Перейти до змісту

1-й Любительский Кубок Волыни по ХС-минимарафону


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Merc, віддати Олі медаль? :)

сорі, якщо япорушила правила змагань. новачок я в цьому ділі :blush:

і ще. . в Млинові теж штовхали в горку учасників.. тому я і не думала, що то є порушенням. Надалі обіцяю прочитати правила перегонів і дотримуватись їх :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь

тапросто стрьогмно було на на спусках, у мене задні колодки в ноль стерті майже))) завтра заїду за новими..

немає за що вибачатись :)

На прямих да давав дьору, гібрид як на диво показав себе добре не жалуюсь..але проблема в тому вийшла, я сам не був готовий до такоїї гонки, бо звик до шосе де рівно в одному темпі собі маслаєш і дихання в порядку після 5 го десь кола справа в боку почучуть наростала не то біль не то колки якісь і все піднфімалось доверху, мабуть просто через те що неправильно дихав як результаат перед фінішом я ледь викручував, пішки з велом йшов швидше як їхав :)

і хто мене обганяв на підйомі я легко на прямій здоганяв..от і вишло що я наче сьомий в своїй групі чи 8 бо 6 місце мене перед фінішом обійшов..бо реально не було сил на ривок в кінці..

І доречі моє сідло мене всежтаки виручало..оскільки велике і мягке тому на 5 точці це абсолютно не сказувалось пригав як на пружині..

Да Сань було реально не просто...навіть після фінішу я десь хв 20 відходив бо трошки херово було...голова трохи..може через те що не виспався..бо на передодні перд роботою поспав год 5 потім в 3 ночі зустрів Ваню і Паспорта зі Львова, я результат перед гонкою поспав всього 4 год...хлопцям теж не просто було.коли провожав на вокзалі всі такі замучені були :) але зато довольні.

ще цікавий епізод був на другому крузі вирішив таки на педалях віїхати ап хіл перед фінішом...більшу половину викрутив..і потім у мене просто пробуксовує заднє і колесо і я плавно завалююсь направу сторону... :D а в цей час хтось ззаді їхав...

ще завалився знову ж таки на праву сторону коли з лісу визжаємо там перд цим ямка така і поворот направо різко..розігнався засильно я результат не встиг затормозити і влетів в дерева(кущі) і впав )))

Але дуже порадували люди що стояли на цих діялнках де я падав зразу підбігають, піднамають питають чи все гаразд і т.д.

За це їм релаьно велика подяка так само як і оргам які як я розумію їх правильно проінструктували :smile-zachot:

Але після цієї гонки получив такий заряд морального стимулу на наступну гонку що не предати.Бо зрозумів що ще треба багато тренуватись..і катать не тіки по шосе ..і ще поняв що наступнго разу якщо буде естфета..то поїду соло.

Буду закруглятись і скажу..вражень купа..купа позитивних емоцій, занайомст і тд.

Дякую всім хто був, за то що просто були,за те що приймали участь, надіюсь нас буде ставати тіки більше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Млинові всіх штовхали.. в Дубно штовхали... і ніяких питань не було...

І те, що штовхали, а ти не міг обійти саме на цьому торчку.. ГОН.. якби був сильніший.. то обійшов би на другому торчку.. благо за 3 години їх було достаньо.

МОЖЕ ЦЕ І НЕ ПО СПОРТИВНОМУ.. за те.. дуже по люцьки.. по товариському.. за щол респект і уважуха.

Ще хочу подякувати особисто Іринці.. за те що кормила, поїла і взагалі.... підтримувала як могла.

З.І. Сірко.. ото тебе поперло.))))

З.І.І. Таки да... обрізав мене Шкодер цуко. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ми любителі, до чого тут спорт :)

Класно покатались!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О це ти влучно сказав :)

Професійний спорт в більшості тіки шкодить здоровю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мерк, ты че нутренду перекушал?)))

Первый раз тебя таким сердитым вижу.

Не думаю, что тот дружелюбный толчек так повлиял на протоколы. Мне вон Лекс, когда догнал на последнем круге у забора, тоже предложил подтолкнуть, я отказалась, но он все ж вытолкнул за задницу. Мне от того толчка не прибавилось, не убавилось, а ему, видать, приятно. Отдать медальку Олечке?;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна висловити свою думку на рахунок штовхання в спину учасників? Звичайно в велоспорті я новачок, але проводячи аналогію з іншими видами спорту, скажу: тут кожен сам за себе і якщо вже хтось вирішив допомогти комусь, то це в першу чергу зашкодило тому, хто допомагав (затрачені лишні сили). Я вважаю, що порушень правил тут нема. Вони були б у випадку сторонньої допомоги вболівальників чи інших осіб, які не є учаснками.

А той, кому це не подобається - просто заздрить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та Atarax (штовхав в спину на горках) :blush:

Кстати да, насчет толканий в гору...

...и скорее всего это будет последняя гонка в луцке на которую я поехал..., это ГОНКА и такой ХЕРНЕЙ заниматся на гонке нельзя.

Мерк! Алі ти гониш... Ти ше скажи, шо продаеш всі веліки і переходиш в пешеходи та автомобілісти.

Я от зліз з траси на п"ятому крузі, бо здох. Але я токої херні не горожу, шо то була паследня гонка.

Я взагалі приїхав вчора потусити з бандою і коли я перед стартом зустрівся з оргами і на моє "ні" щодо участі в гонці, в їх очах прочитав "ми тут готовились а списки майже пусті" було прийнято рішеня, що "да" їду. херня, шо з друзями до 4 ранку бухали в боулінг грали, херня, що не виспався. Вперед. На торчок біля забору видерався всі п"ять кругів в контактах. "Пехота" Лекси, камандори, і Т.Д. можуть підтвердити. Далі канечно царіца будун включала жосткий тормоз. і другий торчок, що біля фініша толкав велык в руках. Хватило мене так і в такому стані на 5 кругів. Далі корч і півчаса валяння на траві.

Мало того ще й Назара зарегістрував. А той - малий паморок, ще й на оглядове рванув.

В результаті: В мене 5 кругів

в Назара - 3 залікові і один показовий.

В сумі по Кравченкам: 8 ЗАЛІКОВИХ КРУГІВ та один бонусний.

:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстаті. Звертаюсь до всіх оргів. В разі проведення такого роду змагань та будь-яких змагань в нас біля Луцька. Давайте додатково розробляти дитячу трасу, на яку будемо запрошувати тих же дітлахів з Динамо, своїх дворових велогонщиків на ардісах і т.д. Цього разу децка могла бути не трьохчасова, а трьох-кругова...

Діти - то є наше майбутнє і без них двіжуха наша здохне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони були б у випадку сторонньої допомоги вболівальників чи інших осіб, які не є учаснками.

Толкали именно не участники, а болельщик.

Давайте тогда срезать трассу тоже будем, а лучше поставьте на каждом торчке по совему товарищу и пусть всех луцких толкают в гору, а иногородние пусть сами крутят в все горки. Или толкать всех без исключений что уже бред, или каждый сам борется с дистанцией... помочь это дать камеру или насос, подать воды или пожрать и тд., а затолкать в гору это не помощь другу\товарищу и наращивание преимущества перед другими участниками.

І те, що штовхали, а ти не міг обійти саме на цьому торчку.. ГОН.. якби був сильніший.. то обійшов би на другому торчку.. благо за 3 години їх було достаньо.

Я и обошел на сразу на стартовом подьеме, ГОН было толкать участника что ехал впереди меня, он выехал на торчок не крутя педали, а я тратил на это силы, а потом ещё пришлось выложится на стартовом подьеме, вместо того чтоб отдышатся и ехать в совем темпе.

Мне глубоко пофигу что там было в Млынове и Дубно, на КГ никто никого не толкал, на ЛКУ не толкают, у нас тоже никто никого не толкает, да нигде никто таким не занимется, потому что это гонка, хочешь помочь, подай воды, помоги камеру поменять, насос дай, а толкать это просто не честно по отношению к другим участникам.

В слдедующий раз в таком случае, мы поставим своих в таких местах как торчок вдоль забора и торчок что ведет на стартовоую поляну ина каждом круге нас будут толкать в гору, тогда поговорим про "по людьски" и тд.. ГОНКА это гонка, хоть любительская, хоть проф разницы нету, это все равно гонка и каждый жолжен САМ пройти дистанцию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не начинайте срач, пожалуйста.

Вот еще немного фоток с rivelo.com.ua от chopperman-а

Танюша. Я і не збираюсь.

ГОнки в нас для мене більше відпочинок.

Кстаті. Самим колоритним був на фініші гонщик в чорних труселях.

Аказуеться він перший круг топтав в зімній формі шоб разогреться...

заметьте, що гонка з человеком з одежою робить:

Перший круг:

x_729e0f23.jpg

Крайні:

IMG_4339.JPG

IMG_4442.JPG

Цьому б гонщику ще б круг...

:blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І.І. Таки да... обрізав мене Шкодер цуко. )))

А Лекса ты специально обрезал, типа не заслужил? :g05:

до он что-то в момент того снимка дернулся неудачно.. зато попал на предыдущие :smile3:

img2587.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І.І. Таки да... обрізав мене Шкодер цуко. )))

А Лекса ты специально обрезал, типа не заслужил? :g05:

до он что-то в момент того снимка дернулся неудачно.. зато попал на предыдущие :smile3:

img2587.jpg

Тренер на этом снимке как настоящий тренер получился. Строгий и обучающий.

:jeer:

Все довольны и веселы. Один он - не довольный.

Конечно же!

Ему ж пришлось со всеми грамотками, кубками и медальками в адначаси растатьси.

Даже свой казырный оргоФский номерок "69" и тот укатил в сторону Ровно.

ПиСи:

"69" через шифт пишеться ":("

мне порошу на сл. гонки в резерв номерки

"40", бо через шифт пишеться ";)"

"60", бо через шифт пишеться ":)"

:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насчет выталкивания - учтем на следующий раз, но думаю на дистанции около 50 км, 100 метров выталкивания врядли как-то повлияли на результат. Резульаты постараюсь к вечеру опубликовать. Они все есть в электронном виде, нужно просто упорядочить в читабельный вид.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які 100 метрів? Там підйом був максимум метрів 25.. тим більше.. що третину ти вилітаєш по інерції бо перед ним спуск. ))))

Це питання яке, не то що уваги не вартує.. його нєфіг було навіть піднімати. ТИМ БІЛЬШЕ МЕРКУ... нормальний жеж чувак....))))

Його напевно Оля не покормила зранку.. от він і злий такий. ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даже свой казырный оргоФский номерок "69" и тот укатил в сторону Ровно.

Чего только не сделаешь ради прекрасной половины человечества ;) Тем более Оля сразу спросила за 69-й, и расстроилась узнав что он занят. Вот я и отдал :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстаті. Нутренд - Нутрендом, але всі ви забули про ПИВО на фініші від оргів. В Юрчика Тімца його було цілий багажник.

За шо оргам та спонсорам ще один респект і уважуха!

ПіСі:

Спорт і спірт єднає всіх. (Нутренд і ПИВО - весчі совместімі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо гонщикам за участие, нашим девочкам-писательницам за помощь... ну и за погоду отдельное спасибо :)

PS Кстати в положении как-раз и написано про то, что старт закрывается за 15 мин;)

Конечно-же огромный респект Дифото за помощь в организации и за инвентарь :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даже свой казырный оргоФский номерок "69" и тот укатил в сторону Ровно.

Чего только не сделаешь ради прекрасной половины человечества ;) Тем более Оля сразу спросила за 69-й, и расстроилась узнав что он занят. Вот я и отдал :)

Тренер. Надо ж было еще и показать, или все же и показал, бо меркс шото очень злой сегодня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карочє.. харош..)))

Всі поржали вже думаю.. і висловились.. )))))

Та й сам Мерк думаю сидить.. зараз і преться з цього гона. )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які 100 метрів? Там підйом був максимум метрів 25.. тим більше.. що третину ти вилітаєш по інерції бо перед ним спуск. ))))

Це питання яке, не то що уваги не вартує.. його нєфіг було навіть піднімати. ТИМ БІЛЬШЕ МЕРКУ... нормальний жеж чувак....))))

Його напевно Оля не покормила зранку.. от він і злий такий. ))))

Лекс ну ты ж меня знаешь, я не злой и не медалхантер, я за справедливость, все знают кто как едет и кто на что способен и что те кто в призах они это заслужили... да может с одной стороны это по людськи и по дружески не спорю, но с другой это по людськи и по дружески к тем кого толкали, но есть и те кого не толкали, то к ним это как тоже по людськи? Со стороны это так, стоят ребята с луцка и выталкивают в гору луцких ребят, да друг к другу всё по дружески, а к нам к гостям это уже и не по дружески получается.

В дальнейшие дискусии вступать не буду, делайте как хотите, считаете что это справедливо, ну пусть так и будет... я своё мнение высказал, если кого обидел, то сорри, я не за то что кто то несправедливо что то получил, а за то чтоб все ехали в равных условиях, дружбу и людские качества можно проявлять другими способами, не ставя в неравные условия тех кто приехал к вам в гости, пусть даже это на трассе ничего не решает и на позиции не влияет, но как минимум неприятно.

Хочется чтоб была гонка, борьба за позиции, а то едешь почти круг догоняя, уже добрал и думаешь щас будем рубится на стартовом подьеме, а тут на тебе его вытолкали и какое там уже после этого рубилово. Вобщем ненужно портить КАЙФ от гонки вот такими действиями.

Повторюсь что в остальном всё было в лучшем виде, Тренеру и всем кто помогал РЕСПЕКТ и УВАЖУХАsmile-zachot.gifНомерок 69 повешу на стеночку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...