Перейти до змісту

Домашній одяг


SvitlikOM

Рекомендовані повідомлення

Вдома ношу одяк комфортний, найчастіше це просто шорти, якщо хтось прийде то ще якусь стару теніску накину на верх, а коли хтось починає розказувати як ТС подруга, то просто ввічливо посилаю на фалос. Ібо моя хата моя фортеця, в чому хочу в тому ходжу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь

шорти/бріджи/джинси і футболка/майка/кофта :).

Коли чекаю гостей, то звісно одягаюсь прилічно))))

Хоча улюблений вид одягу з самого ранку і ввечері - майка і трусики ( в себе в кімнаті).

часто чула (від рідних), що так ходити непрілічно, зате дуже зручно))) :) :) :)

Зараз привілегію так ходити має доня, вона маленька, їй можна хоч з голою дупцьою ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с недавних пор начала уделять домашней одежде больше внимания. Жду вот симпатишний домашний нарядик от Виктории Сикрет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Я полюбляю ходити вдома в шортиках та майках, а якщо холодно, то якісь штанці (типу легінсів)))). Багато дівчат писали, що ходять вдома нафарбовані - цілком підтримую!!! потрібно хоча б оченята підмалювати, щоб не страшно було на себе в дзеркало дивитися. :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

У халаті абсолютно не люблю ходити, якось не зручно та й сонною себе почуваєш увесь день. А от різноманітні спортивні штани, футболки одягаю із задоволенням. Ось лише намагаюсь одягати гірші речі, аби вже доносити їх вдома і з легкістю викинути на шмати, щоб підлогу мити. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А почему гостей в трусах встречать не прилично?

На то они и ваши гости, что вас знают :) я имею ввиду случайных гостей, друг зашел, или там кто с родичей забежал, то сразу нужно одевать парадную форму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене є гарненька сукня - зручна,легенька і шовкова , в ній і вдома ходжу, і до сусідки не соромно вибігти :0146:

зараз якраз в пошуках чогось подібного,хочеться щось новеньке

вважаю,що домашній одяг повинен бути не лише комфортним,але й гарним та охайним . :g14:

я категорично проти спортивок з розтянутими колінами і безрозмірних футболок вдома :g16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

маю чоловічу професію. Працюю вдома. Тому кожного дня маю гостей чоловічої статі. Поскільки не вважаю за потрібне виставляти всі свої принади, одягаючи облягаючий одяг, на три розміри більша футболка це саме те..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю чоловічу професію. Працюю вдома. Тому кожного дня маю гостей чоловічої статі. Поскільки не вважаю за потрібне виставляти всі свої принади, одягаючи облягаючий одяг, на три розміри більша футболка це саме те..

ну ви і заінтрігували вашою професією

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дома стараюсь носить удобную одежду.Чаще всего джинсы с футболкой или бетолвкой, летом- топ и шорты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

нічого інтригуючого в професії немає . Ремонт та фарбування автомобілів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

У халаті абсолютно не люблю ходити, якось не зручно та й сонною себе почуваєш увесь день. А от різноманітні спортивні штани, футболки одягаю із задоволенням. Ось лише намагаюсь одягати гірші речі, аби вже доносити їх вдома і з легкістю викинути на шмати, щоб підлогу мити. ;)

Гірші речі дєвушка може одягати якщо вона живе сама і ніхто її не бачіть... а якщо не сама... - то це не самий кращій вибір... два роки таке терпів (просто не балував свою дівчину)... ну мені впринципі всеодно, але... все ж таки, кожен мужчина мріє про найкраще... тому дєвушка дома в старих розтянутих спортивних штанах і в більшій на пару розмірів футболці - виглядає більш як домогосподарка а не доволі приваблива молода дівчина... хто би що не казав, а мужчина любить перш за все очима... потім желудком :-) ! І Думаю, в цьому і різниця... що хтось з дівчат мріє займаєтися сексом хоча би один раз на день, а дехто - має таке щастя постійно при любому удобному моменті! :0154:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ось наступила зима ,як не крути а в платтячку холодно буває...

тому і я дивлюся в сторону спортивних штанів на зимовий час

тільки вибір зупиняю не на старих і зношених,а на ось таких

D0J_zt_aHcs.jpg

сьогодні вже маю отримати костюмчик !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класний, хочу))) а де взяти?))

це з сайту Victoria's Secret :0020: тепленький і неймовірно приємний на дотик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто почуває себе комфортно той не париться, а в кого комплекси тому завжди щось заважає(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Халат вдягаю коли в ванну збираюся, не люблю так цілий день ходити. А взагалі сукні дуже люблю зручні, в джинсах щось не так комфортно, хіба що в шортах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж більше люблю в штанях і футьолках чи якихось "домашніх! сукнях. Але сьогодні купила собі симпатичний короткий халатик "на запАх"))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...