Перейти до змісту

Домашній одяг


SvitlikOM

Рекомендовані повідомлення

Так от. Нагрянула якось до мене подруга у неділю зранку і прочитала мені лекцію стосовно мого домашнього гардеробу. І ніякі відмовки типу: «Я тільки встала», «Я гостей не чекала», «Я ж удома сама» не подіяли. Ну згідна я, що навіть домашній одяг має бути чистий і охайний, але ж інколи можна дозволити собі походити вдома в улюбленій футболці з чудернацьким написом на 2-3 розміри більшій, і байдуже, як це виглядає зі сторони. Завжди є якісь комфортні і зручні речі, які ми любим: старий, теплий, зв’язаний власноруч светер, потерті джинси, вицвіла футболка з логотипом улюбленого сайту і т.д, які шкода викинути.

А в чому ви ходите вдома? Чи ділите одяг на домашній, повсякденний, робочий тощо? Чи легко позбуваєтесь улюблених речей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь

я би "послав" таку подругу, хоч у м"якій формі. старі футболки заношую по хаті фактично до дір, аж поки хтось інший не порве на шмати або не викине

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі люблю ходити по квартирі тільки в трусах. ну якщо хтось прийде то в старих штанах і футболці.

І взагалі моя територія мої правила. Немає чого мені диктувати що мені носити вдома, а що ні. Я вдягаюсь так як мені зручно, а не як зручно іншим. Це стосується переважно щодо домашнього одягу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ги, ну, під настрій, час та обставини від вдітого і взутого коли вернувся додому бо щось забув, до повного голяка (описувати коли не буду ) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люблю тунічки різні. Шорти люблю і халатики різні. Штани східні - широкі і майки. Не люблю брудного чи надто старого одягу. Ніяких бігуді чи масок з огірка. Люблю чолвоіка з роботи зустрічати гарно виглядаючи)))

П.С. Часто ходжу нафарбована.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сімейна пара, жінка накриває стіл, скоро гості прийдуть, а чоловік походжає в сімейних трусах.

Жінка: - йди одягнися, скоро ж люди в хату зайдуть.

Чоловік: - а хай побачать, як ти мене годуєш.

Жінка: - то зніми їх зовсім, хай тоді побачать за що тебе годувати.

P.S. Ходжу в атласній нічнушці, що сходить за літнє плаття :D. Маю декілька і обожнюю їх, надаю перевагу однотонним, темних кольорів.

Щоб не провокувати чоловічу частину гостей, накидаю такий же халат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мужчинам в цьому плані простіше: щоб одягнути домашній одяг достатньо роздягнутись до трусів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі люблю ходити по квартирі тільки в трусах. ну якщо хтось прийде то в старих штанах і футболці.

Навіть і не думаю :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я люблю щоб по-вільніше і по-ширше, і завжди заляпаний фарбами, і того ношу речі тата, а зараз чоловіка. Правда ругаються, кажуть, що заляпала "весільну" майку чи сорочку:g05:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шорти і голий торс)

в трусах вже не хожу

в штанах і футболці переважно в зимній період

та думаю і всіх так, вдома доношують все що надвір вже ніні і викидати "ага, щяс - дома буду ходити" (зі сторони чоловіків сказано)

щодо дам то це як в кого, хтось буде вибирати одяг спеціально для дому а хто в улюблених футболках чоловіка відчуває себе непогано варячи варення)

^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В даний момент сиджу в рваній футболці і спортивних штанах...такий прикид і зимою і літом))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, на вебку при темноті :lol:

зараз також тільки в шортах

хто голий - признавайтесь :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виложуйте фото свого одягу, щя глянем хто тут Гламур Борди, хто Обідранець Борди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Ходжу в атласній нічнушці, що сходить за літнє плаття :D. Маю декілька і обожнюю їх, надаю перевагу однотонним, темних кольорів.

Щоб не провокувати чоловічу частину гостей, накидаю такий же халат.

чи то до вас гості ходять з жилєзними нєврами, чи то ви так ізощьрьонно іздіваєтєсь

нєужелі така мєлочь як "такий же халат" припиня провокувать???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ношу шорти і топи. А ще люблю ходити по квартирі в коротенькій нічній сорочці,чи чоловіковій футболці на голе тіло. так класно і чого мені боятися у себе в хаті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і чого мені боятися у себе в хаті?

розказати вам на нічку пару страшних історій про "дєвушку і нєзнакомца"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ночнушечкі в душещіпатєльний горошок, які по півдня (особливо у вихідні) не знімаєш, коли холодніше - халат є у мене махровий, абажаємий

і незамінний. Коли прибираю - футболка чоловіка і обтягівающє тріко :D (ну, щоб манєврірувать з пилєсосом вдобніше було)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щодо дам то це як в кого, хтось буде вибирати одяг спеціально для дому а хто в улюблених футболках чоловіка відчуває себе непогано варячи варення)
Варячи варення, коли температура навколишнього середовища зашкалює, скидаю з себе і футболку і все,що під нею... Чоловікові при цьому буває важко зконцентруватися на закручуванні банок... :D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варячи варення, коли температура навколишнього середовища зашкалює, скидаю з себе і футболку і все,що під нею... Чоловікові при цьому буває важко зконцентруватися на закручуванні банок...

уявив :blush:

вікна хоть прикривайте :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз валяюся у ліжку з ноутбуком. Одягнена в прямі джинси та туніку вільного покриву H&M МАМА -лінія. Ні, ні в мене нема гарбуза в подолі і не планується на найближчі десять років, просто дуже люблю ту блузку совати повсякден. Але частіше буває, що по хаті хожу в пенюарчиках та шовкових халатах, благо чоловіків вдома нема і так само не планується, як і гарбуз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вікна хоть прикривайте

А нащо?? Білосніжка вдягнута на кухні порала, їх лісова братія ягоди на пироги приносила,

а тут...Та сусіди закидають вишнями зі сливами, ще й продрелюють))) Аби закатувала))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...