Перейти до змісту

Невеличка задачка на логіку


HWman

Рекомендовані повідомлення

Не знаю, чого воно в картинках, я б його запостила сюди:

529720_302436419825388_145369272198771_717797_344480659_n.jpg

Показуйте діткам і підказуйте)

Вже не треба

знаю: 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 406
  • Створено
  • Остання відповідь

Я не могу сгореть хоть и живу над звездой,

у меня одиннадцать соседей, которые всегда на своих местах

в моих инициаллах есть буквы P R Q иногда S.

кто я!?

що ніхто? =)

кнопка 7 на мобільному телефоні

я ж казав що легенька)

Ось складніша:

В одной тюрьме на всемирный день заключенных устроили конкурс-игру. В игре принимают участие все заключенные и в случае выигрыша администрация обещает всех их выпустить. Вот в чем состоит игра:

Всех узников сажают отдельно по разным карцерам. Затем одного любого из заключенных выпускают и ведут в специальный карцер с лампочкой. Никто из заключенных не знает и не может подсмотреть кого в тот карцер ведут. В специальном карцере есть 1 лампочка и узник имеет право включить / выключить / оставить без изменений лампочку. Потом его снова запирают в его карцере и берут произвольного другого заключенного (это может быть и тот же).

Так игра продолжается целый день. Заключенные выигрывают, если один из узников вернется из специального карцера и скажет «здесь уже были все заключенные» и это будет правдой, иначе, если это неправда, игра заканчивается.

Перед началом игры заключенные могут обсудить между собой стратегию игры, но во время игры никто ни с кем не может общаться. В начале лампочка выключена.

як їм це зробити??

А яка кількість в'язнів?

якщо не вказали то рахуй що 3, так простіше здогадатись відповідь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йдуть по пустелі сліпий,німий і глухий.Глухий помирає.Як німому пояснити сліпому,що глухий відкинув копита?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йдуть по пустелі сліпий,німий і глухий.Глухий помирає.Як німому пояснити сліпому,що глухий відкинув копита?)

Словами, він же не глухий... :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, єсть такой варіант))

Покалывая иголкой палец слепого, азбукой Морзе можно передать любое сообщение

ще варіанти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да всё просто: подождать немного ( в пустыне же жарко) и подвести слепого к мертвому он по запаху всё поймет.

2й вариант: подвести слепого и приложить его руку к артерии умершего, тоже сразу понятно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йдуть по пустелі сліпий,німий і глухий.Глухий помирає.Як німому пояснити сліпому,що глухий відкинув копита?)

В самому питанні немає "подвоха"? Типу,помирає значить ще не вмер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йдуть по пустелі сліпий,німий і глухий.Глухий помирає.Як німому пояснити сліпому,що глухий відкинув копита?)

В самому питанні немає "подвоха"? Типу,помирає значить ще не вмер.

Я думаю він є вже мертвий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От меня:

В корзине 3 яблока.Как разделить их трем людям так, чтобы одно яблоко осталось в корзине?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От меня:

В корзине 3 яблока.Как разделить их трем людям так, чтобы одно яблоко осталось в корзине?

одному дати з корзиною :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вапросік вдогонку:

Как разделить 5 яблок между шестью лицами, чтобы каждое лицо получило по яблоку, и никто не получил по лицу? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йдуть по пустелі сліпий,німий і глухий.Глухий помирає.Як німому пояснити сліпому,що глухий відкинув копита?)

лопатою по вусі...повинен догадатись)

шо хоч знайдеш в тому гуглі )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оригінально.

лопатою по вусі...повинен догадатись)

Типу.

Питання:лежить під ліжком і блистить на літеру "З"?

Відповідь: 10 копійок.

"Закотилося"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оригінально.

я сам відповіді не знаю) то просто люди пишуть

слепой догадается по запаху
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут все просто, якщо нема зору та слуху то залишиться: нюх, дотик, ну а смак - неактуально... чи ні? :_07:

А ще німий дасть потрогати глухого ну через 20-30 хв. сліпий додумається що це тєло не живе, ну а в пустелі їх тільки троє ж? хоча думаю да...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Чув історії як авто обганяли колеса тобто їдеш собі їдеш і тут бачиш своє колесо з переду.

Чісто теоретично чи можливо таке якщо дорога буде рівною тобто горизонтальною адже колесо крутиться на одній і тай же швидкості і поступово збавляє обороти...

У мене навіть існує догадка з цього приводу, як колесо на автівці то на нього діє вага ну і діаметр його меньший аніж якщо воно від'єднається від авто, тобто відцентрові вили його трішечки "розтягнуть" і за рахунок цього воно набере трішечки діаметру...

Питання мучить вже не перший день аж спати не можу :_07:

ЗІ ушколі фізмку вчив трохи, але вже трохи часу пройшло - забув, бо не користують...

ЗІІ силки на на всякого роду книжки не давайте, хотілось би зрозуміти все "на пальцях"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробую пояснити як я то бачу

1. колесо обжене авто, хоча б тому, що коли воно відвалилося, то вже якоюсь стороною машина "валиться" на ступіцу, і вже тією стороною лише гальмує, так як деяке залізяччя волочиться по землі

2. на колесо лише діє сила тертя, та опору повітря, в автомобілі ж є купа вузлів, у яких сила тертя значно більша за силу тертя кочення.

3. в момент відривання колесо від двигуна отримує енергію, яке б воно мало передати автомобілю, але відірвавшись ця енергія лишається в колесі, відповідно воно отримує такий непоганий "поштовх"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, ну я думаю це закон збереження імпульсу, хоча там йдеться про замкнену систему, тому хз.

А взагалі, коли відлітає колесо, то машина падає на барабан (ступицю) і різко пригальмовує, а колесо не пригальмовує) от і все :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо припустити що авто завантажене і не впаде на ступіцу тому що в багажнику кілька мішків картоплі...

Колесо(переднє у задньо-привідної автівки) крутиться ж з тією швидкістю що і крутилось і теоретично повинно збавляти оберти а не набирати... scratch_one-s_head.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадав задачу про колеса. Маємо два металевих колеса, зварені між собою намертво і надіті на металеву ось - на якій відповідно і крутяться. Колеса суцільні з металу, одне з них має окружність допустим 1 метр, інше колесо більше, і має окружність 2 метри. Ці колеса стоять на рельсі.

В стані спокою, колеса стоять на рельсі і мають точки дотику до рельси (А і В), зробивши один оборот і пройшовши відстань h, колеса знову мають ті самі точки дотику до рельси (А1 і В1). Вістань між точками А і А1 = відстані В і В1 і дорівнює 2 метрам(окружність великого колеса).

Питання, як менше колесо з окружністтю 1 метр, зробивши один повний оборот пройшло відстань 2 метри, при цьому колеса твердо і міцно стоять на рельсах (наприклад утримують на собі вагон з піском)

Для наглядності намалював, як зміг, в Paint.

00uxu.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо відстань 2 метра - окружність великого колеса, то значить меньше пробуксовувало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...