Перейти до змісту

Як стати квіточкою?


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

просто обзаздрився. хто ж це такий моторний???

А саме головне язикатий який. І чесний перед третіми особами :blink: І сміливий! :blink: розказувати про своїх коханок :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 76
  • Створено
  • Остання відповідь

А от Оксана04 зрозуміла про кого йде мова, бо була присутня при його вихваляннях. Толік, то не місцеві. Думай, Толік, думай...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жесть! Я думала тролів банять, а виявляється від них ховаються в будуар...

P.S. Дякую, пізнавальна темка вийшла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...без втручання у них(у теми) заслужених тролів, які чудом знаходять час на власну жінку, двох коханок, кожну борд-здибанку і кожну тему на форумі.(Думаю більшість зрозуміли про кого я).

Любешівська районна лікарня. В один день народжують п'ять жіночок з сусідніх, але різних сіл. І всі, як одна, записують батьком дітей Миколу Голосраченка. Жіночка, яка проводить реєстрацію новонароджених, дивується:

- Як? В один і той самий день народилися п'ятеро, і від одного батька? Як же він так встиг одномоментно в п'яти селах "засвітитися"?

- Пані, а шо ж ви хочете? Він же на ровері!

А якщо по темі - то будуар має право на існування. Але закривати його потреби не бачу. Краще поставити кількох дівчаток модераторами (наприклад, одну з них - Forever Autumn), то вона там порядок ого-го як підтримуватиме! Жоден чоловік не насмілиться щось пі....скнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Владімір, Ви відчули себе всєсільним монстром?:)етакім брутальним мачо, від якого ніжні квіточки із зойками "ах, ах" поспішно втікають в душні будуарчики?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опять гетто виноват во всех грехах человечества? :blink:

Кстати, я вообще не имею отношения к этому будуарчику, что он есть, что он не есть - мне вшистко едно.Хотя, согласен с тем, что он имеет право на существование с ограниченным доступом клиентов. И поставить модератором Осень - тоже идея не плохая.Она троллит покруче любого из мужчин.Порядок там будет. :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опять гетто виноват во всех грехах человечества? :blink:

та нє, вроді до убійства Кеннеді і отруєння Карла VI Валуа ти відношення не маєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

закритий форум для жінок придумали чоловіки, до котрого самі ж і мають доступ? :blink::0001:

На закритій та обмеженій території за вами зручніше спостерігати, аніж бігати по всім розділам форуму.

Біг Бразер стежить за вами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На закритій та обмеженій території за вами зручніше спостерігати

Да. Но в женску баню заглядать воно якось пріятніше, не правда лі? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да. Но в женску баню заглядать воно якось пріятніше, не правда лі? :D

Прикажете сприймати це як ініціативу до створення на борді і такого будуарчика? Якщо туди з фотоапаратами пускатимуть то я голосуватиму "за". :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И поставить модератором Осень - тоже идея не плохая.Она троллит покруче любого из мужчин.Порядок там будет. :g05:

Спасіба канєшна.

І за тролля мля і за всьо астальноє. Но бабскіє тєми - енто АХТУНГ! Особєнно більшості наших бордобаб (коториє мнє лібо нє по нраву лібо нє по фєн шую. Насматрєлась я на їх нізавісімасць ат музчін, ага. Як тільки хтось нарісовується - так зразу давай хвостиками махати і усюськати.

У мну навіть свідєтєль єсть.PauTinka - ілі я шота ні так гаварю?:)

Тому ні з бордобабами, ні з їх темами і спецпідрозділами, ні з їхніми сплєтнями спільного нічого мати не бажаю.

"Так шо канєшна спасіба, но нє пашлі би ви на*** на всякій случяй, да?" (С) Мишка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому ні з бордобабами, ні з їх темами і спецпідрозділами, ні з їхніми сплєтнями спільного нічого мати не бажаю.

...і даж до гінєколога принципіально не ходжу))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

упсь...хітота абідєлсаааааааа :unsure:

ни убіжайса, квіточка моя, поселять і тебе в будуарчик :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

упсь...хітота абідєлсаааааааа :unsure:

та нє, я ж так, поговорити :)

не обіжайся теж, ти ж у нас тож квіточка, тільки іноді така, з колючками

post-9912-0-55163800-1318427404_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:smile3: на жаль, ТОлічку, на жаль. Ібо енто сложно :):):)

Вапрос по суті: навіщо створювати окремий ЗАКРИТИЙ підрозділ? Якщо про секс, гінекологів (до яких я не ходжу бггг), спіральки, косметику, музчін, коханців, шмотки, сіськє, трусики, колготки, цикли місячних (яких у мене ісцєсна нема - із-за прінципа канєшна)і теде і тепе, можна говорити і в режимі без паролів... :blink:

Музчіни тут ніби адекватні, і, впевнена, не будуть допускати собі ну вже аж геть ідіотські смішки на всякі бабські теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сіськє

я папрашу на святоє нє замахівацца- це мужська тєма.

Ксаті, Іванка, вопросу "накуя??" і була присвячена майже вся ця тема, при чому озадачував він даліко не тіко мушчін. ну, це, канєшно, якшо тему перечитать...

но читать- ето лишнє. можна ж просто висказать "своїмислі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись в битность мою студентом спілкувався з однією дівчинкою з хімічного факультету. Ремарка: в них на курсі вчився Валера — добряк, душечка, завжди знаходив спільну мову з женщінами, не ображав їх, не чіплявся до них (ходили легенди, що дівчата могли попросити Валеру допомогти десь бретельку застібнути, і він без лишніх виявів спермотоксикозу це робив...) Задаю дівчинці питання:

— Скільки у вас в групі чоловік?

— 14 хлопців, 11 дівчат, і Валєра...

Якщо перефразувати цей діалог, то його можна представити приблизно так:

— Скільки у вас на борді користувачів?

— Х чоловіків, Y жінок, і ForeverAutumn...

Але стопроцентної аналогії тут і близько немає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я рада, Толєг, спасіба.

Но всьо же :

ну. і гдє атвєт?

Сіськє, кстаті, це тема унісекс. Ібо музчіни обговорюють естетичну сторону сісєг. А жінки - практичну)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...