Перейти до змісту

Лучанин Олексій Курбан став ведучим реаліті-шоу Big Brother Україна


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

учанин Олексій Курбан став ведучим реаліті-шоу Big Brother Україна, яке днями стартувало на телеканалі К1.

Як пише сайт Big Brother Україна, перший ефір шоу відбувся у неділю, 18 вересня.

Під час цього ефіру представили 7 перших учасників шоу, котрі поселилися у будинку, в якому проведуть 100 днів. Увесь цей час учасники реаліті-шоу муситимуть виконувати усі завдання та забаганки «великого брата». Загалом учасників має бути 14.

Перший день шоу запам’ятався несподіваним поворотом подій. Учаснику шоу, 23-річному Олексію Курбану з Луцька, випав несподіваний шанс: Big Brother Україна взяв у свої руки долю хлопця і замість участі в шоу запропонував стати ведучим проекту разом із Ольгою Горбачовою.

Олексій, менеджер готельного бізнесу за освітою і радіо-DJ за професією, не довго думаючи, відмовився від участі і погодився на такі умови.

В будинку, у якому житимуть учасники реаліті-шоу, є усі зручності, проте він повністю ізольований від зовнішнього світу – там немає ні вікон, ні будь-яких засобів зв’язку. В помешканні немає навіть годинників.

За мешканцями цього будинку цілодобового стежитимуть телевізійні камери, щодня відбуватимуться прямі включення з будинку.

Кожного тижня обиратимуть номінанта на вибування, однак за допомогою голосування через інтернет та смс-повідомлення його можна буде врятувати. Той, хто дійде до кінця, отримає грошовий приз.

Нагадаємо, 24 липня у Луцьку відбувся кастинг на телевізійне реаліті-шоу «Big Brother» – понад півсотні волинян прийшли взяти у ньому участь.

Довідково:

Реаліті-шоу Big Brother входить у трійку найпопулярніших телепроектів у світі і є основоположником усіх реаліті-шоу.

Цю програму транслюють у 37 країнах світу, її аудиторія сягає близько 2 мільярдів осіб. В Україні шоу відбудеться вперше.

Може хоч там він свій талант покаже, бо шось я раніше оного не помічав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хоч там він свій талант покаже, бо шось я раніше оного не помічав...

Бачила його на одному з луцьких телеканалів...в ролі ведучого прогнозу погоди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачила його на одному з луцьких телеканалів...в ролі ведучого прогнозу погоди

так это же отличная рекомендация - в прогнозе погоды хотя бы иногда говорят правду :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM (20 вересня 2011 - 16:57) писал:

Може хоч там він свій талант покаже, бо шось я раніше оного не помічав...

Бачила його на одному з луцьких телеканалів...в ролі ведучого прогнозу погоди

Ще він вів якусь передачу де міняв в перехожих щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посідає 5 місце у ТОП-10 женихів Луцька :smile3:

Чимало волинських дівчат хоч раз та й звертали увагу на білявого ведучого погоди Олексія Курбана, який днями відзначив 23-річчя.

За три роки телекар’єри Олексій створив декілька циклічних передач, найпопулярнішою з яких стала народна програма «Шило на мило», де знімальна група «ловила» лучан просто на вулиці та обмінювала особисті речі.

Курбан і нині розповідає волинянам про місцеву погоду з телеекрану. Основним місцем роботи Олексія є радіостанція «Луцьк», на хвилях якої можна впіймати голос місцевої зірки. За плечима у нього також сила-силенна проведених корпоративів, концертів та вечірок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це що, дурДОМ-2 українська версія?

VadimM (20 вересня 2011 - 16:57) писал:Може хоч там він свій талант покаже, бо шось я раніше оного не помічав...Бачила його на одному з луцьких телеканалів...в ролі ведучого прогнозу погоди
Ще він вів якусь передачу де міняв в перехожих щось.

шило на мило

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодець хлопець! Я радий, що його помітили і запропонували посаду ведучого. Все таки в Києві набагато простіше зробити кар'єру медійника, ніж в нашому тихому болітці. І ще (деяким попереднім коментаторам): заздрість - не найкраща риса характеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодець Олексій! Бажаю вам не зкурвитись, не зхохлячитись, достойно представляти себе і Луцьк у Києві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посідає 5 місце у ТОП-10 женихів Луцька :smile3:

Чимало волинських дівчат хоч раз та й звертали увагу на білявого ведучого погоди Олексія Курбана, який днями відзначив 23-річчя.

За три роки телекар’єри Олексій створив декілька циклічних передач, найпопулярнішою з яких стала народна програма «Шило на мило», де знімальна група «ловила» лучан просто на вулиці та обмінювала особисті речі.

Курбан і нині розповідає волинянам про місцеву погоду з телеекрану. Основним місцем роботи Олексія є радіостанція «Луцьк», на хвилях якої можна впіймати голос місцевої зірки. За плечима у нього також сила-силенна проведених корпоративів, концертів та вечірок.

це просто мега женіхі))) ЛОЛ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посідає 5 місце у ТОП-10 женихів Луцька :smile3:

обсуждение этого "ТОП-10" веселит не хуже самого списка, советую к прочтению :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого не маю проти Альоши, як "мєга-звєзди", але після того, як він, серед білого дня, ганяв на мопеді по тротуару на пр.Волі, захотілось його вдарить. Правда було це пару років тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені приємно, що наш Луцьк світиться. А що це таке за щоу? Бачила машину в центрі з підписом місяці два назад, хотіла пошукать в неті і забула.

post-6134-0-90022500-1316546977_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на жаль, шоу - черговий примітив для обивателів, чи є участь в такому позитивом не факт

хтось думає, що ось така "слава" - це щось добре:

Ведущий шоу «Big Brother» - любовник Горбачевой?

12:51, 21.09.2011

Кто такой и откуда взялся ведущий Алексей Курбан, до сих пор является одной из самых обсуждаемых тем в кулуарах шоу. Почему именно он и за какие такие сумасшедшие заслуги? Известно только, что Леша был одним из претендентов на место в доме, но настолько понравился организаторам проекта, что именно ему предложили составить компанию известной украинской ведущей Ольге Горбачевой.

С другой стороны, на кастингах были ребята и симпатичнее, и харизматичнее, и талантливее. Да и желающих составить пару Ольге Горбачевой хватает и среди не менее ярких звезд шоу – бизнеса. Но Ольге по душе пришелся, видимо, только Леша… Новый любовник или просто дружеская симпатия? Пока неясно, но юного протеже со старта шоу уже не раз видели в компании Ольги. Развлекаться на вечеринках – одно. Но вот стоит ли «протаскивать» в шоу каждого понравившегося парня? Хотя самый главный вопрос хотелось бы задать Алексею – не слишком ли самоуверенный это вариант – начинать свою карьеру через постель?

Суть шоу проста. Обычные люди, вроде нас с вами, запираются в доме, напичканном камерами, и предостав- ляются сами себе. И, конечно, «Big Brother» — незримому ведущему, который дает задания участникам посредством микрофонов. По итогам еженедельного голосования один из участников выбывает. Последний уцелевший получает соблазнительный денежный приз.

поп-корн для дебілів... той же "Дом", те що це шоу одне з найпопулярніших в світі свідчить про певний рівень людей, які все ще дивляться ТБ, а таких стає все менше, тому скоро щоб заманити людей до ТБ доведеться крутити порнуху...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хоча не знаю його особисто, але радий за нього.

Луцьк хоча і гарне місто, але тут пробитися в люди з такою професією дуже важко, а там : нові знайомства, можливості, досвід ведучого в серйозному проекті і життя піде зовсім по іншому.

Гуд лак!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю малого особисто, ще по роботі на "СіД" (газета та радіво). Розумний хлопець. Дійсно розумний.

Вітаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю малого особисто, ще по роботі на "СіД" (газета та радіво). Розумний хлопець. Дійсно розумний.

Вітаю!

Тепер вся Україна почує його "завше" (завжди)... )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да и желающих составить пару Ольге Горбачевой хватает и среди не менее ярких звезд шоу – бизнеса.

ой танунах. як там у Поді "але я *бати б її не став, хіба шо п’яний"…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да и желающих составить пару Ольге Горбачевой хватает и среди не менее ярких звезд шоу – бизнеса.

ой танунах. як там у Поді "але я *бати б її не став, хіба шо п’яний"…

Ну ти нє пєрєбарщівай... (с)

http://belparket.tk/002/40313070254.htm

А, взагалі, довелось гуглити, же би взнати кіто єто...Тьомний я...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому скоро щоб заманити людей до ТБ доведеться крутити порнуху...

так ее и так уже 24 часа крутят,уже даже и на радио.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ее и так уже 24 часа крутят,уже даже и на радио.

Челябинские мужики настолько суровы, что смотрят порнуху по радио

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...