Перейти до змісту

Невеличка задачка на логіку


HWman

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 406
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо припустити, що середня швидкість у кожного - постійна величина, то, навіть з форою, Коля виграє (десь так на 1 метр).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на відмітці 90 м вони зрівняються, але враховуючи, що Коля біжить швидше - за 10 метрів він Васька пережене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вася буде швидше, бо максимальна швидкість досягається на 60-80 метрах. ТОбито максимальну швидкість бухарь набере ближче до фінішу. Спортсмен не встигне догнати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо прикинути так.

НА відмітці 10м спортсмен виграє 1 м.

на відмітці 40 ще 3м

на відмітці 70 ще 3м

на відмітці 100 ще 3м.

В сумі виходить цих 10 м.

Тепер рахуємо з -10

на відмітці 0м спортспен виграє 1м (залишається догнати -9м.)

на відмітці 30 виграє ще 3м. (лишається догнати -6м.)

на відмітці 60 виграє ще 3м. (лишається догнати -3м.)

на відмітці 90 виграє ще 3м. (лишається догнати -0м. догнав тобто.)

на відмітці 100 виграє 1м. Перегнав на метр.

Якось так. Може помиляюсь але цікаво взнати результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а - швидкість Колі

b - швидкість Васі

a*t=100

b*t=90

a=b*10/9

110/a = t1

100/b = t2

t1 = 110/b*10/9 = 99/b

99/b < 100/b

t1 < t2

Коля пробіжить швидше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Государственная Дума Российской Федерации состоит из 450 депутатов. Хочется верить, но, по крайней мере, хотя бы один из депутатов никогда в своей жизни не брал взятку. Однако в каждой паре депутатов хотя бы один брал взятку.

Сколько всего депутатов никогда не брали взятку?

P.S. Условие задачи может не соответствовать реальной ситуации в стране и является вымыслом. А то мало ли :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше за все цей герой тільки один. Бо якщо їх буде хоча б два, і вони складуть пару, то оця умова (Однако в каждой паре депутатов хотя бы один брал взятку.) не буде виконуватись.

Ніби так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хто дуже любить математику можу запропонувати задачу поскладніше, припустимо Вася в силу того що завязав з алкоголем назбирав собі на авто і запропонував Колі матч-реванш, 100 метрівку вони взяли ту саму ж, тільки цей раз на своїх машинах,припустимо авто рухаються з постійним прискоренням, так як Коля не тільки в спорті а й в житті був більше успішнішим Васі він давно їздить на крутому Піжо, при першій спробі Коля фінішував першим за 4.2 сек, коли Вася на своїй копійці був тільки на 45-му метрі. При наступній спробі Коля вирішив дати Васі фору ще в 100 метрів, питання: Хто приїде першим і на якому етапі перегону буде другий учасник? І як би змінилась ситуація якщо ліфтьор Наташа проходячи біля дороги відволіче обох водіїв на 6-й секунді перегону, перепутавши гальма з газом, вони обоє втратять 50% своєї швидкості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто приїде першим і на якому етапі перегону буде другий учасник?

Ніхто не фінішує. Бо ДАЇ-шник Петро оштрафує обох за перевищення швидкості і забере обидва транспортних засоби на штрафмайданчик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто дуже любить математику можу запропонувати задачу поскладніше, припустимо Вася в силу того що завязав з алкоголем назбирав собі на авто і запропонував Колі матч-реванш, 100 метрівку вони взяли ту саму ж, тільки цей раз на своїх машинах,припустимо авто рухаються з постійним прискоренням, так як Коля не тільки в спорті а й в житті був більше успішнішим Васі він давно їздить на крутому Піжо, при першій спробі Коля фінішував першим за 4.2 сек, коли Вася на своїй копійці був тільки на 45-му метрі. При наступній спробі Коля вирішив дати Васі фору ще в 100 метрів, питання: Хто приїде першим і на якому етапі перегону буде другий учасник? І як би змінилась ситуація якщо ліфтьор Наташа проходячи біля дороги відволіче обох водіїв на 6-й секунді перегону, перепутавши гальма з газом, вони обоє втратять 50% своєї швидкості?

Фора в 100 метрів? Це вже фініш. :0161:

сам прикол в тому що задачка рішається =))), цифри брав не від балди. Фора в 100 метрів нічо не змінила би - я то знаю бо сав все порахував, а хто захоче розвязати сам(якщо такий найдеться) мусить довести це))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Разминка для мозга - впиши в незаполненную клеточку число

(1 фото)

31 мая 2013 года

Инженеры решают меньше чем за 3 минуты.

Архитекторы за 3 часа.

Доктора за 6.

Бухгалтера за 3 дня.

И ни один юрист еще не смог решить эту задачу :))

А вы?

01.jpg

Мій результат в районі 3 хв на "роздуплитись" 1 хв на вирішення))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Инженеры решают меньше чем за 3 минуты.

Архитекторы за 3 часа.

Доктора за 6.

Бухгалтера за 3 дня.

И ни один юрист еще не смог решить эту задачу )

А вы?

А я томат ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я тупой. Даже не представляю решения.

есть возможность стать хорошим юрістом!))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13

п.с. щойно допер альтернативне вирішення ))) 44-31=13

Ваша відповідь 13????

неправильно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13

п.с. щойно допер альтернативне вирішення ))) 44-31=13

Ваша відповідь 13????

неправильно

Все правильно 13.

Кіт -2

Инь Хрень -3

Щ -1

серце -8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...