Перейти до змісту

1-й Любительский Кубок Волыни по ХС-минимарафону


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь

Оля, класно, що ти читаєш форум), (ще б почитала правила написання імен)).

А там, де ти їхала, то мені швидше було йти) шкода, що ти не бачила в яку горку мене штовхали)

Куди мені загянятись, як мене штовхають в спину))

То в мене таке відчутя, що мене крайньою зробили. Коли раніш на ті самі штовхання не звертали уваги (не афішували і не обговорювали).

Було б чудово якби перед стартом ознайомлювали з правилами перегонів.

Я нічого не маю проти прекрасної половини рівненчан.І в думках не мала когось образити (якщо образила, то приношу вибачення).

Фотографи, де фотка з нашумівшим штовханням???))))

Думаю, пора вже мене банити з тою нечесно заробленою медалькою за те, що тріпаюсь багато)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

)))) с вами не соскучишься.. :0003:

резюмирую.

Я очень удивлён реакцией организаторов на происходящее (по сути её вообще не наблюдаю) - нет чтоб написать

"окей. да - было. согласны - такого больше не будет."

Читать умеешь?

Насчет выталкивания - учтем на следующий раз, но думаю на дистанции около 50 км, 100 метров выталкивания врядли как-то повлияли на результат. Резульаты постараюсь к вечеру опубликовать. Они все есть в электронном виде, нужно просто упорядочить в читабельный вид.

А по делу. Предлагаете на 50 гонщиков делать 200 орков, чтобы вся трасса была в прямой видимости, дабы пресечь даже мысли о подталкивании. Раздули непонятную бодягу на ровном месте. По большому счету весь этот сыр-бор не стоит и выеденного яйца.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оля, класно, що ти читаєш форум), (ще б почитала правила написання імен)).

А там, де ти їхала, то мені швидше було йти) шкода, що ти не бачила в яку горку мене штовхали)

Куди мені загянятись, як мене штовхають в спину))

То в мене таке відчутя, що мене крайньою зробили. Коли раніш на ті самі штовхання не звертали уваги (не афішували і не обговорювали).

Було б чудово якби перед стартом ознайомлювали з правилами перегонів.

Я нічого не маю проти прекрасної половини рівненчан.І в думках не мала когось образити (якщо образила, то приношу вибачення).

Фотографи, де фотка з нашумівшим штовханням???))))

Думаю, пора вже мене банити з тою нечесно заробленою медалькою за те, що тріпаюсь багато)

Я знаю з якої букви пишуться імена..... І давай не будем мірятися "піпіськами" як хто ходить і як хто їздить, прочитай уважно без кіпіша мій пост і може там ти побачиш, що я написала про те що знаю як ти їздиш)))) тобі банер може причепити "Ліля їде краще Олі!", щоб ти заспокоїлась? Я в тебе запитала чому ти перейшла на мою особистість?????? Мерк кіпіш підняв через те що взагалі виштовхували учасників...бо сам це бачив....

А чого ти вирішила що претензії саме до тебе не ясно. Мерк бачив як виштовхували хлопців( саме виштовхували - двома руками впираючись в сідло з такою швидкістю що не кожен так вибіжить туди без вела).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, было выталкивание. Не заметили. Извините, такого больше не повторится! Следующий раз, если заметим, накинем по 15 минут штрафных.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заметили что комуто помогали - штрафное время.

это уже близко к паранойе. заметил, что кто-то яблочко из лесу подал - штраф. флягу дали - штраф. банан - штраф. поздоровался с едущим рядом - тоже штраф, он ведь ответил, силы, блин, потратил.

В Дубно и Млынове под гору невыталкивали, на вершине торчка стояли ветераны и в смерть захеканым участникам просто придавали ускорение

что в общем-то является просто выгодной трактовкой. все равно что пьяный - это альтернативно трезвый.

тоже не правильно, но никто не жаловался так как всем помогали без разбору, все были в равных условиях.

а ты измерял? вдруг одних сильней толкали, а кого-то глядишь и забыли.. было? было. допустимо? выходит, что так.

просто надо уважать мнение всех участников,и я не думаю что на всех гонках будут такие нюансы...но будут другие )))

ага, давайте будем перед гонкой, как перед преферансом или штукой, договариваться о нюансах в правилах, подписи ставить, что согласен и ознакомлен. а кто нарушил - канделябром.

вон, на предпоследнем марафоне (шоссе + МТБ) вообще народ заблудил в лесу на первом круге, а кто-то вроде и срезал немножко (лично я этого не видел). что дало разницу в общем зачете в 5-10-15 минут. а тут подтолкнули кого-то, что дало разницу отсилы в 2-3 секунды, которые в любительских гонках вроде нашей вообще ничего не меняют. imho, главное именно фан, общение с людьми, сплоченность коллектива. расстановка сил тоже известна и отлично видна в результатах по кругам.

imho, на совести оргов только несколько пафосное название, которое по мнению некоторых, обязывает к чему-то экстраординарному swink3ono.gif

ps.

Мерк бачив як виштовхували хлопців( саме виштовхували - двома руками впираючись в сідло з такою швидкістю що не кожен так вибіжить туди без вела).

явное преувеличение. да, подтолкнули. я сэкономил 3-4 оборота педалей на передаче 1-2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лиля где я писал что то про тебя и про Олю? Перечитай внимательно мой пост:

Кстати да, насчет толканий в гору, когда ты преследуешей кого небудь на протяжении всего круга с целью обогнать именно на этом торчке, а его на этот торчок заталкивают это помоему нифга не поспортивному... а если этот человек потом в призах, то это вообще не чесно по отошению к другим участникам.

К чему здесь ты? И к чему здесь вот это и Оля?

Merc, віддати Олі медаль?

Я где то писал что Оля третья из за того что Лилю толкали в гору? Перестаньте нести БРЕД.

Раз уш пошел такой разговор то "тот дружелюбный толчек так повлиял на протоколы" тот толчек был не толчком, а выталкиванием на гору, от начала и до верхушки, да эти толчки повлияли на результат, потому что тот торчок это ключевая точка перед подьемом на стартовой поляне и тот торчок в конце круга. Проезжал я его вместе с одним из луцких участников(не буду называть имена, а то щас опять начнется) который едет намного сильнее меня, так и ему после того подьема дышалось и некоторое время он ехал на стартовом подьеме восстанавливался. А теперь представим что на тот торчок вытолкали, выкатываешь на стартовый подьемый, восстанавливатся не нужно, просто заряжаеш в горочку, а там уже и поле рядом и спуск. Если не выталкивали, то ещё на поле после того торчка и стартового подьема едешь и рыгаешь. На таком участке преимущество в пару сот метров выиграть как два пальца, а потом попруй отыграй это на трассе, ещё если у одного участника сильная сторона подьемы, а слабые прямые, то выбрать в двойне сложнее, особенно когда на подьемы сопернику ехать помогают, при том с огромным интузиазмом.

Вобщем с тем что там ничего не решалось я категорически не согласен, тем более на марафоне важна каждая крупица энергии.

Давненько я просто у вас на гонках не был, думал что уже всё по взрослому, серьезные гонки с участниками из разных областей и такого как раньше было на "дворовых гонках" уже нету... видно ошибся... а ещё как замечание сделал, прошу заметить без претензий на результаты гонки и тд., так дружно всем луцком полили ... меня и Олю, которая тут вобще не причем.

Ну вобщем удачи Вам, честь имею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

imho, на совести оргов только несколько пафосное название, которое по мнению некоторых, обязывает к чему-то экстраординарному swink3ono.gif

А кули :) Кубок был? - Был!, Первый в минимарафоне? - Первый!, На Волыни провели? - А то! Или ты себя к профессионалам приписал?;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кули :) Кубок был? - Был!, Первый в минимарафоне? - Первый!, На Волыни провели? - А то! Или ты себя к профессионалам приписал?;)

да, все было. и всем понравилось :ok2: а я в следующий раз поеду в "початкiвцях", глядишь тоже какую бирюльку заработаю swink3ono.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗАРАЗ ЗДУРІЮ :blink:

Оля, перехід на твою особистість був через те, що після моєї подяки пост Мерка про ..... (доречі не я одна так зрозуміла), можливо, щоб не було непорозумінь треба писати так, щоб всім доходило.

я вмію читати (чучуть :huh: ).

А мірятись з такиМ банером.. :unsure:))))

Яка різниця як хто їздить..? Головне, що їздить, особливо початківці та дівчата :g15:

І взагалі марафон був класний, хоча б просто тому, що він був :) !

ПС. Мерк, Оля, повторююсь, що нікого не хотіла образити. якщо ще є якісь питання, то прошу в ПЛ чи аську :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давненько я просто у вас на гонках не был, думал что уже всё по взрослому, серьезные гонки с участниками из разных областей и такого как раньше было на "дворовых гонках" уже нету... видно ошибся... а ещё как замечание сделал, прошу заметить без претензий на результаты гонки и тд., так дружно всем луцком полили ... меня и Олю, которая тут вобще не причем.

Ну вобщем удачи Вам, честь имею.

Не, ну блин. Нам что, одеться в рубища и посыпать голову пеплом что-ли. Орги, вроде извинились уже что недоглядели.

PS Думаешь что на выталкиваниях можно отыграть 2.09 мин?

PSS Предлагаю тему выталкивания закрыть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого, який накал страстей. Дєвачьки, не сорьтєсь!

А то ще я почну питати, де моє третє місце. :D Жартую.

Ви всі молодці. Те, що проїхали марафон, обігнали декого на коло-два :blush: , вже багато говорить в кого які можливості.

Проти вас навіть допінг не допоміг. ;)

А якщо серйозно, TreNeR, вітаю з початком! Гонка вдалася. Організація була на належному рівні, розмітка — не причепишся. А так писали- забагато гонок в сезоні. Хорошого забагато не буває. Були б сили викладатися на них. До речі, а кількість районів/областей, з яких були представники? Луцьк, Рівне, Львів, Дубно, Млинів, Ковель, ближні села :) Все так мирно і по-дружньому пройшло в реалі.

Одним словом, зачьот!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можете казати, що вставляю свої п'ять, так як давно не виїзжала і не була присутня та я таки вставлю :)

я теж проти жування соплєй і переходу на особистості (можна приватом скористатись)

розумію Мерка, сама така дурна, за справедливість мене рве і тут згідна з ним на всі сто. Для людини це серйозно, а комусь просто "зато класно покатались", хм...

і ще. . в Млинові теж штовхали в горку учасників..

і типу ну й що тут такого, да? Чесно? Я просто вражена. Я завжди вірила, що всі їдуть чесно і вірила, а головне щиро раділа за Ваші перемоги.

... от того толчка не прибавилось, не убавилось,

ну тоді смисл таке робити... хоча приємно, що хтось хоче тобі допомогти.

... але проводячи аналогію з іншими видами спорту, скажу: ... вважаю, що порушень правил тут нема.

а в правилах це прописано?

я займалась плаванням і на змаганнях ніхто собі не дозволяв зачіпатися і підтягуватись за розмежувальну доріжку.

... і якщо вже хтось вирішив допомогти комусь,

я думала допомогти - це подати води, допомогти при падінні, забоях чи неполадках, вчасно прийти з аптечкою.

А той, кому це не подобається - просто заздрить!

та не заздрять, тут інше ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Детский сад.

2Merck

В протоколах со временем (в графе ОТ СТАРТА) чётко видно, что в категории "Початківці" одновременно с тобой никто из других призёров не пересекал финиш. Ближайшее время к тебе - около минуты. Выиграть столько за счёт того несчастного торчка - нереально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от:

P1020269.JPG

заметьте. на педалях і в гору. От тіко пехота мішала.

аш сам пехотінец афігел:

P1020270.JPG

:0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mila і всі решта, я була неправа :blush:

Ось що тут знайшла

Члены команды могут помогать своим партнерам в ремонте, но подталкивания во время движения запрещены и наказываются дисквалификацией.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не я срач начинала, не я тролила, а мне стыдно за все это. На абсолютно пустом месте развели. Уже ж не раз свели все на шутки. Но, видать, не всем понятен наш колоритный юмор.

Люди, вы что не можете сами остановиться? Просто промолчать. И все. Нет проблемы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так дружно всем луцком полили ...

Не горячись, а главное- НЕ ОБОБЩАЙ! Просто иногда люди сначала говорят ( пишут), а только потом- думают ( или не думают и потом)...

Иноді краще мовчати, ніж говорити - классика.

Всегда рады гостям, и любим их не меньше чем своих! И это- чистая правда! Оля умничка, откатала хорошо, и действительно ее медалька- 100% ЕЕ!

А на счет толкания, если без спортивных подробностей - это выбор каждого ( мне предлагали и в Млынове, и в Гараздже- я отказалась, мне это не интересно. Кричала, как в детстве - Не трогайте, Я САМА!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть предложеніЄ:

Модери. йошкін кот.

давайте все гамно зберемо до купи і зіллемо в окрему тему і назвемо її:

"ПосляГоночний Срач. Выброс адреналину и не токо."

дамо темці пожити ше деньок і закроЄм до следущей гонкі.

:g05:

А тут продовжимо абсос фоток. А то чесно - достало вже.

Всі все поняли. нехер лізти друг-другу в дупу.

Ой. пардоньте.

Пихати ззаду.

Все. як каже Лекс: ЗАНАВЕС!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні орги я звісно перпрошую.

Але прошу звернути вашу увагу на групу початківці...8 кіл в загальному проїхало 8 чол..при цьому якщо вірити електронним результатам 6 місце зайняв Прокопюк Сергій...то якась помилка мабуть..бо або мій гугл електронна таблиця щось бреше...

ато грамотку хочеться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фігасє. Я думав, це тільки в нас у Львові гарячі галицькі хлопці влаштовують форумні разборкі. Вопщєм - попкорн в мене закінчився, викладаю звіт, щоб ви швидше помирились.

Ці вихідні видались перенасиченими на різні імпрези: шосейна гонка у Львові, хс-гонка у Фастові і хс-мінімарафон в Луцьку змусили довго чесати рєпу, куди б то податись. В кінці кінців марафон виграв тендер. Крім того якось не гарно цього сезону получалось – лучани до нас бусами, а ми до них Паспортом. Треба було відновлювати добросусідські відносини.

З добиранням на неділю як завжди лажа – єдиний поїзд прибуває в 3 ночі. Цього разу він ще й на 45 хв запізнився і ми весь цей час простояли в тамбурі, в надії, що ми вже от от на підході. Подяка Козаку Сірку за прийом і 5 годин сну. Зранку виїхали на місце збору, звідки нас odna довезла до траси. Їхали ми в темпі «укатайся до старта». Але сидів на колесі і мовчав, не гоже хлопові нити, коли дама темп задає. Виїхали десь по середині траси, біля турбази. По словам чув, що вона проста. Але перший же торчок під забором заставив в цьому засумніватись: при штурмі переднє колесо зірвалось в канаву і ледве не полетів в баклажани. Ну пройшов торчок пішки, далі мало б бути простіше. А воно, сцука, все в горку і в горку. Потім з’їжджалка в ліс, сінглтрек і йопт… знов пятізвьоздочний торчок. А ще луцькі гонщики в нас у Львові казали, що Паспорт робить складні траси, як для марафонів. Ну-ну… Після таких шурпризів їхати на оглядове коло вже не хотілось.

Вистроюємось в стартовому коридорі. Так як більшої частини траси я не бачив, вирішую пристроїтись за кимось «увєреним». Так як майже нікого не знав, вирішив вибирати по байку і зовнішнім фізичним даним. Дають старт. І права колона виривається вперед, а наша ліва шота тормозить. Перескочити вліво під поїзд гонщиків не получається. Поки виїхали до повороту на поле, група лідерів вже добре відірвалась. А мля: тре доганяти, але незнання траси тримало мене в основній групі. Вискакуємо на переорану землю, пилюка стовпом, гонщиків на хардтейлах кидає на ріллі в різні сторони. Найнери і підвіси там рулять. На траві не менше трусило (не мене). Тому приймаю рішення під страхом блуканути все ж таки добирати лідерів. І знов лаханувся – за невеликою лісною просікою знову ішли поля, і спроба догнати групу в одиночку проти вітру зазнала краху, як план «Барбаросса». Вже трохи підзамаханий в’їхав в ліс. Розмітка прекрасна, блуканути неможливо. Ліс якось швидко закінчився і я виїхав до турбази, де вже їхав зранку. Далі трасу знаю. А от і він – торчок під забором. Встаю на ноги і… я вже на верху. От що адреналін робить з людьми. Фігасє, да тут можна їхати! Накидую передачку, трохи вгору по траві, вниз, поворот, вверх, вниз, вверх, поворот на сінгл по лісі, передфінішна горка, влітаю на ногах, фініш першого кола.

Мля, треба потихіше їхати – тільки 16 хв пройшло. З таким темпом можна і зійти через два кола. Але на горизонті бачу когось попереду з утікачів. Це додає драйву і сили. Треба достати. Наступних два кола ціль на зеленому Келлісі в формі ХТЯ то наближалась, то втікала, але все ж таки була досягнута, попутно обігнавши кругових. Фух, пора би віддихнути трохи. Але силует синьої форми десь там далеко нагадував Льоню Музичука. Такс… відпочинок відкладається на фініш. Ще десь два кола потроху його доставав, поки не сів на колесо. Сили вже були на ісході. Прийшлось два кола відсиджуватись на колесі. Потім вирішили помінятись змінами. Але я, мабуть, забагато віддихав, бо коли оглянувся, то нікого ззаду вже не побачив. Торчки давались все тяжче, але іти їх пішки якось не кошерно. За два кола до фініша вискакую на польову дорогу накидую передачку і чую – жопа. Ногу звело і не розводить. Судома! Вперше за сезон! Ні на Боярці, ні на Королі Гір нічого подібного не було. Фаааак! Скидую на маленьку зірку, стискаю зуби, але кручу. В кінці поля попускає. Акуратно доїжджаю до останнього торчка, якщо зійду і почну бігти – буде ще гірше. Майже на вершині чую щяс буде второй пріход. Кричу оргам «Магнезій!!!» Благо Нутренд тепер невід’ємна частина кожної більш-менш порядної гонки. На ходу в борг випиваю ампулу. Більше судоми не турбували, так само, як і суперники – нікого попереду і позаду не було, тільки кругові трохи розважали міні цілями. А там і фініш незамітно підкрався. Виявилось, в’їхав на подіум, що не могло не радувати. Дякую оргам за марафончик – чудова нагода перевірити себе перед Куяльником (дистанція практично така сама вийшла) і суперникам за боротьбу! Тепер чекаємо вас в гості на Night Madness.

Послєслов’є.

Часу до поїзда залишалось не так вже і багато. Тому оперативно і без блуду треба було якось туди дістатись. Black Fox згодилась нас провести. Ну не знаю, останнє коло мені їхалось легше, ніж 30+ в неї на колесі. Не знаю, дякувати їй за таку експрес доставку чи ні, але ріспект від мене однозначно тримай! От тепер ніби все :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені ліхтарика не вистачить на 5 год руху))))

але почитавши про нічну гонку стало цікаво..думаю варто створити окрему тему..

а ще купити нормальні покришки переднй новий ліхтарик..налобний ліхтарик...зимову форму...ух)) короче я поки не готовий))

Але докладу максимум зусиль щоб таки поїхати..думаю що вражень буде не меньше ніж після 200км бревету та 3 год.марафону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні орги я звісно перпрошую.

Але прошу звернути вашу увагу на групу початківці...8 кіл в загальному проїхало 8 чол..при цьому якщо вірити електронним результатам 6 місце зайняв Прокопюк Сергій...то якась помилка мабуть..бо або мій гугл електронна таблиця щось бреше...

ато грамотку хочеться :)

Похоже на то. Еще раз все перепроверим. Если еще где-то лоханулись, то все поправим. С девочками все в порядке. Почему-то не скопировал шестой круг двух последних участниц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось не гарно цього сезону получалось – лучани до нас бусами, а ми до них Паспортом.

Уморил. :101010:

было дело. Молодцы, что приехали!

Спасибо всем участникам и болельщикам из разных городов!

ждем на разделку ( там - ни апхилов, ни торчков, ни толчков ... :D )

Жми себе :horse:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...