Перейти до змісту

1-й Любительский Кубок Волыни по ХС-минимарафону


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Прошу проголосовать за время старта.

еще не точно, но поинтересуюсь = кто-то примиет несколько человек на приют с трех ночи? :blush:

Попробую договориться за общежитие на работе(недалеко от вокзала), но не гарантирую.

На работе революции. Договориться, к сожалению, не удалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь

Орги! А гонка будет, ваще?

Шо-та подозрительная тишина в теме.

И на трассе сегодня были, разметки не прибавилось ни грамма...;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конечно будет. Когда приедете на трассу, уже все будет доразмечено :)

ЗЫ Хоть ту, что была, местные не посрывали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сегодня заблудилась :blush: Видела немного намотанного красного скотча...и синего...и остатки Kellys'a

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

накатавсі. 3 кола доганялки вбили бойовий настрой і головне, залишок сил від вчорашнього картопляного п*здєца. Скільки не доганяв, а добрати свою позицію не зміг, швидкісна траса, фіг швидко добереш. Ще й Льова зі Львова...зачепився за нього, проїхав метрів 300 і відвалився розуміючи, що гайки.

Тепер хочу гонку для реабілітації, нормально до неї підготуватись і виграти :g05: Чекати чуть менше місяця, поїду 6-го жовтня в Київ на змаганку, підтримати друга дебютанта, і самому поригать :0123:

А взагалі, гоночка файна. Трасу б тільки потехнічніше і щоб не так все вниз) Вітаю оргів з вдалим початком, так тримати! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С успешным проведением гонки :)

Один лишь минус - не пустили на девятый круг, чего-то вдруг.перенеся время закрытия на 5 минут ;)

Эх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо гонщикам за участие, нашим девочкам-писательницам за помощь... ну и за погоду отдельное спасибо :)

PS Кстати в положении как-раз и написано про то, что старт закрывается за 15 мин;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Респект всім і уважуха..

Протащився від ВСЬОГО !!! як мавпа голою ж..ю по скловаті.))))

Організатори молодці, учасники молодці.. а особливо молодці призери.

ВСІМ ВЕЛИКЕ СПАСИБІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, для першого разу напряжно, їхав і думав коли вже закінчаться 3 години. Думав сходити після першого кругу, однак спортивний азарт переміг і як результат доїхав до кінця. От тільки результат мабуть не ахті.А де можна буде переглянути результати і коли.

Оргам велике дякую за можливість перевірити свої сили та можливості!!! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отличная гонка и замечательная трасса! очень жаль, конечно, что круг закрыли за 15 минут до финиша, но за старт на полчаса позже можно это простить :smile3:

маршрут хорошо сбалансирован - было время и для вкрутки, и для отдыха и для подзаправки. ну разве что в последней четверти слишком много торчков.. но даже ветер почти всю дорогу дул в правильную сторону. с разметкой отличная идея - ее теперь убирать не прийдется, сама сгниет.

много гостей в этот раз - респект им! луцкие гонки наконец-то стали привлекать иногородних, а значит и увлекательно, и интересно! виват организаторам, всем помощникам, участникам, гостям и просто тем, кто заглянул на марафон насладиться зрелищем!

img2588.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

После КГ мне очень нужен был реванш, и лучше б марафонский.

Спасибо друзьям, такой шанс предоставили. Думала случится одно из двух, либо сойду снова, либо неплохо проедусь.

Не сошла. И даже совсем не замучилась. Зато, новая проблема появилась - судороги.Раньше так не доставали. Еще порадовало, что по девочкам кворум собрался )))

пс: а обещали много говна и коров. Не встретила ни того, ни тех :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да було цікаво..а особливо коли посерд поля на першому крузі спав цеп..і довелось пропустити всіх кого не лінь))

а потім почучуть 4 круга всіх обганяти..це було прикольно..звісно не перший в групі своїй..але своє задоволення получив :)

Якщо чесно то я взагалі не вам їхати цей марафон...але як мені було сказано якось що ніяке тренування не замінить гонки.

А гонка видалась на славу...

Велика кількість участників, вболівальників :smile3:

апхіл перед фінішем то щось звісно :naezd:

п.с.

Lexx даєш розділку як обіцяв?

Як треба допомога в оргах звони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде тобі розділка.. буде...і не тільки тобі.. зараз визначаюсь з датою проведення.

Як тобі взагілі ХС-марафон?

Ти ж до цього катав тільки по шосе...) Як твій гібрид себе показав? Я собі це уявляю.. особливо на ділянці.. рілля і 200 метірв після неї. )))

Кілька слів про гонку від мене.

НУ по перше.. організатори вибрали трасу для якої було потрібно мінімальна кількість розмітки... тому проблем з орієнтуванням не було по ходу ні в кого...

Води вистачало, ізотонік просто супер.. Зявився Нутренд.. всі підтримували учасників як могли.. що не може не радувати. ))

Стартанув ривком, але вже на прямій відчув в ногах втому.. ех.. от якби відпочити хоча б день..і не сідати на вел взагалі.. ну нічого .. пульс ніби ок.. пробиваюсь по чуть вперед, вивчаю по ходу трасу. Десь біля карєрів КМД каже.. та ну н*х.. так гнати.. )) погоджуюсь... і збавляємо темп.. акуратно проходимо дамбу, викатуємо на фініш.... На підйомі відновлююсь.. КМД питає.. зможеш додати на прямій.. я дивлюсь на прилади і по собі відчуваю, що реально зможу..і вимальовується стратегія. Як тільки спуск чи пряма ми тулимо на максимум, підйоми теж викручуємо на пульсі в 3 зоні, а стрьомні ділянки проходимо акуратно (деякі навіть дуже акуратно.. 2 дерева перед спуском з шишками...))) По чуть ноги відходять і виходимо на свій максимум, що дає можливість реально добирати народ..і обганяти кругових пачками, а декого навіть по 2-3 рази... Це додає сил і ми херачим вже на всіх парах. Хлопці, які стояли біля бази дуже допомагали кажучи результати і швиденько прибрали байк КМД коли той навернувся на повороті. Респект.

Дуже перепрошую учасника, який їхав гонку з рюкзаком.. я його догнав на виїзді з лісу.. біля турбази.. за те, що грубо зігнав його з дороги... і вибачився на трасі, вибачаюсь ще тут... ну не міг я подумати, що гонку можна їхати з таким вантаженм за плечима... каюсь.

В кінці пеердостаннього кола додаю і в якийсь момент гублю КМД.. повертаюсь.. шукаю його ... нема.. (((( на стартовій гірці додаю ще... добираю Джуру і бачу за метрів 100 Сашу з Млинова.. окликаю його, махаю рукою. ))) Він напевно дуже радий був мене побачити. ))))) На прямій дістаю його на вершині пагорба, кричить мені .. Лєкс скажи де рубанув (мається на увазі зрізав ))))... наступаю на педалі, по полю, ріллі на спусках, в селі, по асфальту.. лупашу на викладку.. пульс, як на першому колі... ))) ліс, прохолода.. кайф, підйом біля паркану.. повз карєр.. спуск.. фінішний підйом... ху... догріб.. УРА !!!

Нагородежння.. Я ШОСТИЙ .. що не може не радувати !!! Офіційна частина закінчена.. почалась неофіційна )))) Піцерія і компанія рулить задушевні розмови.. поділ враженнями... кайф.

ВСІМ ДЯКУЮ. Шкода.. що орги не приєдналися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я хочу висловити подяку. :smile-zachot:

Взагалі не мала наміру їхати.. :blink: спонтанно вийшло якось :g05:

дякую організаторам і всім, хто пити давав та Atarax (штовхав в спину на горках) :blush:

і Лілі (за шолом) :rolleyes:

і КМД за те, що гарно обїхав мене і не побив носа контактом :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як тобі взагілі ХС-марафон?

Ти ж до цього катав тільки по шосе...) Як твій гібрид себе показав? Я собі це уявляю.. особливо на ділянці.. рілля і 200 метірв після неї. )))

А он там неплохо справлялся, хоть ему явно было непросто. Я его какраз на одном круге перед сосенками догнала, по полю он не давался, а там в него уперлась, еле выруливал между сосенок, по шишечкам сползал. Прости, Казачек, я там тебе че-то непристойное орала. Случается на гонках со мной такое. Вике тоже досталось слегка :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та Atarax (штовхав в спину на горках) :blush:

Кстати да, насчет толканий в гору, когда ты преследуешей кого небудь на протяжении всего круга с целью обогнать именно на этом торчке, а его на этот торчок заталкивают это помоему нифга не поспортивному... а если этот человек потом в призах, то это вообще не чесно по отошению к другим участникам.

В следующий раз буду смотреть на номер участника которого толкали и говорить оргам чтоб дисквалифицировали (и скорее всего это будет последняя гонка в луцке на которую я поехал), это ГОНКА и такой ХЕРНЕЙ заниматся на гонке нельзя.

В остальном, разметка, организация, грамоты, медальки, призы, изотоник и возможность купить нутрендовского торчаsmile-zachot.gifОсобенно порадовала разметка, а то очень не люблю когда не знаешь куда ехать, в этот раз даже мысли что нетуда еду не возникало, вобще идея таким способом разметить трассу очень зачётная ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...