Перейти до змісту

Як стати квіточкою?


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Ярчик тепер може усім (на його думку) квіточкам роздати пароль. Він що хотів - отримав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 76
  • Створено
  • Остання відповідь

VadimM, це ти що мав на увазі? ЧИтав, що значить слово будуар? Це виключно кімната для жінок.

Чи ти ділищ жіночу частину форуму на квіточок і не квіточок?

Доречі, в будяка теж є квітка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді мене до будячків, пліз :D

Почалося... :blush:

UPD

Женя, так я і написав "щось типу", не приходить мені в голову назва суто чоловічої кімнати, крім тої що з буквою "М" на дверях, і то не факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, в будяка теж є квітка.

О_О_О, то Ярчик в нас зараз квітучий будячок???
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчик тепер може усім (на його думку) квіточкам роздати пароль. Він що хотів - отримав.

Дійсно, я маю пароль. Якщо Женя дає добро, щоб я ним ділився з усіма бажаючими - то через приват це можливо.

Хоча, на мою думку, більш логічно було б, якби адміністрація відправила цей пароль автоматично всім жінкам форуму через ПМ. Не чекаючи 8 березня, наприклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, але за весь час існування розділу, 2-3 людини звернулися до мене за паролем.

Але зараз, дякуючи Ярчиковій рекламі, розділ набере популярності. :) Дякую Ярчику!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, в будяка теж є квітка.

О_О_О, то Ярчик в нас зараз квітучий будячок???

Щось середнє між кактусом і нарцисом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що дивного, якщо там штиль? Я сама помітила його лише тоді, коли шукала тему, котра виявилась перенесеною з Жіночого клубу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гм, дві-три людини знали, до кого звернутись за паролем...а інші питали шо то таке і шо там, але чули тишу.. це був клуб ізбранних?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні. Ніяких ізбраних. Тема каг бе сама намєкаєт - будуар. І кому було б цікаво - спитали б. Можливо в Торіка питалися чи ще в когось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тётя Вики гласит:

В более поздние периоды будуары использовали для создания предметов искусства, посвященных женщине (скульптура, живопись), а также для интимных утех.

Либо взаимоисключающие параграфы либо лесбиянство процветает :g05:

(Хотя, возможно, лишь избранным будякам будет дана честь посещать закрытый запароленый форум)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, я маю пароль. ... через приват це можливо.

Тобто тепер усім бажаючим через приват Ярчикові

прийдеться доводити

що

я вроді й квіточка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слово "будуар" знайоме? відповідно і створений розділ для жіночої частини форуму. Щоб ніхто із чоловічої частини там не флудив і не тролив.

Щоб ніхто не вліз у тему із прокладками, протизаплідними засобами та гінекологами. Власне, саме така і була задумка.

Ще одного не зрозумію :_37: Від жіночої частини форуму поступали скарги на чоловіків за флуд в жіночих темах?

Серед жінок було опитування, щодо бажання закритого форуму?

Задумка чия? Ініціативу Жіночого клубу Юлямпочкою пам"ятаю. А закритий форум для жінок придумали чоловіки, до котрого самі ж і мають доступ? :blink::0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шляхом послідовних умозаключєній питання стає все більш цікавим.

Я взагалі думав що то ініціатива Ласки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А все, що не з ініціативи Ласки не має права на існування? <_<Вибачте,нікого не хотіла образити.

Я теж не є ініціатором цієї ідеї, але пам"ятаю, що на одній з бордівок(ніби то було в Майдані) дівчата вели мову про те, що було б добре обговорювати теми, які стосуються виключно жінок, без втручання у них(у теми) заслужених тролів, які чудом знаходять час на власну жінку, двох коханок, кожну борд-здибанку і кожну тему на форумі.(Думаю більшість зрозуміли про кого я).Нехай дівчата виправлять мене, якщо я помиляюся в цій історії.

Я, до речі, теж не знаю секретного слова. :_11:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А все, що не з ініціативи Ласки не має права на існування? <_<Вибачте,нікого не хотіла образити.

Чого не має? Має!

Я ж написав - думав, що будуарчик ініціювала Ласка. А тут вона в повідомленні вище мого запитує "чия задумка?", от я і зробив висновок, що чим дальше в ліс - тим жирніші партизани ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наталья, у вас к нєй что-то лічьноє?:))

Толік, ні, в жодному разі, як і до всіх інших,хто потерпає від того, що не може вільно спілкуватися в Будуарі.

До речі, я вибачилася, якщо ви не помітили. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чудом знаходять час на власну жінку, двох коханок, кожну борд-здибанку і кожну тему на форумі

просто обзаздрився. хто ж це такий моторний???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте, я не зрозуміла про якого троля йде мова, може для того треба було відвідати ті бордовки. Але оте все вище викладене про нього огидне dry.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...