Перейти до змісту

Пиво Бердичівське


DPAKOH

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

майже у всіх тих пивних вагончиках. принаймі біля Ранета на пр Молоді точно є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть де в Луцьку можна придбати ?

Дуже приємно, що Вам воно сподобалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гастроном "Вишенька" (вроді так) біля ресторану Гастхаус на Фьодорова 2а.

А півасік нічьо так. :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Остановка Автоколонна там ларёчек и пару сортов Бердосика точно есть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені в бутилках треба =) а не розливне =)

знаю точно є Хмільне біля Північного віхід від мальвіни там 2 ларьки(гастрономчики) поблизу входа =) то в правому =) а можна уточнити де біля автоколони ? ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

должен на этой неделе ехать в Бердычев. Могу привезти. Сам уже два раза покупал не качественное(с жесткими последствиями),по сему не советую. Бери лучше Вайсбург (Умань Пиво),только смотри что б осадка не было.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені теж подобається бердичівське. Старий Бердичів класне. а загалом:

# «Старий Бердичів» — Густина 13,0 %. Алк.об. не менше 4,7 %.

# «Хмільне» — Густина 11,0 %. Алк.об. не менше 3,7 %.

# «Лагер» — Густина 11,2 %. Алк.об. не менше 3,8 %. Виробляється з 2008 року.

# «Кармеліт» — Густина 11,5 %. Алк.об. не менше 4,3 %.

# «Гетьманське» — Густина 12,0 %. Алк.об. 4,7 %.

# «Бердичівське Оригінальне»-Густина 14,0 % Алк.об не менше 4,8%

# «Бердичівське Пшеничне» Густина 12,0%. Виробляєтся з 2009 року. [4]

# «Вечірній Бульвар» Темне Густина 14,0 %. Алк.об. не менше 3,7 %. Виробляєтся з 2009 року.

# «Жигулівське» Густина 11,0 %. Алк.об. не менше 4,3 %.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраща точка пляшкового "Бердичівського" - при вході на "Пасаж" зі сторони вокзалу (прямо в арці). Я отоварююсь завжди там. Беру не менше спайки, маю знижку. Сьогодні було "Хмільне", "Кармеліт" і "Лагер".

Мій фаворит - "Старий Бердичів", але, як показує багаторічна практика, влітку його варять мало.

Декілька разів привозив пиво Egoist - ми з ipua замовляли.

Але зараз вигідно брати його в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас стільки хмелю нема :))) щоб робити пиво з хмелю... тіпок розказував колись постачав хміль на Павлівський завод, пару років назад. Потім сказали ну нафіг дорогий хміль, буде бадяжити з хімї. Не буду стверджувати що так і є, кажу те, що самому розповідали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраща точка пляшкового "Бердичівського" - при вході на "Пасаж" зі сторони вокзалу (прямо в арці). Я отоварююсь завжди там. Беру не менше спайки, маю знижку. Сьогодні було "Хмільне", "Кармеліт" і "Лагер".

Мій фаворит - "Старий Бердичів", але, як показує багаторічна практика, влітку його варять мало.

Декілька разів привозив пиво Egoist - ми з ipua замовляли.

Але зараз вигідно брати його в Луцьку.

Сьогодні купив "Пшеничне" і "Ювілейне"(13,5 - 4,8)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Периодически бывает в «Вишенка» магазинчик на остановке, возле Фиесты (что по Соборности) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Апну темку.

Чув хороші відгуки про це пиво, але в магазинах, де зазвичай буваю ("Там Там", "Зося") - такого нема. Хто в курсі, де в центрі Луцька можна купити свіжого "Бердичівського"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як нема, вчора сам бачив в Там-Тамі бердичівське, як розливне так і в пляшках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, в Таме біло, но не там где основной ряд пива, а напротив аквариумов. Так же очень хорошее было Хмельницкое (только не проскуровское).

Р.S. Обращай внимание на дату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У п'ятницю був в Там Тамі, мене послали в куток навпроти акваріуму, де "дешеві" сорти пива. Не було там "Бердичівського" :( тож взяв "Микулинецького".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мережі "Вишенька" є. Особисто купував на розі Соборності-Воїнів. Також є постійно в Там-Тамі. Тільки не в пивному відділі, а біля акваріумів. Там ще "Хмельницьке" пиво також є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я до себе в бар замовляю постійно. Багато любителів приходить. Буває, що не встигають привезти, але рідко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розливне пиво "Пивбаза" по місту. Там є. На радянській Лесі Українки навпроти Аваля. Поруч із ним. Є "точка".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я до себе в бар замовляю постійно. Багато любителів приходить. Буває, що не встигають привезти, але рідко.

Який бар, зайду, заціню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Барчєг на Кравчука під салоном краси "Едем".

Барчєг на Кравчука під салоном краси "Едем".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нінавязчиво так апнув барчик. :)

По темі: на вході в Пасаж з боку К-Карого з правого боку є ларьок-марьок з пивом-водами. Там завжди є Бердичів і в пластику і в склі, також часто є Сангушко та ще всякі сорти, для Волині екзотичні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Апну темку.

Чув хороші відгуки про це пиво, але в магазинах, де зазвичай буваю ("Там Там", "Зося") - такого нема. Хто в курсі, де в центрі Луцька можна купити свіжого "Бердичівського"?

Не знаю наскільки свіже, але досить популярне ось тут:

Паркова, 1 (під "Merx"-ом) в напівпідвальному приміщення. Вхід з під'їзду будинка

31_big.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...