. Крім того, споживач зможе в одному місці (у кабінеті Муніципального сервісного центру), в електронному кабінеті споживача або в додатку для смартфону подати покази всіх лічильників – за спожиту електроенергію, газ, воду холодну, воду гарячу - все на одній сторінці, не ходячи по різних кабінетах. 

Наразі в травні мешканці міста отримають дві зведені квитанції: одну від Муніципального сервісного центру з рахунками за гарячу і холодну воду, опалення і вивезення сміття, а іншу – за решту комунальних послуг – від Міського обчислювального центру. 

Крім того, у перспективі до послуг Муніципального сервісного центру планують додати можливість оплатити садочок, штрафи муніципалів і таке інше, а також опцію надсилання квитанцій за комунальні послуги електронною поштою.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...