Перейти до змісту

1-й Любительский Кубок Волыни по ХС-минимарафону


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Мда.. я до цього часу домав, що це все стьоб..))) а тут, виявляється, так все серйозно.

Я краще промовчу.., а в правилах наступної гонки, швидше за все зявиться пункт, який буде забороняти сторонню допомогу учасникам на трасі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь

С девочками все в порядке. Почему-то не скопировал шестой круг двух последних участниц.

Так у нас там у всех по кругу не хватает. Выходит, что я, к примеру, была в пути 2.30 мин, а я точно помню, что выезжала на последний круг в 15.00

пс: Казачек, тема про Найтмеднес уже есть. Повнимательней, а то пропустишь чего-нибудь интересненького за нашими срачами;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт від вболівальників змагань!

Викладаю фотки які "напрацювали" на гонці. Фотки тута.

Дякуємо за гарний настрій та цікаві перегони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а помню помню я цих фотографів..це вони провокували зійти з траси замануючи жареними сосисками..мм...че б чучуть і не втримався :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдааааа, в мене тільки но з"явився інтернет, а тут таааакееее твориться.

На рахунок "свої" "не свої"... Мерк, чи часом не ти відмовився від допомоги на торчі, коли тобі хотіли допомогти його викрутити меншими силами??? Ето раз. Два, Студенту якого я виштовхав аж 2 рази навряд чи це допомогло когось добрати чи втікти, розриви фінішні огого які. Три - гоните пістєц як.

п.с.: в баню мене, через мене лінтяя, який зійшов після 3-го кола доганялок і мучєній срач розвівся.

п.п.с.: ту Ваня. Коли ж настануть часи, як Львів до нас буде приїжати не Паспортом, а бусами?))))) данке за звіт і підтримку гонки!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Atarax, тебе Жар-птица хвост опалила? :smile3: передавай ей приветы и срочно вернись в семью, а не поднимай, пожалуйста, по десятому разу один и тот же срач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.п.с.: ту Ваня. Коли ж настануть часи, як Львів до нас буде приїжати не Паспортом, а бусами?))))) данке за звіт і підтримку гонки!!!

як тільки наша доблестна залізниця пустить до вас нормальний транспорт, або як тільки ваші орги почнуть робити гонки в суботу. Ну і сцилочки про змагання на наші форуми треба закидувати :horse:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да уж! Корявое расположение Луцка не способствует его превращению в железнодорожный центр.

Вот о чем думаю- как бы наладить учет времени так , чтоб ничто никуда не терялось :_31: ...

Ну и бумажные протоколы не выкидывать, до обнародования окончательных результатов.

Напр. , только вчера выкинула протоколы с разделки :D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...